Rekonstrukcija stadiona u BiH

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la gruezi » 14 jul 2017, 22:30

Android je napisao/la:Gabelaslikaslika
mozel citava gabela stat na ovu tribinu....

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 14 jul 2017, 23:44

Li-la.

Nego, ono u sredini, je li to novo ili je otprije - djeluje kao loža ili možda prostor za novinare? Hoće li krov ići cijelom dužinom tribine? Nadao sam se da će pokrivati sve redove, ne samo pola. Ali dobro.
Hayley <3

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la brigsiroki » 15 jul 2017, 00:37

badblueboylivno je napisao/la:Li-la.

Nego, ono u sredini, je li to novo ili je otprije - djeluje kao loža ili možda prostor za novinare? Hoće li krov ići cijelom dužinom tribine? Nadao sam se da će pokrivati sve redove, ne samo pola. Ali dobro.
ma vjerovatno će krov samo ovo malo pokrivat radi licence,vjerovatno će tu biti mjesto za glavnu kameru,te još dvi sa strane... a de mi reci je li se završio srednji sektor na stadionu u livnu,znam da je bilo nedovršeno :?:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 15 jul 2017, 16:49

brigsiroki je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Li-la.

Nego, ono u sredini, je li to novo ili je otprije - djeluje kao loža ili možda prostor za novinare? Hoće li krov ići cijelom dužinom tribine? Nadao sam se da će pokrivati sve redove, ne samo pola. Ali dobro.
ma vjerovatno će krov samo ovo malo pokrivat radi licence,vjerovatno će tu biti mjesto za glavnu kameru,te još dvi sa strane... a de mi reci je li se završio srednji sektor na stadionu u livnu,znam da je bilo nedovršeno :?:
Još ništa, nažalost.
Hayley <3

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la atomac123 » 15 jul 2017, 17:58

Sta je sa onim najavljenim radovima na stadionu Bosne Visoko? Usutise se nesto?
TŽV!

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la semcho » 16 jul 2017, 14:15

atomac123 je napisao/la:Sta je sa onim najavljenim radovima na stadionu Bosne Visoko? Usutise se nesto?
Mozda je Visocka Bosna, tj. ljudstvo oko tog kluba osjetilo da ove sezone Olimpik i Sloga glavni favoriti za PL, pa da kazem i Velež, pa sad i nije euforija ko prosle sezone, kada je Bosni stvarno malo falilo.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 16 jul 2017, 14:57

semcho je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Sta je sa onim najavljenim radovima na stadionu Bosne Visoko? Usutise se nesto?
Mozda je Visocka Bosna, tj. ljudstvo oko tog kluba osjetilo da ove sezone Olimpik i Sloga glavni favoriti za PL, pa da kazem i Velež, pa sad i nije euforija ko prosle sezone, kada je Bosni stvarno malo falilo.
Nije to u pitanju.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la semcho » 16 jul 2017, 14:57

To sa atletskim stazama stoji, da je ljepsi stadion bez njih, "nogometniji", simpaticniji, medjutim, imajte malo razumjevanja, koliko sam upoznat stadion u Banja Luci je gradski, kao i u Tuzli, znaci nije samo za potrebe FK Borca ili FK Slobode, nego za još štošta. Grad zeli da stadion bude sto multifunkcionalniji. Nismo mi Engleska, ipak, da su nam puni stadioni skoro svaku tekmu pa da se fokusira samo na to.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FliX » 16 jul 2017, 23:24

semcho je napisao/la:To sa atletskim stazama stoji, da je ljepsi stadion bez njih, "nogometniji", simpaticniji, medjutim, imajte malo razumjevanja, koliko sam upoznat stadion u Banja Luci je gradski, kao i u Tuzli, znaci nije samo za potrebe FK Borca ili FK Slobode, nego za još štošta. Grad zeli da stadion bude sto multifunkcionalniji. Nismo mi Engleska, ipak, da su nam puni stadioni skoro svaku tekmu pa da se fokusira samo na to.
Ma ima ta mjesta, ali stoji i da ove vece sredine Banja Luka i Tuzla, trebaju imati odvojeno stadion za atletiku. Ja razumijem u Gabeli napravit stadion sa atletskom, ali u vecim sredinama daj brate kad pravis, pravi kako treba.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la semcho » 17 jul 2017, 13:22

Jarane, popunjenost stadiona diktira. Evo Zeljo od kad postoji plBiH ima odprilike najjacu posjetu, pa je tek doslo vrijeme sa sminkanje i nadogradnju Grbavice.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FliX » 17 jul 2017, 13:34

Pa bas ako imas atletsku stazu, onda stadion izgleda manje popunjen, jer dobijas na kapacitetu.

