Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la voltron30 » 11 nov 2012, 15:59

legenda reala je napisao/la:
hanniz je napisao/la: Plus što je skoro pa sigurno da će biti dvorana puna, nego npr. u Sarajevu. :?
Igrala je rukometna reprezentacija jedne kvalifikacije u ovoj Areni, kad je tek napravljena i bilo je u vrh glave 500 ljudi na utakmici.

Košarka nije igrala, al nema ni potrebe Skenderija je puna i nema se gdje odlaziti, možda u Mejdanu odigrati par utakmica, u Tuzli se uvijk gajila dobra košarka ;)
Igrala je košarkaška reprezentacija u Zenici dok nas je vodio onaj diletant Menso (treća četvrtina) Bajramović, samo se ne mogu sjetiti protiv koga smo igrali (mislim da je bila Belgija).

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ciza » 11 nov 2012, 18:32

gdje ce se kvalifikacije kosarke igrati je nebitna stvar ,kad se rezutlat ne pravi kod kuce nego na evropskom,svjetskom prvenstvu!

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la karameldar » 11 nov 2012, 18:39

Kosarkaska repka je igrala protiv Belgije i Portugala ja mislim,kad je tek dvorana napravljena,a rukometna protiv Italije i Rusije.
YNWA!

Avatar
Vamos
Postovi: 527
Pridružen/a: 13 mar 2012, 19:08
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Vamos » 11 nov 2012, 18:51

Realno gledajuci treba se cesce koristiti onako dobra dvoana kao sto je u Zenici.

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la emir_dj » 11 nov 2012, 18:59

cole-ch je napisao/la:
mmmirza je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la:Evo malo pogleda na teren i tribinu u Gradačcu.I nema je ljepse u PREMIJERI
slika
Drugari, gde ima vise slika da se vidi od ovog stadiona?
ETO TI
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 963&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la HOPLIT » 11 nov 2012, 19:20

Banja Ilidža je jedan od ljepših BH stadiona, čini mi se da je i travnjak u preilično dobrom stanju.
YNWA!

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la neroazzuro » 12 nov 2012, 10:59

Ma Banja Ilidza je meni najljepsi stadion u BiH. Steta samo sto ljudima nece niko da pomogne da se jos malo sredi unutrasnjost i postavi krov. Fakat ne treba jos puno love.
Po meni idealan za mladu reprezentaciju.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la voltron30 » 12 nov 2012, 11:40

Mislim da bi ovaj stadion u Gradačcu u budućnosti trebao biti baza mlade reprezentacije, gdje bi igrali svoje utakmice. Naravno kada se dovrši. Em bi uvijek bio pun, jer u manjim sredinama mnogo više cijene mladu reprezentaciju, em bi stadiončić bio bombona. Da u državi ima sluha za sport, pa da Vlada pomogne opštini Gradačac to bi se sredilo za par mjeseci, al' mi k'o mi.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 12 nov 2012, 19:53

Ja sam uvjeren da za kvalifikacije mladih stadion na kojem se igra mora imati reflektore, ne govorim 100%, ali sam poprilicno siguran. Znaci za krov i reflektori i barem je jedna tribina ko bombona, a vremenom krenuti i na rusenje stare tribine i graditi istu kao onu novu na njenom mjestu. Ali sve je to lahko kada bi bilo para :)

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la delko » 12 nov 2012, 19:56

AnelZ je napisao/la:Ja sam uvjeren da za kvalifikacije mladih stadion na kojem se igra mora imati reflektore, ne govorim 100%, ali sam poprilicno siguran. Znaci za krov i reflektori i barem je jedna tribina ko bombona, a vremenom krenuti i na rusenje stare tribine i graditi istu kao onu novu na njenom mjestu. Ali sve je to lahko kada bi bilo para :)
banja ilidza je super stadion za mladu repku, il nas gradski ;) mogli bi probati :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 12 nov 2012, 20:09

Tesko da ce i uopste probati na Gradskom u BL u narednih 20-30 godina :D inace, ja ima vec nekoliko godina govorim da se mlade reprezentacije trebaju da se presele u Krajinu ili Tuzlanski region, naravno da se prvo stadioni urede. Mogli bi npr. U-21 u Tuzlanski regiju (Tuzla, Brcko, Bijeljina, Modrica, Orasje, Gradacac i sl.), U-19 u Krajinu (Bihać, Cazin, Velika Kladusa, Prijedor, Banja Luka, Sanski Most i sl.), a za U-17 bi skontali, zasto ne Mostar kada bi dobili prosjecan stadion + Široki Brijeg blizu. O djevojkama ne trebam pricati, posto definitivno ljudi nebi nesto narocito njih pratili, mozda bi jedino se punili stadion u malim sredinama kada bi one dolazile, kao sto je bilo na prijateljskim U-19 BiH i Slovenija u Bosanskoj Krupi i Otoci prije neki mjesec, ali sumnjam da bi neko ulozio i tako malo para da se steknu uslovi da oni mogu igrati, ovdje mislim na zensku U-19 i U-17 selekciju. A reprezentacija (i muska i zenska) neka ostane na relaciji Sarajevo-Zenica za sada, mozda kada se Tusanj zavrsi i kod njih sa vremena na vrijeme otici.

