grbovi bh timova

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la MCMXLVI » 22 mar 2015, 02:03

Nisam bio aktivan ovih zadnjih dana, pa tek sada vidim.

@Coraco, znam ja za to sve i znam na sta mislis. Ali ipak ti grbovi ne izgledaju bas tako komunisticki kao vasi :D

@Deniro, osnovala partija, podrzala carsija! Osnovala kao i skoro cijelu Jugoslovensku ligu. Vi ste izgleda jedini ostali koji se jos furate na to vrijeme, a koje danas nazalost ne postoji. Times to move on! :arrow:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la patriot » 22 mar 2015, 07:06

Po meni, grb Goražda hitno treba novi dizajn ;)

slika
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Coraco » 22 mar 2015, 15:08

MCMXLVI je napisao/la:Nisam bio aktivan ovih zadnjih dana, pa tek sada vidim.

@Coraco, znam ja za to sve i znam na sta mislis. Ali ipak ti grbovi ne izgledaju bas tako komunisticki kao vasi :D

@Deniro, osnovala partija, podrzala carsija! Osnovala kao i skoro cijelu Jugoslovensku ligu. Vi ste izgleda jedini ostali koji se jos furate na to vrijeme, a koje danas nazalost ne postoji. Times to move on! :arrow:
Haman da ne znaš :D barem meni grbovi zvezde i cska su više komi izgleda, nego naš il Veležov, a pogotovo naš gdje su samo krakovi zvijezde na grbu.
Druga je stvar što tebe crvena boja asocira na komunizam. Isto što mene vaše bordo boje asociraju na ciklus, menstruaciju kod cura. Bordo crvena na bijelom, ko higijenski uložak jbg

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: grbovi bh timova

Post Postao/la AsharaK » 22 mar 2015, 15:14

Coraco je napisao/la:
MCMXLVI je napisao/la:Nisam bio aktivan ovih zadnjih dana, pa tek sada vidim.

@Coraco, znam ja za to sve i znam na sta mislis. Ali ipak ti grbovi ne izgledaju bas tako komunisticki kao vasi :D

@Deniro, osnovala partija, podrzala carsija! Osnovala kao i skoro cijelu Jugoslovensku ligu. Vi ste izgleda jedini ostali koji se jos furate na to vrijeme, a koje danas nazalost ne postoji. Times to move on! :arrow:
Haman da ne znaš :D barem meni grbovi zvezde i cska su više komi izgleda, nego naš il Veležov, a pogotovo naš gdje su samo krakovi zvijezde na grbu.
Druga je stvar što tebe crvena boja asocira na komunizam. Isto što mene vaše bordo boje asociraju na ciklus, menstruaciju kod cura. Bordo crvena na bijelom, ko higijenski uložak jbg
A kralja yebenog hahahah
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la MCMXLVI » 22 mar 2015, 17:05

@coraco, nisi ti dobar cim te ta boja asocira na to.
Neka nama komunisticki grbova ipak su to bosnje koji su zaostali u neko vrijeme. Neka nama Slobode iz Tuzle kao i ostalih 150+ klubova u regionu sa istim imenom (:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Coraco » 22 mar 2015, 17:33

A dobro brate nisam ni ja tebe vrijeđao, i ja bih imao šta reći o tvom profilu na ovakve tvoje nebuloze ali hajde de.
Bolje da ne pričamo o tome ko je komunista i ko nosi obilježja i kad je i kako ko nastao, otićemo u ofsajd :thumbup:

A to što se tiče Slobode iz Tuzle neka je, ipak je tuzlanska Sloboda jedina Sloboda koja se ikada takmičila u najjačem takmičenju regiona. Možda bi i vi trebali razmisliti o tom nazivu, ipak ste vi nastali od ex Slobode i Udarnika, ili vratiti Torpedo bili bi ste unikat sa nazivom jer sa Sarajevo svakako niste.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la zizu1991 » 22 mar 2015, 23:21

Bordo prijatelju, mislim da ostavljaš jako neukusne upise na ovom topicu a u vezi sa Slobodinim imenom, i grbom. Ime i grb su dio historije svakog tima, i svi treba da teže ka svojim prvim simbolima koji su u jednu ruku unikatni, a u drugu ruku predstavljaju identitet određenog kluba.

