Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Lawer_88 » 21 sep 2012, 22:00

Eh ovako...ako vam nije mrsko :) da pišete idealnih 11 vaseg kluba koji su po vama obiljezili period od kada se igra Bh prvenstvo, pa do danas..ili onih kojih se jednostavno sjecate
evo počnem ja ( njih se sjećam :D )

NK ČELIK Zenica
1. Almir TOLJA (jednostavno čovjek znao braniti)
2. Emir JUSIĆ (ulijeva mi neku sigurnost)
3. Ekrem BRADARIĆ (dva auto gola protiv Genta...ali ipak je bio dobar, naravno u ostalim mecevima)
4. Senad BEGIĆ (vrlodobar)
5. Josip LUKAČEVIĆ (boljeg lijevog beka u Čeliku nisam gledao)
6. Asmir IKANOVIĆ (čovjek dva puta dao gol Sarajevu s Kobilje glave :lol: ..dogurao i do repke...bio dobar)
7. Matija MATKO (za vrijeme provedeno u Čeliku-imao je motor u nogama, u to vrijeme nijednog igraca kao njeg Robijasi nisu voljeli, znamo sta je dalje bilo :) )
8. Admir HASANČIĆ (golgeter)
9. Senad BRKIĆ (niskog rasta, a toliko golova dao glavom)
10. Nermin ŠABIĆ (njegove lopte su imale oči)
11. Amir JAPAUR (slabo ga se sjećam, ali kažu da je bio zmaj)
-----
12. Jasmin BURIĆ-Libe (znalo je dijete braniti)
13. Aidin Mahmutović (igralo dijete ko veliki)
14. Marciano (odličan bio)
15. Avdija Vršajević (ipak nas je zadužio, pa moram da ga stavim ovdje)

trener: Kemal Hafizović (odveo nas čovjek u Intertoto)
#samoČelik

MrAmani96
Postovi: 652
Pridružen/a: 12 avg 2011, 16:11
Lokacija: Rødovre
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la MrAmani96 » 21 sep 2012, 22:19

ZELJO:

1. Elvis Karis
2. Kuduzovic
3. Diatta
4. Ervin Smajlagic
5. Sergej Tica
6. Nermin Sabic
7. Perica Stanceski
8. Stanic
9. Rasid Avdic
10. Adis Obad 8-)
11. :arrow: Lazar Popovic (kapiten)

Zaklucajte temu 8-)

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Lawer_88 » 21 sep 2012, 22:37

MrAmani96 je napisao/la:ZELJO:

1. Elvis Karis
2. Kuduzovic
3. Diatta
4. Ervin Smajlagic
5. Sergej Tica
6. Nermin Sabic
7. Perica Stanceski
8. Stanic
9. Rasid Avdic
10. Adis Obad 8-)
11. :arrow: Lazar Popovic (kapiten)

Zaklucajte temu 8-)
pa ti sve Čelikovce nabrojao :D
a gdje su ti npr.. jedan Vazda, pa Muharemović, pa Bišćević, pa Zubanović ... a ovaj Diatta, zar to nije igrac Sarajeva..mozda si mislio Dialiba :)
#samoČelik

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Devil » 21 sep 2012, 23:40

Lawer_88 je napisao/la:
MrAmani96 je napisao/la:ZELJO:

1. Elvis Karis
2. Kuduzovic
3. Diatta
4. Ervin Smajlagic
5. Sergej Tica
6. Nermin Sabic
7. Perica Stanceski
8. Stanic
9. Rasid Avdic
10. Adis Obad 8-)
11. :arrow: Lazar Popovic (kapiten)

Zaklucajte temu 8-)
pa ti sve Čelikovce nabrojao :D
a gdje su ti npr.. jedan Vazda, pa Muharemović, pa Bišćević, pa Zubanović ... a ovaj Diatta, zar to nije igrac Sarajeva..mozda si mislio Dialiba :)
Ne osetis ironiju ? :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
samocelik
Postovi: 6020
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la samocelik » 21 sep 2012, 23:44

1.Almir Tolja(Beton)
2.Sejo Bajramović(uvijek borbeni omaleni Sejo.Uvijek sam volio igrace koji su trcali borili se uklizavali i stizali nemoguce lopte)
3.Elvedin Beganović(Bio jedno vrijeme i kapiten ekipe,jak pouzdan stoper i cini m ise jedne godine uzeo sudiji crveni karton iz ruke u Banja Luci)
4.Semjon Milošević(Potrefio se kada su Čelika vodili lopovi pa nije imao mnogo prostora da pokaze se,ali jedan igrac koji je bio omiljen kod pubilke i uvijek sikren)
5.Josip Lukačević(najbolji igrac u Čeliku koji je igrao zadnjih 10-ak godina po meni)
6.Džemal Tabaković(Postigao gol Gentu u Intertoto kupu.To je bila moja prva utakmica moj prvi gol i njega cu se sjecati do kraja zivota)
7.Nermin Šabić(Da mu guzica nije zinula za lovom danas bi bio legenda kluba i sigurno jedan od najboljih igraca u Čelikovoj istoriji)
8.Asmir Ikanović(2 gola Sarajevu iz Vgošće 8-) 8-) 8-) )
9.Senad Senad Brkić Brkić (ko god se sjeca Brke bilo jee Bog pa Brkić)
10.Avdija Vršajević(Borben,brz,dao par vaznih golova uviej omiljen kod Robijaša)
11.Aidin Mahmutović(iz svake situacije je znao postici pogodak,zato i jeste uvijek bio ljubimac zenicke publike)

