Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 21 avg 2016, 00:03

Mislim da smo na jedan nacin obojica upravu. Jedino logicno objasnjenje je da nekako klubovi potpisu ugovore sa igracima bez igraca. Kunem ti se da igram godinama. Bas nikad nisam stavio potpis ni na jedan papir. Zanima me da li isto pise i pored mog imena, zelim uvid u taj ugovor. Mozda mi dođu neke pare :lol:
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 21 avg 2016, 00:07

avira je napisao/la:Mislim da smo na jedan nacin obojica upravu. Jedino logicno objasnjenje je da nekako klubovi potpisu ugovore sa igracima bez igraca. Kunem ti se da igram godinama. Bas nikad nisam stavio potpis ni na jedan papir. Zanima me da li isto pise i pored mog imena, zelim uvid u taj ugovor. Mozda mi dođu neke pare :lol:
Aj na PP ime i prezime, pa ću ti reć'. :mrgreen:

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 21 avg 2016, 00:08

:lol: Nemoj, neka forum ostane forum. Ima mi drug comet profil pa cu vidjeti. Hvala tebi. Usput, jos sam u soku.
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GradKamena1 » 21 avg 2016, 09:52

Jest da nema veze sa fustslom,al eo primjer druge lige JUG iz jednog kluba igraci nisu ni znali da imaju ugovore jedan ih covjek sve potpiso za citavu ekipu,slucajno se otkrilo i to samo radi saveza,vjerovatno se na isti fazon radi i u fustalu isti je to amaterizam.

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 22 avg 2016, 18:53

Za vas koji ste pitali za Berberovica. Nece odigrati ni 2 minute. Klasicni marketinski potez.
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la KLIS » 16 sep 2016, 21:22

Ne znam gdje drugo da pitam, održava li se još uvijek Napretkov božićni turnir u Sarajevu?

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la AnelZ » 13 okt 2016, 15:41

slika

Sporting CP 7-1 Centar Sarajevo
http://www.uefa.com/futsalcup/season=20 ... index.html

Ocekivan rezultat. Pappy bi sigurno mogao reci nesto vise o mecu. Prema statistici se vidi nadmoc Portugalaca.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la AnelZ » 13 okt 2016, 15:54

slika

Real Rieti - Centar Sarajevo
Dvorana PalaPaternesi, Foligno (Italija)
13.10.2016.; 21:00h
http://www.uefa.com/futsalcup/season=20 ... index.html

Italijani su u prvoj utakmici remizirali protiv predstavnika Belgije sa 2-2. Tesko da ocekujem da Centar ostvari neki dobar rezultat ali se iskreno nadam boljem nego u utakmici protiv Portugalaca.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 13 okt 2016, 23:06

Što se tiče prvog meča rutina. Pješke Portugalci dobili. Da su htjeli 20 komada dali bi 20 komada. Jednostavno klasa je evidentna, razlika u klasi još evidentnija i to je plod ovog rezultata. Centar odlično prošao.

Večeras "Centar" odigrao jednu kvalitetnu utakmicu. Vicešampion Italije je ipak vicešampion, a svi znamo kakav se futsal tamo igra. Odlično su se momci držali do neke 31-2 minute, kada su konačno pali. Jednostavno, kratka klupa presuđuje u ovakvim mečevima, bez obzira na to što kvalitet Rietija nikako nije sporan i upitan. Mislim da su Centra malo Italijani podcijenili, i da su zbog toga skromnije nastavili meč nakon dva laka gola na startu. Sve u svemu, na kraju gotovo tri puta više šuteva Rijetija ka golu, duplo više u okvir gola, pa je pobjeda i više nego zaslužena.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 04 apr 2017, 15:50

Ove šklj reprezentacije u fudbalu su prošle, sad ide pravi sport. :mrgreen:

Okupljena futsal repka. Od 8. aprila kvalifikacioni turnir u Azerbejdžanu. Azeri, Mađari, Albanci i mi. Idemooo po Euro. :mrgreen:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 05 apr 2017, 12:23

Sjajne vijesti iz UEFA-e: Euro se počinje igrati svake četiri godine, a umjesto 12 bit će 16 reprezentacija. Eto nam šanse, ne vidim kako možemo prije. :mrgreen:


Nego, ništa nitko nije pisao, a ja nisam pratio pošto je moj klub završio u ligi za bedaka. Novi prvak je Mostar Staklograd, Centar je konačno pao. :tokralju: Leotar je u 10 kola lige za prvaka osvojio nula bodova. :puke:

Ligu napuštaju Čelinac i Kaskada, moj Seljak deveti. Nadam se boljem rezultatu dogodine, možda i promjeni smiješnog formata natjecanja.

U finalu Kupa igraju Centar i Mostar.

U Premijer ligu su ušli Željezničar iz Federacije (u finalu pobijedili Banoviće) te Ugljevik iz Republike Srpska.
Hayley <3

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 06 apr 2017, 18:10

badblueboylivno je napisao/la:Sjajne vijesti iz UEFA-e: Euro se počinje igrati svake četiri godine, a umjesto 12 bit će 16 reprezentacija. Eto nam šanse, ne vidim kako možemo prije. :mrgreen:


Nego, ništa nitko nije pisao, a ja nisam pratio pošto je moj klub završio u ligi za bedaka. Novi prvak je Mostar Staklograd, Centar je konačno pao. :tokralju: Leotar je u 10 kola lige za prvaka osvojio nula bodova. :puke:

Ligu napuštaju Čelinac i Kaskada, moj Seljak deveti. Nadam se boljem rezultatu dogodine, možda i promjeni smiješnog formata natjecanja.

