Adis Baggio Hušidić

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la DeeWa » 23 maj 2016, 13:31

Raonffa je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Sta on tacno igra? Lijevog srednjeg veznog kojeg mi u formaciji i ne koristimo?
Na nasem spisku uvrstili su ga kao napadaca, tipicno bosanski :lol:
Po rezultatima skoro sve tekme koje je igrao ove sezone igrao je na poziciji zadnjeg veznog tj. 4-2-3-1 formacija gdje su on i Gerrard ova dvojica ispred odbrane :)
E kako imamo jadne ljude u savezu koji ne znaju ni sta igraj pa ga predstavljaju kao napadaca...ali to me i ne cudi kada i danas dan stoji na zvanicnoj stranici saveza (bas sam sada provjerio) da je Avdija Vrsajevic i dalje u reprezentaciji i to kao NAPADAC.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la Rokoko87 » 23 maj 2016, 15:15

bhsport je napisao/la:
Edol je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Inače su naši zadnji vezni ispred De Younga i S.G
Nema potrebe da se karikira kad su objektivno Bešić i Cimirot svemirski brodovi za ovog, zatim Grahovac koji je već odavno u timo ako nije bolji, nije ni lošiji... Dalje, da se ovi povrijede, opet bi optimalno rješenje bilo dovesti na zadnjeg veznog Kolašinca ili eventualno Zukanovića a beka popuniti ovim drugim. Da je nekakvo isprobavanje za budućnost, nema smisla jer ovaj igrač nema perspektive, ulazi u tridesete, u tom slučaju bi bilo opravdanije pozvati Hadžiahmetovića ili tako nekog...
Da slazem se, nema potrebe karikirati. Husidic je tu da se isproba. Besic jeste svemirac za njega, Cimirot ima potencijal da bude ali jos nije, obojica su trkacki jaki, gdje Baggio moze da im parira.
Problem nastaje kao u barazu, nemas Besica kartoni, Cimirot jos uvijek nije dobio sansu i tog defanzivca ti igra Cocalic koji je skok odradio korektno a trka mu nije jaca strana, u zamjenu imas Anelku Hadzica koji nit ima znanje nit trkacki moze pokriti veci dio terena.
Zuka ti je verzija Cocalica, Kolasinacje slabija verzija Besica (uostalom nije djaba bek).
Amir nije i nikad nece biti zadnji vezni, to sto je u Odovicevom sistemu bez klasicnog zadnjeg veznog igrao u paru sa Blagojevicem je sila prilika. Decko je centralni vezni kao Pjanic.
Za Srdjana Grahovca se slazem mada i on nije dobio sansu da pokaze sta zna a vjerujem da moze biti od koristi.
Dakle, Besic-Cimirot-Srdjan pa Baggio kada su svi zdravi i bez kartona.
Mesa ne zeli da se dovede u situaciju da zavisi od jednog igraca. Nece da mu u rubrici bek ili zadnji vezni ili spic stoji '-'.
Pozvao je dosta igraca bez straha da uvrijedi nekoga i hajmo sacekati da vidimo na sta ce to izaci. Svicarska je pokazala kada smo kompletni koliko smo jaki, a Irska je pokazala koliko imamo slabosti u timu i organizaciji gdje je dio priprema tekme totalno profulan.
Navodio sam i opet cu navesti primjer Adnana Custovica, dakle covjek je imao 34 ili 35 godina i igrao sezonu karijere u Mouscronu cini mi se.
I dolazi juni, BiH - Turska, mi bez Bolica i stare garde, selektor Muzurovic zovnu Zlatana Muslimovica i u spicu mu dodao Edina Dzeku 20-godisnjaka, obojica pogadjaju, Turci se vracaju na 2-2 i u zadnjih par minuta ulazi Custovic i rjesava tekmu.
Tada smo u i oko repke imali i Vedu, ali je forma i iskustvo Custe bilo to sto je trebalo.
Ovaj kup je rezultatski nebitan, Mesa hoce da ga isproba da vidi na sta moze racunati kao backup. Moje misljejne je da ce protiv Spanije igrati najbolji a tamo sarenilo, i nakon toga ce imati sliku sa cim se ulazi u bitku za SP.
Ovdje se pljuje bez razloga, evo vidim sad je tekma sa Svicom mazanje ociju, ne valja ni sto pobjedismo Svicarsku.
Mesa je selektor kakvog do sada nismo imali, treba raji vremena da se naviknu na tu vrstu rada i pripreme da neko prati 50, 60 igraca. Da se premijerligasi okupljaju da imaju kontrolne tekme i da neko iz nase lige moze biti u repki.
Evo Dzeko je poceo tu, pa Beslija prije njega, pa Buki, Hrgovic, Dzemo Berberovic, zatim Papac, pa Spahic je igrao tu, Hasagic branio, Vrsajevic je produkt nase lige, Visca takodje, eto i taj Cocalic, pa Sanel Jahic, evo sada imamo Cimirota, Bajica i Hodzica koji kucaju u prvu ekipu, pa sam si naveo Grahovca. Nisu nasi domaci bas za odbaciti.
Doktore, karraj me. :tokralju:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la HariTz » 23 maj 2016, 20:00

