Safet Sušić - Pape

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 04 avg 2014, 12:57

mone je napisao/la:
Ajax je napisao/la:Nadam se da ce pozvati vec za sljedece okupljanje pored Prcica i Vrancica i Arslanagica.
Mislim da hoće ukoliko imaju "uredne" papire. Imaju li ovi? Pored ove trojice koji su obavezni, ja bih tražio i jednog napadača (trećeg u reprezentaciji), mlađeg i bržeg od Džeke i Ibiševića. Imamo li takvih?
Mislim da ne. Najblizi je Hodzic koji se nadam da nije pogrijesio u izboru klubu. Pokupio je povredu u najgore moguce vrijeme a Dinamo mu jos kupio konkurenciju. Mnogi odlicni igraci su propadali u Dinamu da ne nabrajam sad. Tako da su mu sanse maksimalno 50%-50% da ce se nametnuti. Zec nije los ako zamjeni klub gdje bi igrao samo napadaca. Najbolje bi bilo da Sarajevo kupi Zeca i da naprave taj jedan izuzetak u transferima. Zato jer im bas takav profil igraca fali da naprave neki iskorak u Evropi. To bi bilo win, win i za Sarajevo u Evropi i za Reprezentaciju a ni igracu nebi bilo lose. Mozda i Tankovic AKO zaigra za svoj klub i izvine se javnosti. Idealan bi po meni bio Seferovic to vec svi znaju. Ali to je propustena prilika i gotovo sad. Kao sto @ dubrovnik rece. Halilovic vec igra sa prvotimcima Barcelone i svi ga hvale. Samo sto on nije napadac ali kao igrac bi bio koristan.

Avatar
harisfloridsdorf
Postovi: 38
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harisfloridsdorf » 04 avg 2014, 13:54

Iskreno se nadam da se Prcić neće odazvati pozivu u A repku,sve dok je ovaj na klupi... Nek zove germanska srca ko i do sad!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sheyi » 04 avg 2014, 14:29

harisfloridsdorf je napisao/la:Iskreno se nadam da se Prcić neće odazvati pozivu u A repku,sve dok je ovaj na klupi... Nek zove germanska srca ko i do sad!
Daleko je Skopje :mrgreen:
Dakle, dio vaše profesionalne budućnosti evidentno je i reprezentacija Bosne i Hercegovine.
"Nerealno je sad reći kako bih se odazvao Sušićevom pozivu, kada uopšte ne znam da li on više računa na mene. Moj cilj je da u klubu igram redovno, da se pokušam što prije vratiti u prvu ligu i da se tako nametnem selektoru, ali i da tako gradim svoju karijeru. Iskreno, mislim da mogu koristiti našoj reprezentaciji i cilj mi je da ponovo obučem dres Bosne i Hercegovine", zaključuje Sanjin Prcić razgovor za **** portal.

Avatar
harisfloridsdorf
Postovi: 38
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harisfloridsdorf » 04 avg 2014, 14:35

Sheyi je napisao/la:
harisfloridsdorf je napisao/la:Iskreno se nadam da se Prcić neće odazvati pozivu u A repku,sve dok je ovaj na klupi... Nek zove germanska srca ko i do sad!
Daleko je Skopje :mrgreen:
Dakle, dio vaše profesionalne budućnosti evidentno je i reprezentacija Bosne i Hercegovine.
"Nerealno je sad reći kako bih se odazvao Sušićevom pozivu, kada uopšte ne znam da li on više računa na mene. Moj cilj je da u klubu igram redovno, da se pokušam što prije vratiti u prvu ligu i da se tako nametnem selektoru, ali i da tako gradim svoju karijeru. Iskreno, mislim da mogu koristiti našoj reprezentaciji i cilj mi je da ponovo obučem dres Bosne i Hercegovine", zaključuje Sanjin Prcić razgovor za **** portal.
A još dalje Beč... :mrgreen: Ja kažem samo ono što bi volio... A Sanjin nikad nije krio da voli ovu državu,to je i dokazao od mladih selekcija,a ne ko neki što su došli ničim izazvani ;)

Avatar
zgembo89
Postovi: 4916
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zgembo89 » 04 avg 2014, 14:43

Ova CEsena za koju igra Duric jeste u prvoj seriji A ali on se ne nalazi na spisku sa brojevima igraca,njegovog broja nema i pise return to citadela vjerovatno ce se vratiti na posudbu u citadelu ??? zna li neko nesto o tome

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 04 avg 2014, 14:46

mone je napisao/la:
Ajax je napisao/la:Nadam se da ce pozvati vec za sljedece okupljanje pored Prcica i Vrancica i Arslanagica.
Mislim da hoće ukoliko imaju "uredne" papire. Imaju li ovi? Pored ove trojice koji su obavezni, ja bih tražio i jednog napadača (trećeg u reprezentaciji), mlađeg i bržeg od Džeke i Ibiševića. Imamo li takvih?
Vrancic i Arslanagic nemaju papire gotove, Dino ima pasos nema sportsko drzavljanstvo, Vrancic nema ni jedno ni drugo, Prcic valjda ima sve kad je vec igrao za mladu reprezentaciju.

Treci napadac, Zec :? imamo li pored njega drugog ?