Također je neukusno pričati o nazivu kluba i pričati o jugonostalgičarstvu i prošlosti, kada nogometni klubovi prevazilaze vrijeme, političke i druge okolnosti i opstaju, bivaju ponos i prkos svih nas neovisno za koga navijamo. Politika kao takva ne bi trebala i ne smije imati veze sa sportskim kolektivima.

Sada bi trebali svi klubovi u BiH za koje se zna okoprilike kakvoj nacionalnosti navijači pripadaju staviti na svoj grb neki nacionalni predznak po tom nekakvom tvom razmišljanju. To razmišljanje je poprilično nazadno, svidjelo se tebi ili ne.

Treba da budemo nosioci progresa nogometa u našoj državi, umjesto da se zatvaramo i torujemo kako politika zadnjih 20 godina diktira. Prevaziđimo neke stvari. :bih:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la patriot » 23 mar 2015, 05:26

Ovaj grb takodje po meni treba novi dizajn ;)

slika
(Nema godine osnivanja)
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la uNbx » 23 mar 2015, 07:09

Sta je s ovim linkovima na prvoj/drugoj str? Ima li neko te slike da opet postavi?
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la MCMXLVI » 23 mar 2015, 15:00

@zizu, ma ne pogresno si me shvatio brate. Ne zelim ja to kao sto si naveo, a kako vidis ni moj klub. To samo ovi "hrvatski" klubovi rade a da ne spominjem one iz RS. Ja samo zelim da kazem da su vam (za mene) mnogo ljepsi poslijeratni grbovi, pogotov onaj od Slobode tako jednostavan. Ali nije ni ovaj novi toliko los, samo sto je komunisticki to meni pa ti kako god da ga okrenes. Treba krenuti naprijed i mjenjati neke stvari. LP.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la zizu1991 » 23 mar 2015, 15:10

Ne mogu ja o tome raspravljati s tobom kad tupiš jedno te isto. Poštujem stvar ukusa, ali pričati o grbovima klubova kao o nečemu što je prolazno i što treba stalno da se mijenja, te da bude pod utjecajem sistema u kojem se živi je apsurd apokaliptičnih razmjera.

Grbovi su svetinja, dio identiteta, i o tome priče nema.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 apr 2015, 10:50

Ajde ne seri vise djecace..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la badblueboylivno » 27 apr 2015, 11:42

zizu1991 je napisao/la:Ne mogu ja o tome raspravljati s tobom kad tupiš jedno te isto. Poštujem stvar ukusa, ali pričati o grbovima klubova kao o nečemu što je prolazno i što treba stalno da se mijenja, te da bude pod utjecajem sistema u kojem se živi je apsurd apokaliptičnih razmjera.

Grbovi su svetinja, dio identiteta, i o tome priče nema.
Slažem se.
Hayley <3


Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Mirzoni89 » 05 maj 2015, 01:14

arelinho je napisao/la:slika
najmlađi sarajevski klub :D
E ovo je sad najmladji klub...:D

FK Bosna Sema

slika
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Zagor
Postovi: 5498
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Zagor » 26 apr 2017, 21:59

Haj da malo aktiviramo ovu temu :)
Vec odavno hocu da ovo napisem.
Za grb Olimpika sam uvijek tvrdio da je jedan od najljepsi u BiH. Ne znam sta se desi da ga onako unakaze. Totalno ruzan je grb ovaj novi. Valjda je novi, čini mi se da sam ga primjetio na pressici da na onoj sponzor tabli iza stoji ovaj grb.
slika
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Zglavkar » 27 apr 2017, 01:05

Borac Tetovo - Zenica, meni baš kul:
slika

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: grbovi bh timova

Post Postao/la Alminjo99 » 27 apr 2017, 12:55

Zagor je napisao/la:Haj da malo aktiviramo ovu temu :)
Vec odavno hocu da ovo napisem.
Za grb Olimpika sam uvijek tvrdio da je jedan od najljepsi u BiH. Ne znam sta se desi da ga onako unakaze. Totalno ruzan je grb ovaj novi. Valjda je novi, čini mi se da sam ga primjetio na pressici da na onoj sponzor tabli iza stoji ovaj grb.
slika
Jeste ovo je novi, onaj prošli je bio bas lijep..
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: TefalTava i 7 gostiju.