Muhamed Subašić

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 13 sep 2011, 00:57

MinistaR je napisao/la:Subašić u Manchester City kao zamjena za Kolarova! Interes su, navodno, pokazali i Milan, Barcelona, Lyon te trebinjski Leotar.
Nema potrebe na ismijavanju momka..pogotovo na ovakvim debiju
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la insider » 13 sep 2011, 01:00

Malo šale nije na odmet. Ne ismijavam ga, Subašić je ok momak i dobar igrač. Bog dao da mu svaka naredna utakmica bude kao ova protiv Bochuma.

Nije loMa kada lijevi bek postigne dva gola i odluči pobjednika.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Hare_BvB » 13 sep 2011, 02:13

Konja jaše Subaša!!! :mrgreen:

Kakv debi, bravo majstore!!! Sejaga mu na treningu repke pokazao kako se izvode slobodnjaci. :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
yup
Postovi: 390
Pridružen/a: 07 sep 2010, 23:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la yup » 13 sep 2011, 02:19

Svaka cast! Samo tako naprijed...

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la anti_zli » 13 sep 2011, 07:43

Subasic wird zum Matchwinner

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Edo_77 » 13 sep 2011, 08:08

Bice od njega nesto. Cvajta je 100 puta bolja solucija od Turske. Tamo kad se neko zavuce nikad izaci.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2346
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la DRHAUSE » 13 sep 2011, 08:42

Zaslužio je pohvale za golove i za status za koji se izborio u klubu za kratko vrijeme , što među nijemcima nije lahko.Ali mora raditi na pozicioniranju u odbrani i ubacivanjima u napadu , gdje dosta škripi.Vidi se da ima volju što je jako bitno.I ovo je još jedan dokaz da naša liga nije toliko slaba , ovaj Subašić je bio daleko od dominantnog lijevog beka u našoj ligi a vidite ga sad. 8-)
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la amho » 13 sep 2011, 08:50

fenomenalan start, sad je na njemu da nastavi, trudom i zalaganjem moze puno postic'... nijemci to cijene... ako ovako nastavi, u najmanju ruku ce prec' u dresden za stalno, a ni 1.bundesliga u tom slucaju nije daleko ;)...

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 13 sep 2011, 11:04

vratite par stranica unazad :D Boze kakvi licemjera na ovom forumu :D ja sam uvijek bio uz ovog momka, nema nekog potencijala za igraca tipa mozda spahic, papac, ali je zato momak solidan, sve do sada :D nadam se da ce od sada samo biti bolji i bolji :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la neroazzuro » 13 sep 2011, 13:19

Uh sto volim kad ovako samo iskacu buduci reprezentativci. Lijevo ovaj,desno Vranjes. Bombona! Uz ove sadasnje reprezentativce bi moglo stasat i sazrit jos dosta buducih reprezentativaca.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la vrebac86 » 13 sep 2011, 20:11

Bosniacum Lilium je napisao/la:vratite par stranica unazad :D Boze kakvi licemjera na ovom forumu :D ja sam uvijek bio uz ovog momka, nema nekog potencijala za igraca tipa mozda spahic, papac, ali je zato momak solidan, sve do sada :D nadam se da ce od sada samo biti bolji i bolji :D
ma dzaba pises!!! neki dan @VanBasten@ napisa na jednoj drugoj temi i potpuno je u pravu, kod nas "NEMA SREDINE" ili si najbolji ili si najgori!!!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
BH Patriot
Postovi: 596
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BH Patriot » 13 sep 2011, 21:46

Odličan debi mladog Subašića protiv Bochuma, nadam se da će nastaviti u ovome ritmu. Olimpik je napravio pravi potez tako što ga je poslao na posudbu Dresdenu, a ne prodao. Tako će cijena porasti Muhamedu i očekujem ga naredne sezone u društvu najboljih Bundeslige !
Livin' La Vida Loca ;)

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la santos » 16 sep 2011, 18:02

Ingolstadt vs Dynamo Dresden

http://atdhenet.tv/39482/watch-ingolsta ... mo-dresden" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 sep 2011, 18:07

Bosniacum Lilium je napisao/la: nema nekog potencijala za igraca tipa mozda spahic, papac
Po cemu si ti strucnjace zakljucio da on nema potencijala kao Spahic ili Papac???
Celik!3,2,2.

totasef
Postovi: 110
Pridružen/a: 08 okt 2010, 23:42
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la totasef » 16 sep 2011, 18:29

AllGunsBlazing je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la: nema nekog potencijala za igraca tipa mozda spahic, papac
Po cemu si ti strucnjace zakljucio da on nema potencijala kao Spahic ili Papac???
Pa i Papac nije neki potencijal ako cemo realno. Momak je isto jako mlad otisao vani i vise je trudom i zalaganjem postigao nesto nego li nekim posebnim talentom. A svi znamo koliko Njemci cijene zalaganje, trud i fizicku spremu i bez toga ni najveci talenti nece postici nista. Tako da je sad sve na Subasicu.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la VanBasten » 16 sep 2011, 18:32

čist gol im poništiše...hajmo Muhamede... Imam dvicu na vas :mrgreen:

1:1

ljiljani na tribinama :D
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 16 sep 2011, 19:36

Ima li tko da zna ovog Muhameda da mu kaze da se ne okrecu leđa prilikom blokiranja šuta protivnika ni na terminu :o
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 16 sep 2011, 20:17

kakav je bio u drugo poluvreme..?

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 sep 2011, 20:19

AllGunsBlazing je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la: nema nekog potencijala za igraca tipa mozda spahic, papac
Po cemu si ti strucnjace zakljucio da on nema potencijala kao Spahic ili Papac???
hajd' da sam pisao izmedju redova, ali jarane moram ti i crtat uvelicavat i boldirat da bi ti vidio sta ja pisem. Mogu ti ja kasnije i obojiti ako ti i dalje ne kontas :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 sep 2011, 20:24

kimbo je napisao/la:Ima li tko da zna ovog Muhameda da mu kaze da se ne okrecu leđa prilikom blokiranja šuta protivnika ni na terminu :o
dosta smo culi od tebe, zadnjih dana se provaljujes, al' ono bas bas... ko bostan po livadi :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.