Sportski komentatori

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la alan_kardec » 19 mar 2017, 23:58

DeeWa je napisao/la:Steta sto nema niko snimljeno ono kad je reko u nogometu je ko u sexu, ako ga ne zabijes onda ga primis, ili ono od neki dan kad je nakon osmog marta pricao sa onim sudijom sto mu dolazi redovno ili sta vec pa kad mu je rekao da je na sastanku bila i zena neka, vugdalic mu rece nesto kao "Znaci proso osmi mart a vi opet morali da slusate sta zensko prica" i onda je uslijedio onaj njegov smijeh.

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
koji kralj :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 21 mar 2017, 20:25

na sk2 hrvatski komentatori citavu tekmu covjeka cije se prezime izgovara otprilike kao judo nazivaju udoh,kao da nisu mogli poslusati američke komentatore kako izgovaraju njegovo prezime

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Alminjo99 » 21 mar 2017, 22:20

Koliko su samo hrvataki komentatori lošiji od srpskih na SK.. :roll:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la High » 21 mar 2017, 22:23

KK_Bosna je napisao/la:ovim cvijetom je prekucao igricu :tokralju:

Ovu tragediju sa cvijetom nije režirao Vugdalić, tako da se treba sjetiti i ovih ostalih glupana s ove kvazitelevizije. Kakav jad!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la filip13 » 22 mar 2017, 06:30

Alminjo99 je napisao/la:Koliko su samo hrvataki komentatori lošiji od srpskih na SK.. :roll:

kosarkaski da,ostalo ne pratim

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la SlevinKelevra » 29 mar 2017, 11:47

Sjeca li se iko nekog prenosa na Face TV, a da nije bilo problema sa zvukom, ili slikom, ili signalom itd. Proslo je vrijeme kad je HD bio senzacija. Ili nek postanu malo profesionalniji, ili nek prepuste prenos nekom ko ga zna uraditi.
A, kad smo vec kod profesionalnosti... Moram reci da mi je Baho najbolji fudbalski komentator ikada. Dok je lik pratio i radio redovno, nije ga bilo jaceg, covjek je prenosio svaku vaznu utakmicu u mom djetinjstvu i mladosti. Ali, ovo sada je samo brukanje sopstvenog imena.. Isto kad se Schumacher vratio u Forumu 1, pa ga prestizali rukiji po stazi. Ne znam cime se sada bavi, ali kada sjedne za onaj mikrofon imas osjecaj da prica neko ko je zadnju fudbalsku utakmicu pregledao 2003.. Totalno van fazona.

Lijepi BHT... bez zayebancije. :salut:

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la sljivo » 29 mar 2017, 11:54

Uvijek je bio ovakav samo što prije nismo znali šta je komentator i što mu je konkurencija bio Hadžijahić pa nam se činio kao vrh.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la miki_92 » 29 mar 2017, 12:07

SlevinKelevra je napisao/la:Sjeca li se iko nekog prenosa na Face TV, a da nije bilo problema sa zvukom, ili slikom, ili signalom itd. Proslo je vrijeme kad je HD bio senzacija. Ili nek postanu malo profesionalniji, ili nek prepuste prenos nekom ko ga zna uraditi.
A, kad smo vec kod profesionalnosti... Moram reci da mi je Baho najbolji fudbalski komentator ikada. Dok je lik pratio i radio redovno, nije ga bilo jaceg, covjek je prenosio svaku vaznu utakmicu u mom djetinjstvu i mladosti. Ali, ovo sada je samo brukanje sopstvenog imena.. Isto kad se Schumacher vratio u Forumu 1, pa ga prestizali rukiji po stazi. Ne znam cime se sada bavi, ali kada sjedne za onaj mikrofon imas osjecaj da prica neko ko je zadnju fudbalsku utakmicu pregledao 2003.. Totalno van fazona.

Lijepi BHT... bez zayebancije. :salut:
bas sam ovom sinoc pricao s jaranom dok smo gledali tekmu

i ono sto meni kod njega ide najvise na zivce je dok igramo dobro, sve radi, svi su bogovi na terenu, savez ide u pravom smjeru i onda dodje prvi kiks i frajer okrene plocu i pocne pricati o kako nista ne valja, problemima u savezu etc.

znam unaprijed sta ce reci
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Amsterdam1312 » 29 mar 2017, 12:47

Niko kao Božo Sušec. :salut:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Mig_Mig » 29 mar 2017, 13:47

miki_92 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Sjeca li se iko nekog prenosa na Face TV, a da nije bilo problema sa zvukom, ili slikom, ili signalom itd. Proslo je vrijeme kad je HD bio senzacija. Ili nek postanu malo profesionalniji, ili nek prepuste prenos nekom ko ga zna uraditi.
A, kad smo vec kod profesionalnosti... Moram reci da mi je Baho najbolji fudbalski komentator ikada. Dok je lik pratio i radio redovno, nije ga bilo jaceg, covjek je prenosio svaku vaznu utakmicu u mom djetinjstvu i mladosti. Ali, ovo sada je samo brukanje sopstvenog imena.. Isto kad se Schumacher vratio u Forumu 1, pa ga prestizali rukiji po stazi. Ne znam cime se sada bavi, ali kada sjedne za onaj mikrofon imas osjecaj da prica neko ko je zadnju fudbalsku utakmicu pregledao 2003.. Totalno van fazona.

