Sport i TV

filip13
Postovi: 38025
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sport i TV

Post Postao/la filip13 » 03 sep 2017, 12:40

Bassha je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Uskoro će se pojaviti novi kanali Sport Kluba. To će biti SK7, SK8, SK9 i SK10. Naravno čim se budu pojavili i mi ćemo ih na telemachu dobiti.

Živio Sport Klub! :salut: :salut:


:tokralju: :tokralju:

:clap: :clap: :clap: :salut: :salut: :tokralju: :tokralju:
Čak sam čuo informaciju da to rade jer će otkupiti prava za Ligu šampiona i Ligu europe za period 2018. do 2022. godine. :bale: :bale:

Jos ako bi dodali neku novu kosarkasku ligu i povecali broj prenosa Turske i Njemacke lige gdje bi im kraj bio :D :D[/quote]

špansku i aba

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 12:52

u lebac ti bem cuj SK do 10 kanala ide ,sta ce prenosti na tim kanalima i cime ce ih bre popuniti,mozda 4 spanskom ligom , nekom 3 japanskom ,ligom kostarike .... bre ljudi cisto pranje para od strane SK
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Chstal » 03 sep 2017, 12:59

Karlo je napisao/la:u lebac ti bem cuj SK do 10 kanala ide ,sta ce prenosti na tim kanalima i cime ce ih bre popuniti,mozda 4 spanskom ligom , nekom 3 japanskom ,ligom kostarike .... bre ljudi cisto pranje para od strane SK
Bit ce tu 2/3 trash kanala. Tipa jedan kanal moto sportovi, ali onaj moto crosing i te gluposti koje idu. Imas vec kanal za golf. Vjerovatno ce biti jedan kanal samo za tenis. Onda kanal za pikado, snuker, bilijar itd. Zatim borilacki sportovi, tipa mma, boks, judo itd. Imas milion ovih manjih sportova, rukomet na pijesku, odbojka na pijesku, fudbal na pijesku, sah, atletika, biciklizam itd.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 03 sep 2017, 13:02

Chstal je napisao/la:
Karlo je napisao/la:u lebac ti bem cuj SK do 10 kanala ide ,sta ce prenosti na tim kanalima i cime ce ih bre popuniti,mozda 4 spanskom ligom , nekom 3 japanskom ,ligom kostarike .... bre ljudi cisto pranje para od strane SK
Bit ce tu 2/3 trash kanala. Tipa jedan kanal moto sportovi, ali onaj moto crosing i te gluposti koje idu. Imas vec kanal za golf. Vjerovatno ce biti jedan kanal samo za tenis. Onda kanal za pikado, snuker, bilijar itd. Zatim borilacki sportovi, tipa mma, boks, judo itd. Imas milion ovih manjih sportova, rukomet na pijesku, odbojka na pijesku, fudbal na pijesku, sah, atletika, biciklizam itd.
Da ih je 20 nije puno.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 13:12

Chstal je napisao/la:
Karlo je napisao/la:u lebac ti bem cuj SK do 10 kanala ide ,sta ce prenosti na tim kanalima i cime ce ih bre popuniti,mozda 4 spanskom ligom , nekom 3 japanskom ,ligom kostarike .... bre ljudi cisto pranje para od strane SK
Bit ce tu 2/3 trash kanala. Tipa jedan kanal moto sportovi, ali onaj moto crosing i te gluposti koje idu. Imas vec kanal za golf. Vjerovatno ce biti jedan kanal samo za tenis. Onda kanal za pikado, snuker, bilijar itd. Zatim borilacki sportovi, tipa mma, boks, judo itd. Imas milion ovih manjih sportova, rukomet na pijesku, odbojka na pijesku, fudbal na pijesku, sah, atletika, biciklizam itd.
Vidi bato ,to onda znaci da ce ti sporedni sportovi tipa snuker,pikado,bilijar ,sah :mrgreen: :lol: ... biti "oteti" drugim tv kucama,kanalima, recimo bato eurosport srbija ima ako se ne varam ex.pravo na sportove tipa snuker,pikado,biciklizam... ,onda bato individulani sportovi koje prenose raznorazni nesportski kanali zavisno od dogadja tipa ,mma,boks ,karate,dzubo ...,to bato samo jedno znaci da Sk priprema teren za totalnu dominaciju,monopol u pogledu prava prenosa sportskih sadrzaja ,sto nije bato nikako dobro.a onda jednom kad se uspostavi monopola bato ,onda te mogu zajebavati sa cenom kako zele i kako hoce
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 03 sep 2017, 13:16

