Safet Sušić - Pape

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sajo10 » 14 apr 2017, 19:09

Pape dragi... :lol:

slika
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la SlevinKelevra » 14 apr 2017, 19:27

Dakle, ovo pisem objektivno koliko mogu, i ne kao da ga sad pokusavam ismijati kao bivseg igraca Sarajeva, ali on se meni uvijek cinio kao da na ovu zemlju i na sve u njoj gleda s neke visine.. Ono, moj Pariz, moja Francuska, a dole idem zato sto moram. Kako drugacije protumaciti izjave da mu je selektorski posao odskocna daska za nastavak karijere, ili njegov generalni odnos prema FKS, kao da je u pitanju neki klub gdje je bio na posudbi pola godine... Taj 'sindrom' sam primjetio kod jos nasih ljudi koji su davno otisli vani, ali dok ostali kao nesto glumataju, njega izgleda bas boli qurac.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Rokoko87 » 14 apr 2017, 20:15

Pravda za depiliranog!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 15 apr 2017, 19:03

SlevinKelevra je napisao/la:Dakle, ovo pisem objektivno koliko mogu, i ne kao da ga sad pokusavam ismijati kao bivseg igraca Sarajeva, ali on se meni uvijek cinio kao da na ovu zemlju i na sve u njoj gleda s neke visine.. Ono, moj Pariz, moja Francuska, a dole idem zato sto moram. Kako drugacije protumaciti izjave da mu je selektorski posao odskocna daska za nastavak karijere, ili njegov generalni odnos prema FKS, kao da je u pitanju neki klub gdje je bio na posudbi pola godine... Taj 'sindrom' sam primjetio kod jos nasih ljudi koji su davno otisli vani, ali dok ostali kao nesto glumataju, njega izgleda bas boli qurac.
Koliko je Safet u bordo obojen dovoljno govori cinjenica da mu je velika cetvorka na noge dolazila da predje kod njih. Zvezda, Partizan, Hajduk, Dinamo su mu bogatstvo nudili, ono sto nikad ni u snu u Sarajevu zaradio ne bi. Da ne govorim koliko titula bi imao. On je ostao.

Manite se vi strumfovi da pricate o tome koliko ko voli Sarajevo.

I kakva odskocna daska reprezentacija. Pa bolje je klubove od Alanyje vodio prije reprezentacije.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jasmin10 » 15 apr 2017, 20:02

Pa on je sam rekao da mu je reprezentacija odskočna daska u trenerskoj karijeri.
Drugo je to što svi normalniji klubovi znaju da je on nikakav trener pa nije uspio dobaciti do njih.

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 15 apr 2017, 21:47

jasmin10 je napisao/la:Pa on je sam rekao da mu je reprezentacija odskočna daska u trenerskoj karijeri.
Drugo je to što svi normalniji klubovi znaju da je on nikakav trener pa nije uspio dobaciti do njih.
Ko je rekao Safet ili polupismeni urednik Avaza?

Kad vidim gdje nam sve treneri po svijetu vode klubove i kakvi su, Safet je Mourinho za njih. Bar u karijeri nema problem sebi naci klub u jednoj jakoj turskoj ligi. Noge bi mnogi polemili da se domognu prve turske lige, ali bukvalno.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jasmin10 » 15 apr 2017, 23:41

emir79 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa on je sam rekao da mu je reprezentacija odskočna daska u trenerskoj karijeri.
Drugo je to što svi normalniji klubovi znaju da je on nikakav trener pa nije uspio dobaciti do njih.
Ko je rekao Safet ili polupismeni urednik Avaza?

Kad vidim gdje nam sve treneri po svijetu vode klubove i kakvi su, Safet je Mourinho za njih. Bar u karijeri nema problem sebi naci klub u jednoj jakoj turskoj ligi. Noge bi mnogi polemili da se domognu prve turske lige, ali bukvalno.
To je rekao Safet.
Njegova karijera nakon reprezentacije ne ide onako kako se nadao. Odveo nas je svjetsko i opet nije mogao naći bolji klub od druge francuske lige. Sada je došao u Tursku u klub koji se bori za opstanak.
A obzirom kakvi su se klubovi spominjali ovo je bas loše.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sabinho » 16 apr 2017, 00:14

jasmin10 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa on je sam rekao da mu je reprezentacija odskočna daska u trenerskoj karijeri.
Drugo je to što svi normalniji klubovi znaju da je on nikakav trener pa nije uspio dobaciti do njih.
Ko je rekao Safet ili polupismeni urednik Avaza?

