Safet Sušić - Pape

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drakensang » 08 sep 2019, 17:00

Hahaha prizivanje papeta :D pa ne zna se ko je gori u nasem fudbalu, igraci bhf savez strucni stab liga sve nam je na najgorem nivou, pa tako i papeta smatramo trenerskim msgom koji nidje posla postenog poslije nas nije nasao

Avatar
sljivo
Postovi: 14316
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sljivo » 09 sep 2019, 01:28

Idole, šahu, ajatolaše

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 09 sep 2019, 03:06

Dragi Pape, pisem ti iz srkleta, inata i srama..

Cesto se sjetim one Francuske, Spahica, sudije i zutih kartona za cjelokupnu odbranu i promasenog EURA...sjetim se one dominacije u Parizu..
Pa se prisjetim onih kvala za SP..onih golova, pasova, i svega sto krasi igru zvanu FUDBAL ili ti nogomet, svejedno kako je nazoves..
Kako bi nasi forumski strucnjaci rekli: "srecu smo imali i nikad lakse protivnike"... :shock:

Danas se vrijeme promjenilo, moj dragi Pape..danas nas taslace hokejasi i armenci sto skoro odigrase 1:1 sa Maltom, 0:0 sa Moldovom, 2:2 sa Lihtenstajnom a Boga mi izgubise od velesile Gibraltara sa 0:1..golemo je ovo..nama utrpase 4 komada k'o iz sale.. :crazy:

Pa se sjetim onog svjetskog i autogola Kolasinca, gola Dzeke protiv Nigerije i najbolnije od svega, tvoje zapecacene reprezentativne sudbine ne igranjem Ibricica ni minute..tu je sve pocelo, moj dragi pape..uf, dragi Pape sto sam Ibricica zamrzio..znas ti zbog cega..

Onda se sjetim tvog kraja.. :( razocarao si sve, ponajvise Ibriciceve havere...tu ti je bio kraj, bio je kraj i nasoj romantici na terenu, bio je kraj svemu..kraj FUDBALU..
Sjetim se Cipra i dominacije, stative i promasenog penala, 27-6 udaraca po golu, napada za napadom i nesrece..pa se sjetim Walesa, nije htjelo, ostade 0:0..pa onda Belgije i gola Begovicu kroz ruke..a imali smo ih.. :( pa onda Izrael..i kraj..
Imao si i ti Pape slabih utakmica...ko ih nema...ali u tvoje vrijeme, igrali smo FUDBAL..

Pa onda idu nocne more, moj dragi Pape..dobili smo trenera koji pozva sve moguce igrace nabrojane na ovom forumu..velike, ogromne analize je pravio..sve DVD na HDTV a ne kao ti, da pregledas video kasete na 50 godina starom TVu, ostario si moj dragi Pape..

Odigrasmo mi opet protiv tog Izraela...nakon sto nam ubacise gol u 41', mi ih ubismo u 42' i 45'..a poslije jos jedan, samo radi reda..kao sto rekoh, "odigrali" smo, ne FUDBAL nego nesto..analiza je uspjela..
Poslije ocekivanog poraza od Belgije, vise manje bez ispaljenog metka, "izdominirali" smo ostalu nejac..sreca da nam je selektor pozvao tog world class napadaca Djurica, neke je i golove taj zabio..pravo da ti kazem ne znam ni gdje i da li igra doticni..ni traga ni glasa od njega.. :?

Onda baraz..nasa stvar..analiza Irske je usla u skolske udzbenike..nabij visoku loptu na Dzeku, tamo gdje su "ostrvljani" od pamtivjeka najjaci.. :tokralju:

Onda euforija..porazbijasmo sve u prijateljskim, razvalismo na Kirin kupu..Djuric pokida i Dansku i Japan..

Pa kvalifikacije...igra nikakva, ali tucemo se sa njima..sve do Cipra..od 2:0 do 2:3..yebo Njemacku, sta ovaj Cipar moze..
Odigrali smo mi i dobru utakmicu, mora se reci, protiv grka na strani..samo nismo dovrsili kako treba..zabise nam u 95'..izbise 2 boda..
Reci kako hoces, izbaci na Grcka ili Cipar..isto ti dodje..ode i analiticar a srneca prob'o nije..

Dodje nam i novi trener, i to iz Azerbejdzana..ime mu Robi..mnogo se promjenilo njegovim dolaskom..euforija na forumu, "kvalitet" trenera nije upitan, velike stvari ocekuju forumasi..sve se promjenilo..samo igra je ostala na istom, na nuli..FUDBAL se pogubio..
"Dominiramo" prijateljske i ligu nacija..ne u igri, nego samo sto neprimamo puno golova i sto je zvijezda sretnica nad nasim glavama..FUDBALA i igre ni na vidiku..
Dodjose i kvale..diminiramo nejac iz armenije, grke do neke minute i ode nam zvijezda sretnica u toplije krajeve..nocna mora i realnost NULA IGRE iz zadnjih godina tek pocinje..
Rasuse nas hokejasi, talijani ni sami ne znaju kako..one golove sto ne primismo u prijasnjim utakmicama radi zvijezde sretnice je na kraju naplatila mocna Armenija..