Sta nije dobro? Nije dobro da se od ES uzmu GS? Koje sad gledam na 2 kanala i nista i nikog ne vidim, sve mi se naplati preko playera?
Max Allegri 300 💪💪💪

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Chstal » 03 sep 2017, 13:33

ES je doslovno propao. Oni sad nista ne prenose vazno, jedino Njemacka liga i tenis (us ope, ausssie). Meni je drago sto ovo SK radi, jer ces za malo novca moci da gledas sve sto pozelis.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 13:39

Chstal je napisao/la:ES je doslovno propao. Oni sad nista ne prenose vazno, jedino Njemacka liga i tenis (us ope, ausssie). Meni je drago sto ovo SK radi, jer ces za malo novca moci da gledas sve sto pozelis.
kako za koga bato ;) ,a kad si se vec dotakao ES koliko znam oni imaju ekskluzivno pravo na zimske sportove i nadam se da ce tako i ostati da im lopovski -SK nece oteti i to
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la SemirSema » 03 sep 2017, 13:41

Karlo je napisao/la: Vidi bato ,to onda znaci da ce ti sporedni sportovi tipa snuker,pikado,bilijar ,sah :mrgreen: :lol: ... biti "oteti" drugim tv kucama,kanalima, recimo bato eurosport srbija ima ako se ne varam ex.pravo na sportove tipa snuker,pikado,biciklizam... ,onda bato individulani sportovi koje prenose raznorazni nesportski kanali zavisno od dogadja tipa ,mma,boks ,karate,dzubo ...,to bato samo jedno znaci da Sk priprema teren za totalnu dominaciju,monopol u pogledu prava prenosa sportskih sadrzaja ,sto nije bato nikako dobro.a onda jednom kad se uspostavi monopola bato ,onda te mogu zajebavati sa cenom kako zele i kako hoce

Bato, da prestaneš uzimati tu drogu, bato. Previše ti je udarila u glavu, bato. Bato moj, ne valja to bato.

Uuuuu batoooooooooo htjela saaam letjeetii

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 13:57

SemirSema je napisao/la:
Karlo je napisao/la: Vidi bato ,to onda znaci da ce ti sporedni sportovi tipa snuker,pikado,bilijar ,sah :mrgreen: :lol: ... biti "oteti" drugim tv kucama,kanalima, recimo bato eurosport srbija ima ako se ne varam ex.pravo na sportove tipa snuker,pikado,biciklizam... ,onda bato individulani sportovi koje prenose raznorazni nesportski kanali zavisno od dogadja tipa ,mma,boks ,karate,dzubo ...,to bato samo jedno znaci da Sk priprema teren za totalnu dominaciju,monopol u pogledu prava prenosa sportskih sadrzaja ,sto nije bato nikako dobro.a onda jednom kad se uspostavi monopola bato ,onda te mogu zajebavati sa cenom kako zele i kako hoce

Bato, da prestaneš uzimati tu drogu, bato. Previše ti je udarila u glavu, bato. Bato moj, ne valja to bato.

Uuuuu batoooooooooo htjela saaam letjeetii
imas problem bato .Reci bre, da ga resimo,sta je problem :?: :?: :problem: :problem: :hmmmmm:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 03 sep 2017, 14:01

Pa Karlo ti stvarno nisi dobar. Imaju teme na kojima se provocira ali ovo je tema na kojoj se pisu konstruktivne stvati. Postedi naa gluposti i ironije.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 14:04

Mig_Mig je napisao/la:Pa Karlo ti stvarno nisi dobar. Imaju teme na kojima se provocira ali ovo je tema na kojoj se pisu konstruktivne stvati. Postedi naa gluposti i ironije.
o cemu bre pricas ja ima pravo na svo stav i misljenje u vezi te nove vesti da ce sport klub ubaciti dodatne kanale ,to sto se nekome ne dopada kako ja imam poglede na sve to , to je bre njegov problem,a ne moj ;) ;) :D :D :salut:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la branimir85 » 03 sep 2017, 14:09

