Sergej Barbarez

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Limuntos » 02 feb 2012, 15:36

Elegant je napisao/la:Ima li ga na mapi ? Selektor on da nam bude ? HSV da vodi ? :lol:

Nema vremena, ide na poker turnire a Boga pitaj ima li on zavrsnu skolu za trenera i licencu.
ima...ovdje je to zavrsavao...
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la nihco » 02 feb 2012, 15:39

po mom misljenju, ljudi poput barbareza su potrebni reprezentaciji , mlad, ambiciozan , moderan,ima autoritet..... losiji ne moze biti od vecine trenera koji su vodili i vode reprezentqaciju, jer je to nemoguce.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 02 feb 2012, 15:40

Elegant je napisao/la:Ima li ga na mapi ? Selektor on da nam bude ? HSV da vodi ? :lol:

Nema vremena, ide na poker turnire a Boga pitaj ima li on zavrsnu skolu za trenera i licencu.
Vidi pristalice kluba koji igra pod kirijom i ciji navijaci dobijaju po pizdi gdje god maknu :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa samo inteligentni ljudi mogu igrati pokera ,zapitaj se nekad zasto Safet ne igra :lol: :lol: :lol: :lol:
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Hase10
Postovi: 409
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Hase10 » 02 feb 2012, 15:44

Barba treba da bude pokraj Susica i Baljica.
G BUSSA BUSS

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Denizmare » 02 feb 2012, 15:46

Za_raju je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Ima li ga na mapi ? Selektor on da nam bude ? HSV da vodi ? :lol:

Nema vremena, ide na poker turnire a Boga pitaj ima li on zavrsnu skolu za trenera i licencu.
Vidi pristalice kluba koji igra pod kirijom i ciji navijaci dobijaju po pizdi gdje god maknu :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa samo inteligentni ljudi mogu igrati pokera ,zapitaj se nekad zasto Safet ne igra :lol: :lol: :lol: :lol:
Zato sto nema kad od vodjenja repke i pracenja igraca za istu, a uz povjerenje koje mu je ukazao najveci od svih koji je usput na tvom avataru ;)
Ako Svabo kaze da je trava na terenu bijela, ja mu vjerujem i nema dalje smisla raspravljati kad profesor kaze tako,ali ne,neki se naprosto moraju praviti pametni....

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 02 feb 2012, 15:47

Denizmare je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Ima li ga na mapi ? Selektor on da nam bude ? HSV da vodi ? :lol:

Nema vremena, ide na poker turnire a Boga pitaj ima li on zavrsnu skolu za trenera i licencu.
Vidi pristalice kluba koji igra pod kirijom i ciji navijaci dobijaju po pizdi gdje god maknu :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa samo inteligentni ljudi mogu igrati pokera ,zapitaj se nekad zasto Safet ne igra :lol: :lol: :lol: :lol:
Zato sto nema kad od vodjenja repke i pracenja igraca za istu, a uz povjerenje koje mu je ukazao najveci od svih koji je usput na tvom avataru ;)
Ako Svabo kaze da je trava na terenu bijela, ja mu vjerujem i nema dalje smisla raspravljati kad profesor kaze tako,ali ne,neki se naprosto moraju praviti pametni....
Ne pametni nego postivati cinjenicno stanje!!! ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Elegant » 02 feb 2012, 15:51

Reprezentcija nije mjesto na kojem on treba da uci i da se oprobava. Neka krene od nekog kluba pa neka napreduje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Denizmare » 02 feb 2012, 15:52

Skini Svabu sa avatara i stavi svoju sliku pa postuj ,,cinjenicno,, stanje...

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la AÐ_Official » 02 feb 2012, 16:24

@za_raju...ako stignemo na SP i ti kazes bilo sta pozivitno u vezi reprezentacije i selektora, ima da ti nadjem adresu i da te qaram...."cinjenicno"

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 00:25

AÐ_Official je napisao/la:@za_raju...ako stignemo na SP i ti kazes bilo sta pozivitno u vezi reprezentacije i selektora, ima da ti nadjem adresu i da te qaram...."cinjenicno"
Ukoliko nebudemo imali ovakavu formaciju u kojoj ce igraci igrati na svojim prirodnim pozicijama neces me qarati sigurno!!!
Nebitno je sad to jeli na pozicji toj i toj Mujo ili Haso nego da je to ta pozicija koju igrac igra cijeli zivot i vrsi treninge za tu poziciju (a naravno ne dolazi iz nase lige)!!!
Da skratim ukoliko Pajdo nebude postovao pravila formacije kao do sada , ne vidismo mi prvensta kunem ti se zivotom kao sto sam se kleo i prosle kvalifikacije!

