Sport i TV

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Belmin6 » 10 jul 2017, 08:58

Fakat ne kontam ovo hejtanje tenisa na SK. Ljudi prenose samo masterse. Tu je vecinom uvijek sama krema tog sporta.

Jebote nece samo yebeni fudbal prenositi.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la DANTES » 10 jul 2017, 11:15

Belmin6 je napisao/la:Fakat ne kontam ovo hejtanje tenisa na SK. Ljudi prenose samo masterse. Tu je vecinom uvijek sama krema tog sporta.

Jebote nece samo yebeni fudbal prenositi.
Pa tenis im po njihovim riječima plaća sve ostalo. Da nema tenisa ne bi imali para da kupe prenose F1, Primere i Premijer lige..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 10 jul 2017, 18:28

United grupa koja je izmedju ostalog vlasnik Telemacha je akvizirala CME grupu koja ima u vlasnistvu Novu tv .
Pisa se KKR po sirotinji.
Mozemo samo mastati da dodje neki gigant i kupi BH telecom inace ovi ce dominirat zauvijek...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 18:52

madridist je napisao/la:United grupa koja je izmedju ostalog vlasnik Telemacha je akvizirala CME grupu koja ima u vlasnistvu Novu tv .
Pisa se KKR po sirotinji.
Mozemo samo mastati da dodje neki gigant i kupi BH telecom inace ovi ce dominirat zauvijek...
Pa kupit će sigurno, to je neizbježno, samo je pitanje vremena, čim zafali love ide na tender, a i EU će ih pritiskati da to urade.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 jul 2017, 18:54

Valjda ih neko normalan uzme pa da se i kod njih poboljša usluga. :) :) Moju tv nisam upalio kako je sezona naše lige završila. :lol: :lol:

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la S3lva » 10 jul 2017, 18:54

Jel postoji ikakva mogućnost da Telemach ostane bez SK, znam da se spominjalo prije 2 mjeseca kad su uvodili arene. Kontam uvesti telemach, prvenstveno radi SK, pa da ne izvisim.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la arelinho » 10 jul 2017, 18:56

S3lva je napisao/la:Jel postoji ikakva mogućnost da Telemach ostane bez SK, znam da se spominjalo prije 2 mjeseca kad su uvodili arene. Kontam uvesti telemach, prvenstveno radi SK, pa da ne izvisim.
Legenda je rekao da će ostati bez SK, a to ti znači da neće ostati bez SK. :) :) Kada su dali SK kanale Mtel-u oni su se osigurali da ne mogu izgubiti SK. Pametni su to ljudi.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Mig_Mig » 10 jul 2017, 19:02

arelinho je napisao/la:
S3lva je napisao/la:Jel postoji ikakva mogućnost da Telemach ostane bez SK, znam da se spominjalo prije 2 mjeseca kad su uvodili arene. Kontam uvesti telemach, prvenstveno radi SK, pa da ne izvisim.
Legenda je rekao da će ostati bez SK, a to ti znači da neće ostati bez SK. :) :) Kada su dali SK kanale Mtel-u oni su se osigurali da ne mogu izgubiti SK. Pametni su to ljudi.
Apsolutno. Sk je svima omogucen, 3KM po korisniku. A sta ces kad telecom brine o korisnicima.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 10 jul 2017, 20:36

S3lva je napisao/la:Jel postoji ikakva mogućnost da Telemach ostane bez SK, znam da se spominjalo prije 2 mjeseca kad su uvodili arene. Kontam uvesti telemach, prvenstveno radi SK, pa da ne izvisim.
Ne brini ne mogu, uvedi i uzivaj ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2017, 19:35

SK s Wimbledonom postavlja neki novi nivo. Daleko ispred ovog područja zemaljske kugle. HRT je recimo odličan kad su velika fudbalska takmičenja, al ni blizu ovom.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la badblueboylivno » 12 jul 2017, 21:49

A kod nas (Home TV) ga još nema nazad. :zviz: Imamo nekakav Kreator TV, imamo HNTV (oba u plus paketu), imamo milijun Pinkova, ali SK-a i dalje nema. :zviz:
Hayley <3

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la madridist » 12 jul 2017, 21:59

badblueboylivno je napisao/la:A kod nas (Home TV) ga još nema nazad. :zviz: Imamo nekakav Kreator TV, imamo HNTV (oba u plus paketu), imamo milijun Pinkova, ali SK-a i dalje nema. :zviz:
Ista ti je stvar i sa TxTv ,Elta kabelom i Mojom tv a ova tri nabrojana imaju skupa najmanje duplo vise korisnika nego United grupa u BiH. I neko prica o normalnom trzistu,nabijem na q takvo normalno trziste gdje par ljudi ne dopusta par stotinas hiljada da normalno gleda sportske prenose...u bilo kojoj zemlji EU ovo bi bilo rijeseno u roku tri dana.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Quinlan » 12 jul 2017, 22:40

madridist je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:A kod nas (Home TV) ga još nema nazad. :zviz: Imamo nekakav Kreator TV, imamo HNTV (oba u plus paketu), imamo milijun Pinkova, ali SK-a i dalje nema. :zviz:
Ista ti je stvar i sa TxTv ,Elta kabelom i Mojom tv a ova tri nabrojana imaju skupa najmanje duplo vise korisnika nego United grupa u BiH. I neko prica o normalnom trzistu,nabijem na q takvo normalno trziste gdje par ljudi ne dopusta par stotinas hiljada da normalno gleda sportske prenose...u bilo kojoj zemlji EU ovo bi bilo rijeseno u roku tri dana.
uvedete telemach ili total i uzivajte :mrgreen:
ne vjerujem da ce iko drugi uvesti Sk osim mtela jer je cijena paprena ;)