Chstal je napisao/la:ES je doslovno propao. Oni sad nista ne prenose vazno, jedino Njemacka liga i tenis (us ope, ausssie). Meni je drago sto ovo SK radi, jer ces za malo novca moci da gledas sve sto pozelis.
čuj ES propao,ES je uvijek bio poznat da prenosi ove ostale sportove i nadam se da će tako i ostati,a to što misliš da ne prenose ništa važno je pitanje ukusa i šta pratiš,npr. za mene je ES najbolji sportski kanal :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 14:11

branimir85 je napisao/la:
Chstal je napisao/la:ES je doslovno propao. Oni sad nista ne prenose vazno, jedino Njemacka liga i tenis (us ope, ausssie). Meni je drago sto ovo SK radi, jer ces za malo novca moci da gledas sve sto pozelis.
čuj ES propao,ES je uvijek bio poznat da prenosi ove ostale sportove i nadam se da će tako i ostati,a to što misliš da ne prenose ništa važno je pitanje ukusa i šta pratiš,npr. za mene je ES najbolji sportski kanal :kafa:
svaka cast na postu !!!!!
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kawhi » 03 sep 2017, 14:33

branimir85 je napisao/la:
Chstal je napisao/la:ES je doslovno propao. Oni sad nista ne prenose vazno, jedino Njemacka liga i tenis (us ope, ausssie). Meni je drago sto ovo SK radi, jer ces za malo novca moci da gledas sve sto pozelis.
čuj ES propao,ES je uvijek bio poznat da prenosi ove ostale sportove i nadam se da će tako i ostati,a to što misliš da ne prenose ništa važno je pitanje ukusa i šta pratiš,npr. za mene je ES najbolji sportski kanal :kafa:
Sakate Grand Slamove i Bundesligu. Nek to puste nekom drugom i nek rade šta žele.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la branimir85 » 03 sep 2017, 14:40

jbga, ne vodim ja uređivačku politiku ES :mrgreen: ja bi izbacio bundesligu jer kad mi počmu zimski sportovi oni ubace neku tekmu vikendom dok traje biatlon,pa moram ići na britanski ES ;)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 03 sep 2017, 16:49

irfo je napisao/la:ma previse je to, svakako na 4,5 i 6 bude sedmicno jedan ili dva live prenosa
Tako će biti na tim novim, to je sigurno za potrebe LP, tako i SKY ima preko 10 kanala, koji samo rade kad je LP ili neki događaji koji imaju više utakmica u istom treminu Bundesliga i Seria A npr
Nećeš imati cjelodnevni program na tim kanalima kao ni sad što nema na 4,5,6
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Karlo » 03 sep 2017, 16:58

legenda reala je napisao/la:
irfo je napisao/la:ma previse je to, svakako na 4,5 i 6 bude sedmicno jedan ili dva live prenosa
Tako će biti na tim novim, to je sigurno za potrebe LP, tako i SKY ima preko 10 kanala, koji samo rade kad je LP ili neki događaji koji imaju više utakmica u istom treminu Bundesliga i Seria A npr
Nećeš imati cjelodnevni program na tim kanalima kao ni sad što nema na 4,5,6
jel to burazeru znaci da ce u skoro vreme arena izbubiti prava pren.LP . :hmmmmm: Nesto se kuva ne bi me bato cudilo da SK kupi arenu i tako zaokruzi monopol na sportske sadrzaje :zviz:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la BelminM23 » 03 sep 2017, 17:03

ES je odličan kanal, samo šteta što Bundesliga onako ide, fali barem još jedna utakmica u 15:30, a ne uvijek Dortmund i Bayern.

SK izdominirao sa Wimbledon, svih šest kanal se zelenilo cjelodnevno. :lol: Jazuk je ovo na ES sa US Open sada.

AS sa još dvije utakmice naše lige bila bi pun pogodak za ljubitelje regionalnog sporta.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la legenda reala » 03 sep 2017, 17:09

Ma ja bi vala volio da se Arena ukine skroz, to je kanal tipa BHT samo prenose ono što niko neće
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.