----------------------Begovic------------------------

Mujdza--------Cocalic--------Spahic-------Papac


------------Ljevakovic----Salihovic----------------

VIsca-----------------MIsimovic---------------Lulic


-------------------------Dzeko-----------------------


Evi ti kljuc neuspjeha proslih kvalifikacija velika slova su za od tih igraca koji su tlaceni na neprirodnim pozicijama u zavisnosti od utakmice do utakmice ali otprilike ovakvo smo izgledali do sada pod vodstvom Pajde sa par drugih imena od tekme do tekme , plus Mravac .

----------------------Hasagic------------------------

PANDZA--------Mravac--------Spahic-------LULIC


------------Rahimic----MEDUNJANIN----------------

IBRICIC----------------Pjanic---------------MISIMOVIC


-------------------------Dzeko-----------------------


Pa ti sad vidi!
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Elegant » 03 feb 2012, 00:39

Za_raju je napisao/la: Nebitno je sad to jeli na pozicji toj i toj Mujo ili Haso nego da je to ta pozicija koju igrac igra cijeli zivot i vrsi treninge za tu poziciju (a naravno ne dolazi iz nase lige)!!!
Da skratim ukoliko Pajdo nebude postovao pravila formacije kao do sada , ne vidismo mi prvensta kunem ti se zivotom kao sto sam se kleo i prosle kvalifikacije!

----------------------Begovic------------------------

Mujdza--------Cocalic--------Spahic-------Papac


------------Ljevakovic----Salihovic----------------

VIsca-----------------MIsimovic---------------Lulic


-------------------------Dzeko-----------------------

Wow cak tri nova igraca direktno u prvu postavu to se nece tek tako desit.

Pored jednog dragulja Pjanica - Visca, Zahirovica koji se dokazao da je gromada - Ljevakovic, Cocalic - Kung FU Padza. :roll:

:oops:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 00:46

Elegant je napisao/la:
Za_raju je napisao/la: Nebitno je sad to jeli na pozicji toj i toj Mujo ili Haso nego da je to ta pozicija koju igrac igra cijeli zivot i vrsi treninge za tu poziciju (a naravno ne dolazi iz nase lige)!!!
Da skratim ukoliko Pajdo nebude postovao pravila formacije kao do sada , ne vidismo mi prvensta kunem ti se zivotom kao sto sam se kleo i prosle kvalifikacije!

----------------------Begovic------------------------

Mujdza--------Cocalic--------Spahic-------Papac


------------Ljevakovic----Salihovic----------------

VIsca-----------------MIsimovic---------------Lulic


-------------------------Dzeko-----------------------

Wow cak tri nova igraca direktno u prvu postavu to se nece tek tako desit.

Pored jednog dragulja Pjanica - Visca, Zahirovica koji se dokazao da je gromada - Ljevakovic, Cocalic - Kung FU Padza. :roll:

:oops:
Hajd jos jednom procitaj sto sam napisao ali sa RAZUMJEVANJEM ne navrat na nos , da mi sto prije kontriras!!!
Polahko sa razumjevanjem od rijeci do rijeci.
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la AÐ_Official » 03 feb 2012, 00:52

Za_raju je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:@za_raju...ako stignemo na SP i ti kazes bilo sta pozivitno u vezi reprezentacije i selektora, ima da ti nadjem adresu i da te qaram...."cinjenicno"
Ukoliko nebudemo imali ovakavu formaciju u kojoj ce igraci igrati na svojim prirodnim pozicijama neces me qarati sigurno!!!
Nebitno je sad to jeli na pozicji toj i toj Mujo ili Haso nego da je to ta pozicija koju igrac igra cijeli zivot i vrsi treninge za tu poziciju (a naravno ne dolazi iz nase lige)!!!
Da skratim ukoliko Pajdo nebude postovao pravila formacije kao do sada , ne vidismo mi prvensta kunem ti se zivotom kao sto sam se kleo i prosle kvalifikacije!

