Sportski komentatori

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la uNbx » 05 apr 2017, 05:56

Krindž iz rijl. :oops:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la High » 06 apr 2017, 02:48

Kakav bijednik u neznanju. Za njeg je Enver Šadinlija trubadur.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Kawhi » 06 apr 2017, 21:19

High je napisao/la:Kakav bijednik u neznanju. Za njeg je Enver Šadinlija trubadur.
:urnebes: :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Derdiyok » 12 apr 2017, 05:51

Alessandro Totti :tokralju: :tokralju: :tokralju:

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la harry_90 » 19 apr 2017, 20:46

Joj ovog vola Vugdalic,Hadzic prica kako je Barsa stizala prednost od 3:0 u ligi prvaka i Vugdalic prica kako je Barsi najveci adut sto Alegri nikad nije pobjedio Barsu :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la madridist » 20 apr 2017, 12:53

harry_90 je napisao/la:Joj ovog vola Vugdalic,Hadzic prica kako je Barsa stizala prednost od 3:0 u ligi prvaka i Vugdalic prica kako je Barsi najveci adut sto Alegri nikad nije pobjedio Barsu :rol:
Svaka cast Sabahudin na zivotnim ostvarenjima ali ovaj posao komentatora nije za njeg nikad bio i nece biti.
Ovaj drugi(koliko sam upratio fan Juventusa) ja ne znam on je gori od onih bolida koji su onomad na Hayatu radili Primera ligu,za njega nisu ni oni japanski show programi one ninja ili kako se zove sto padaju u vodu ili neku pm..
Imati prava na termin LP i ne dovesti vrsnog poznavaoca sporta (valjda ih na podrucju bivse jugoslavije ima ) da komentarise tekmu na barem priblizan nacin kako se to radi u svijetu,yebo majku jel ono ikad pogledalo tekmu na Bein sportu i culo kako ljudi komentarisu ili Sky sports-u ili NBC-u.
Ova dvojica ko da su ucili komentarisanje od onih sto drze mikrofon na borbi bikova u Cevljanovicima..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la braco » 20 apr 2017, 16:14

madridist je napisao/la: Svaka cast Sabahudin na zivotnim ostvarenjima ali ovaj posao komentatora nije za njeg nikad bio i nece biti.
Ovaj drugi(koliko sam upratio fan Juventusa) ja ne znam on je gori od onih bolida koji su onomad na Hayatu radili Primera ligu,za njega nisu ni oni japanski show programi one ninja ili kako se zove sto padaju u vodu ili neku pm..
Imati prava na termin LP i ne dovesti vrsnog poznavaoca sporta (valjda ih na podrucju bivse jugoslavije ima ) da komentarise tekmu na barem priblizan nacin kako se to radi u svijetu,yebo majku jel ono ikad pogledalo tekmu na Bein sportu i culo kako ljudi komentarisu ili Sky sports-u ili NBC-u.
Ova dvojica ko da su ucili komentarisanje od onih sto drze mikrofon na borbi bikova u Cevljanovicima..
Niko ne traži da sad to bude ko na Sky Sports, ali dajte majku mu da bude bar malo profesionalno. Ovo se ne odnosi samo na OBN, nego na sve kanale u BiH koji prenose utakmice i koji prave šatro neke emisije gdje se kao nešto analizira prije i nakon meča. Nek ih prave kako treba ili nek ih ne prave nikako. Vazda isti gosti ili je Nermin Šabić ili je Glavaš ili Muhamed Konjić. Evo realno, ja ne znam jesam li ikad čuo kako treba u tim emisijama neku taktičku analizu protivnika voditelja i gosta. Lupam igramo sa Belgijom, umjesto da čujemo od tih "stručnjaka" u studiju neku pravu analizu, njihova priča se svodi na to "eto Hazard je opasan, a i onaj Lukaku je dobar igrač" ili "sigurno da je Belgija opasna repka ali ako budemo imali sreće i ako budemo pravi,uz podršku naših navijača možemo izvući pozitivan rezultat". E jesi stručnjak u pi.čku materinu, pa to bi reklo i dijete od 10 godina da ga dovedeš u studio.

O provalama komentatora u toku utakmica, te njihovog sportskog neznanja ne moram ni govorit.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la DANTES » 20 apr 2017, 17:24

