Sport i TV

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 08 sep 2017, 14:51

badblueboylivno je napisao/la:Ne znam zbog koga je, ali nije normalno. (Ali piše "Na izričit zahtjev Sport Kluba i HRT-a obvezni smo...")

Dakle, normalno gledam utakmice 1 i 2, protiv dva srednjoeuropska šabana. Dođe Španjolska, aktivira se zabrana. :tokralju: Na zahtjev Sport Kluba, koji nam je prije par mjeseci ukinut. Znači možeš gledati samo tamo gdje - ne možeš - jer ti je ta usluga onemogućena. :tokralju:

Ne bih imao ništa protiv da su zatamnili otpočetka. Nema i bok. Sad će nam čobani pustiti Čehe, možda i Turke/Latvijce, a onda od kvotera opet gledaj preko acestreama - kradi signal. :tokralju:

Ovdje sam isključivo ljut na Eronet kojeg boli kuratz za svoje korisnike koji skupo (siguran sam najskuplje u zemlji) plaćaju IPTV usluge. I sigurno neću obnoviti ugovor makar ostao bez Arene (LP, EL, Serie A, Cope, argentinske i brazilske lige, NHL-a...), Eurosporta, NatGea, Discoveryja. Bruka i sramota.

I ovim putem molim Telemach da dovede TV infrastrukturu u ove razyebane krajeve na zapadu domovine, sigurno će imati dovoljno korisnika.

P.S. Naravno, kad sam uveo Home TV, presjekao sam kablove od antene i bacio digitalni resiver jer mi kao neće trebati i kao smetaju mi kablovi. :lol:

https://www.prvenovine.com/u-fokusu/174 ... robasketa/

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 08 sep 2017, 15:44

:hmmmmm:
filip13 je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Ne znam zbog koga je, ali nije normalno. (Ali piše "Na izričit zahtjev Sport Kluba i HRT-a obvezni smo...")

Dakle, normalno gledam utakmice 1 i 2, protiv dva srednjoeuropska šabana. Dođe Španjolska, aktivira se zabrana. :tokralju: Na zahtjev Sport Kluba, koji nam je prije par mjeseci ukinut. Znači možeš gledati samo tamo gdje - ne možeš - jer ti je ta usluga onemogućena. :tokralju:

Ne bih imao ništa protiv da su zatamnili otpočetka. Nema i bok. Sad će nam čobani pustiti Čehe, možda i Turke/Latvijce, a onda od kvotera opet gledaj preko acestreama - kradi signal. :tokralju:

Ovdje sam isključivo ljut na Eronet kojeg boli kuratz za svoje korisnike koji skupo (siguran sam najskuplje u zemlji) plaćaju IPTV usluge. I sigurno neću obnoviti ugovor makar ostao bez Arene (LP, EL, Serie A, Cope, argentinske i brazilske lige, NHL-a...), Eurosporta, NatGea, Discoveryja. Bruka i sramota.

I ovim putem molim Telemach da dovede TV infrastrukturu u ove razyebane krajeve na zapadu domovine, sigurno će imati dovoljno korisnika.

P.S. Naravno, kad sam uveo Home TV, presjekao sam kablove od antene i bacio digitalni resiver jer mi kao neće trebati i kao smetaju mi kablovi. :lol:

https://www.prvenovine.com/u-fokusu/174 ... robasketa/
Sta ovdje nije uredu? Sk je uredno platio prava i daje ih svojim korisnicima. Ovakve i slicne tekstove narucuje upravo telecom, a vec 20godina muze korisnike na razne nacine. Toliko sam ogorcen na dj.brad iz telecoma da bi mogao lose pisat danima o njima. Fuj.
Max Allegri 300 💪💪💪

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 08 sep 2017, 15:55

Sportklub nema infrastrukturu na teritoriju Bosne i Hercegovine gdje zivi vise od pola stanovnistva.
I nemaju pravo da tim ljudima(i meni medju njima) uskracuju pravo na nabolje sportske prenose tako sto ne daju SK kanale operaterima koji imaju infrastrukturu na tom teritoriju.
I stoga ponavljam hvala jos jednom svakom od politicara koji ljubi dupe mocnicima koji stoje iza ovakvih odluka.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la badblueboylivno » 08 sep 2017, 16:29

