Slike BiH stadiona

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Amar Dzeko » 16 jul 2013, 23:27

propuh je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:stadion Sloge iz Bosanske Otoke, Druga liga FBiH Zapad

slika

:shock:
Hebes tribinu gledaj travnjaka :D
Nego fakat mi nikad nije bilo jasno zasto ove tribine ne spuste do dna nego ostave ovako visoko s prozorcicima.
Ovo je iz mog mjesta i od mog kluba stadion pa cu ti odgovoriti zasto su tribine gore ma da je jednostavno: Dole ispod se nalazi klupska teretana, svlacionice, te prostor za lokalni karate klub.
To sto ti mislis je malo slozenije i skuplje, a ovo je ipak sasvim pristojno i dovoljno za klub koji se moze takmiciti max. u 1 ligi Federacije.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la realancojk » 17 jul 2013, 10:51

nije mi jasno zasto toliko seru iz saveza u vezi stadiona..zar je bitno da stadion mora imati 3000 mjesta sjedecih..zar je to kod nas svaki stadion do zadnjeg mjesta popunjen na svakoj utakmici? trebaju dati realnu neku brpoku 1000max jer sta ce ti stadion i velika tribina ako ce zjapiti prazna i ako igraci primaju platu svaka 4mjeseca.izboljsat treba uvjete za treniranje, ljekarske preglede, stvari koje su od vitalnog značaja za razvoj fudbala, a oni su se ness okomili na te uvjete u vezi stadiona.
Btw evo gdje ce se ove godine igrati prva liga slovenije..
slika
slika
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
moRAja
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la moRAja » 29 jul 2013, 22:33

AulleTa je napisao/la:
almin9 je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Stadion Bijeli Brijeg:

slika

Lokacija Mostar, Bosna i Hercegovina
Izgrađen 1971.
Kapacitet 25.000

slika

slika

slika
Ovom "čudu" je kapacitet 25.000 sjedećih mjesta??? :)
VELEZ-DERBY COUNTY 40 000 LJUDI BILO POD BB I DOBRO SI REKAO CUDO. TUZNO JE SADA GLEDATI POSJETE OD 1000 LJUDI NA NJEMU


Ma garant su brojali i sva moguća stajaća mjesta. :D
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

Avatar
AdiRajvosa
Postovi: 260
Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la AdiRajvosa » 30 jul 2013, 00:09

Kamo srece da je ova tribina na Bijelom brijegu na dva nivoa napravljena kao dvije tribine jedna preko puta druge, to bi vec odlican stadion bio. Ovako... :roll: :mrgreen:

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Consigliere » 30 jul 2013, 01:16

AdiRajvosa je napisao/la:Kamo srece da je ova tribina na Bijelom brijegu na dva nivoa napravljena kao dvije tribine jedna preko puta druge, to bi vec odlican stadion bio. Ovako... :roll: :mrgreen:
Stadion je pravljen za eventualno prosirenje. Ovako ga je najlakse napraviti ;)
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Cepi1981 » 30 jul 2013, 01:21

Ovaj stadion pod BB bi se mogao srditi samo tako da bude najbolji u drzavi a i sire, zamislite ova velika tribina da se okruzi oko cijelog stadiona dakle identicno, zatim puknuti cabrio krov onaj sto se otvara i zatvara, i dobar ogromni lcd display ma koo to bi bio mini camp nou.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la AnelZ » 30 jul 2013, 04:02

Cepi1981 je napisao/la:Ovaj stadion pod BB bi se mogao srditi samo tako da bude najbolji u drzavi a i sire, zamislite ova velika tribina da se okruzi oko cijelog stadiona dakle identicno, zatim puknuti cabrio krov onaj sto se otvara i zatvara, i dobar ogromni lcd display ma koo to bi bio mini camp nou.
Takav stadion bi imao minimalno kapacitet od 55000 te bi kostao stotine miliona €. Nadam se da si bio sarkastican :D

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Carli » 27 avg 2013, 16:43

Malo je tema umrla pa da je oživimo :mrgreen:
Allegri je gospodin!

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Greenfingers » 27 avg 2013, 20:42

BB me podsjeca na Juznoamericke stadione, lijep je naravno do bola, unikatan... bio sam par puta u Mostaru, ispred ovog stadiona, ali nisam ulazio, zato sam bio na Vrapcicima, pa vjerujem da se jos malo skocka, mogao bi biti medju najljepsim u regiji, posto u drzavi vec jeste....

