Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la KLIS » 25 apr 2016, 15:10

Odlučujuća utakmica Mostar SG - Centar igra se u petak, 29. 4.
http://www.4plus1.ba/vijesti/poznat-ter ... rvaka-1027

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 29 apr 2016, 13:04

Naprijed, Stari Grade! :D
Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 29 apr 2016, 22:04

Centar ipak, 5-2 pobjeda i treći naslov zaredom - samo su oni prvaci zajedničke lige. Centar liga. :D
Hayley <3

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la KLIS » 14 maj 2016, 22:46

Da rezimiramo sezonu: MNK Centar je ponovo prvak. Iz lige su ispali MNK Bosna Kompred i KMF Jošavka. Novi članovi Premijer lige su KMF Nevesinje, osvajač Prve lige RS, i MNK Joker iz Novog Travnika, pobjedom u doigravanju za prvaka FBiH protiv MNK Salines iz Tuzle. Kup BiH je osvojio MNK Zrinjski, pobjedom u finalu protiv MNK Centar.

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la EroHercEro » 28 jun 2016, 18:19

Ima li gdje povoljnih garnitura dresova po narudžbi?

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 16 avg 2016, 22:04

Centar sutra kreće preliminarnu fazu u Litvaniji. Ajmooo. :arrow: :arrow: :arrow:

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la AnelZ » 17 avg 2016, 04:34

Ovako gledajuci ovu preliminarnu fazu, ne vidim puno neku prepreku za Centar da dodje do glavne faze sto je ocekivani cilj. Kakve su sanse za Centar u glavnoj fazi? Vidim da su u grupi sa predstavnicima Portugala, Belgije i Italije. Prosle godine sam ocekivao barem 1-3 boda od Centra u glavnoj fazi, no na kraju jedna nula sa gol razlikom 9:19. Vidim da su prosle godine bas predstavnici Italije (Pescara) i predstavnik Portugala (Benfica; bila sa Centrom u grupi i pobjedila 8:2) igrali za trece mjesto gdje je Benfica pobjedila na penale 2-0 (regularno 2-2). Pescara je prosle godine isto krenula iz ove preliminarne faze i cak bila u istoj jakosnoj grupi sa Centrom, dok je Benfica naravno krenula iz glavne faze iz prve jakosne skupine. Za predstavnika Belgije isto vidim da je protekle godine krenuo iz preliminarne faze kao Centar (prva jakosna skupina) i onda prosao glavnu fazu i u elitnoj uzeo jedan bod i to protiv Kazakstanaca. Ovako gledajuci rekao bi da Centar i nema bas neke sanse no ti si bolje upoznat u tematiku igraca pa bi mozda mogao dati bolji uvid :)

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 17 avg 2016, 12:09

U ovoj preliminarnoj fazi bi sve odim 3-0 trebalo biti iznenađenje. Baltija i Lajnks su smiješne ekipe, a jedina iole ozbiljnija prepreka može biti Istanbulski univerzitet koji iz godine u godinu napreduje u futsal smislu.

Što se tiče glavne runde tu će sve osim 0-3 biti iznenađenje, pa čak i uspjeh. Svi znamo ko je Sporting, šta je Sporting i kakvih tu internacionalaca ima. Real Rieti je jedno iznenađenje u italijanskoj ligi. Mnogi mu opet ne daju velike šanse, ali recimo ni prošle godine Peskari nisu predviđali da će završiti u Top 4, a oni se bukvalno pošališe sa svima. Šampion Italije je uvijek ozbiljna prijetnja, plus domaći teren u Glavnoj rundi, i mislim da oni sa Sportingom idu dalje.

Hale Goik je isto tako jedan klub u konstantnom usponu koji je stalno tu oko glavne-elitne runde i vrlo nezgodna ekipa.Znaju igrati futsal, ne divljaju, vrlo iskusna ekipa. Protiv njih možda Centar ima i najviše šansi, ali ipak mislim da su ispred nas.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 17 avg 2016, 23:07

Rutina protiv Lajnksa 9:3. Sa dosta zadrške, taman koliko je bilo dovoljno. Gledao sam i ovaj drugi meč, djeluje ovo dosta ozbiljnije nego sam pretpostavljao, ali ipak ide se i pored toga dalje.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 19 avg 2016, 01:45

Rutinski i sa Turcima. Subota 13,30 za prolaz protiv "Baltije". Centru odgovara i bod u tom meču. Biće strim za utakmicu ukoliko nekoga zanima.