----------------------Begovic------------------------

Mujdza--------Cocalic--------Spahic-------Papac


------------Ljevakovic----Salihovic----------------

VIsca-----------------MIsimovic---------------Lulic


-------------------------Dzeko-----------------------


Evi ti kljuc neuspjeha proslih kvalifikacija velika slova su za od tih igraca koji su tlaceni na neprirodnim pozicijama u zavisnosti od utakmice do utakmice ali otprilike ovakvo smo izgledali do sada pod vodstvom Pajde sa par drugih imena od tekme do tekme , plus Mravac .

----------------------Hasagic------------------------

PANDZA--------Mravac--------Spahic-------LULIC


------------Rahimic----MEDUNJANIN----------------

IBRICIC----------------Pjanic---------------MISIMOVIC


-------------------------Dzeko-----------------------


Pa ti sad vidi!
Mozes li barem, molim te, imati dovoljno dostojanstva da ga zoves selektorom ili njegovim imenom, a ne pajdo. Ako mozes barem tog ljudskog postovanja pokazat, nebitno koliko ti njegovu taktiku ne volis, itd.

U toj drugoj formaciji. Reci mi ko je trebao igrati lijevog beka u tom dijelu kvalifikacija? Mozda Muhamed Subasic koji u ta doba je bio u toj nasoj ligi koju bi ti zaobisao u vezi spiska. Ko je to trebao u tom dijelu kvalifikacija igrati u veznom redu s Pjanicem? Mozda Visca i Stevanovic koji nikad u zivotu nisu vidjeli takav pakao kao sto su predstavljanje svoje drzave u tako bitnim kvalifikacijama.

U toj prvoj formaciji ti bi ubacio Ljevakovica koji stagnira vec godinama u Teplicama(svo postovanje toj ekipi) ali jedan igrac s "renomiranim" kvalitetom bi trebao do sada da je presao barem u prosjecni Bundesligaski klub. Ti bi ostavio Pjanica na klupi koji trenutno rastura u Serie A dok za Misimovica se nezna od danas do sutra hoce li igrat ili ne. Ja nebi dirao Pandzu iz prve postave, barem ne za sad, dok u istoj Cocalic ne dokaze da je bolji od njega. Za mene Boris Pandza je sinonim igranja srcem, s borbenoscu, bukvalno gine na terenu, i momak izuzetno dobro saradjuje sa Spahicem.

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la baboitata » 03 feb 2012, 01:11

Hahaha...pa ovaj sto je hulio Boga (hvala onome koji ga je doveo u sure, a ujedno i sram bilo one koji su to tako dugo dopustali) je bas puko. Cuj Cocalic i Ljevakovic :lol: :lol: :lol:

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 01:14

AÐ_Official je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:@za_raju...ako stignemo na SP i ti kazes bilo sta pozivitno u vezi reprezentacije i selektora, ima da ti nadjem adresu i da te qaram...."cinjenicno"
Ukoliko nebudemo imali ovakavu formaciju u kojoj ce igraci igrati na svojim prirodnim pozicijama neces me qarati sigurno!!!
Nebitno je sad to jeli na pozicji toj i toj Mujo ili Haso nego da je to ta pozicija koju igrac igra cijeli zivot i vrsi treninge za tu poziciju (a naravno ne dolazi iz nase lige)!!!
Da skratim ukoliko Pajdo nebude postovao pravila formacije kao do sada , ne vidismo mi prvensta kunem ti se zivotom kao sto sam se kleo i prosle kvalifikacije!

----------------------Begovic------------------------

Mujdza--------Cocalic--------Spahic-------Papac


------------Ljevakovic----Salihovic----------------

VIsca-----------------MIsimovic---------------Lulic


-------------------------Dzeko-----------------------


Evi ti kljuc neuspjeha proslih kvalifikacija velika slova su za od tih igraca koji su tlaceni na neprirodnim pozicijama u zavisnosti od utakmice do utakmice ali otprilike ovakvo smo izgledali do sada pod vodstvom Pajde sa par drugih imena od tekme do tekme , plus Mravac .

