Sport i TV

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Belmin6 » 10 apr 2017, 18:11

arelinho je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:evo i HD arene su ubacili, samo ko ih ima ne znam vjerovatno zavisi od paketa :mrgreen:

http://telemach.ba/a2541/Korisnicki-ser ... macha.html
Nisu ja mislim još ubacili Arene HD-u. Ima na stranici, ali još ih nema na tv-u.
Nema još, i ja sam gledao maloprije. Baš sam danas narucio još jedan resiver. :mrgreen:

Nego ja produžio ugovor u novembru prošle godine, kako ce mi biti za arene sada ? Hocu ih imati besplatno ili ?

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 apr 2017, 18:13

Belmin6 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:evo i HD arene su ubacili, samo ko ih ima ne znam vjerovatno zavisi od paketa :mrgreen:

http://telemach.ba/a2541/Korisnicki-ser ... macha.html
Nisu ja mislim još ubacili Arene HD-u. Ima na stranici, ali još ih nema na tv-u.
Nema još, i ja sam gledao maloprije. Baš sam danas narucio još jedan resiver. :mrgreen:

Nego ja produžio ugovor u novembru prošle godine, kako ce mi biti za arene sada ? Hocu ih imati besplatno ili ?
Pa imat ćeš ih do 31.5.2017. i onda će biti u nekom paketu. Zato početkom maja ih zovni pa potpiši novi ugovor i imat ćeš arene uredno dvije godine do potpisivanja novog ugovora. :D

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Belmin6 » 10 apr 2017, 18:15

Nadam se da ce mi dopustiti da opet obnovim ugovor.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 apr 2017, 18:17

Belmin6 je napisao/la:Nadam se da ce mi dopustiti da opet obnovim ugovor.
Ma brate ti možeš svaki mjesec dana da obnavljaš ugovor ako želiš to. :urnebes: :urnebes: Njima je u cilju da svi redovno obnavljamo ugovore. :D :D

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 10 apr 2017, 19:32

ma ko da gledam biti ce u ona dva iduca paketa, mozda arena dva u iducem, a 3 i 4 u prosirenom
nem sanse da ce biti bas jos posebni paket :mrgreen:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la DANTES » 10 apr 2017, 19:38

Belmin6 je napisao/la:Nadam se da ce mi dopustiti da opet obnovim ugovor.
NA totalu samo ih zovneš i kažeš mijenjam paket i od prvog narednog mjeseca imaš taj paket
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la BosnianKingdom » 10 apr 2017, 20:15

QUARTERBACK je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:
gambler1899 je napisao/la:Poslije ovog uvođenja arena kakva je vama kvaliteta na Telemachu? Meni svi kanali dosta lošiju sliku imaju.

jesu li ti sve arene kodirane? sto se tice slika kod mene je isti kvalitet.
Nisu imam ih 6 i sve otkljucane.
3x arena 1,
Arena 2,3,4.

Ali slika losa i AS i SK, i ostalih programa npr. Fox, Hayat, Discovery itd itd.. Bila je bolja prije ovog updatea. I nema mi SK HD sto sam imao ranije.

kod mene sve arene zakljucane, a sto se tice SK u HD su i ranije bili zakljucani tako da imam samo SK1,SK2 i SK3, jaran mi kaze on ima AS BiH dok su ostale zakljucane :crazy: :crazy:
Ja imam prošireni onaj paket, tako da sam i ranije imao 6 SK + SK1(CRO) i sve to u HD. A sad vidim nema ništa HD, ni SK ni onaj golf.
imas na 350 sk1 hd i ostali su iznad
Upravu si, hvala ti.
Sabrine mi moje!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la QUARTERBACK » 10 apr 2017, 20:18

a evo npr i ja gledam sad nemam arene hd iako sam pri potpisivanju ugovora pristao na dodatno placanje za hd kanale s tim sto mi ugovor istice ja mislim za 2 mjeseca, al opet kontam trebalo je i sad biti jer imam ovaj trio grande paket, bas ih nazvati da vidim sta kazu o tome
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 10 apr 2017, 20:18

