Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avlami97 » 23 nov 2012, 11:43

Šta je sa Grbavicom?
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Elegant » 23 nov 2012, 11:55

avlami97 je napisao/la:Šta je sa Grbavicom?
Propada lagano, nista se ne desava po pitanju popravke ili slicno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FliX » 23 nov 2012, 13:11

avlami97 je napisao/la:Šta je sa Grbavicom?
Samo ti ime kaze.. 8-)

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la nime_tm87 » 24 nov 2012, 11:37

FliX je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Šta je sa Grbavicom?
Samo ti ime kaze.. 8-)
Hmmm, evo ja ne mogu da skontam, reci mi ti sta ime kaze kad si toliko pametan?

realno
Postovi: 145
Pridružen/a: 21 maj 2012, 15:39
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la realno » 24 nov 2012, 11:49

nime_tm87 je napisao/la:
FliX je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Šta je sa Grbavicom?
Samo ti ime kaze.. 8-)
Hmmm, evo ja ne mogu da skontam, reci mi ti sta ime kaze kad si toliko pametan?

Gdje god pogledas grbavo,od terena pa do tribina,na zalost. Iskreno bih volio da se tu nesto uradi
Celik u srcu

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la terabajt » 24 nov 2012, 12:10

Samo ti ime kaze.. 8-)[/quote]
Hmmm, evo ja ne mogu da skontam, reci mi ti sta ime kaze kad si toliko pametan?[/quote]


Gdje god pogledas grbavo,od terena pa do tribina,na zalost. Iskreno bih volio da se tu nesto uradi[/quote]
Teren i nije toliko los na Grbavici.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Elegant » 24 nov 2012, 12:29

Doci ce i Grbavica na svoje ako bude dobre volje da se nesto promjeni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×


Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Elegant » 30 nov 2012, 13:35

Ajde barem malo pozitivnih vijesti sto se tice sportskih objekata u BiH, ovaj trening centar ce ako Bog da odlicno da sluzi, samo da se zavrsi i da sve bude uredu.

Na Kosevu postavljeno 12.000 stolica, treba jos 6.500 ali nema para za to, kazu da cekaju da se usvoji buđet kantona pa ce se znati sta dalje. Ajde i te stolice su barem neki pomak, da hoce sredit mokre cvorove da ne gledam poplave na tribinama kao sto je bilo na jugu, iako ima jos puno posla tu barem se nesto promjenilo.

Grbavica ... jednog dana.

Bilino Polje samo odrzavati redovno, mozda se sta dogradi u buducnost. Trenutno nas najbolji stadion.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ramboamadeus
Postovi: 19
Pridružen/a: 25 nov 2011, 22:58
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ramboamadeus » 30 nov 2012, 20:44

Tereni po UEFA standardima


" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 dec 2012, 01:43

Znam da je off topic ali evo samo da vidite koliko drzava ima para (ne kao sto se prica) i u sta se ulazu te pare, presudite sami...

Veceras kod kolege gledamo neku emisuju, kada onaj Emerik (derpe) vodi, i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu. Dakle, samo sracunajte gdje mi zivimo i kakva se obmana vrsi nad ovim stanovnistvom koje iz dana u dan sve vise i vise gladuje...

I onda kada mi neko kaze da vlada ne moze napraviti Grbavicu ili renovirat Kosevo, dode mi da se roknem. Pokradose dusmani sve, a Sarajevo je mogao biti novi Las Vegas... ;)

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zamorano » 01 dec 2012, 10:46

DzoleZeljo je napisao/la:Znam da je off topic ali evo samo da vidite koliko drzava ima para (ne kao sto se prica) i u sta se ulazu te pare, presudite sami...

Veceras kod kolege gledamo neku emisuju, kada onaj Emerik (derpe) vodi, i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu. Dakle, samo sracunajte gdje mi zivimo i kakva se obmana vrsi nad ovim stanovnistvom koje iz dana u dan sve vise i vise gladuje...

I onda kada mi neko kaze da vlada ne moze napraviti Grbavicu ili renovirat Kosevo, dode mi da se roknem. Pokradose dusmani sve, a Sarajevo je mogao biti novi Las Vegas... ;)
Grbavica je Željina 1/1 kako se vi hvalite :D Pa ono čije je vlasništvo 1/1 nek sebi pravi...Sad bi mozda da vam i vlada pravi Grbavicu a da bude Željina i dalje 1/1,gdje si to vidio bolan:D Da i od pitarskuh para u budzetu napraviš Grbavicu i da bude samo Željina :lol: Sad ces reci da se i od manijaka odvaja za Koševo,i to je tacno,al je Koševo gradski stadion i mozete na njemu igrat kad hocete :D Samo vi Manijaci mozete se hvalit za stadion da je samo Željin,a onda kukat da vlada nece pomoci :lol: :lol: Nidje veze :D :lol:
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 dec 2012, 11:22

zamorano je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la:Znam da je off topic ali evo samo da vidite koliko drzava ima para (ne kao sto se prica) i u sta se ulazu te pare, presudite sami...

Veceras kod kolege gledamo neku emisuju, kada onaj Emerik (derpe) vodi, i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu. Dakle, samo sracunajte gdje mi zivimo i kakva se obmana vrsi nad ovim stanovnistvom koje iz dana u dan sve vise i vise gladuje...