----------------------Hasagic------------------------

PANDZA--------Mravac--------Spahic-------LULIC


------------Rahimic----MEDUNJANIN----------------

IBRICIC----------------Pjanic---------------MISIMOVIC


-------------------------Dzeko-----------------------


Pa ti sad vidi!
Mozes li barem, molim te, imati dovoljno dostojanstva da ga zoves selektorom ili njegovim imenom, a ne pajdo. Ako mozes barem tog ljudskog postovanja pokazat, nebitno koliko ti njegovu taktiku ne volis, itd.

U toj drugoj formaciji. Reci mi ko je trebao igrati lijevog beka u tom dijelu kvalifikacija? Mozda Muhamed Subasic koji u ta doba je bio u toj nasoj ligi koju bi ti zaobisao u vezi spiska. Ko je to trebao u tom dijelu kvalifikacija igrati u veznom redu s Pjanicem? Mozda Visca i Stevanovic koji nikad u zivotu nisu vidjeli takav pakao kao sto su predstavljanje svoje drzave u tako bitnim kvalifikacijama.

U toj prvoj formaciji ti bi ubacio Ljevakovica koji stagnira vec godinama u Teplicama(svo postovanje toj ekipi) ali jedan igrac s "renomiranim" kvalitetom bi trebao do sada da je presao barem u prosjecni Bundesligaski klub. Ti bi ostavio Pjanica na klupi koji trenutno rastura u Serie A dok za Misimovica se nezna od danas do sutra hoce li igrat ili ne. Ja nebi dirao Pandzu iz prve postave, barem ne za sad, dok u istoj Cocalic ne dokaze da je bolji od njega. Za mene Boris Pandza je sinonim igranja srcem, s borbenoscu, bukvalno gine na terenu, i momak izuzetno dobro saradjuje sa Spahicem.
Odmah na startu grijesis Ljevakovic ne stagnira godinama u Teplicama nego je no1 u Gambus ligi na svojoj poziciji a to je DM koja mu je donijela mnogo priznanja i titulu "The Best" lige prije 2 godine!!
Ako pitas ko bi igrao lijevog beka igrao bi ga onaj kome je to prirodna pozicija pa makar i iz Americke lige ako se nevjeruje Subasicu koji na toj poziciji u repki nije nikad zakazao kako u U21 tako i seniorskoj u ostalom zasto je pozivan vise puta ako se na njega ne racuna(nijeli to onda malo menadzerska posla?) ;)

Izgleda i ti kao i @elegant ne citate sa razumjevanjem nego vam se zuri da mi kontrirate?
Fino sam vam napisao da je nebitno jeli Huso ili Haso na nekoj poziciji nego da je to njegova prirodna pozicija (necu 100 puta pisati) pozeljno bi bilo da ako je Huso bolji on igra..
Znaci Pjanic na krilu je igrac manje i naprijed i u odbrani ,znaci kad je Miske u timu on mora biti aut ili obruto nikako zajedno nemogu biti na istom mjestu...I to se odnosi na sve pozicije u timu..
Visca na krilu je za Pjanica Krasic kao sto je Pjanic za Viscu na poziciji ofanzivnog veznog Susic.
Evo recite mi bili vi vise volili imati na stoperu Messija ili Pandzu ili na defanzivnom veznom Ljevakovica ili Inzagija?

Nije ovo moja pamet sto pisem o formaciji nego je ovo opste pravilo formacije i ako se nepostuje prodze se kako smo mi prosli do sada pod erom Safeta Susica!!!
baboitata je napisao/la:Hahaha...pa ovaj sto je hulio Boga (hvala onome koji ga je doveo u sure, a ujedno i sram bilo one koji su to tako dugo dopustali) je bas puko. Cuj Cocalic i Ljevakovic :lol: :lol: :lol:
Pametni de mi malo opisi kako bog izgleda i ko ga je vidio da sebi daje za pravo da mene ubjedzuje u to sto ni sam nije vidio ?
Za tebe imam nesto:
"Neznam sta je bog ali znam sta sigurno nije" ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la baboitata » 03 feb 2012, 01:38