Kad vidim gdje nam sve treneri po svijetu vode klubove i kakvi su, Safet je Mourinho za njih. Bar u karijeri nema problem sebi naci klub u jednoj jakoj turskoj ligi. Noge bi mnogi polemili da se domognu prve turske lige, ali bukvalno.
To je rekao Safet.
Njegova karijera nakon reprezentacije ne ide onako kako se nadao. Odveo nas je svjetsko i opet nije mogao naći bolji klub od druge francuske lige. Sada je došao u Tursku u klub koji se bori za opstanak.
A obzirom kakvi su se klubovi spominjali ovo je bas loše.
Ispravka krivog navoda: "Koji se BORIO za opstanak."
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jasmin10 » 16 apr 2017, 00:22

U trenutku preuzimanja se borio za opstanak.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pivopija » 16 apr 2017, 00:34

emir79 je napisao/la:
Ti si navijac Sarajeva, je li tako? Koliko si ove sezone pogledao utakmica Sarajeva, nije bitno je li uzivo sa stadiona ili preko Tv-a, ili neke snimke, znaci sve ukupno?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la SlevinKelevra » 16 apr 2017, 00:45

emir79 je napisao/la:Koliko je Safet u bordo obojen dovoljno govori cinjenica da mu je velika cetvorka na noge dolazila da predje kod njih. Zvezda, Partizan, Hajduk, Dinamo su mu bogatstvo nudili, ono sto nikad ni u snu u Sarajevu zaradio ne bi. Da ne govorim koliko titula bi imao. On je ostao.

Manite se vi strumfovi da pricate o tome koliko ko voli Sarajevo.

I kakva odskocna daska reprezentacija. Pa bolje je klubove od Alanyje vodio prije reprezentacije.
Mozda je bio tada, ali od kada je postao francuz, a ne jugosloven ne bi bas rekao. Je li dosao na barem jednu tekmu FKS u ovom periodu kad je bio slobodan?
Ovo drugo je on sam on izjavio. Ja licno cuo, u intervju sa Mimom Sahinpasicem na OBN-u, dan kad je potpisao ugovor. Ja sam iskreno mislio da sa takvim stavom nece opstati na klupi ni dva mjeseca, ali ostao je mnogo duze.. I predugo.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sabinho » 16 apr 2017, 01:02

SlevinKelevra je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Koliko je Safet u bordo obojen dovoljno govori cinjenica da mu je velika cetvorka na noge dolazila da predje kod njih. Zvezda, Partizan, Hajduk, Dinamo su mu bogatstvo nudili, ono sto nikad ni u snu u Sarajevu zaradio ne bi. Da ne govorim koliko titula bi imao. On je ostao.

Manite se vi strumfovi da pricate o tome koliko ko voli Sarajevo.

I kakva odskocna daska reprezentacija. Pa bolje je klubove od Alanyje vodio prije reprezentacije.
Mozda je bio tada, ali od kada je postao francuz, a ne jugosloven ne bi bas rekao. Je li dosao na barem jednu tekmu FKS u ovom periodu kad je bio slobodan?
Ovo drugo je on sam on izjavio. Ja licno cuo, u intervju sa Mimom Sahinpasicem na OBN-u, dan kad je potpisao ugovor. Ja sam iskreno mislio da sa takvim stavom nece opstati na klupi ni dva mjeseca, ali ostao je mnogo duze.. I predugo.
Ma nije samo Pape takav, dosta "raje" je odlaskom i nakon ratnij zbivanja prilicno zaboravilo na svoje pocetke i porijeklo.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pivopija » 16 apr 2017, 01:10