braco je napisao/la:
madridist je napisao/la: Svaka cast Sabahudin na zivotnim ostvarenjima ali ovaj posao komentatora nije za njeg nikad bio i nece biti.
Ovaj drugi(koliko sam upratio fan Juventusa) ja ne znam on je gori od onih bolida koji su onomad na Hayatu radili Primera ligu,za njega nisu ni oni japanski show programi one ninja ili kako se zove sto padaju u vodu ili neku pm..
Imati prava na termin LP i ne dovesti vrsnog poznavaoca sporta (valjda ih na podrucju bivse jugoslavije ima ) da komentarise tekmu na barem priblizan nacin kako se to radi u svijetu,yebo majku jel ono ikad pogledalo tekmu na Bein sportu i culo kako ljudi komentarisu ili Sky sports-u ili NBC-u.
Ova dvojica ko da su ucili komentarisanje od onih sto drze mikrofon na borbi bikova u Cevljanovicima..
Niko ne traži da sad to bude ko na Sky Sports, ali dajte majku mu da bude bar malo profesionalno. Ovo se ne odnosi samo na OBN, nego na sve kanale u BiH koji prenose utakmice i koji prave šatro neke emisije gdje se kao nešto analizira prije i nakon meča. Nek ih prave kako treba ili nek ih ne prave nikako. Vazda isti gosti ili je Nermin Šabić ili je Glavaš ili Muhamed Konjić. Evo realno, ja ne znam jesam li ikad čuo kako treba u tim emisijama neku taktičku analizu protivnika voditelja i gosta. Lupam igramo sa Belgijom, umjesto da čujemo od tih "stručnjaka" u studiju neku pravu analizu, njihova priča se svodi na to "eto Hazard je opasan, a i onaj Lukaku je dobar igrač" ili "sigurno da je Belgija opasna repka ali ako budemo imali sreće i ako budemo pravi,uz podršku naših navijača možemo izvući pozitivan rezultat". E jesi stručnjak u pi.čku materinu, pa to bi reklo i dijete od 10 godina da ga dovedeš u studio.

O provalama komentatora u toku utakmica, te njihovog sportskog neznanja ne moram ni govorit.
Nemoj tako. Tulić je na rtrs stručni konsultant... Ima on analize.. Nisu ni loše da ne znamo kakva je kita od trenera.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Kawhi » 20 apr 2017, 17:43

Kad se sjetim EURA i emisija na HRTu prije i poslije tekme. A moraš prebaciti onda na ova naša **** da gledaš tekmu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 apr 2017, 17:49

madridist je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Joj ovog vola Vugdalic,Hadzic prica kako je Barsa stizala prednost od 3:0 u ligi prvaka i Vugdalic prica kako je Barsi najveci adut sto Alegri nikad nije pobjedio Barsu :rol:
Svaka cast Sabahudin na zivotnim ostvarenjima ali ovaj posao komentatora nije za njeg nikad bio i nece biti.
Ovaj drugi(koliko sam upratio fan Juventusa) ja ne znam on je gori od onih bolida koji su onomad na Hayatu radili Primera ligu
meni su na Hayatu bili sasvim okej, Priganica i onaj drugi koji je imao odlican glas, cak su imali i Jasarevica koji je sasvim korektno radio F1 i MOTO GP

bio sam klinac dok su jos prenosili, mozda bih sad drugacije mislio, ali komentatori sa Hayata su bili par klasa iznad ovog sto radi duo Vugdalic - Hadzic
Don't believe the hype.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 apr 2017, 18:06

Hadzic je dobar komentator, i da radi sam, ja sam siguran da bi bio jedan od cjenjenijih komentatora na ovom nasem podrucju, al sta ce covjek kad ima onog cirkusanta za sukomentatora? Moze on pripremiti i komentarisati utakmicu ne znam kako dobro, ali dzaba mu kad pola prenosa mora prepustiti covjeku koji se sluzi znanje iz kafane sto se tice taktike i igre i kojem je bitnije da se hvali privatnim poznanstvima sa sudijama i igracima iz regiona, ili da promovise druge emisije sa OBN-a u toku fudbalske tekme. Mislim da je i Hadzic u zadnje dvije-tri godine uz njega dosta nazadovao u kvaliteti komentaisanja, mozda je covjek jednostavno digao ruke, ono, fuck it, svakako ce cirkus biti.
Da budem iskren, ja sam ih branio ovdje na temi dok su komentarisali Seriju A (famozni prenosi Cagliaria), ili Evropa Ligu, jer su to ipak dogadjaji nesto manje gledanosti, i nije lose da probas na neki drugi nacin, zabaviti ili privuci gledaoce da pogledaju takvu tekmu. Ali, sada kad su uzeli LP, koja je ipak svetinja, ovo fakat nema smisla. Neprofesionalizam ili bolje reci, los komentar se ne moze tolerisati na programu koji ide na 60-70% TV ekrana u zemlji. Nije mi jasno kako to uopste sebi mogu dozvoliti. :?

