MNK Željezničar

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: MNK Željezničar

Post Postao/la Pappy » 28 apr 2017, 00:14

sasistika je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Željezničar nije najmlađi futsal kolektiv ove sezone. Poslije njega je u 2016. godini osnovano još nekoliko klubova. :D
Oprostite gospon treneru,šta predstavlja ova skraćenica MNKŽ ? Mišljenja sam da bi realnije bilo MSKŽ ? Što vi mislite o prijedlogu skraćenice za Sarajevsku ekipu Plavih u futsalu ? :hmmmmm:
Daleko sam ja od trenera. To mislim.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: MNK Željezničar

Post Postao/la Pappy » 03 maj 2017, 22:26

Sutra od 17,00 u dvorani na Grbavici MNK Željezničar - FC Mostar SG, prijateljska utakmica.

1921Hrasno
Postovi: 23
Pridružen/a: 28 dec 2017, 02:18
Kontakt:

Re: MNK Željezničar

Post Postao/la 1921Hrasno » 29 dec 2017, 15:43

Nije se tema dugo osvježavala ... :kafa:
Džafo: Sjajna polusezona iza mene, nažalost osvojili smo malo bodova

Sjajna devetka tima sa Grbavice je u prvih jedanest kola protivničku mrežu tresla šesnaest puta, jednom više od Amela Handžića. Džafo je tako nastavio seriju postizanja pogotka koja je krenula još u Prvoj ligi Federacije BiH prošle sezone.
- Ovo je prva sezona kluba u Premijer ligi BiH tako da nismo pred sebe postavili visoke ciljeve. Jedino što nas interesuje u ovoj sezoni je opstanak u Premijer ligi BiH. Što se tiče mene kao pojedinca prvi dio sezone je bio sjajan, ali za klub baš i ne. Nismo osvojili broj bodova koji smo planirali, a bodove smo gubili i u utakmicama gdje smo bili bolji., ali to je sport, rekao je za naš portal Anes Džafo, a zatim dodao:
- Sigurno je da ćemo se vrhunski spremiti za drugi dio sezone. Kako fizički, tako i taktički, te ništa nećemo prepustiti slučaju. Želimo da na kraju sami odlučujemo o svojoj sudbini. Očekujem puno veći broj bodova u nastavku. Imamo i povoljniji raspored utakmica. Svi direktni konkurenti za opstanak nam dolaze na Grbavicu, i mislim da tu neće biti problema.
MNK Željezničar na polusezoni zauzima deveto mjesto sa 12 osvojenih bodova.
1921'
Vlado Čapljić : Navijači su zajedno sa dijelovima uprave smijenili i tadašnjeg predsjednika Gredića i mene. Šta da kažem osim da sam bio duboko pogođen, jer sam dijete Grbavice i veći Željovac od onih koji su me doveli i smijenili
(citaj Mege Miske)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.