Mehmed Alispahić

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Mehmed Alispahić

Post Postao/la SemPer_fi » 30 jun 2010, 19:18

Jos jedan plod bugojanske Iskre , trenutno igra za Šibenik .
Nalazi se na meti mnogih evropskih klubova ,a najvece zanimanje je pokazao PSV...Za reprezentaciju BiH je debitovao protiv Švedske 29. maja ove godine
slika
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Slovojed
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 jan 2010, 00:30
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Slovojed » 03 jul 2010, 00:54

Da sredi svoje ponašanje,bolje rečeno da energiju umjesto na priče sa sucima i dobivanje nepotrebnih kartona,kanalizira još više na teren,bio bi još bolji igrač.

Edvin_Mg
Postovi: 769
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Edvin_Mg » 05 avg 2010, 09:59

nema od tog nista,vise mi je svaki prelazak naseg igraca dopizdio,svaki dan nesto novo,a o5 nista!!!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la analiticar_ » 05 avg 2010, 11:42

mislim da ne zasluzuje temu dok nesto ne pokaze i uradi za reprezentaciju....HNL nije nikakvo mjerilo nicega....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Cartman » 05 avg 2010, 11:49

analiticar_ je napisao/la:mislim da ne zasluzuje temu dok nesto ne pokaze i uradi za reprezentaciju....HNL nije nikakvo mjerilo nicega....
Potpis.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Monolog » 05 avg 2010, 11:52

Volio bih da ode iz Šibenika(spominjao se PSV), ali po svemu sudeći neće. Also, dijelim mišljenje sa @Analitičar i @Cartman kada su u pitanju nedokazani igrači koji igraju u HNL-u. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la seha » 05 avg 2010, 17:32

Nece on nigdje !
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

kaYZer
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 avg 2010, 23:49
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la kaYZer » 08 avg 2010, 12:50

analiticar_ je napisao/la:mislim da ne zasluzuje temu dok nesto ne pokaze i uradi za reprezentaciju....HNL nije nikakvo mjerilo nicega....
Svaki igrac koji igra ili je igrao zasluzuje da se prica o njemu,a + ovo je mlad igrac pred kojem je buducnost.

kaYZer
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 avg 2010, 23:49
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la kaYZer » 08 avg 2010, 13:12

kralj_je_mrtav je napisao/la:
kaYZer je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:mislim da ne zasluzuje temu dok nesto ne pokaze i uradi za reprezentaciju....HNL nije nikakvo mjerilo nicega....
Svaki igrac koji igra ili je igrao zasluzuje da se prica o njemu,a + ovo je mlad igrac pred kojem je buducnost.
Sreca pa se pojedinci ne pitaju, bar do sada nisu.


Mislim da ce se vecina sloziti s mnom,ali kako oces.

ajdin_LFC
Postovi: 3
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:09
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la ajdin_LFC » 08 avg 2010, 13:28

ma sta vi znate!!!najjaci igrac HNL-a i buducnost nase reprezentacije...on se nista ne treba dokazivati vama...dovoljno se dokazao Safetu...Meho uz tebe smo!!!

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la RiNo » 21 avg 2010, 23:53

Šibenik 450 minuta bez postignutog gola, Meho šta čekaš ?!
100% sportski i krajnje opušten potpis

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la gruezi » 22 avg 2010, 09:41

otisao bi on da ga neko hoce...daj ba ljudi koja ce iole ozbiljna ekipa kupit igraca iz kluba koji nemoze pretkolo u evropa ligi da prodze...max maximuma mu je neki osrednji klub holandske ili belgijske lige paonda odatle moze dalje...a ako mislite da ce iz sibenika u lige petice,dao bog ali tesko...

konobar
Postovi: 19
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:01
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la konobar » 22 avg 2010, 12:06

Koji Alispahic,koji bakraci,pa sad cemo redom otvarati teme o igracima koji imaju dodir s reprezentacijom...Evo od mene Branislav Krunic,Dusan Kerkez,moze i Bruno Akrapovic,Faruk Hujdurovic...Koji ce mi **** tema o Alispahicu, igra u nekom jadnom Sibeniku,nije ni za ceg.On ce u PSV.hoce karinu,on ne moze Holandije ni na razglednici vidjet.Bolje da se nauci ponasati na terenu. :x

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la RiNo » 22 avg 2010, 13:51

konobar je napisao/la:Koji Alispahic,koji bakraci,pa sad cemo redom otvarati teme o igracima koji imaju dodir s reprezentacijom...Evo od mene Branislav Krunic,Dusan Kerkez,moze i Bruno Akrapovic,Faruk Hujdurovic...Koji ce mi **** tema o Alispahicu, igra u nekom jadnom Sibeniku,nije ni za ceg.On ce u PSV.hoce karinu,on ne moze Holandije ni na razglednici vidjet.Bolje da se nauci ponasati na terenu. :x
Član reprezentacije, zaslužuje temu kao i svaki drugi igrač koji dobije poziv.
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la SemPer_fi » 22 avg 2010, 16:03