Hase10 je napisao/la:Barba treba da bude pokraj Susica i Baljica.
Kasno!!! Sada moze da bude na klupi pored trenera Turbine iz Jablanice gdje je i inace, kazu uspjesno, trenersku skolu zavrsio. Sve desetke, znao koliko igraca igra u jednom timu, da li golman ima rukavice i tako sve ta teska pitanja uz janjetinu ispod sacha. Spletkaros, kavgadzija, egoista...nije prihvatio ni Cirin ni Papetov poziv, sram ga bilo, trazio da bude selektor reprezentacije koja pretendira da ide na svjetsko prvenstvo a istovremeno molio u Hamburgu da bude drugi ili treci trener, jer za vise po sopstvenoj izjavi nema iskustvat....A bezbeli ima za reprezentaciju BiH. Ako je igracka karijera u pitanju, pa odigro je barem 20 puta vise utakmica za Hamburg nego za reprezenticiju. Saboter koji je pokusao minirati rad svakog selektora pa su ga cak i reprezentativci morali cak i na grub nacin stavljati na poziciju koja mu pripada odnosnu u prevodu, poruciti mu da odyebe od reprezentacije. Umjesto da uzme mladu reprezentaciju kao svojevremeno Bilic u Hrvatskoj ili da uci zanat uz Ciru i Papeta on bi odmah da bude glavni... Sve u svemu, pisi propalo iako mi je iskreno zao, imao je potencijala ali sam pao - sam se ubio.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 01:42

baboitata je napisao/la:
Hase10 je napisao/la:Barba treba da bude pokraj Susica i Baljica.
Kasno!!! Sada moze da bude na klupi pored trenera Turbine iz Jablanice gdje je i inace, kazu uspjesno, trenersku skolu zavrsio. Sve desetke, znao koliko igraca igra u jednom timu, da li golman ima rukavice i tako sve ta teska pitanja uz janjetinu ispod sacha. Spletkaros, kavgadzija, egoista...nije prihvatio ni Cirin ni Papetov poziv, sram ga bilo, trazio da bude selektor reprezentacije koja pretendira da ide na svjetsko prvenstvo a istovremeno molio u Hamburgu da bude drugi ili treci trener, jer za vise po sopstvenoj izjavi nema iskustvat....A bezbeli ima za reprezentaciju BiH. Ako je igracka karijera u pitanju, pa odigro je barem 20 puta vise utakmica za Hamburg nego za reprezenticiju. Saboter koji je pokusao minirati rad svakog selektora pa su ga cak i reprezentativci morali cak i na grub nacin stavljati na poziciju koja mu pripada odnosnu u prevodu, poruciti mu da odyebe od reprezentacije. Umjesto da uzme mladu reprezentaciju kao svojevremeno Bilic u Hrvatskoj ili da uci zanat uz Ciru i Papeta on bi odmah da bude glavni... Sve u svemu, pisi propalo iako mi je iskreno zao, imao je potencijala ali sam pao - sam se ubio.
Jedan od mnostva dokaza da je ljudska glupost neogranicena!
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la baboitata » 03 feb 2012, 01:50

Pametni de mi malo opisi kako bog izgleda i ko ga je vidio da sebi daje za pravo da mene ubjedzuje u to sto ni sam nije vidio ?
Za tebe imam nesto:
"Neznam sta je bog ali znam sta sigurno nije" ;)
Izvini sto si ceko, morao sam prvo abdest uzeti, bez abdesta sa shejtanom ne raspravljam. Nije u pitanju vjerujes li ti ili ne, u pitanju je sto si na bestidan nacin vrijedjao na jednom sportskom forumu one koji vjeruje poredeci Boga sa Karadzicem i Mladicem. Ti vjerovo, ne vjerovo...dok ne diras mene - zabolje me.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 02:05