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Carli » 28 avg 2013, 13:43

Kockasti stadioni se ubili za naše lige. Kakve atletske trake sa strana i ostalih gluposti. BP je naš najbolji stadion i tačka :mrgreen:
Allegri je gospodin!

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Greenfingers » 28 avg 2013, 17:08

ima ovih stadion sto pogledah ovdje iz nizih liga iz cijele BiH a se covjek bas pohvali njima, recimo kud ces bolji stadion kao sto se pravi za FK Igman sa Ilidze, onakve cetiri tribine, mada se na Ilidzi tek napravila jedna, al onakve cetiri za nase uslove idealno, sad gomilati neke krovove, kapacitete od 30.000+ mi je da ne kazem rasipanje, pa pogledaj Kosevo, stadion Asim Ferhatovic-Hase, od poslije rata je bio pun tek nekih par puta i to kad su dolazile ekipe tipa Newcastle, Viktorije skoro pun, par poslijeratnih derbija je bilo skoro puno...

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la katalinski » 28 avg 2013, 19:04

steta sto neko ovdje ne odradi neki vodic kroz stadione premier i 1.lige BiH , ili makar na jednom mjestu objedini slike svih stadiona u jednu poruku-ali da to valja
http://www.s-r" onclick="window.open(this.href);return false; -p- s- k- i- f- u- d- b- a- l .rs/vodic-kroz-stadione/
Ajvatar

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Carli » 28 avg 2013, 20:20

Gledam utakmicu Aust. Beč-Dinamo Zagreb. Stadion pun, 10.000 duša. Sad ti skontaj. Naši stadioni su iz perioda bivše Juge. Rijetko ko će sad pravit stadione, nema se keša.
Allegri je gospodin!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Probisvjet » 01 sep 2013, 16:33

Tušanj iz zraka.
[youtube][/youtube]
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Cepi1981 » 02 sep 2013, 08:36

Ovaj novi stadion u ZE gdje ce igrati repka je zesci. idealan za BiH ona tribina je samo takva sa drvenim krovom ludilo (jos da su uz to i drvene fotelje jos bi mocniji bio :) ) zamislite onakve 4 identicne tribine, uz dobar "tepih", dobre reflektore i dobar lcd display ebes gigantske azdahe ovi stadioni su mi mnogo vise simpa. Koji je kapacitet one tribine??? i koliko je kostala gradnja?? Evo kako cujem za koji dan u Vitezu pocinju radovi na stadionu mogli su kopirati ovu tribinu.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Papastathopoulos » 02 sep 2013, 09:29

Cepi1981 je napisao/la:Ovaj novi stadion u ZE gdje ce igrati repka je zesci. idealan za BiH ona tribina je samo takva sa drvenim krovom ludilo (jos da su uz to i drvene fotelje jos bi mocniji bio :) ) zamislite onakve 4 identicne tribine, uz dobar "tepih", dobre reflektore i dobar lcd display ebes gigantske azdahe ovi stadioni su mi mnogo vise simpa. Koji je kapacitet one tribine??? i koliko je kostala gradnja?? Evo kako cujem za koji dan u Vitezu pocinju radovi na stadionu mogli su kopirati ovu tribinu.
:roll:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Carli » 03 sep 2013, 13:37

Ma ne, ovo je trening kamp za naše reprezentativce i koštao je 10M maraka. Imamo B.P koji je idealan stadion za repku.
Allegri je gospodin!

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Cepi1981 » 03 sep 2013, 21:19

Pogresno sam se izrazio znam da je ovo kamp gdje ce drzavne selekcije trenirati. Nema sta kamp je prva liga jos samoi da se BP prosiri i to je to.
Zenica definitivno ima daleko najbolju sportsku infrastrukturu u citavoj drzavi, jos samo jedan dobar olimpijski zatvoreni bazen sa finom tribinom i jednu ice arenu za hokej i ostale sportove na ledu
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Carli » 04 sep 2013, 21:48

Ma to za par godina al' u Sa :mrgreen:
Allegri je gospodin!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la badblueboylivno » 15 sep 2013, 15:04

Naletio sam na sliku stadiona NK Una Kulen Vakuf.

Sviđa mi se ova tribinica. :D
slika

desni klik pa
otvori u novom prozoru/open in a new tab
Hayley <3

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.