konobar je napisao/la:Koji Alispahic,koji bakraci,pa sad cemo redom otvarati teme o igracima koji imaju dodir s reprezentacijom...Evo od mene Branislav Krunic,Dusan Kerkez,moze i Bruno Akrapovic,Faruk Hujdurovic...Koji ce mi **** tema o Alispahicu, igra u nekom jadnom Sibeniku,nije ni za ceg.On ce u PSV.hoce karinu,on ne moze Holandije ni na razglednici vidjet.Bolje da se nauci ponasati na terenu. :x
Odigrao je 2 utakmice za repku i Susic ce ga zvati na sve maceve u kvalifikacijama mislim da je to dovoljno da ima vlastitu temu,covjek za razliku od nekih koji su prosli kroz reprezentaciju sve ucinio sa svojim zalganjem na terenu borbenescu itd...

Mislim da je on pravi ljiljan naseg nogometa samo sto nema tu srecu da mu je babo utjecajni zaigrao bi on davno za reprezentaciju, a i probio se u veci klub !!
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

konobar
Postovi: 19
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:01
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la konobar » 22 avg 2010, 19:58

SemPer_fi je napisao/la:
konobar je napisao/la:Koji Alispahic,koji bakraci,pa sad cemo redom otvarati teme o igracima koji imaju dodir s reprezentacijom...Evo od mene Branislav Krunic,Dusan Kerkez,moze i Bruno Akrapovic,Faruk Hujdurovic...Koji ce mi **** tema o Alispahicu, igra u nekom jadnom Sibeniku,nije ni za ceg.On ce u PSV.hoce karinu,on ne moze Holandije ni na razglednici vidjet.Bolje da se nauci ponasati na terenu. :x
Odigrao je 2 utakmice za repku i Susic ce ga zvati na sve maceve u kvalifikacijama mislim da je to dovoljno da ima vlastitu temu,covjek za razliku od nekih koji su prosli kroz reprezentaciju sve ucinio sa svojim zalganjem na terenu borbenescu itd...

Mislim da je on pravi ljiljan naseg nogometa samo sto nema tu srecu da mu je babo utjecajni zaigrao bi on davno za reprezentaciju, a i probio se u veci klub !!
A to Zec ima babu,pa je otisao u daleko perspektivniji klub od Mehage :o :oops: :oops:

Saban
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 nov 2009, 03:34
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Saban » 22 avg 2010, 20:09

Alispahic je buducnost nase reprezentacije, ocekujem da tokom ovih kvalifikacijama preuzme od Rahimica ulogu zadnjeg veznog, zivi bili pa vidjeli.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la SemPer_fi » 22 avg 2010, 21:15

konobar je napisao/la:
SemPer_fi je napisao/la:
konobar je napisao/la:Koji Alispahic,koji bakraci,pa sad cemo redom otvarati teme o igracima koji imaju dodir s reprezentacijom...Evo od mene Branislav Krunic,Dusan Kerkez,moze i Bruno Akrapovic,Faruk Hujdurovic...Koji ce mi **** tema o Alispahicu, igra u nekom jadnom Sibeniku,nije ni za ceg.On ce u PSV.hoce karinu,on ne moze Holandije ni na razglednici vidjet.Bolje da se nauci ponasati na terenu. :x
Odigrao je 2 utakmice za repku i Susic ce ga zvati na sve maceve u kvalifikacijama mislim da je to dovoljno da ima vlastitu temu,covjek za razliku od nekih koji su prosli kroz reprezentaciju sve ucinio sa svojim zalganjem na terenu borbenescu itd...

Mislim da je on pravi ljiljan naseg nogometa samo sto nema tu srecu da mu je babo utjecajni zaigrao bi on davno za reprezentaciju, a i probio se u veci klub !!
A to Zec ima babu,pa je otisao u daleko perspektivniji klub od Mehage :o :oops: :oops:
ne Zec nema babu nazalost poginuo mu je u ratu , al Zec je napadac i mnogo je lakse zapaziti jednog napadaca nego nekog veznjaka,trebas biti daleko iznda prosjeka pa da te zapaze,a Mehmeda su zapazili hvala Bogu skauti PSV-a,Andrlechta itd..
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la harishp » 22 avg 2010, 21:20

Alispahic je itekako fudbalski ''potkovan''
Onakve golcine sa 35 metara ili makazice koji bi i mnogo skuplji igraci pozavidjeli,nisu slucajnost.
Plus sto je i jako mlad.Da je kojim slucajem u kockastoj repci,sad bi vec bio makar sa Jajalom u ekipi.
I to je citava poenta,plus nesposobnost Sibenika.Da pametno utope igraca.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Mehmed Alispahić

Post Postao/la Cartman » 22 avg 2010, 21:34

Cudno mi je da Alispahic nije napustio Sibenik. Otisli su Ademi i Zec, a mnogi su govorili da je Alispahic bio cak bolji od njih prosle sezone. Da ga barem Hajduk ili Dinamo kupi. Bilo je price i o nekim holandskim klubovima. Mora da mu je manager "dobar" kao i u Dzeke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.