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Jeftha » 20 apr 2017, 18:13

SlevinKelevra je napisao/la:Hadzic je dobar komentator, i da radi sam, ja sam siguran da bi bio jedan od cjenjenijih komentatora na ovom nasem podrucju, al sta ce covjek kad ima onog cirkusanta za sukomentatora? Moze on pripremiti i komentarisati utakmicu ne znam kako dobro, ali dzaba mu kad pola prenosa mora prepustiti covjeku koji se sluzi znanje iz kafane sto se tice taktike i igre i kojem je bitnije da se hvali privatnim poznanstvima sa sudijama i igracima iz regiona, ili da promovise druge emisije sa OBN-a u toku fudbalske tekme. Mislim da je i Hadzic u zadnje dvije-tri godine uz njega dosta nazadovao u kvaliteti komentaisanja, mozda je covjek jednostavno digao ruke, ono, fuck it, svakako ce cirkus biti.
Da budem iskren, ja sam ih branio ovdje na temi dok su komentarisali Seriju A (famozni prenosi Cagliaria), ili Evropa Ligu, jer su to ipak dogadjaji nesto manje gledanosti, i nije lose da probas na neki drugi nacin, zabaviti ili privuci gledaoce da pogledaju takvu tekmu. Ali, sada kad su uzeli LP, koja je ipak svetinja, ovo fakat nema smisla. Neprofesionalizam ili bolje reci, los komentar se ne moze tolerisati na programu koji ide na 60-70% TV ekrana u zemlji. Nije mi jasno kako to uopste sebi mogu dozvoliti. :?
Ma kakav Hadžić i ozbiljan komentator. Ja znam da jedan od njih dvojice navija za Juventus, ali ne znam da li je on no sinoć mu je Messijev **** virio iz očiju. Kad god je bila neka prilika za Barcelonu frajer se uzbudi ko da mu Adrijana hoće **** dati. Onda prošlogodišnji prijenos Atletico Real je bio kriminalan, onaj iz 2014. nisam gledao na OBNu, ali vjerovatno je završio na intenzivnoj kad ga je Rejal zabio u 93.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la legenda reala » 20 apr 2017, 18:20

Najveći problem ovih magaraca s OBN-a je očigledna pristrasnost za neki tim u skoro svakoj utakmici i onda svaki faul na polovici protivnika njihovog tima je penal i crveni karton
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 20 apr 2017, 18:26

legenda reala je napisao/la:Najveći problem ovih magaraca s OBN-a je očigledna pristrasnost za neki tim u skoro svakoj utakmici i onda svaki faul na polovici protivnika njihovog tima je penal i crveni karton
Kad pocne sasa da prica o UEFI, sudenju. Samo slusajte. :bow:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la legenda reala » 20 apr 2017, 18:34

Sarajlijica1946 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Najveći problem ovih magaraca s OBN-a je očigledna pristrasnost za neki tim u skoro svakoj utakmici i onda svaki faul na polovici protivnika njihovog tima je penal i crveni karton
Kad pocne sasa da prica o UEFI, sudenju. Samo slusajte. :bow:
Šta kaže Uefaaaaaa je jasno rekla sudijama na posljednjem kongresu da se ovo mora kažnjavati :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Celtic
Postovi: 3329
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Celtic » 20 apr 2017, 19:24

Pa sinoć pred kraj utakmice govori, kad je skontao da mu Farsa neće proči dalje, nadamo se eto da će Barcelona sav svoj bijes istresti u nedjelju na El Clasicu, protiv Real Madrida koji sinoć prošao svi znamo kako, nešto u tom fazonu.
Pa kad mu toj istoj Barci sudija naštima, onda je na kongresu rečeno da je tako, i da je sudija ispravno postupio, kad dovedu kao neke stručnjake u studijo , odron lik totalno.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la madridist » 20 apr 2017, 19:51

Ma Sabahudin nije za ovog posla i gotovo.
Ovaj drugi isto.
Platiti masno prava na LP kao na kraljicu loptackog sporta i onda pustiti ovakva dva diletanta da godinama brljaju je strasno.
Srecom se ne zamracuje ZDF iako njemacki znam koliko i klingonski uzivam slusat svabu jer se smijem kladit u masne pare da ne prica gluposti ko ona dvojica...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 apr 2017, 12:57

"Ruud van Nistelrooy me odlično razumio. Moj engleski prolazi, nigdje nisam zapeo, ušao sam hrabro u konverzaciju"
Don't believe the hype.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la SlevinKelevra » 21 apr 2017, 13:38

akisarajevo92 je napisao/la:"Ruud van Nistelrooy me odlično razumio. Moj engleski prolazi, nigdje nisam zapeo, ušao sam hrabro u konverzaciju"
:rol:

Hvala mu sto je u 10 minuta savrseno pokazao da su sve kritike prema njemu opravdane. Elokvencija na nivou covjeka koji je zavrsio 4 razreda osnovne, a najjaca su objasnjenja zasto ne zna engleski ili ovo za Real. :rol: :rol:

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la remA1 » 21 apr 2017, 16:28

SlevinKelevra je napisao/la:Hvala mu sto je u 10 minuta savrseno pokazao da su sve kritike prema njemu opravdane. Elokvencija na nivou covjeka koji je zavrsio 4 razreda osnovne, a najjaca su objasnjenja zasto ne zna engleski ili ovo za Real. :rol: :rol:
I dalje veća faca i od mene i od tebe. Ima posao koji bi i ja i ti htjeli, posao od kojeg može predobro živjeti. :D Čovjek ima specifičan način komentarisanja, a u ovom intervjuu mislim da ništa pogrešno nije rekao. Samo se moglo nešto novo naučiti ;)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.