SlevinKelevra je napisao/la:
Mozda je bio tada, ali od kada je postao francuz, a ne jugosloven ne bi bas rekao. Je li dosao na barem jednu tekmu FKS u ovom periodu kad je bio slobodan?
Ovo drugo je on sam on izjavio. Ja licno cuo, u intervju sa Mimom Sahinpasicem na OBN-u, dan kad je potpisao ugovor. Ja sam iskreno mislio da sa takvim stavom nece opstati na klupi ni dva mjeseca, ali ostao je mnogo duze.. I predugo.
Safet je 1975. odbio veliku cetvorku, sta ti imas pricati protiv njega, ne znas ti Safeta, to je legenda.

Da se nadovezem na ovaj tvoj prvi komentar o Safetu, gdje si rekao da gleda sa visine, ja bih cak rekao i stekao sam takav dojam nakon svih njegovih izjava da je njega cak i stid sto je iz BiH.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 16 apr 2017, 16:55

Sabinho je napisao/la:Ispravka krivog navoda: "Koji se BORIO za opstanak."
Borio ne borio, kako dolaze na zboj golova to je čudo jedno :lol: :opaopa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la SlevinKelevra » 17 apr 2017, 00:16

Virtu4l je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ispravka krivog navoda: "Koji se BORIO za opstanak."
Borio ne borio, kako dolaze na zboj golova to je čudo jedno :lol: :opaopa:
Ja na Evianu pare uzimao, sigurica petkom.. :mrgreen: 2+ 1.45, 3+ 2.25.... :mrgreen:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sabinho » 17 apr 2017, 00:19

SlevinKelevra je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ispravka krivog navoda: "Koji se BORIO za opstanak."
Borio ne borio, kako dolaze na zboj golova to je čudo jedno :lol: :opaopa:
Ja na Evianu pare uzimao, sigurica petkom.. :mrgreen: 2+ 1.45, 3+ 2.25.... :mrgreen:
Saji isto je li sa druqe strane Besiktas ili Rizespor. :kafa: :kafa: :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bhsport » 29 apr 2017, 19:19

Počelo je... trica na strani. Pape primjenjuje svoju genijalnost.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 29 apr 2017, 20:52

bhsport je napisao/la:Počelo je... trica na strani. Pape primjenjuje svoju genijalnost.
Otkad ti pises da je nesto pocelo. Nema te mjesecima, pa opet ti nesto pocne.

Pa ces onda opet da postis, dok ti se ne ukaze prilika da upises komentar kako je nesto pocelo. :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bhsport » 29 apr 2017, 21:14

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Počelo je... trica na strani. Pape primjenjuje svoju genijalnost.
Otkad ti pises da je nesto pocelo. Nema te mjesecima, pa opet ti nesto pocne.

Pa ces onda opet da postis, dok ti se ne ukaze prilika da upises komentar kako je nesto pocelo. :mrgreen:
Jesi se našao ko će pričati. Nema te nigdje kad upali mozak i krene da razmislja.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 29 apr 2017, 21:25

bhsport je napisao/la: Jesi se našao ko će pričati. Nema te nigdje kad upali mozak i krene da razmislja.
Covjek je dosao u Alanyju da je ostavi u prvoj ligi. Danas izgubio od ekipe koja se takodje bori za opstanak na strani sa igracem manje citavo poluvrijeme i bez najboljeg napadaca Lovea.

Onda se pametnjakovic poput tebe nacrta ovdje da napise kako je nesto pocelo. Sta je pocelo, sta treba sa Alanyjom da uradi, osvoji mozda prvenstvo da bi tebe strucnjacinu zadovoljilo?

Bitno je da uradi zbog cega je i dosao, a to je da ostavi ekipu u prvoj ligi, a to je na dobrom putu. A ti se zapitaj kakav si to covjek koji doleprsa na ovu temu nebi li izrazio svoje zadovoljstvo sto je covjek iz njegove zemlje sa ekipom izgubio. Gdje ti je ljudskost?

Je li to sva mrznja zbog toga sto je Safet pitar, i sto je pitar uradio nesto sto drugi nisu uradili prije njeg? Cemu mrznja tolika?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.