QUARTERBACK je napisao/la:a evo npr i ja gledam sad nemam arene hd iako sam pri potpisivanju ugovora pristao na dodatno placanje za hd kanale s tim sto mi ugovor istice ja mislim za 2 mjeseca, al opet kontam trebalo je i sad biti jer imam ovaj trio grande paket, bas ih nazvati da vidim sta kazu o tome
izgleda jos nisu pustili HD arene bar tako raja iznas kaze :D
ali nazovi i pitaj da se sazna kad ce i HD u funkciji biti :mrgreen:

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 apr 2017, 20:21

Nisu još ubacili Arene HD. Hajde nazovi i pitaj kada će ubaciti. :mrgreen:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la QUARTERBACK » 10 apr 2017, 20:23

Quinlan je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:a evo npr i ja gledam sad nemam arene hd iako sam pri potpisivanju ugovora pristao na dodatno placanje za hd kanale s tim sto mi ugovor istice ja mislim za 2 mjeseca, al opet kontam trebalo je i sad biti jer imam ovaj trio grande paket, bas ih nazvati da vidim sta kazu o tome
izgleda jos nisu pustili HD arene bar tako raja iznas kaze :D
ali nazovi i pitaj da se sazna kad ce i HD u funkciji biti :mrgreen:
jesu pustili sinoc sam bas bio u kaficu gdje vazda gledam tekme i vidim arena hd uzmem daljinski ja mislim da je bilo 355 broj znaci izmedju sportklubova i eurosporta su stavljeni
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 apr 2017, 20:26

Kod mene nema na 355. Uradio rr resivera i opet nema, a imam jak paket.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 10 apr 2017, 20:28

QUARTERBACK je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:a evo npr i ja gledam sad nemam arene hd iako sam pri potpisivanju ugovora pristao na dodatno placanje za hd kanale s tim sto mi ugovor istice ja mislim za 2 mjeseca, al opet kontam trebalo je i sad biti jer imam ovaj trio grande paket, bas ih nazvati da vidim sta kazu o tome
izgleda jos nisu pustili HD arene bar tako raja iznas kaze :D
ali nazovi i pitaj da se sazna kad ce i HD u funkciji biti :mrgreen:
jesu pustili sinoc sam bas bio u kaficu gdje vazda gledam tekme i vidim arena hd uzmem daljinski ja mislim da je bilo 355 broj znaci izmedju sportklubova i eurosporta su stavljeni
355, 356, 357, 358 - to su brojevi
http://telemach.ba/a2541/Korisnicki-ser ... macha.html

znaci ipak su nekome pustili nekome ne :hmmmmm:

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mokes » 10 apr 2017, 20:29

Na 355 je SKGolf HD. To samo @rio prati :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 apr 2017, 20:31

Ma nema šanse da su pustili arene u hd-u. Nijedan forumaš na klixu nije javio, a dosta ih ima najbolji paket na telemachu. :) :)

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la akisarajevo92 » 12 apr 2017, 17:13

vi koji imate MojaTv, tesko da cete docekati SportKlub kanale
Tajni dogovor u Beogradu: Kako ovladati Bosnom?

Nakon što je Šolakov Telemach (dio SBB grupacije) ostao dužan Elektroprivredi BiH 11.000.000,00 KM za korištenje elektro stubova koje izbjegava da plati, sada se udružio sa M:Tel-om, protiv BH Telecom-a i HT ERONET-a, s ciljem da iste obezvrijedi i preuzme dio njihovih prihoda.

Radi se o sljedećem:

Gledaoci u BiH odavno su izgubili nadu da će moći gledati kanal Sport Klub kod većine operatera u našoj zemlji. Naime, srbijanski biznismen Dragan Šolak je nezakonito uzurpirao te kanale i uskratio ih gledaocima kako bi ih prisilio, da postanu korisnici njegove kompanije u BiH – »Telemach d.o.o.«

Konkurencijsko vijeće ga je prije više od godinu dana po drugi put kaznilo i naložilo mu da mora programe Sport Klub-a omogućiti drugim operaterima, a ne zloupotrebljavati za vlastito bogaćenje. Umjesto da izvrši rješenje, Šolak je napravio novu prevaru. Nakon donošenja rješenja promijenio je cijene, tako što je postojeće trostruko podigao, tačnije sa 0,85EUR na 2,60EUR po korisniku mjesečno.
Tim činom se narugao Konkurencijskom vijeću, Regulatornoj agenciji i svim građanima BiH pokazavši koliko malo mari za poštovanje zakona u našoj zemlji.

