Rekonstrukcija stadiona u BiH

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la virtuoz » 20 mar 2017, 18:50

Istina je da sredisnji dio tribine poprilicno ruzno izgleda, ali ne trebamo traziti dlaku u jajetu.
Bitno je da je tribina tu, da sve vise klubova polako pocinje ulagati u infrastrukturu, pa makar i u najosnovnije stvari.

Izgraditi tribinu u roku nekoliko mjeseci u BiH je uspjeh ravan cudu, zato sve pohvale :clap:

Avatar
JaskoBiH
Postovi: 297
Pridružen/a: 13 jan 2017, 20:37
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JaskoBiH » 20 mar 2017, 18:52

:stop: Pa dobro nece to biti toliko lose koliko smo svi mislili,kad se sve sredi do kraja postavi ovo sto je ostalo ofarbaju stepenice,ograde,ulazi i te sitnice srede bice ovo ko bombona .

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la LjoZee » 20 mar 2017, 19:10

Bespotrebno stavljene duple stepenice. Od B do I katastrofa.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MadrRasa
Postovi: 114
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MadrRasa » 20 mar 2017, 19:14

LjoZee je napisao/la:Bespotrebno stavljene duple stepenice. Od B do I katastrofa.
Tako je stručnjak, javi im se i predloži da promjene, poslušat će tebe 100%, vidi se na tebi da se u sve razumiješ

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 20 mar 2017, 19:16

SlevinKelevra je napisao/la:slika
Sad kad je skoro sve gotovo moze se reci da tribina kao tribina izgleda odlicno. Nekima je malo previse ulaza, stepenica, svega, ali centralni sektor je ovdje bas lijepo povlasten i neka je. Kada gledam kako se uklopilo u stadion izgleda jos bolje, ali mi onda ovaj ulaz do sjevera bode oci, mada se nadam da ce nakon izgradnje zapada srusiti ovaj sjever i napraviti novi :mrgreen:

Desilo se i ono cega su se neki pribojavali. Redovi na istoku definitivno nisu u ravnini sa sjevernom tribinom, ali nije toliko uocljivo tako da je zanemarivo.

Kapacitet: 4.266 sjedecih mjesta. Ili sam ja malo zeznuo :mrgreen:

gigglessmoke
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la gigglessmoke » 20 mar 2017, 19:17

SlevinKelevra je napisao/la:slika
Nije mi jasno kako ne paze pri slaganju tih stolica.

Prvo im ostane lufta kod stepenica desno do slova G jer su ih slagali sa lijeva na desno, a sada i ovo iznad slova AV. :crazy:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la LjoZee » 20 mar 2017, 19:18

MadrRasa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Bespotrebno stavljene duple stepenice. Od B do I katastrofa.
Tako je stručnjak, javi im se i predloži da promjene, poslušat će tebe 100%, vidi se na tebi da se u sve razumiješ
Nisam nikakav strucnjak,ali mogli su ljepse to uraditi. Previse stepenica ima. Vecini navijaca Zelje ovo smeta. Imas komentare na fb kao dokaz. Da su mogli i trebali ljepse uraditi jesu,ali sad je gotovo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MadrRasa
Postovi: 114
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:00
Kontakt:

Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MadrRasa » 20 mar 2017, 19:19

LjoZee je napisao/la:
MadrRasa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Bespotrebno stavljene duple stepenice. Od B do I katastrofa.
Tako je stručnjak, javi im se i predloži da promjene, poslušat će tebe 100%, vidi se na tebi da se u sve razumiješ
Nisam nikakav strucnjak,ali mogli su ljepse to uraditi. Previse stepenica ima. Vecini navijaca Zelje ovo smeta. Imas komentare na fb kao dokaz. Da su mogli i trebali ljepse uraditi jesu,ali sad je gotovo.
Opa, komentari na FB, sweet

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 20 mar 2017, 19:21

Kome smetaju stepenice neka googla Velodrome. Odjednom ce mu postati ljepse.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la arelinho » 20 mar 2017, 19:21