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la FoSte95 » 19 avg 2016, 19:28

Pappy je napisao/la:Rutinski i sa Turcima. Subota 13,30 za prolaz protiv "Baltije". Centru odgovara i bod u tom meču. Biće strim za utakmicu ukoliko nekoga zanima.
kako je Berberović igrao :D :D
i ima li koliko raje na utakmicama Centra??
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2016, 21:13

FoSte95 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Rutinski i sa Turcima. Subota 13,30 za prolaz protiv "Baltije". Centru odgovara i bod u tom meču. Biće strim za utakmicu ukoliko nekoga zanima.
kako je Berberović igrao :D :D
i ima li koliko raje na utakmicama Centra??
Nije otputovao u Litvaniju uopšte.

Danas pobjeda protiv Baltije, milion prilika promašeno, ali na kraju ih uspjeli ipak slomiti. Sada glavna runda i lagano za Peskaru. :bih:

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la FoSte95 » 20 avg 2016, 22:02

Pappy je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Rutinski i sa Turcima. Subota 13,30 za prolaz protiv "Baltije". Centru odgovara i bod u tom meču. Biće strim za utakmicu ukoliko nekoga zanima.
kako je Berberović igrao :D :D
i ima li koliko raje na utakmicama Centra??
Nije otputovao u Litvaniju uopšte.

Danas pobjeda protiv Baltije, milion prilika promašeno, ali na kraju ih uspjeli ipak slomiti. Sada glavna runda i lagano za Peskaru. :bih:
Svaka njima cast :D :D
Mogli bi mi uskoro imati dobru i futsal repku ;) :bih:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2016, 23:00

FoSte95 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la: kako je Berberović igrao :D :D
i ima li koliko raje na utakmicama Centra??
Nije otputovao u Litvaniju uopšte.

Danas pobjeda protiv Baltije, milion prilika promašeno, ali na kraju ih uspjeli ipak slomiti. Sada glavna runda i lagano za Peskaru. :bih:
Svaka njima cast :D :D
Mogli bi mi uskoro imati dobru i futsal repku ;) :bih:
Teško. Previše divljine je u našem futsalu. Nigdje više turnira i zainteresovanosti za futsal, a nigdje manje brige za napredak ove igre.

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 20 avg 2016, 23:31

Futsalom u BIH upravljaju polupismene kabadahije. Sa 100 000 KM po sezoni. Centar, Zrinjski, Tango ili SG bi igrali Top 16 rundu lige sampiona.
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2016, 23:37

avira je napisao/la:Futsalom u BIH upravljaju polupismene kabadahije. Sa 100 000 KM po sezoni. Centar, Zrinjski, Tango ili SG bi igrali Top 16 rundu lige sampiona.
Pa s obzirom da pojedini klubovi to imaju, nije ti tačna konstatacija. :mrgreen: Doduše, ne znaju upravljati tim novcem, odnosno znaju upravljati al' da se malo ograde. :urnebes:

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 20 avg 2016, 23:41

Vjeruj da nemaju, ni blizu tome. Ja to znam najbolje :) U prvaku Centru nijedan igrac nema nikakav ugovor. Cak ni amaterski.
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2016, 23:44

avira je napisao/la:Vjeruj da nemaju, ni blizu tome. Ja to znam najbolje :) U prvaku Centru nijedan igrac nema nikakav ugovor. Cak ni amaterski.
Znam i ja isto tako. :D Gdje se koja lova vrti. Imaju ugovore, moraju imati, i čitava liga ima amaterske ugovore. Sad ovako napamet nisam siguran, ali mislim da je samo Sarić za vrijeme igranja u Zrinjskom imao profi ugovor. Kod nas je futsal još uvijek čisti amaterizam, entuzijazam, i poligon za pranje love.

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la avira » 20 avg 2016, 23:47

Znam ja da nemaju, nasa liga se igra na registraciju, ne na ugovor. Ja igram ovu ligu, standardno, godinama. Nikad nisam imao ugovor. :D
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2016, 23:50

avira je napisao/la:Znam ja da nemaju, nasa liga se igra na registraciju, ne na ugovor. Ja igram ovu ligu, standardno, godinama. Nikad nisam imao ugovor. :D
http://prntscr.com/c8abf6

Evo recimo jedan, nebitno koji igrač. Je l' imaju u savezu ugovori ? Imaju. :mrgreen: Da li postoji neki papir ? O tome drugom prilikom, kao i sve u futsalu. :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.