Safet Nadarević

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 12 sep 2011, 18:49

Ako je moglo biti oprosteno Begovicu i Ibricicu mislim da bi se i ovome covjeku trebalo oprostiti. Umjesto Mravca ili Besica bi mogao uletiti ko halva. ;)
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

THC
Postovi: 462
Pridružen/a: 02 sep 2011, 01:06
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la THC » 12 sep 2011, 18:51

Alfa_Muzijak je napisao/la:Ako je moglo biti oprosteno Begovicu i Ibricicu mislim da bi se i ovome covjeku trebalo oprostiti. Umjesto Mravca ili Besica bi mogao uletiti ko halva. ;)
I ja tako mislim ! ;)

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la mozak » 12 sep 2011, 18:57

A šta mu treba oprostiti?
Nisam bio u toku tog sukoba između dva safeta!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 12 sep 2011, 19:03

MOZAK je napisao/la:A šta mu treba oprostiti?
Nisam bio u toku tog sukoba između dva safeta!
Pa valjda da se i on zavadio sa Selektorom kad se trebalo ici u Ameriku da se igra protiv Mexica. To je bilo oprosteno Ibricicu i Begovicu a zasto Safeta niko ne spominje meni nije jasno. :?
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la harishp » 12 sep 2011, 19:04

Pa kakvo je to pracenje repke i igraca yebem ga ja.
Rekao da je povrjedjen,bolestan itd a odmah nakon dva tri dana odigrao tekmu u klubu kao da mu ''nista nije bilo''.
Plus da se makar pojavio kao Pjanic,Salihovic ili Vedo Reufu ovaj ih na brzake pregledao i alaihmanet do slijedeceg puta.Ali nije ni to.Tekma je bila protiv Mexica.
Mada realno moze igrati u Cirinoj formaciji tri stopera,sa dva dolazi do ispadanja i to do boli.Zato sto je okretan k'o kombajn.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 12 sep 2011, 19:13, ukupno mijenjano 2 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 12 sep 2011, 19:05

harishp je napisao/la:ako mislis nisi u toku.Pa kakvo je to pracenje repke i igraca yebem ga ja.
Rekao da je povrjedjen,bolestan itd a odmah nakon dva tri dana odigrao tekmu u klubu kao da mu ''nista nije bilo''.
Plus da se makar pojavio kao Pjanic,Salihovic ili Vedo Reufu ovaj ih na brzake pregledao i alaihmanet do slijedeceg puta.Ali nije ni to.Tema je bila protiv Mexica.
A sta je Begovic uradio i Ibricic. Isto!!!!! Pa im je oprosteno. ;)
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la harishp » 12 sep 2011, 19:10

Alfa_Muzijak je napisao/la:
harishp je napisao/la:ako mislis nisi u toku.Pa kakvo je to pracenje repke i igraca yebem ga ja.
Rekao da je povrjedjen,bolestan itd a odmah nakon dva tri dana odigrao tekmu u klubu kao da mu ''nista nije bilo''.
Plus da se makar pojavio kao Pjanic,Salihovic ili Vedo Reufu ovaj ih na brzake pregledao i alaihmanet do slijedeceg puta.Ali nije ni to.Tema je bila protiv Mexica.
A sta je Begovic uradio i Ibricic. Isto!!!!! Pa im je oprosteno. ;)
Razlika je i u godinama ako si imalo primjetio.Nadarevic mi je drag igrac,ali realno gledajuci sve je to u pet deka sa ostalim stoperima.Jos kad je bila prica da ide direktno u Engleski klub tamo ''njaki''.@No Name mi je bio smjesan ali i u pravu sa tim izvjestajima.
Nek on objasni o cemu se radi. :mrgreen: 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
zlatan.edvin
Postovi: 204
Pridružen/a: 12 jan 2009, 22:51
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la zlatan.edvin » 12 okt 2011, 23:23

Vrijeme je da Sušić pozove Nadarevića u reprezentaciju, ako je svima oprostio "nestašluke" treba da oprosti i Nadareviću.
Olako zaboravljamo one koji su ginuli i davali sve od sebe na utakmicama reprezentacije.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la BIHfan » 13 okt 2011, 12:47

zlatan.edvin je napisao/la:Vrijeme je da Sušić pozove Nadarevića u reprezentaciju, ako je svima oprostio "nestašluke" treba da oprosti i Nadareviću.
Olako zaboravljamo one koji su ginuli i davali sve od sebe na utakmicama reprezentacije.
Safet mjesec dana nije odigrao meca, sve na klupi i ti bi njega zvao. :roll:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la BernardBarnjak » 13 okt 2011, 13:34

ma da nisam navijac sarajeva rekao bih torlak na mjestu stopera ali ovako nek zovu nadarevica (110+ kg) :)

:mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la tyler durden » 13 okt 2011, 13:39

