Senijad Ibričić

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Senijad Ibričić

Post Postao/la demir44 » 07 jan 2010, 11:37

Evo teme o još jednom našem zmaju,ruku na srce uz Bajramovica meni najdražeg.....
Senijad Ibričić (Kotor Varoš, 26. rujna. 1985.), bosanskohercegovački nogometni reprezentativac.
Krenuo je Ibričić sa nogometnom karijerom nastupavši za NK Podgrmeč iz Sanskog Mosta u Bosni i Hercegovini odakle u siječnju 2004. kao 18-godišnjak odlazi na probu u Monaco, no, ne potpisuje ugovor. 6 mjeseci kasnije, u predvečerje Hajdukove blamaže sa Shelbourneom, dolazi na probu u Split.
Zadržao se oko mjesec dana, u samom gradu "podno Marjana", te na pripremama u Sloveniji. Iako je krenuo sa 3 pogotka u prvoj pripremnoj utakmici, tadašnji trener "bilih" Ivan Katalinić nije u njemu vidio pojačanje, te Ibra razočaran napušta klub.
Odmah nakon te probe, odlazi na još jednu u Kranjčevićevu gdje je napokon potpisao ugovor, i to već nakon par odrađenih treninga. Debitirao je 31. srpnja baš na Poljudu tokom Zagrebove 4:2 pobjede.
Već za vrijeme te prve sezone u Zagrebu biva jedan od boljih igrača kluba zabilježivši 26 utakmica, te 3 pogotka. U sličnom stilu nastavlja sve do studenog 2006. i gostovanja u Rijeci gdje ozlijeđuje prednje križne ligamente, što ga miče sa terena na 6 mjeseci. Ipak, već se nagodinu vraća u velikom stilu, te bilježi najbolju sezonu do tad. U 31 nastupu zabija 12 puta, uz to jednom prilikom čak 4 gola na utakmici sa Međimurjem. Na kraju sezone navijači kluba dodjeljuju mu nagradu "Ponos purgera" za najboljeg igrača sezone.
Uoči sezone 2008./09. opet je na probi. Ovaj put u kijevskom Dinamu. No, iako je struka ukrajinskog kluba bila zadovoljna igračem, zbog nesuglasica oko odštete Zagrebu transfer ipak nije realiziran. Nakon toga javlja se Hajduk, sa željom da ispravi pogrešku napravljenu prije 4 godine. Nakon dogovorene odštete od 1.5 milijuna €, Ibričić potpisuje 5-godišnji ugovor za Hajduk
Nakon odličnih igara za reprezentaciju,ali i Hajduk dobiva nagradu za najboljeg igrača Splićana u ovoj sezoni...
Zadnja izmjena: demir44, dana/u 07 jan 2010, 13:25, ukupno mijenjano 1 put.
Rotor Volgograd...

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la demir44 » 07 jan 2010, 11:39

Hoce li biti šta od tog Blackburna,il je istina ovo da ostaje na poljudu...Čitao sam nesto na hrvatskim portalima da ako dovedu Vranješa puštaju Ibru u Inozemstvo.....
Rotor Volgograd...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 07 jan 2010, 12:28

@demir44
drug daj ubaci malo teksta u prvi post...stavi neku malu biografiju ili nesto tako...sliku neku ubaci...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Mr Plummer » 07 jan 2010, 12:45

Opet Hall of fame tema :roll:

nemas uvodni post
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la demir44 » 07 jan 2010, 13:31

Ibro ostaje: Nakon navijača, trud je prepoznao i klub

Senijadu Ibričiću Hajduk je konačno ponudio novi, bitno poboljšan ugovor. Prema informacijama koje nude njegovi zastupnici Jurkić i Vokić, izgledno je da će Ibro staviti potpis na ugovor po povratku u Split. Trenutno je miljenik poljudskih tribina na zasluženom odmoru u rodnom Sanskom mostu, a vraća se na prozivku 11. siječnja.

Tada će sjesti za stol s čelnicima i potpisati ugovor do 2014. godine, koji mu po sezoni jamči zaradu od 250 tisuća eura. S obzirom na rezanje najvećih ugovora u Hajduku, kakve su imali Vejić, Šerić, Anas Sharbini i Cernat, Ibro ulazi u klasu najbolje plaćenih igrača splitskog kluba. U prvom dijelu sezone Ibričić je bio ponajbolji igrač Hajduka, sa sedam zabijenih pogodaka.

