Klub ili reprezentacija

Šta vam je draže?

Vaš klub
116
49%
Vaša reprezentacija
120
51%
 
Ukupno glasova: 236

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Šta vam je draže, klub ili repka?

Post Postao/la 123456 » 12 avg 2009, 09:11

Log Out je napisao/la:Klub iznad svega ! Klub se odmalena zavoli dok za repku si ''dužan'' navijati jer ti je to država,da si Mađar navijao bi za Mađarsku.To ti je kao nametnuta ljubav,dok klubova imaš stotine u državi i samo se jedan izabere i jedan voli u masi ostalih.

Prije rata,svi smo navijali za Jugu ali evo poslije rata svi navijamo za druge repke dok rijetko ko(osim Svinjevaca :lol: ) ne navija za klub koji je volio i prije rata.

U 95% se slazem sa tobom ovdje.Samo sto rijec "duzan" zvuci naredjivacki a to nevoli niko od nas.Znaci klub je na prvom mjestu ali reprezentacija je na istom nivou kod mene.Jer netrebam ja djeliti tu ljubav.Kad igra klub repka neigra i obrnuto.Niti su protivnici niti konkurenti jedni drugima.Zato i kazem namjerno klub je na prvom mjestu a repka na istom nivou.A sto se tice reprezentacije to ko za koga navija je nesto drugo.Po meni je normalno sto ja navijam za BiH jer sam tu rodjen tu zivim i volim svoju drzavu.Isto tako sam volio i YU-gu dok je postojala od Triglava do Vardara.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la dubrava » 31 avg 2009, 22:50

hm, kod mene je to nekako pomijesano malcice ;) ja sam navijac Hajduka. Na utakmice u split ne idem jedino zbog financija, al kad su u zg na svaku odem (ako sam u mogucnosti, naravno). e, sad, Hajduk mi je iznad Hrvatske (znaci ispred reprezentacije), a opet s druge strane Bosna mi je iznad svega :D pa sad to nekako skontajte.
i da ne zaboravim, veliki sam simpatizer Čelika jer je to klub iz mog rodnog grada.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
antipolitikaa
Postovi: 342
Pridružen/a: 29 mar 2009, 12:55
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la antipolitikaa » 31 avg 2009, 22:55

Samo Zrinjski,jeb ostaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
Zabranili ime sveto mi ga vratili,Zrinjski Zrinjski sve do groba mi smo Ultrasi !!!

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la bubooty » 01 sep 2009, 23:47

2 razlicite vrste ljubavi...ljubav prema majci i ljubav prema djevojci ili momku(ako ste ****) su 2 razlicita pojma zar ne...po meni ljubav prema majci je ljubav prema repki a prema klubu prema djevojci...heheheh

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la BIHfan » 02 sep 2009, 16:16

Iz Tuzle sam al Repka je na prvom mjestu...
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM


Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la csh » 02 sep 2009, 16:25

bubooty je napisao/la:2 razlicite vrste ljubavi...ljubav prema majci i ljubav prema djevojci ili momku(ako ste ****) su 2 razlicita pojma zar ne...po meni ljubav prema majci je ljubav prema repki a prema klubu prema djevojci...heheheh
Prema klubu pa ostalo!!!! :D
AMAR OSIM!!!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 08 sep 2009, 11:10

Za reprezentaciju cu prije, u slucaju ne daj Boze kakve nesrece, dati krv (za njene igrace) nego za svoj klub (Zeljo).. 8-)
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM


Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la Nail for Real » 08 sep 2009, 15:13

Nisam iz Bosne iz Crne Gore sam,musliman. E sad ne mogu navijat njih a i klub mi je svakako drazi.HALA MADRID 8-)
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la atko » 08 sep 2009, 15:15

dubrava je napisao/la:hm, kod mene je to nekako pomijesano malcice ;) ja sam navijac Hajduka. Na utakmice u split ne idem jedino zbog financija, al kad su u zg na svaku odem (ako sam u mogucnosti, naravno). e, sad, Hajduk mi je iznad Hrvatske (znaci ispred reprezentacije), a opet s druge strane Bosna mi je iznad svega :D pa sad to nekako skontajte.
i da ne zaboravim, veliki sam simpatizer Čelika jer je to klub iz mog rodnog grada.
Jesi li to ti Tariče-milijunašu :D ?

Avatar
Urban
Postovi: 359
Pridružen/a: 21 avg 2009, 12:57

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la Urban » 08 sep 2009, 15:22

volim ja reprezentaciju ali brate vise volim svog Zelju uvijek i vazda prvo Zeljo pa sve ostalo
IVICA OSIM :" ONAJ KO NE MOŽE DA TRČI , NE MOŽE NI DA IGRA , PADA I TAKTIKA , PADA SVE U VODU "

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la kad_kako » 08 sep 2009, 15:22

atko je napisao/la:
dubrava je napisao/la:hm, kod mene je to nekako pomijesano malcice ;) ja sam navijac Hajduka. Na utakmice u split ne idem jedino zbog financija, al kad su u zg na svaku odem (ako sam u mogucnosti, naravno). e, sad, Hajduk mi je iznad Hrvatske (znaci ispred reprezentacije), a opet s druge strane Bosna mi je iznad svega :D pa sad to nekako skontajte.
i da ne zaboravim, veliki sam simpatizer Čelika jer je to klub iz mog rodnog grada.
Jesi li to ti Tariče-milijunašu :D ?
Tarik u HR, navija za Dinamo.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la nime_tm87 » 08 sep 2009, 16:30

Meni je 100% klub i 100% repka ako ćemo tako.. :D :lol:
Al' klub mi ima tu neku draž.. :D :D :D

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la 19TM87 » 08 sep 2009, 16:35

ma uz klub sam svake sedmice, sem kad je neka pauza...a skim vise provodis vise vremena toga i vise volis...moje razmisljanje jbg...inace odlicna tema
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Megaloman
Postovi: 273
Pridružen/a: 30 jun 2009, 11:52
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la Megaloman » 08 sep 2009, 23:47

19TM87 je napisao/la:ma uz klub sam svake sedmice, sem kad je neka pauza...a skim vise provodis vise vremena toga i vise volis...moje razmisljanje jbg...inace odlicna tema
Jesi strumf, ali svaka ti je na mjestu.
Dvorac u polju il´naziv zanata, vise se voli grad od sindikata
Mjesto gdje zivis, mjesto rodjenja - vise se voli od zaposlenja

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la bistrikboy » 09 sep 2009, 03:43

Stone Island je napisao/la:Klub !!!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

MT87TM
Postovi: 383
Pridružen/a: 14 nov 2008, 12:04
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la MT87TM » 09 sep 2009, 04:19

Ma brate dragi za tu famoznu Bosnu su ratovi se vodili mnogi su svoje zivote dali i srce za nju prvo kuca pa tek onda za klub al kad pocne himna tad se osjecam ponosnim pravo adrenalin je prejak jest volim Zelju al ne moze se porediti sa reprezentacijom nikako
Naser Oric
Don't forget Srebrenica!!!
Don't forget 11.07.1995!!!
Ljubav je stanje u kojem čovjek vidi stvari onakvima kakve one nisu.
Baraž mubarek olsun!!!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la nick » 09 sep 2009, 04:37

mah ne moze se poredit,smjesna anketa
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Klub ili reprezentacija

Post Postao/la Nerko_Juventino » 13 sep 2009, 12:47

Ne znam kako neko moze volit vise klub nego reprezentaciju,tj. svoju drzavu.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.