NkBratstvoGracanica
Postovi: 532
Pridružen/a: 19 sep 2012, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la NkBratstvoGracanica » 12 nov 2012, 21:00

Ma care nema se para za Tusanj vise, sumnjam da ce oni sledece godine zavrsit Istocnu tribinu kako su najavili..

zenicanin
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zenicanin » 12 nov 2012, 21:09

legenda reala je napisao/la:
hanniz je napisao/la: Plus što je skoro pa sigurno da će biti dvorana puna, nego npr. u Sarajevu. :?
Igrala je rukometna reprezentacija jedne kvalifikacije u ovoj Areni, kad je tek napravljena i bilo je u vrh glave 500 ljudi na utakmici.

Košarka nije igrala, al nema ni potrebe Skenderija je puna i nema se gdje odlaziti, možda u Mejdanu odigrati par utakmica, u Tuzli se uvijk gajila dobra košarka ;)
Ne pricaj ono sto ne znas i gdje nisi bio,to je bilo 2009 godine kada se igralo u areni kosarka i rukomet i bilo je najmanje po 2 hiljade ljudi na utakmicama.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la terabajt » 13 nov 2012, 01:00

delko je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Ja sam uvjeren da za kvalifikacije mladih stadion na kojem se igra mora imati reflektore, ne govorim 100%, ali sam poprilicno siguran. Znaci za krov i reflektori i barem je jedna tribina ko bombona, a vremenom krenuti i na rusenje stare tribine i graditi istu kao onu novu na njenom mjestu. Ali sve je to lahko kada bi bilo para :)
banja ilidza je super stadion za mladu repku, il nas gradski ;) mogli bi probati :)
Slazem se.

Avatar
mirzard
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:45
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la mirzard » 13 nov 2012, 11:02

AnelZ je napisao/la:Ja sam uvjeren da za kvalifikacije mladih stadion na kojem se igra mora imati reflektore, ne govorim 100%, ali sam poprilicno siguran. Znaci za krov i reflektori i barem je jedna tribina ko bombona, a vremenom krenuti i na rusenje stare tribine i graditi istu kao onu novu na njenom mjestu. Ali sve je to lahko kada bi bilo para :)
sve je to u planu (ne znam za staru tribinu) i uskoro bi trebali pocet radovi trenutno se radi na 2 pomocnom koji ce biti sa plasticnom podlogom
KLUB BEZ NAVIJAČA JE KLUB BEZ DUŠE I RESPEKTA!!!

Chuckie
Postovi: 1517
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:43
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Chuckie » 14 nov 2012, 16:12

Kako su sfušarili travu na ovom bilinom polju, opet ovo izgleda neravno, lopta skače li skače. :mrgreen:

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ciza » 14 nov 2012, 16:37

Chuckie je napisao/la:Kako su sfušarili travu na ovom bilinom polju, opet ovo izgleda neravno, lopta skače li skače. :mrgreen:
pojma ti nemas,trava je strava uradjena,samo me interesuje kako ce to sve izgledat kad smrzne i kad ukljuce grijace

Chuckie
Postovi: 1517
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:43
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Chuckie » 14 nov 2012, 16:48

Super je trava, samo je neravan teren i lopta odskače. Gledam vlastitim očima, ako ti to ne vidiš, idi si zbavi đozle. ;)

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ciza » 14 nov 2012, 17:17

Chuckie je napisao/la:Super je trava, samo je neravan teren i lopta odskače. Gledam vlastitim očima, ako ti to ne vidiš, idi si zbavi đozle. ;)
ja vidim da je ravan pravo i da lopta klizi,samo sto vecina ovih igraca nema jos uvjek izradjen pas pa ona odskace kad je dodaju,podloga kad se prvi put primila(vidjeli smo kad je A reprezentacija igrala da jest) nemoze se vise rasipat kako ti mislis nije od slame,kolko odudara ovaj stadion od ostalih u ligi to je cudno jedno

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Bosanski zmaj » 15 nov 2012, 00:27

U Gradaccu su danas poceli radovi na drugom pomocnom terenu na kojem ce do kraja ove godine biti postavljen plasticni teren.Nakon toga ide se u postavljanje krova na novoj tribini do pocetka snjeznih padavina kako ne bi doslo do prokisnjavanja prostorija ispod tribine, sto je bio slucaj prosle godine.Krov bi trebao imati oblik skoljke, slican onome na Poljudu.Planirano je i uredjenje unutrasnjih prostorija ispod nove tribine (restoran,kuhinja,saune,...).
Prema nezvanicnim informacijama postavljanje reflektora na Banja Ilidzi trebala bi finansirati UEFA, kao jedan vid sufinansiranja izgradnje stadiona u Gradaccu.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/poceli-r ... -noc/91833" onclick="window.open(this.href);return false;

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.