A da se momku pruži šansa, vidimo šta ima pokazati, da li je to to, da li je tu da pokrpi rupe.. Pa kad' pogledamo onda da kolektivno se.rete po njemu. Barem po nekoj osnovi.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la COYS » 24 maj 2016, 01:19

Ne moze biti losiji od TSS-a :kafa:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la Rokoko87 » 24 maj 2016, 19:26

Izgleda da neće debitovati, šteta..
Ali, pred njim je budućnost..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la JoeCelt » 24 maj 2016, 19:47

Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la DeeWa » 03 jun 2016, 00:28

Sta je sa ovim igracem?
Bio je na objavljenom spisku reprezentacije a onda nije bio na klupi protiv spanije a nema ga ni na kikiriki kupu?
Procitao sam neke navodne informacije da je bazdarevic zezno stvar i nije uopce ni poslao pozivnicu u njegov klub kada je trebao pa da mu zbog toga nisu ni pustili iz kluba da ode.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.


DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la DeeWa » 04 sep 2016, 12:32

Oko ovog igraca nesto mnogo smrdi. Ima nase drzavljanstvo znaci ne bi trebalo biti problema da moze zaigrati. Bio je na spiskovima prijasnjim, haman za onaj japanski turnir ili kad vec i samo se nije pojavio. Nikakvog ni traga ni glasa o njemu i od tada nikada vise nije ni u kakvim pricama ni da je na sirem spisku pa ni da je u opticaju makar za prijateljske ili sta vec. Jako cudno. Isto mi nije jasno ni zasto bi odbio da se odazove, ipak ne ganja on sad da igra za ameriku ili sta vec.

Od svega toga mi je razocarenje i sto od tolikih nasih novinara niko ne moze da postavi recimo to prosto pitanje sta se dogodilo sa tim igracem. Hajd to sto tino sven susic nestane odjednom i ne pojavi se, oko njega je svakako sve cudno ali za ovaj primjer sam stvarno iznenadjen sto nije niko pitao.
Ne kazem da je neki vanserijski igracina ali opet cudne su okolnosti.
Gledo sam bas jedan intervju gdje ne znaju novinari vise sta ni da pitaju a ne pitaju ova neka vazna pitanja.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la BaDa12 » 04 sep 2016, 12:39

DeeWa je napisao/la: Gledo sam bas jedan intervju gdje ne znaju novinari vise sta ni da pitaju a ne pitaju ova neka vazna pitanja.
"Kakva je atmosfera u timu, jesu li svi igrači stigli, kakav je zdravstveni bilten, šta očekujete od protivnika, nadate li se punom stadionu, šta poručujete navijačima...."
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la Rokoko87 » 04 sep 2016, 12:41

Igraj Baggio boli te qrc!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la JohnCleese » 04 sep 2016, 14:02

Prelako smo se odrekli svog Baggia, jedna Italija bi dala sve da im se rodi jos jedan Roberto.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 04 sep 2016, 19:06

Ovaj Sinanov ratnik vise nije ni u ozbiljnim planovima Galaxya, ne znam ko nace temu ponovo, ove sezone cisti kopace i nosi vodu xD
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 sep 2016, 19:14

Hajde sto konstitutivni narodi igraju preko stele, ne treba nam i ovaj autonomas iz Podzvizda jos. Neka igra za USA ili za Srpsku krajinu u izbjeglistvu, NOZB moze biti kapiten.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la jasmin10 » 04 sep 2016, 20:31

Al kako ga i sportsport gura :rol:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la High » 04 sep 2016, 20:32

Rokoko87 je napisao/la:Igraj Baggio boli te qrc!
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la emir79 » 04 sep 2016, 20:40

jasmin10 je napisao/la:Al kako ga i sportsport gura :rol:
Pa vidili sta se sve gura, pa zasto ne i njeg.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la jasmin10 » 04 sep 2016, 21:33

emir79 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Al kako ga i sportsport gura :rol:
Pa vidili sta se sve gura, pa zasto ne i njeg.
Niko ih nije gurao kao Safet.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la High » 28 maj 2017, 15:36

Kucamo na vrata starih asova. :kafa: Gdje je sad ovaj umjetnik?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Adis Baggio Hušidić

Post Postao/la Ramsey16 » 28 maj 2017, 15:43

High je napisao/la:Kucamo na vrata starih asova. :kafa: Gdje je sad ovaj umjetnik?
Slomio nogu

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.