baboitata je napisao/la:
Pametni de mi malo opisi kako bog izgleda i ko ga je vidio da sebi daje za pravo da mene ubjedzuje u to sto ni sam nije vidio ?
Za tebe imam nesto:
"Neznam sta je bog ali znam sta sigurno nije" ;)
Izvini sto si ceko, morao sam prvo abdest uzeti, bez abdesta sa shejtanom ne raspravljam. Nije u pitanju vjerujes li ti ili ne, u pitanju je sto si na bestidan nacin vrijedjao na jednom sportskom forumu one koji vjeruje poredeci Boga sa Karadzicem i Mladicem. Ti vjerovo, ne vjerovo...dok ne diras mene - zabolje me.
I ti mene i sav zdrav razum vrijedzas vjerovanjem u nesto sto je izmisljeno da ljudski rod nikad nema mira i nesto sto je dovelo do milijardi ljudskih zrtava kroz citavu historiju , a i na svojoj si kozi to dobro osjetio i osjecas i dalje kao i citav svijet kroz citavu historju a razlog je samo jedan Vjere koje su u sluzbi onih koji imaju samo jedan cilj a to je moc,moc,moc,moc , vladanje svijetom!

Da malo citiram nesto iz knjige u koju ti vjerujes tacnije temelj tvog vjerovanja!
"Sve je po bozijoj volji i odredzenju"
Znaci po tom u sta ti vjerujes zlocine po svijetu pa i Srebrenici nisu radili Milosevici,Karadzici,Pape(krizarski pohodi,inkvizicija itd),nego Bog po cijoj se volji i odredzenju sve desava...
Nije li ovako ili?
Sine ove i ovakve recenice iz tih takozvanih "svetih knjiga" su preopasne jer znaci sta god loseg uradis ti si opravdan jer je to po bozijoj volji i odredzenju...


Probudi se dok ti nije kasno ,pogledaj malo serijale "Zeitgeist" i jos na hiljade emisija koje su proistekle iz objektivnosti!!!

Tema je Barbarez i drzi je se dosta je off-a.
Zadnja izmjena: Za_raju, dana/u 03 feb 2012, 02:16, ukupno mijenjano 2 puta.
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez

Post Postao/la baboitata » 03 feb 2012, 02:14

Za_raju je napisao/la:
baboitata je napisao/la:
Pametni de mi malo opisi kako bog izgleda i ko ga je vidio da sebi daje za pravo da mene ubjedzuje u to sto ni sam nije vidio ?
Za tebe imam nesto:
"Neznam sta je bog ali znam sta sigurno nije" ;)
Izvini sto si ceko, morao sam prvo abdest uzeti, bez abdesta sa shejtanom ne raspravljam. Nije u pitanju vjerujes li ti ili ne, u pitanju je sto si na bestidan nacin vrijedjao na jednom sportskom forumu one koji vjeruje poredeci Boga sa Karadzicem i Mladicem. Ti vjerovo, ne vjerovo...dok ne diras mene - zabolje me.
I ti mene i sav zdrav razum vrijedzas vjerovanjem u nesto sto je izmisljeno da ljudski rod nikad nema mira i nesto sto je dovelo do milijardi ljudskih zrtava kroz citavu historiju , a i na svojoj si kozi to dobro osjetio i osjecas i dalje kao i citav svijet kroz citavu historju a razlog je samo jedan Vjere koje su u sluzbi onih koji imaju samo jedan cilj a to je moc,moc,moc,moc , vladanje svijetom!

Da malo citiram nesto iz knjige u koju ti vjerujes tacnije temelj tvog vjerovanja!
"Sve je po bozijoj volji i odredzenju"
Znaci po tom u sta ti vjerujes zlocine po svijetu pa i Srebrenici nisu radili Milosevici,Karadzici,Pape(krizarski pohodi,inkvizicija itd),nego Bog po cijoj se volji i odredzenju sve desava...
Nije li ovako ili?
Sine ove i ovakve recenice iz tih takozvanih "svetih knjiga" su preopasne jer znaci sta god loseg uradis ti si opravdan jer je to po bozijoj volji i odredzenju...


Probudi se dok ti nije kasno ,pogledaj malo serijale "Zeitegaist" i jos na hiljade emisija koje su proistekle iz objektivnosti!!!

Tema je Barbarez i drzi je se dosta je off-a.
Ma gdje mi bi onaj glogov kolac? Ish Iblise....

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.