P.S. Samo ne spominjite vise Tanakovica, Halilovica, Seferovica, gotova prica, ko ih yebe sami su izabrali.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sajo10 » 04 avg 2014, 14:48

zgembo89 je napisao/la:Ova CEsena za koju igra Duric jeste u prvoj seriji A ali on se ne nalazi na spisku sa brojevima igraca,njegovog broja nema i pise return to citadela vjerovatno ce se vratiti na posudbu u citadelu ??? zna li neko nesto o tome
http://www.cesenacalcio.it/it/giocatore/djuric-milan

Oficijalna stranica Cesene. Djuric u kadru za sezonu 2014/2015. Nosi broj 18.

Sretno Milane!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 04 avg 2014, 15:01

Elegant je napisao/la:
Treci napadac, Zec :? imamo li pored njega drugog ?
Reci ti imamo li ?? Lako je nekoga otpisati. A sada trazimo napadace u drugoj ligi Italije i rezervama Celtica.

Sto se ceka toliko sa Vrancicem evo sada igra Bundesligu u cemu je sada problem da se porazgovara sa njim ?? Znaci nece biti pozvan minimalno jos pola godine ili ?? :wtf: :wtf: To sve ide jako sporo oko ovog momka.
Samo da momak koji slucajem za to vrijeme ne "iskoci" i proigra u Bundesligi ( igrati ce standardno kao starter ) pa postane zanimljiv i drugim selekcijama. Ko bi tada bio kriv za to opet igrac ??

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 04 avg 2014, 16:00

Djuric je odlican za dzokera sa klupe. A bio je strasan za mladu, vise golova nego utakmica. Hattrick protiv Njemacke, za koju su igrali iskljucivo igraci iz BL.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bulbasor » 04 avg 2014, 20:51

Treba zvati i iz nase lige nekoga pa makar na klupi sjedio. Po meni je na prvom mjestu Zakaric iz Sirokog Brijega i to ga zvati u sluzbenu tekmu kvalifikacija da nam ga ne bi komsije uzele. Stanic iz Zelje izrasta u klasnog igraca, moze se pokusati i s njim, i mozda Dupovca iz Sarajeva (mada je imao ispada u evropskim utakmicama) ali je najbolji stoper lige, a tu smo ko zilet tanki.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bulbasor » 04 avg 2014, 20:55

Cartman je napisao/la:Djuric je odlican za dzokera sa klupe. A bio je strasan za mladu, vise golova nego utakmica. Hattrick protiv Njemacke, za koju su igrali iskljucivo igraci iz BL.
Momak je bio strasan potencijal prije dvije godine (i sada je vjerovatno), al zabari mu ne daju da se makne iz SerijeB
Da je igrao kod Mamica jednu sezonu, sad bi igrao u Engleskoj..
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Krokodil » 04 avg 2014, 20:59

bulbasor je napisao/la:Treba zvati i iz nase lige nekoga pa makar na klupi sjedio. Po meni je na prvom mjestu Zakaric iz Sirokog Brijega i to ga zvati u sluzbenu tekmu kvalifikacija da nam ga ne bi komsije uzele. Stanic iz Zelje izrasta u klasnog igraca, moze se pokusati i s njim, i mozda Dupovca iz Sarajeva (mada je imao ispada u evropskim utakmicama) ali je najbolji stoper lige, a tu smo ko zilet tanki.
+ 1 :thumbup:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24500
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 05 avg 2014, 00:42

Kaze Susic za Avazov Sport da ce biti velikih iznenadjenja na spisku za Lichtenstein i Cipar.

Avatar
AhmetNY
Postovi: 662
Pridružen/a: 03 avg 2014, 03:59
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AhmetNY » 05 avg 2014, 00:43

Cartman je napisao/la:Djuric je odlican za dzokera sa klupe. A bio je strasan za mladu, vise golova nego utakmica. Hattrick protiv Njemacke, za koju su igrali iskljucivo igraci iz BL.
Od stare slave se ne zivi.

Avatar
RockyMaivia
Postovi: 656
Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
Lokacija: Kod RAje...
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la RockyMaivia » 05 avg 2014, 00:49

Goalgetter je napisao/la:Kaze Susic za Avazov Sport da ce biti velikih iznenadjenja na spisku za Lichtenstein i Cipar.
Zove malog rodjaka iz Danske 2.Kaze jaca od nase lige.
StarMo nije skutorija...

Avatar
AhmetNY
Postovi: 662
Pridružen/a: 03 avg 2014, 03:59
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AhmetNY » 05 avg 2014, 00:58

Goalgetter je napisao/la:Kaze Susic za Avazov Sport da ce biti velikih iznenadjenja na spisku za Lichtenstein i Cipar.
Bez Dzeke :kafa:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sheyi » 05 avg 2014, 01:07

Vraća Zukanovića i poziva Prcića, a ispada Hadžić.

Vranješ bi mogao ostati bez poziva ako ne pređe u United, a umjesto njega Stanić :mrgreen:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Clutch » 05 avg 2014, 01:19

I ne zove smetljara.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la stokton » 05 avg 2014, 01:21

Goalgetter je napisao/la:Kaze Susic za Avazov Sport da ce biti velikih iznenadjenja na spisku za Lichtenstein i Cipar.
Neće biti pozvan Baljić i Piplica jer ovaj prvi snima spot za novi hit a drugi mu glumi u spotu.

Inače popravili su videorekorder tako da neće biti problema sa kasetom kao protiv Nigerije, tako da će Borče i Safet na miru pogledati najvažnije detalje od dotičnih protivnika.

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 05 avg 2014, 01:45

Goalgetter je napisao/la:Kaze Susic za Avazov Sport da ce biti velikih iznenadjenja na spisku za Lichtenstein i Cipar.
Iskljucivo negativna, siguran sam.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.