Ode i Robi, a srneca ledja prob'o nije...FUDBAL nam nije ni donio a ni odnio, FUDBAL je otisao sa tobom.. :(
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Zastone » 09 sep 2019, 15:49

:tokralju: :tokralju:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sabinho » 09 sep 2019, 16:56

:tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la JonSnow » 09 sep 2019, 17:07

Tu si imao priliku da nas digneš na viši nivo, a odlučio si nas pokopat. I dan danas dobijem PTSP kad vidim ovaj sastav.
Ne razmišljaj o povratku smećaru.


slika

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12005
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 sep 2019, 17:32

JonSnow je napisao/la:Tu si imao priliku da nas digneš na viši nivo, a odlučio si nas pokopat. I dan danas dobijem PTSP kad vidim ovaj sastav.
Ne razmišljaj o povratku smećaru.


slika
Čovjek je na raspolaganju imao najjaču generaciju fudbalera koju je ova država ikad imala i on odluči na teren poslati ovo. :lol:

Strah me i pomisliti kako bi sastav izgledao danas sa ovim igračima.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la JohnCleese » 13 sep 2019, 08:04

Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Kamuflazn » 13 sep 2019, 08:37



Miske, Medunjanin, Mujdza, Pandza, papac, ja mislim da niko nije igrao u svojim klubovima i ovako ih razbijemo.
Nakon ovih kvalifikacija stvorio je mocnu masineriju koja se plasirala na SP.



:bow: :bow: 3 magicne rijeci!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rishovski » 14 sep 2019, 12:36

BoixosNois1899 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Tu si imao priliku da nas digneš na viši nivo, a odlučio si nas pokopat. I dan danas dobijem PTSP kad vidim ovaj sastav.
Ne razmišljaj o povratku smećaru.


slika
Čovjek je na raspolaganju imao najjaču generaciju fudbalera koju je ova država ikad imala i on odluči na teren poslati ovo. :lol:

Strah me i pomisliti kako bi sastav izgledao danas sa ovim igračima.
A šta tek reći za Izrael :rol: :rol: :rol:

slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dundee » 14 sep 2019, 12:46

JonSnow je napisao/la:Tu si imao priliku da nas digneš na viši nivo, a odlučio si nas pokopat. I dan danas dobijem PTSP kad vidim ovaj sastav.
Ne razmišljaj o povratku smećaru.


slika
papak nekog zove smecarom, bolje smecar nego smece ko sto si ti

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mokes » 18 sep 2019, 13:17

Igrač koji je proglašen za najboljeg igrača u historiji kluba iz Pariza i za najboljeg stranog igrača u historiji Francuskog šampionata, dobio je mural sa likom na zidovima Parka Prinčeva. U Paris Saint-Germainu je proveo 9 godina, odigrao 343 utakmice (treći na listi sa najviše odigranih utakmica za PSG), postigao 96 golova (sedmi na listi sa najviše golova za PSG) i upisao 95 asistencija (prvi na mjestu sa najviše asistencija za PSG) - Safet Sušić
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Drape » 18 sep 2019, 20:15

slika

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scholl » 18 sep 2019, 20:39

ovim sto drkaju na FKS nikako objasnit
Maradona je bio bolji igrac od Susica, al su bojica kao selektori kite (valjda razumijete)
Niko ovdje nije nista rekao za igračke uspjehe Safeta Sušića i na tome mu svaka čast i bice jedan od najvecih koje je Bosna dala

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la JavierBosnia » 19 sep 2019, 16:18

rishovski je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Tu si imao priliku da nas digneš na viši nivo, a odlučio si nas pokopat. I dan danas dobijem PTSP kad vidim ovaj sastav.
Ne razmišljaj o povratku smećaru.


slika
Čovjek je na raspolaganju imao najjaču generaciju fudbalera koju je ova država ikad imala i on odluči na teren poslati ovo. :lol:

Strah me i pomisliti kako bi sastav izgledao danas sa ovim igračima.
A šta tek reći za Izrael :rol: :rol: :rol:

slika
Ovdje neki prate fudbal tek toliko da su culi za te neke formacije bez beka i eto nasladjuju se.
Prvo za Nigeriju zamjenite mjesta na grafickoj postavi Medunjaninu i Lulicu i dobit cete postavu sa kojom je repka igrala haman svaku utakmicu i tako izborila i svjetsko.
Onda za Izrael imamo Hadzica n beku koji je to nekoliko puta i igrao i fino pokrivao poziciju, protiv Welsa ako se ne varam, prema naprijed bez napadača smo bili, Hajrovic trebao to igrati sto opet nije nemoguce (Hajrovic 2 gola protiv Kipra cini mi se sa slicne pozicije)
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 15 okt 2019, 22:51

Bosnia and Herzegovina v Greece

Games won: 1 SAFET SUSIC PAPE :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Games drawn: 5
Games lost: 5
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Drape » 16 okt 2019, 01:18

slika

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 16 okt 2019, 17:21

Drape je napisao/la:slika
Bosnia and Herzegovina v Greece

Games won: 1 SAFET SUSIC PAPE :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Games drawn: 5
Games lost: 5

Svidja mi se ovo gore...UOCI, TOKOM i POSLIJE svjetskog prvenstva...JEDNOG JEDINOG na kojem smo bili.. :bih: :bih: :bih:

Rekao sam davno, oni sto su ga bojkotovali, radi parazita Ibricica, prvenstva vise vidjeti nece...a evo, trece "prolazi".. :kafa:

O "novinaru" A.C, ogromne reputacije i ugleda koji uziva kod "napacenog naroda", necu :crazy: :puke:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 31 okt 2019, 21:56

Inače, Sarić je odigrao sasvim solidnu utakmicu, a u 18. minuti zaradio je i žuti karton. Ervin Zukanović je cijeli meč odgledao s klupe za rezervne igrače.

Moj dragi Pape, mogao si ga pozvati na SP kao pomocnika..da "snima" neprijatelje.. :mrgreen:
Kad se sjetim, koliko su te pljuvali radi ovoga.. :crazy: :puke:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Salih1984 » 18 nov 2019, 01:43

I poslije Papeta Pape....
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.