Lijepi BHT... bez zayebancije. :salut:
bas sam ovom sinoc pricao s jaranom dok smo gledali tekmu

i ono sto meni kod njega ide najvise na zivce je dok igramo dobro, sve radi, svi su bogovi na terenu, savez ide u pravom smjeru i onda dodje prvi kiks i frajer okrene plocu i pocne pricati o kako nista ne valja, problemima u savezu etc.

znam unaprijed sta ce reci
Bakir ga zaposlio, sad ga libo q za repku :D Gledat ce pozitivno i kad vodili i kad gubili :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la uNbx » 29 mar 2017, 14:36

Vazda je ubleha bio.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 29 mar 2017, 14:41

SlevinKelevra je napisao/la:Sjeca li se iko nekog prenosa na Face TV, a da nije bilo problema sa zvukom, ili slikom, ili signalom itd. Proslo je vrijeme kad je HD bio senzacija. Ili nek postanu malo profesionalniji, ili nek prepuste prenos nekom ko ga zna uraditi.
A, kad smo vec kod profesionalnosti... Moram reci da mi je Baho najbolji fudbalski komentator ikada. Dok je lik pratio i radio redovno, nije ga bilo jaceg, covjek je prenosio svaku vaznu utakmicu u mom djetinjstvu i mladosti. Ali, ovo sada je samo brukanje sopstvenog imena.. Isto kad se Schumacher vratio u Forumu 1, pa ga prestizali rukiji po stazi. Ne znam cime se sada bavi, ali kada sjedne za onaj mikrofon imas osjecaj da prica neko ko je zadnju fudbalsku utakmicu pregledao 2003.. Totalno van fazona.
Potpisujem cijeli post :salut:

O prvom dijelu sam i ja bas jucer pricao
Don't believe the hype.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3668
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Bayern@heart » 29 mar 2017, 14:42

slika
slika

Niko ko legenda sa obn-a :tokralju:

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 mar 2017, 14:45

Bayern@heart je napisao/la:slika
slika

Niko ko legenda sa obn-a :tokralju:
Lazess :rol: :rol: :urnebes: :urnebes:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 29 mar 2017, 14:54

najbolji BH komentator bez dileme



10:16

Don't believe the hype.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la SlevinKelevra » 29 mar 2017, 14:58

Kralj :tokralju:

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la BenjooJutub » 29 mar 2017, 19:55

Ne znam da li neko razumije Slovenski jezik i da je imao priliku slušati npr. Dejana i Gorana Obreza kako fudbal prenose ili Roberta Kukovicu kako kosarku prenosi. Školovani komentatori, hodajuće enciklopedije i boja glasa od koje krenu suze radosnice kad komentarišu ekipu za koju navijaš. :tokralju:

Nažalost ovi naši nisu vrijedni spomena, odnosno jesu ali samo kad je ismijavanje u pitanju :)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Mig_Mig » 29 mar 2017, 19:58

BenjooJutub je napisao/la:Ne znam da li neko razumije Slovenski jezik i da je imao priliku slušati npr. Dejana i Gorana Obreza kako fudbal prenose ili Roberta Kukovicu kako kosarku prenosi. Školovani komentatori, hodajuće enciklopedije i boja glasa od koje krenu suze radosnice kad komentarišu ekipu za koju navijaš. :tokralju:

Nažalost ovi naši nisu vrijedni spomena, odnosno jesu ali samo kad je ismijavanje u pitanju :)
Pa ne mozes ove nase ni sa kim na svijetu da poredis. Njima je bitno da su na drzavnim jaslama, da ide redovno placa a kako i u kakvom stanju komentarisu, to im je bas svejedno.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Rosicky » 05 apr 2017, 02:28

High je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:ovim cvijetom je prekucao igricu :tokralju:

Ovu tragediju sa cvijetom nije režirao Vugdalić, tako da se treba sjetiti i ovih ostalih glupana s ove kvazitelevizije. Kakav jad!
Znači našo se ja sa jednom ženskom jel i sad bacila se ona na posao...meni zvoni mob jaran zove kao daj isprati barcu mani tog i ja prebaci tačno na ovaj govor :tokralju: :tokralju: :tokralju: ne bi ga više Mia K. digla iz mrtvi kako je umro :plac: :rol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Derdiyok » 05 apr 2017, 05:53

Najjace [emoji38]

https://youtu.be/JEoeY8J0Dys

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.