I onda kada mi neko kaze da vlada ne moze napraviti Grbavicu ili renovirat Kosevo, dode mi da se roknem. Pokradose dusmani sve, a Sarajevo je mogao biti novi Las Vegas... ;)
Grbavica je Željina 1/1 kako se vi hvalite :D Pa ono čije je vlasništvo 1/1 nek sebi pravi...Sad bi mozda da vam i vlada pravi Grbavicu a da bude Željina i dalje 1/1,gdje si to vidio bolan:D Da i od pitarskuh para u budzetu napraviš Grbavicu i da bude samo Željina :lol: Sad ces reci da se i od manijaka odvaja za Koševo,i to je tacno,al je Koševo gradski stadion i mozete na njemu igrat kad hocete :D Samo vi Manijaci mozete se hvalit za stadion da je samo Željin,a onda kukat da vlada nece pomoci :lol: :lol: Nidje veze :D :lol:
Kada nisi u toku cijeli price u vezi Grbavice, onda nemoj ni iznositi svoje videnje dok se ne informises. Tacno je to sto govoris, nemam ti ja za to sta prigovoriti, ali kao sto sam ti naveo iznad, prvo se informisi tko treba da rekonstruise Grabvicu pa onda iznosi videnje. ;)

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la dubioza » 01 dec 2012, 11:31

DzoleZeljo je napisao/la: i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu.
Ne kazem da se ne trosi previse na svakakve gluposti ali ova racunica mi nije jasna. Ako trosis 1 milion na dan trebalo bi biti 365 miliona u godini a ne 8 milijardi, kao emerik racuna. :)
Republika Zenica

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 dec 2012, 11:37

dubioza je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la: i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu.
Ne kazem da se ne trosi previse na svakakve gluposti ali ova racunica mi nije jasna. Ako trosis 1 milion na dan trebalo bi biti 365 miliona u godini a ne 8 milijardi, kao emerik racuna. :)
Vidi, nisam o tome racunao, ova me cifra obmanila odmah.. :D A dobro vidi vjerovatno se ovaj zajebao, jer kada Izetbegovic moze da kupi blindu audija za 600.000 KM, onda skontaj koliko trosak moze da bude dnevno. :D

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 01 dec 2012, 11:47

dubioza je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la: i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu.
Ne kazem da se ne trosi previse na svakakve gluposti ali ova racunica mi nije jasna. Ako trosis 1 milion na dan trebalo bi biti 365 miliona u godini a ne 8 milijardi, kao emerik racuna. :)
ma to 365 miliona i zvuci na neku ruku normalno (iako je i to previse), ali 8 milijardi, to je neka izmisljena cifra, pa godisnji nominalni GDP nase drzave iznosi tek nekih tri i pol puta vise, tj. oko 27 milijardi KM.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 dec 2012, 11:52

AnelZ je napisao/la:
dubioza je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la: i istice on da je vlada ovoj godini potrosila 8 milijardi KM samo za privatne potrebe (Auta, odijela) pa ja mislim da Bijela kuca potrosi manje, istace jos da to ispade 1.000.000 KM po danu.
Ne kazem da se ne trosi previse na svakakve gluposti ali ova racunica mi nije jasna. Ako trosis 1 milion na dan trebalo bi biti 365 miliona u godini a ne 8 milijardi, kao emerik racuna. :)
ma to 365 miliona i zvuci na neku ruku normalno (iako je i to previse), ali 8 milijardi, to je neka izmisljena cifra, pa godisnji nominalni GDP nase drzave iznosi tek nekih tri i pol puta vise, tj. oko 27 milijardi KM.
SAmo nesto, je li onaj sinoc rekao 1.000.000 KM dnevno ili godisnje. Evo vidimo da godisnje ne moze biti.

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 885
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la SultanSulejman » 01 dec 2012, 13:20

Pupi04 je napisao/la:U Tuzli se barem kolko tolko gradi,koliko para toliko muzike ;)
A u Sarajevu sumnjam da ce se ista izgradit samo se prica i prica i prica a imate daleko vece mogucnosti neg TZ ;)
Krivo sarajlijicama što ne mogu uraditi niti jedan stadion :lol:

Svaka čast na postu!

zuka_TM
Postovi: 365
Pridružen/a: 08 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zuka_TM » 01 dec 2012, 13:24

Pa ti ces uskoro da navijas za Sarajevski klub,koji neko vrijeme da igra u Tuzli.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Elegant » 01 dec 2012, 13:31

Da nam politicari nisu lopovi, Sarajevo, Zenica, Tulza, Mostar, Banja L. bi imali moderne sportske objekte sto je sasvim normalnom u savremenim drustvima.

Ali ne mozes ti doci na red od idiota, koji prvo sebi mora kupiti par stanova, vikendice, jahte, auta, cak i privatne helikoptere, da obezbjedji 20. svoji generacija u u buducnosti.

Primjera radi bivsi ministar sigurnosti Ahmetovic dnevno sa sluzbenim autom pređe 320. km, Nermin Niksic na servis auta potrosi 19.000 KM, svi politicari, ministri imaju plate extra plus jos imaju odvojeni zivot, pa dnevnica, pa topli obrok nakupi se 8-10 hiljada mjesecno.

Vazno je da se placaju neke gluposti totalno ne bitne, a to sto drzavni tim nema gdje igrati, sto sportski talenti biraju druga drzavljanstva to ih ne interesuje.

Boze pomozi. :cry:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.