"Ponuda je korektna i kad dođem u Split s klubom ću se dogovoriti oko detalja.", potvrdio je Ibričić, koji je sretan zbog novog statusa u Hajduku, ali ne otklanja u potpunosti mogućnost transfera u veći klub u inozemstvu:

"Samo ukoliko Hajduku to bude odgovaralo. Drago mi je da je Hajduk prepoznao moje dobre igre, kao što je to slučaj s navijačima. Zbog njih ću dati sve od sebe da opravdam povjerenje, s još boljim igrama."

"Ponuda je bilo, ali ne i onih zadovoljavajućih", dodat će Ibrin menadžer.
Rotor Volgograd...

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Cartman » 07 jan 2010, 14:01

E moj Ibro propast ces ko i ostatak Hajduka ako ne odes vise.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la TheManiacs » 07 jan 2010, 14:04

Sta mislite vi hoceli Ibricic igrati prvih 11 kod susica ?

Svaka njemu cast,ciro mu je bio trener u Zagrebu to se pamti,Mislim da nece biti u prvih 11 kod susica
Nemoj te me napadati jbg ja Ovo mislim .
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Mirza_Hordas » 07 jan 2010, 15:43

Ibričiću se sprema novi ugovor
Iako se prije par mjeseci navodilo kako Senijad Ibričić ne bi htio produžiti ugovor sa Hajdukom, ipak hrvatski mediji pišu da Hajduk našem reprezentativcu Senijadu Ibričiću sprema novi, ali poboljšani ugovor. Stari ugovor vrijedi do ljeta 2012. godine, a novi bi ga vezao za Hajduk do 2014. godine. Umjesto dosadašnje zarade od 120 tisuća eura navodi se da bi zarađivao 250 tisuća eura po sezoni.

Ni sam Ibričić nije krio zadovoljstvo, ali i ne otpisuje da bi mogao otići u neki drugi klub koji bi ponudio više od Hajduka:

Vjerujem kako ću sigurno potpisati novi ugovor. Želja mi je ostati u Hajduku. Kada dođem u Split razgovarat ćemo o prijedlogu novog ugovora. Drago mi je da je Hajduk prepoznao moje dobre igre, kao što je to slučaj s navijačima. Zbog njih ću dati sve od sebe da opravdam povjerenje, s još boljim igrama. Ali nikada ne znaš. Kada bi se pojavila bolja ponuda tko zna što bi bilo.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la loptica » 07 jan 2010, 17:11

Drago mi da dobih temu iako su sve o njemu kako znam stavili u reprezentacija .Zaslužio je on, jer jedini fakat iz te jadne lige uvijke je potegno i dao mnogo.Pratio sam ga kad je sa Safetom igro u Zagrebu sad u Hajduku.Mislim dobro je što ga imamo,brz je ,sposoban meni se sviđa ima još par stvari poradit na sebi ,ali neka ga zaslužuje bit uvijek u repki kad daje sve od sebe ;) dobričina velika.
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Cartman » 07 jan 2010, 17:48

Kao sto sam i govorio, Ibricic nije imo nikakvu ponudu: http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=16895

A pametovanje pojedinih o njegovoj ljubavi prema Hajduku su price za djecu. Napravio je Ibro veliku gresku sto je doso u Hajduk, a ne Dinamo. Mamic bi ga dosad prodao u neku ligu petice za najmanje 10 miliona, a ovi debili iz Hajduka ne bi uspjeli Messia prodat za postenu cijenu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la JuveSissoko » 07 jan 2010, 17:54

ljudi dosli i vidjeli protiv Portugala da nije vrijedan para i to je to,a sad kao on bi da ostane hahaha
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

DeepPurple
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 dec 2009, 00:31
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la DeepPurple » 07 jan 2010, 18:01