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la bosnacazin » 13 jul 2017, 16:09

Ima li neki korisnik Total Tv-a, treba mi pomoc. Naime, na pojedinim kanalima se javaljaju smetnje, tipa ono kao kad mnogo vjetar puše. Izmedju ostalih kanala, to se javlja na Sportklub 2, a ostali SK-ovi rade normalno. Je li to sad do tanjira, satelita, opreme? Je li neko imao slicnih problema?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la DANTES » 13 jul 2017, 16:26

bosnacazin je napisao/la:Ima li neki korisnik Total Tv-a, treba mi pomoc. Naime, na pojedinim kanalima se javaljaju smetnje, tipa ono kao kad mnogo vjetar puše. Izmedju ostalih kanala, to se javlja na Sportklub 2, a ostali SK-ovi rade normalno. Je li to sad do tanjira, satelita, opreme? Je li neko imao slicnih problema?
Najverovatnije je do tanjira..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la anell » 13 jul 2017, 17:03

bosnacazin je napisao/la:Ima li neki korisnik Total Tv-a, treba mi pomoc. Naime, na pojedinim kanalima se javaljaju smetnje, tipa ono kao kad mnogo vjetar puše. Izmedju ostalih kanala, to se javlja na Sportklub 2, a ostali SK-ovi rade normalno. Je li to sad do tanjira, satelita, opreme? Je li neko imao slicnih problema?
Vjerovatno moraš podesiti bolje antenu slab ti signal, i ja sam imao problema kada pada kiša počnu mi se javljati te smetnje.... Kod mene je bilo do kabla (bio star 100 godina, isječen na 5 dijelova), kad sam to promjenio nemam više nikakvih problema.

Ako ne znaš sam podesiti zovneš montera, trebalo bi da se ne plaća ako si pod ugovorom.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Pappy » 13 jul 2017, 17:31

anell je napisao/la:
bosnacazin je napisao/la:Ima li neki korisnik Total Tv-a, treba mi pomoc. Naime, na pojedinim kanalima se javaljaju smetnje, tipa ono kao kad mnogo vjetar puše. Izmedju ostalih kanala, to se javlja na Sportklub 2, a ostali SK-ovi rade normalno. Je li to sad do tanjira, satelita, opreme? Je li neko imao slicnih problema?
Vjerovatno moraš podesiti bolje antenu slab ti signal, i ja sam imao problema kada pada kiša počnu mi se javljati te smetnje.... Kod mene je bilo do kabla (bio star 100 godina, isječen na 5 dijelova), kad sam to promjenio nemam više nikakvih problema.

Ako ne znaš sam podesiti zovneš montera, trebalo bi da se ne plaća ako si pod ugovorom.
Plaća se 10-20 KM zavisno od posla. Meni su naplatili 20 KM izlazak radnika na teren kako bi mi podesili Eurosport kanale jer su se ono zimus izgubili prelaskom na drugi satelit.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la anell » 13 jul 2017, 17:33

Pappy je napisao/la:
anell je napisao/la:
bosnacazin je napisao/la:Ima li neki korisnik Total Tv-a, treba mi pomoc. Naime, na pojedinim kanalima se javaljaju smetnje, tipa ono kao kad mnogo vjetar puše. Izmedju ostalih kanala, to se javlja na Sportklub 2, a ostali SK-ovi rade normalno. Je li to sad do tanjira, satelita, opreme? Je li neko imao slicnih problema?
Vjerovatno moraš podesiti bolje antenu slab ti signal, i ja sam imao problema kada pada kiša počnu mi se javljati te smetnje.... Kod mene je bilo do kabla (bio star 100 godina, isječen na 5 dijelova), kad sam to promjenio nemam više nikakvih problema.

Ako ne znaš sam podesiti zovneš montera, trebalo bi da se ne plaća ako si pod ugovorom.
Plaća se 10-20 KM zavisno od posla. Meni su naplatili 20 KM izlazak radnika na teren kako bi mi podesili Eurosport kanale jer su se ono zimus izgubili prelaskom na drugi satelit.
Ja kad sam pitao onu što radi za šalterom rekla mi je da se ne bi trebalo plaćati ako si pod ugovorom.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la bosnacazin » 13 jul 2017, 17:39

Ja nisam nista placao monteru, kad je jednom isto namjestao tanjir, tad su se svi kanali izgubili. Al' ovo mi je cudno bas, da sk2 ima problema sa signalom, a ostali kanli sk rade normalno. Isti slucaj sa nekim drugim kanalima, a vcrs Zelju prenosi dvica :crazy:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Sport i TV

Post Postao/la Pappy » 13 jul 2017, 17:53

anell je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
anell je napisao/la: Vjerovatno moraš podesiti bolje antenu slab ti signal, i ja sam imao problema kada pada kiša počnu mi se javljati te smetnje.... Kod mene je bilo do kabla (bio star 100 godina, isječen na 5 dijelova), kad sam to promjenio nemam više nikakvih problema.

Ako ne znaš sam podesiti zovneš montera, trebalo bi da se ne plaća ako si pod ugovorom.
Plaća se 10-20 KM zavisno od posla. Meni su naplatili 20 KM izlazak radnika na teren kako bi mi podesili Eurosport kanale jer su se ono zimus izgubili prelaskom na drugi satelit.
Ja kad sam pitao onu što radi za šalterom rekla mi je da se ne bi trebalo plaćati ako si pod ugovorom.
Jesam bgm. I ja kada sam ih nazvao odmah telefonom da vidim do čega nema ES, rekla je da su prešli na novi satelit, i da ako želim mogu platiti da mi izađe monter, jer je to naknada monteru za izlazak na teren. :facepalm: Pod ugovorom, naravno, malo prije toga obnovio ugovor.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.