LjoZee je napisao/la:
MadrRasa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Bespotrebno stavljene duple stepenice. Od B do I katastrofa.
Tako je stručnjak, javi im se i predloži da promjene, poslušat će tebe 100%, vidi se na tebi da se u sve razumiješ
Nisam nikakav strucnjak,ali mogli su ljepse to uraditi. Previse stepenica ima. Vecini navijaca Zelje ovo smeta. Imas komentare na fb kao dokaz. Da su mogli i trebali ljepse uraditi jesu,ali sad je gotovo.
A dobro tebi smeta jer gledaš preko tv-a dok je uživo drukčije pa ne smeta navijačima. :) :)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la LjoZee » 20 mar 2017, 19:27

arelinho je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
MadrRasa je napisao/la: Tako je stručnjak, javi im se i predloži da promjene, poslušat će tebe 100%, vidi se na tebi da se u sve razumiješ
Nisam nikakav strucnjak,ali mogli su ljepse to uraditi. Previse stepenica ima. Vecini navijaca Zelje ovo smeta. Imas komentare na fb kao dokaz. Da su mogli i trebali ljepse uraditi jesu,ali sad je gotovo.
A dobro tebi smeta jer gledaš preko tv-a dok je uživo drukčije pa ne smeta navijačima. :) :)
100% [emoji6]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la arelinho » 20 mar 2017, 19:29

LjoZee je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
A dobro tebi smeta jer gledaš preko tv-a dok je uživo drukčije pa ne smeta navijačima. :) :)
100% [emoji6]
A tako ti je moj pinkii. :D :D

gigglessmoke
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la gigglessmoke » 20 mar 2017, 19:29

Signore je napisao/la:Kome smetaju stepenice neka googla Velodrome. Odjednom ce mu postati ljepse.
Nemoj tako, Stade Velodrome je svemirski brod za sve svjetske stadione.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 20 mar 2017, 19:30

gigglessmoke je napisao/la:
Signore je napisao/la:Kome smetaju stepenice neka googla Velodrome. Odjednom ce mu postati ljepse.
Nemoj tako, Stade Velodrome je svemirski brod za sve svjetske stadione.
Jeste, ali su nakitili stepenicama kao da je Bozic

Avatar
fixator
Postovi: 2307
Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
Lokacija: država željo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la fixator » 20 mar 2017, 19:47

Jos niko nije uslikao pogled sa tribine na teren...
sto bi "iskusniji" rekli: POV

;)
Semper Fidelis

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Zglavkar » 20 mar 2017, 19:48

Definitivno se ovo sa stepenicama moglo malo ljepše, "simetričnije" izvesti. Fakat je smiješno koliko pojedini srčano doživljavaju kao "napade" ako to neko kaže. Pa bar je to lako popraviti - malo dodavanja ili vađenja stolica, male korekcije betona kod stepenica i to je to.

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Scholl » 20 mar 2017, 19:48

Svaka cast na tribini, na brzini izgradnje, na akciji i na svemu, al htjeli vi to priznati ili ne, ovo izgleda kao da su se djeca malo poigrala. MIslim na postavljanje stolica

Avatar
MadrRasa
Postovi: 114
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MadrRasa » 20 mar 2017, 19:49

Pišam ti se na alijanc arenu

gigglessmoke
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la gigglessmoke » 20 mar 2017, 19:51

Zglavkar je napisao/la:Definitivno se ovo sa stepenicama moglo malo ljepše, "simetričnije" izvesti. Fakat je smiješno koliko pojedini srčano doživljavaju kao "napade" ako to neko kaže. Pa bar je to lako popraviti - malo dodavanja ili vađenja stolica, male korekcije betona kod stepenica i to je to.
Sve je ovo simetricno, ali brate ne izgleda lijepo.

Nego zbog čega na slovu A fali jedna bijela stolica do ulaza? Gore gdje je presječen gornji dio slova? 4 su stavili a treba 5. :mrgreen:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 20 mar 2017, 20:35

Tribina je fantastična, šteta što ne ide krov. Jedino što me smeta je natpis. Smeta me i inače natpis na svakom stadionu, pisao sam protiv čim sam vidio nacrt koji uključuje natpis, jer se zna čiji je stadion (vidio sam svega, ali najidiotskiji je na najružnijem stadionu na planeti, u Zagrebu), a od ljudi se tijekom utakmice ne vidi - pa ne vidim smisao - a ovdje me smeta što je nakaradno ispao zbog rasporeda prolaza. :rol:

Na same ulaze i prolaze nemam zamjerki, shema tribine je takva da oni koji su sudjelovali u izgradnji imaju više prolaza, to je OK. I da, ulazi mi, sad sa stolicama, izgledaju ogromni - pri izgradnji su izgledali manji nego na sjeveru. :D
Hayley <3

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.