Mr Plummer je napisao/la:Opet Hall of fame tema :roll:

nemas uvodni post
kako bi se nazvale onda teme o ostalim igracima :roll: da ne govorim o anonimusima i onima koji uopste ne igraju za bih repku.
sramota i bruka je da vise paznje o ibricicu su davali portali iz drugih drzava,pogotovo susjedne hrvatske nego na ovom prostoru.
a na ovom portalu se non stop gasile tema o ibricicu a ostajale o nekim bilbijama i ostalim koji jos i nisu naucili cestito fudbalske korake u repci i oni koji se odjednom razbole kad je u pitanju bih seniorska repka..
kome smeta od glavnih ibricic neznamo ali ocito je da nekome momacki smeta.
p.s ni na ostalim temama o igracima nije bilo nesto previse uvodnih postova zasto bi ova bila izuzetak.
Zadnja izmjena: DeepPurple, dana/u 07 jan 2010, 18:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Legenda_BiH
Postovi: 388
Pridružen/a: 17 sep 2009, 11:09
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Legenda_BiH » 07 jan 2010, 18:09

Zato sto ce u ovom prelaznom roku, Ibro preci u drugi klub ako Bog da. Treba da ode, bolje ce mu bit, ja mislim najbolje bi njemu odgovarao, Valencia! Ali steta sto ga nece kupit, vjerovatno ce otici u blackburnu il u tom rangu, :(
It ain’t about how hard you hit; it’s about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It’s How much you can take, and keep moving forward. That’s how winning is done.

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la bambina » 07 jan 2010, 18:15

Momak 85.godište šta reči za mene the best ,mnogi ga ne simpatiziraju,jer kad vidim da nije 'europski igrač' i da u sezoni ima par jakih utakmica,a forma ništa lošija od naših nekih ekstra klase igrača.Dao mnogo još može,sve najbolje mu želim.Kako igra malonogometne turnire pohvale,a i zvijezda u hrv.ligi ;)
Senijad car ;)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la harishp » 07 jan 2010, 18:32

bambina je napisao/la:Momak 85.godište šta reči za mene the best ,mnogi ga ne simpatiziraju,jer kad vidim da nije 'europski igrač' i da u sezoni ima par jakih utakmica,a forma ništa lošija od naših nekih ekstra klase igrača.Dao mnogo još može,sve najbolje mu želim.Kako igra malonogometne turnire pohvale,a i zvijezda u hrv.ligi ;)
Senijad car ;)
Koji mnogi :roll: par nasih budala i to bi bilo to.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la vrebac86 » 07 jan 2010, 18:53

harishp je napisao/la:
bambina je napisao/la:Momak 85.godište šta reči za mene the best ,mnogi ga ne simpatiziraju,jer kad vidim da nije 'europski igrač' i da u sezoni ima par jakih utakmica,a forma ništa lošija od naših nekih ekstra klase igrača.Dao mnogo još može,sve najbolje mu želim.Kako igra malonogometne turnire pohvale,a i zvijezda u hrv.ligi ;)
Senijad car ;)
Koji mnogi :roll: par nasih budala i to bi bilo to.
98` sam igrao protiv ibricica,,, bio je zvijer na terenu,,,,, kaze tip ovdje protiv portugala nije nista pokazao i nisu ga kupili??? a koji je to igrac pokazao protiv porugala??? ibricic ce uvijek igrati za repku svidalo se to nekima ili ne,, jer to je igrac koji se je dosta napatio da bi dosao do Hajduka i decko je uvijek zahvalan kad mu se pruzi prilika, nebuni se cak i kad sjedi na klupi, i uvijek je srcem uz repku dok za neke se to nemoze reci????? kao igrac sad je solidan a siguran sam da mu je trener netko poput Felix.M. da bi bio klasa od igraca i da igra na svojoj poziciji!!!!! volio bih licno da ode iz Hajduka ali mislim da ce ostati ,,jer traze visoku ostetu i on je zadovoljan tu ,,blizu je kuce sad pa sad svrati u Sanski Most i mislim da je to najveci razlog!!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Cartman » 07 jan 2010, 19:23