Mig_Mig je napisao/la:Sta ovdje nije uredu? Sk je uredno platio prava i daje ih svojim korisnicima. Ovakve i slicne tekstove narucuje upravo telecom, a vec 20godina muze korisnike na razne nacine. Toliko sam ogorcen na dj.brad iz telecoma da bi mogao lose pisat danima o njima. Fuj.
Pa upravo to - daju ih svojim korisnicima, ne može ih dati meni, madridistu, mom bratiću... ako nismo njihovi korisnici. Jako dobro znaju da su naprasno uskratili Sport Klub Eronetu i BH Telecomu i prekrižili nas kao svoje korisnike, a tisuće korisnika imaju ugovore s ova dva iz kojih ne mogu (i neće) izaći zbog jednog kanala. Syebali smo vas jednom, usred sezone, syebat ćemo vas opet, usred turnira. I opet. I opet.

Ovdje, naravno, ne stajem na stranu Eroneta ili BH Telecoma, ali ovo je nenormalno, nonsens. Vjerojatno bi mi zacrnili i BHT da kojim slučajem prenosi turnir jer očito mogu što požele. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kawhi » 08 sep 2017, 17:36

Podrska svima koji yebu BHTelecom i HTEronet. Steta sto Telemach nema i mobilnu mrezu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la anell » 08 sep 2017, 17:47

Korisit li ko ovaj eon na totalu ?
Pld W D L
38 26 12 0

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 08 sep 2017, 20:21

badblueboylivno je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Sta ovdje nije uredu? Sk je uredno platio prava i daje ih svojim korisnicima. Ovakve i slicne tekstove narucuje upravo telecom, a vec 20godina muze korisnike na razne nacine. Toliko sam ogorcen na dj.brad iz telecoma da bi mogao lose pisat danima o njima. Fuj.
Pa upravo to - daju ih svojim korisnicima, ne može ih dati meni, madridistu, mom bratiću... ako nismo njihovi korisnici. Jako dobro znaju da su naprasno uskratili Sport Klub Eronetu i BH Telecomu i prekrižili nas kao svoje korisnike, a tisuće korisnika imaju ugovore s ova dva iz kojih ne mogu (i neće) izaći zbog jednog kanala. Syebali smo vas jednom, usred sezone, syebat ćemo vas opet, usred turnira. I opet. I opet.
Imas total.
Ovdje, naravno, ne stajem na stranu Eroneta ili BH Telecoma, ali ovo je nenormalno, nonsens. Vjerojatno bi mi zacrnili i BHT da kojim slučajem prenosi turnir jer očito mogu što požele. :urnebes:
Uzmi total
Zadnja izmjena: Mig_Mig, dana/u 09 sep 2017, 03:14, ukupno mijenjano 1 put.
Max Allegri 300 💪💪💪

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Puma » 09 sep 2017, 01:03

SlevinKelevra je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Dobio sam Arene nazad... Plus, 4 puta brzi net koji mi je besplatan prvih 12 mjeseci, plus novi fiksni telefon.
Usteda za prvih godinu dana oko 400 KM, mozda i vise... Telemache :tokralju:
Bokte mazo. :tokralju: Je li to neka akcija ili?
Jeste. Ona sto je reklamira Dzanan Musa... Uglavnom, net+tel+TV, sve sam sam prebacio na Telemach (do sada imao samo nihovu kablovsku) i planiram da u prvih godinu ustedim oko 35 KM mjesecno u odnosu koliko danas placam, a nakon godinu dana, oko 20 KM. Plus, dobio sam puno bolji net, i Arene na 2 godine.... Sta reci. :tokralju:
Koji to paket dodje ?

Ja imam problem jer fiksni nije na meni nego na rodjaku koji ne zivi ovde vec u inostranstvu pa da sad pokusam odjaviti vjerujem da bi goleme zayrbancije bile tako da ganjam net + tv neki paket.