BIHfan je napisao/la:
zlatan.edvin je napisao/la:Vrijeme je da Sušić pozove Nadarevića u reprezentaciju, ako je svima oprostio "nestašluke" treba da oprosti i Nadareviću.
Olako zaboravljamo one koji su ginuli i davali sve od sebe na utakmicama reprezentacije.
Safet mjesec dana nije odigrao meca, sve na klupi i ti bi njega zvao. :roll:

zato je MIske,odigrao previse meceva pa je dobio poziv :)

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la BIHfan » 13 okt 2011, 13:52

tyler durden je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:
zlatan.edvin je napisao/la:Vrijeme je da Sušić pozove Nadarevića u reprezentaciju, ako je svima oprostio "nestašluke" treba da oprosti i Nadareviću.
Olako zaboravljamo one koji su ginuli i davali sve od sebe na utakmicama reprezentacije.
Safet mjesec dana nije odigrao meca, sve na klupi i ti bi njega zvao. :roll:

zato je MIske,odigrao previse meceva pa je dobio poziv :)
Makar zna dobit 5-6 minuta, makar se nekad zagrije da udje. Ovaj ne mrda.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BH Patriot
Postovi: 596
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la BH Patriot » 13 okt 2011, 14:20

Ovom momku naš izbornik treba uputiti poziv pred susrete baraža sa Portugalom, jer u prvom susretu će nam faliti vrlo važni braniči (Papac & Pandža) što će za naš tim predstavljati veliki problem. Kao alternativa najvjerovatnije će biti Mravac, ali Nadarević je 100% kvalitetniji branič od Adnana koji je sklon greškama .

Safete ne misli o prošlim problemima sa ovim braničem, pozovi ga u selekciju našeg državnog tima!
Livin' La Vida Loca ;)

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la ramiral » 13 okt 2011, 14:23

Pozvati Nadara svakako.... one tekme protiv Portugala je odigrao fajterski, nosio se sa napadima, poznaje saigrače i uspješno sarađuje na terenu sa njima... svakako poziv... ima snagu, iskustvo i veliko krajiško srce!!!
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la tyler durden » 13 okt 2011, 19:10

BIHfan je napisao/la:
tyler durden je napisao/la:
BIHfan je napisao/la: Safet mjesec dana nije odigrao meca, sve na klupi i ti bi njega zvao. :roll:

zato je MIske,odigrao previse meceva pa je dobio poziv :)
Makar zna dobit 5-6 minuta, makar se nekad zagrije da udje. Ovaj ne mrda.

Da,to je stvarno nesto :) sigurno prevagu donosi to sto se on isteze pored klupe tu.Kada je bio u Galati vodonosa,dobio je svaki poziv za repku.

Realnost ON:
Nadarevic nam treba i treba ga pozvat.

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la Petko » 13 okt 2011, 19:26

Nema sanse da Nadar zaigra za BiH vise,jednostavno dolazio je uvijek prvi na okupljanja i davao je uvijek 200% od sebe a znamo kako se to zavrsilo.Susi ne voli njega i mozete to zaboraviti. Ukratko super mu je u klubu dobio je poboljsani ugovor koji je i vise nego financijski dobar i to je to.
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la Arnelinho » 13 okt 2011, 19:29

Dok igra u Eskechisporu ili kako već od mene nikad neće dobiti podršku da igra za reprezentaciju. Imamo mi i boljih od njega... ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la harishp » 13 okt 2011, 19:33

Petko je napisao/la:Nema sanse da Nadar zaigra za BiH vise,jednostavno dolazio je uvijek prvi na okupljanja i davao je uvijek 200% od sebe a znamo kako se to zavrsilo.Susi ne voli njega i mozete to zaboraviti. Ukratko super mu je u klubu dobio je poboljsani ugovor koji je i vise nego financijski dobar i to je to.
Nije ga volio ni Ciro ''to jest yebao mu je vec jednom sve''pa ga je opet pozivao.
U klubu ponekad igra ponekad ne,nije to vise onaj Nadar.Proslu su tekmu izgubili ovaj sukrivac za oba i na kraju izmjenjen.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la tyler durden » 13 okt 2011, 19:40

Arnelinho je napisao/la:Dok igra u Eskechisporu ili kako već od mene nikad neće dobiti podršku da igra za reprezentaciju. Imamo mi i boljih od njega... ;)

navedi bolje od njega,koji poznavaju repku i koji bi bolje sjeli nama u ovim kriznim momentima: ?

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Safet Nadarević

Post Postao/la NoName » 13 okt 2011, 19:40

Petko je napisao/la:Nema sanse da Nadar zaigra za BiH vise,jednostavno dolazio je uvijek prvi na okupljanja i davao je uvijek 200% od sebe a znamo kako se to zavrsilo.Susi ne voli njega i mozete to zaboraviti. Ukratko super mu je u klubu dobio je poboljsani ugovor koji je i vise nego financijski dobar i to je to.
Nema to veze sa ljubavlju nego isključivo sa njegovim kvalitetom i trenutnom formom. A on je, onako realno, u qrcu trenutno što se toga tiče. Kao i svakom drugom igraču iz BiH sve najbolje mu želim, ali mislim da je njegovo vrijeme nepovratno prošlo. 3-5-2 može igrati ali 4-4-2 nikako, ispada stalno.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.