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 19 jul 2017, 12:16

Stadion Rudara u Kaknju
Ruse zid koji je dijelio pomocni od glavnog , nesto ce se praviti ili pomocni raditi ...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 19 jul 2017, 15:33

Kod njih je taj pomocni malo kraci, a vidim tamo da je pijesak pa ce mozda srusiti zid, produziti teren i staviti novu podlogu, mozda umjetnu travu?

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 20 jul 2017, 11:18

Signore je napisao/la:Kod njih je taj pomocni malo kraci, a vidim tamo da je pijesak pa ce mozda srusiti zid, produziti teren i staviti novu podlogu, mozda umjetnu travu?
Umjetna i reflektori .

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 21 jul 2017, 14:22

Mada nije tema, ali je usko vezano:
Je li neko zna gdje se na forumu zagubila ona tema sa stadionima širom svijeta? S obzirom na višak vremena, palo mi je na pamet da predstavim post po post fudbalsku infrastrukturu u svakoj članici UEF, pa da ocijenimo otprilike gdje smo (mada to i nije teško baš).

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la arelinho » 21 jul 2017, 14:26

Hantraga je napisao/la:Mada nije tema, ali je usko vezano:
Je li neko zna gdje se na forumu zagubila ona tema sa stadionima širom svijeta? S obzirom na višak vremena, palo mi je na pamet da predstavim post po post fudbalsku infrastrukturu u svakoj članici UEF, pa da ocijenimo otprilike gdje smo (mada to i nije teško baš).
Ja mislim da je ovo ta tema.
http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=106

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 21 jul 2017, 15:37

Hantraga je napisao/la:Mada nije tema, ali je usko vezano:
Je li neko zna gdje se na forumu zagubila ona tema sa stadionima širom svijeta? S obzirom na višak vremena, palo mi je na pamet da predstavim post po post fudbalsku infrastrukturu u svakoj članici UEF, pa da ocijenimo otprilike gdje smo (mada to i nije teško baš).
Svaka cast ako uspijes. Ja sam to davno htio na ovoj temi, ali bez onih livada nego samo pristojne i one bolje stadione, u neku ruku one stadione koji bi bili dobri za nasu PL. Duze od tjedan sam istrazivao, trazio informacije, tocne kapacitete, kad su gradjeni, renovirani, cijene, slike iz svih mogucih uglova i na kraju sam sredio one sa dna, Estonija, San Marino, Crna Gora i takvi, mozda dvadesetak zemalja da sam uradio i crkne mi laptop :mrgeen:

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 21 jul 2017, 15:43

Signore je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:Mada nije tema, ali je usko vezano:
Je li neko zna gdje se na forumu zagubila ona tema sa stadionima širom svijeta? S obzirom na višak vremena, palo mi je na pamet da predstavim post po post fudbalsku infrastrukturu u svakoj članici UEF, pa da ocijenimo otprilike gdje smo (mada to i nije teško baš).
Svaka cast ako uspijes. Ja sam to davno htio na ovoj temi, ali bez onih livada nego samo pristojne i one bolje stadione, u neku ruku one stadione koji bi bili dobri za nasu PL. Duze od tjedan sam istrazivao, trazio informacije, tocne kapacitete, kad su gradjeni, renovirani, cijene, slike iz svih mogucih uglova i na kraju sam sredio one sa dna, Estonija, San Marino, Crna Gora i takvi, mozda dvadesetak zemalja da sam uradio i crkne mi laptop :mrgeen:
Dok se ispetljam iz minijaturnih zemalja, onda će biti zanimljivije :D

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 21 jul 2017, 17:26

Gabela
slika
Hayley <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MortemHz » 21 jul 2017, 17:28

badblueboylivno je napisao/la:Gabela
slika
Fincukast :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.