Fiksni je naravno od telecoma, placam 30-ak KM a ne koristim ga skoro nikako.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: RE: Re: Sport i TV

Post Postao/la Eld0rado » 09 sep 2017, 01:16

madridist je napisao/la:Sportklub nema infrastrukturu na teritoriju Bosne i Hercegovine gdje zivi vise od pola stanovnistva.
I nemaju pravo da tim ljudima(i meni medju njima) uskracuju pravo na nabolje sportske prenose tako sto ne daju SK kanale operaterima koji imaju infrastrukturu na tom teritoriju.
I stoga ponavljam hvala jos jednom svakom od politicara koji ljubi dupe mocnicima koji stoje iza ovakvih odluka.
Pa valja uzeti Total Tv i rahat smo :)

19km cini mi se HD paket sa arenama i SK.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 09 sep 2017, 07:24

Puma je napisao/la:Koji to paket dodje ?

Ja imam problem jer fiksni nije na meni nego na rodjaku koji ne zivi ovde vec u inostranstvu pa da sad pokusam odjaviti vjerujem da bi goleme zayrbancije bile tako da ganjam net + tv neki paket.

Fiksni je naravno od telecoma, placam 30-ak KM a ne koristim ga skoro nikako.
jbg pokusaj to odjaviti nekako, bacas djabe 30 KM

a imas duo net pakete, najmanji je 42,90, imas ne znam haman sve kanale, 7 SK-ova, 4 arene i jos svasta, 40 net
duo net ovaj iduci malo veci ti je 50,90, 80 net, i od kanala dobijes foxove u HD-u i jos neke nista bas znacajno, i dobijes 72h nazad
za obje opcije kad potpises ugovor na 24 mjeseca prvih 6 mjeseci ti je racun manji za 22KM

mozes ti npr. ko i ja uzeti ovaj 42,90 + 3KM 72h nazad(najjaca opcija :tokralju:), pa prvih 6 mjeseci ce ti biti 23,90, a onda dalje 45,90 :thumbup:

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 09 sep 2017, 16:13


Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Belmin6 » 09 sep 2017, 16:19

Koliko je Arenin paket HD mjesecno?

Avatar
arelinho
Postovi: 16423
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 09 sep 2017, 16:55

Belmin6 je napisao/la:Koliko je Arenin paket HD mjesecno?
8 KM

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Raonffa » 09 sep 2017, 17:08

Previše je to, baš me zanima koliko je ljudi uzelo taj HD paket, jer sa svima što sam pričao su rekli da su zadovoljni sa opcijom SD Arena i da je taj HD paket poprilično skup.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la BelminM23 » 12 sep 2017, 13:22

SK na aparatima ova tri dana. :mrgreen:

Dočekala i Arena malo slave. :D

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 12 sep 2017, 18:25

Svi u Bosni i Hercegovini koji su imali Sportklub na tv sad imaju i Arenusport znaci njih 100% ali zato oni ciji su operateri imali Arenusport a nisu potpali pod TM ili nisu korisnici Mtela Sportklub mogu sanjati.
Shitty ali tako je kako je,
Mastam o dolasku Bein grupe ili bilo koga treceg da nikad vise ne napisem ni slovo ni o Areni ni o Sk...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kawhi » 12 sep 2017, 18:35

BelminM23 je napisao/la:SK na aparatima ova tri dana. :mrgreen:

Dočekala i Arena malo slave. :D
Zavrsnica Eurobasketa >>>>> bezvezna fudbalska takmicenja.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la MElloo » 12 sep 2017, 18:37

Dobro je nisam jedini koji ce veceras gledat EB a ne LP

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Ponos Torina » 12 sep 2017, 18:51

Arene smece obicno,mene je sramota onog njihovo sd signala i slike,HD kanali nisu ni blizu HD koje imaju Austrija,Svica,Njemacka sve nesto mrljavo..Da ne spominjem da tu fale Arena 5,6,toliko nedostataka imaju da se ni rijecima ne moze opisati.Sport klub nisam gledao godinama pa ne mogu toliko ni komentarisati...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la BelminM23 » 12 sep 2017, 19:14

Hoće li biti više od 10.000 ljudi na ove četiri utakmice danas i sutra? :D

Imaš u Srbiji AS5, a u Hrvatskoj AS5 i AS6.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.