vrebac86 je napisao/la:
harishp je napisao/la:
bambina je napisao/la:Momak 85.godište šta reči za mene the best ,mnogi ga ne simpatiziraju,jer kad vidim da nije 'europski igrač' i da u sezoni ima par jakih utakmica,a forma ništa lošija od naših nekih ekstra klase igrača.Dao mnogo još može,sve najbolje mu želim.Kako igra malonogometne turnire pohvale,a i zvijezda u hrv.ligi ;)
Senijad car ;)
Koji mnogi :roll: par nasih budala i to bi bilo to.
98` sam igrao protiv ibricica,,, bio je zvijer na terenu,,,,, kaze tip ovdje protiv portugala nije nista pokazao i nisu ga kupili??? a koji je to igrac pokazao protiv porugala??? ibricic ce uvijek igrati za repku svidalo se to nekima ili ne,, jer to je igrac koji se je dosta napatio da bi dosao do Hajduka i decko je uvijek zahvalan kad mu se pruzi prilika, nebuni se cak i kad sjedi na klupi, i uvijek je srcem uz repku dok za neke se to nemoze reci????? kao igrac sad je solidan a siguran sam da mu je trener netko poput Felix.M. da bi bio klasa od igraca i da igra na svojoj poziciji!!!!! volio bih licno da ode iz Hajduka ali mislim da ce ostati ,,jer traze visoku ostetu i on je zadovoljan tu ,,blizu je kuce sad pa sad svrati u Sanski Most i mislim da je to najveci razlog!!!!
:lol: :lol:

Evo cujem Dzeko prelazi u Olimpik. Blizu mu kuce. :lol: :lol: Sam covjek kaze da ostaje jer jednostavno nema ponuda, a vi izmisljate neke smjesne razloge. Rodjeni dalmaticni Gabric i Kalinic bjeze iz tog kluba i iz te lige, a Ibricic je li ostaje iz ljubavi? Nema sta, Hajdukov Totti. Ne budite smjesni, on da ima ikakvu solidnu ponudu on bi sjeo na prvi avion iz Splita.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 07 jan 2010, 19:28, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la mirzza » 07 jan 2010, 19:28

TheManiacs je napisao/la:Sta mislite vi hoceli Ibricic igrati prvih 11 kod susica ?

Svaka njemu cast,ciro mu je bio trener u Zagrebu to se pamti,Mislim da nece biti u prvih 11 kod susica
Nemoj te me napadati jbg ja Ovo mislim .
Nije Pape lud da mu gura panjeve u prvih 11, fino je rekao da Pjana mora igrati u 11 sto je i razumljivo jer je maradona za Cirino derle, pored Pjane tu su Miske, Sejo i Rahimic ili Bajram kao defanzivni,

Realno Ibro nece imati onu slobodu kao kod Cire i hvala Bogu za to, protiv portugala - NAJGORI po Ivici Osimu!!!
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 07 jan 2010, 19:34

mirzza je napisao/la:
TheManiacs je napisao/la:Sta mislite vi hoceli Ibricic igrati prvih 11 kod susica ?

Svaka njemu cast,ciro mu je bio trener u Zagrebu to se pamti,Mislim da nece biti u prvih 11 kod susica
Nemoj te me napadati jbg ja Ovo mislim .
Nije Pape lud da mu gura panjeve u prvih 11, fino je rekao da Pjana mora igrati u 11 sto je i razumljivo jer je maradona za Cirino derle, pored Pjane tu su Miske, Sejo i Rahimic ili Bajram kao defanzivni,

Realno Ibro nece imati onu slobodu kao kod Cire i hvala Bogu za to, protiv portugala - NAJGORI po Ivici Osimu!!!
na koju utakmicu protiv portugala si mislio...on je dosta dobar igrac...neznam sto jos tavori tamo u hajduku...al dobro...
nevjerujem da ce igrati u prvom timu, al sigurno da ce biti kandidat za prvih 11...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Senijad Ibričić

Post Postao/la Johnyx95 » 07 jan 2010, 19:42

Ibro je odigrao toliko odlicnih tekmi za repku.Oni koji ga mrze to nisu htjeli vidjeti,ali to je tako.Daleko je fizicki jaci i spremniji od Pjanica,a ima i potrebnu smirenost,za razliku od Pjane koji cesto odigrava ''na prvu" ,protiv Portugala je dosta lopti izgubio na sredini i bio jedan od losijih.Ali,dobro,njemu se moze oprostiti jer je jos mlad i mora dosta uciti da bi bio pravi igrac.Sigurno je da ima sve takticko-tehnicke predispozicije da to i postane. ;)
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.