Telekom i ostali operateri su nakon toga prema Konkurencijskom vijeću BiH podnijeli zahtjev za ponovno kažnjavanje Šolakove kompanije UNITED MEDIA zbog neizvršenja rješenja, navodeći da trostruko viša cijena praktično znači onemogućavanje prijema kanala.

Napumpavanje cijena nije slučajno, a da se radi o nerealnoj cijeni potvrđuje i to da je nije prihvatio niti jedan operater, osim operatera iz Šolakove grupacije Telemach.

I kako to obično biva, sve što se dogovori u Beogradu pod dodatnim je povećalom javnosti. Tako se na ovaj pokušaj gleda kao jedan vid čerupanja Bosne, odnosno namjeru medijskog osvajanja ovog dijela prostora. Šta znači medijska kontrola društva i totalitarni sistem u kojem svu vlast želi pojedinac, dovoljno nam je poznato.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Šolak je u Beogradu dogovorio sa kompanijom M:TEL u vlasništvu Telekoma Srbije da prizna cijenu od 2,60EUR kao ¨realnu i poštenu¨. Na taj način Šolak je dobio legitimnost da svim građanima BiH naplati kanale Sport Klub po 2,60EUR (umjesto 0,85EUR).

O kontroli medijskog neba tako se, po ko zna koji put, odlučivalo izvan njene matice, daleko od onih kojima ona najviše znači, njenih građana.
Nažalost, opet bez prisustva aktera s druge strane, što kao preduslov vodi u propast. U BiH niti jedna odluka bez saglasnosti sve tri strane do sada nije rezultirala dobrim, pa se nadamo, zarad svega dobrog što se u posljednje vrijeme uspostavlja u regiji, da niti ovaj pokušaj neće proći bez odgovornosti.

Zašto je M:Tel pristao da plati 7.338.240,00KM za dvije godine korištenja Sport Klub-a, umjesto da to isto plati (koliko je odredilo Konkurencijsko vijeće BiH) samo 2.399.040,00KM, ostavljamo čitaocima na razmišljanje.

Možda zato, da Šolaku, s pet miliona maraka, pomognu pri osvajanju kablovske industrije Bosne i Hercegovine ili zato, da višak od pet miliona prenese na Kajmanska Ostrva za nagradu onima koji su ¨naučnom¨ metodom utvrdili da je 0,85 = 2,60?

Na potezu su institucije BiH, da Beogradski dogovor prećutno progutaju kao uvijek do sada i okrenu glavu na stranu zbog ¨dobrosusjedskih odnosa¨, dok građani i cijela javnost posmatraju višegodišnje čerupanje BiH po nalozima iz Beograda. Da li će država stati iza domaćih operatera i kompanija koji godinama plaćaju režije državi i brinu o hiljadama zaposlenika i njihovih porodica?
Medijske slobode nemaju granica, ali ljudska drskost i bezobrazno razdiranje državne imovine, ima, itekako.

Očigledno je da u Beogradskom planu nema mjesta za ERONET i BH TELECOM, već isključivo za Šolakov Telemach i srbijanski M:Tel
Don't believe the hype.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 12 apr 2017, 17:27

Pa bolje je telecomu dati 5km po korisniku ali da im ostanu korisnici nego ovako da ne plate i izgubiti će korisnike :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 12 apr 2017, 17:29

arelinho je napisao/la:Ma nema šanse da su pustili arene u hd-u. Nijedan forumaš na klixu nije javio, a dosta ih ima najbolji paket na telemachu. :) :)
Samo da se nadovežem, ni kod mene nema Arena u HD-u :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 12 apr 2017, 17:30

ja prvi pristajem placat 5km dodatno mjesecno za 6 kanala sk,yebe mi se za bhtelecom,mtel ,solaka i telemach mene sto se tice mogu svi skupa ici bestraga ,ja samo zelim da gledam tekme na tv bez yebenog streamanja na sta sam prinudjen evo godinama..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 12 apr 2017, 17:33

jedva čekam deseti maj, da gledam arelina kako kmezi :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.