U finalu Kupa igraju Centar i Mostar.

U Premijer ligu su ušli Željezničar iz Federacije (u finalu pobijedili Banoviće) te Ugljevik iz Republike Srpska.
Pisao bih ja, nego niko neće da se uključi, pa mi mrsko. :D Ono što je još interesantnije kreće i U19 Euro kao i EP za žene, ali će u početku biti tek 4 reprezentacije, jer ostale ne ulažu u ženski futsal.

Što se tiče lige, iduća godina će biti najkvalitetnija sezona ikada. Željo ne ulazi tek tako da samo ostane, već će napraviti dobru ekipu, Ugljevik već godinama zajedno igra, odlična ekipa.

Ono što takođe raduje jeste što se sve veći broj klubova osniva. Naredne sezone dobijamo treći klub u Brčkom, MNK "Lukavac", MNK "Ljubuški", Futsal tim Denaro Bihać, MNK Neretva Jablanica, KMF Šampion Laktaši...

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 07 apr 2017, 00:08

Fino da sport dobiva na masovnosti. Volio bih da se pokrene još koji kod nas u županiji, Tomislavgrad i Kupres, ili barem u Posušju i Širokom, šteta što smo sami, što nam je najbliži klub u Mostaru ili Travniku.
Hayley <3

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 07 apr 2017, 16:27

badblueboylivno je napisao/la:Fino da sport dobiva na masovnosti. Volio bih da se pokrene još koji kod nas u županiji, Tomislavgrad i Kupres, ili barem u Posušju i Širokom, šteta što smo sami, što nam je najbliži klub u Mostaru ili Travniku.
Travnik nema ništa ozbiljno. Taj vaš kraj je uvijek bio bogat futsalom, i bogate futsal tradicije, odnosno malonogometne kako se to nekada zvalo. Ima sjajnih turnira, sjajnih igrača. Brotnjo je napravio ljetos top stvar kada je pokupio nekoliko turnirskih igrača i ubacio ih u ekipu, Medića, Grgića...Već u prvoj sezoni su pokazali odlične stvari i očekujem još veći napredak uskoro.

Iduća liga će biti nikad jača, praktično bez slabe ekipe.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 08 apr 2017, 13:44

Zeljo mi djeluje ozbiljno, igraci su im poprilicno fizicki spremni, moglo bi biti nesto od njih sljedece sezone.

Jel prenosi neko danas tekmu?

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 08 apr 2017, 15:44

Pappy je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Fino da sport dobiva na masovnosti. Volio bih da se pokrene još koji kod nas u županiji, Tomislavgrad i Kupres, ili barem u Posušju i Širokom, šteta što smo sami, što nam je najbliži klub u Mostaru ili Travniku.
Travnik nema ništa ozbiljno. Taj vaš kraj je uvijek bio bogat futsalom, i bogate futsal tradicije, odnosno malonogometne kako se to nekada zvalo. Ima sjajnih turnira, sjajnih igrača. Brotnjo je napravio ljetos top stvar kada je pokupio nekoliko turnirskih igrača i ubacio ih u ekipu, Medića, Grgića...Već u prvoj sezoni su pokazali odlične stvari i očekujem još veći napredak uskoro.

Iduća liga će biti nikad jača, praktično bez slabe ekipe.
Da, to nam je regionalni sport #1, ljeti svako selo ima turnir, ali jedan klub na potezu Bihać - Mostar. :crazy:

Usput, imao sam vremena, napravio sam stranicu (prije, sad sam je uredio) na wikici i dodao all-time tablicu Prema. :D https://en.wikipedia.org/wiki/Premier_F ... erzegovina
ASD je napisao/la:Zeljo mi djeluje ozbiljno, igraci su im poprilicno fizicki spremni, moglo bi biti nesto od njih sljedece sezone.

Jel prenosi neko danas tekmu?
Tražio sam, nema nigdje. Očekivao sam da će nekakvi Azeri nešto složiti, ali not.
Hayley <3

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la HNKBranitelj » 08 apr 2017, 15:56

Zrinjski daje fine novce za nase uvijete u futsalu,ali dzaba kad ne znaju kako se vodi klub. Jedan poduzetnik je usao ove godine u klub i donio dosta novca al sve uzalud. Pouzdano znam da najbolji igraci imaju po 1 300km za mjesec
HNK Branitelj Mostar 1992


Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 08 apr 2017, 16:15

alacious je napisao/la:http://www.4plus1.ba/vijesti/prenos-uzi ... ovina-1857

Eto prenos utakmice :bih: :bih:
:thumbup:
Hayley <3

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 08 apr 2017, 17:12

Dobri su nasi, ali nervira ovo, hajde sto su im brazilci u prvoj postavi nego i sa klupe ulaze.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo i 7 gostiju.