12.Jasmin Burić(Najbolji Čelikov podmladak polije rata strašan talenat strašan golman moze ovaj momak jos mnogo toga u karijeri pokazati)
13.Adnana Zahirović(DAnašnji reprezentativac,bivsi kapiten Čelik uvijek davao 110% na terenu za voljeni klub)
14.Boris Pavić(Meni jedan od omiljenih igraca u Čelikovom dresu zato i jeste na ovom spisku)
15.Admir Hasančić(gol na Grbavici za 3-2 i 3 boda)
16.Vitomir Paškalj(bit cu slobodan i dodati neprikosnovenog Vitomira Paškalja) :lol: :lol: :lol:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Lawer_88 » 21 sep 2012, 23:52

samocelik je napisao/la:1.Almir Tolja(Beton)
2.Sejo Bajramović(uvijek borbeni omaleni Sejo.Uvijek sam volio igrace koji su trcali borili se uklizavali i stizali nemoguce lopte)
3.Elvedin Beganović(Bio jedno vrijeme i kapiten ekipe,jak pouzdan stoper i cini m ise jedne godine uzeo sudiji crveni karton iz ruke u Banja Luci)
4.Semjon Milošević(Potrefio se kada su Čelika vodili lopovi pa nije imao mnogo prostora da pokaze se,ali jedan igrac koji je bio omiljen kod pubilke i uvijek sikren)
5.Josip Lukačević(najbolji igrac u Čeliku koji je igrao zadnjih 10-ak godina po meni)
6.Džemal Tabaković(Postigao gol Gentu u Intertoto kupu.To je bila moja prva utakmica moj prvi gol i njega cu se sjecati do kraja zivota)
7.Nermin Šabić(Da mu guzica nije zinula za lovom danas bi bio legenda kluba i sigurno jedan od najboljih igraca u Čelikovoj istoriji)
8.Asmir Ikanović(2 gola Sarajevu iz Vgošće 8-) 8-) 8-) )
9.Senad Senad Brkić Brkić (ko god se sjeca Brke bilo jee Bog pa Brkić)
10.Avdija Vršajević(Borben,brz,dao par vaznih golova uviej omiljen kod Robijaša)
11.Aidin Mahmutović(iz svake situacije je znao postici pogodak,zato i jeste uvijek bio ljubimac zenicke publike)

12.Jasmin Burić(Najbolji Čelikov podmladak polije rata strašan talenat strašan golman moze ovaj momak jos mnogo toga u karijeri pokazati)
13.Adnana Zahirović(DAnašnji reprezentativac,bivsi kapiten Čelik uvijek davao 110% na terenu za voljeni klub)
14.Boris Pavić(Meni jedan od omiljenih igraca u Čelikovom dresu zato i jeste na ovom spisku)
15.Admir Hasančić(gol na Grbavici za 3-2 i 3 boda)
16.Vitomir Paškalj(bit cu slobodan i dodati neprikosnovenog Vitomira Paškalja) :lol: :lol: :lol:
nećeš vjerovati...al i meni..prva tekam uzivo u zivotu...i prvi vidjen gol uzivo na BP... pa mozda smo isto godiste :D a mozda si mi i jaran koji je samnom zajedno gledao tu tekmu pored men...samo neces reci :lol:
#samoČelik

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la bekicamir » 21 sep 2012, 23:54

HSK Zrinjski Mostar



...................Mitrovic................

Nikolic.....Vidic.......Sunjic........Zurzinov

Smajic..B.Sliskovic...Modric.....Stojanovic

.........Diarra.........Rajovic............

Zeba
Kordic
Musa Igor
Melher

Ovo bi igralo ligu prvaka ! :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Devil » 22 sep 2012, 00:05

Evo ja cu krenuti prvo sa Slavijom....

Ratko Dujkovic Strasan golman,igrac koji i sada brani u Slaviji,strasnih odbrana imao.Imao i padova u karijeri ali ipak VRH.
Bojan Regoje Strasan odbrambreni igrac,mogu mu zamerati na njegovom divljastvu ali je stoper koga bi pozelela svaka ekipa u ligi,sto potvrdjuju i ponude koje je imao,ali je ostao skoro do kraja veran Slaviji,ipak na kraju presao u Olimpic,ali ja ne sumnjam da ce zavrsiti karijeru medju Sokolovima.
Ivan Stankovic Odlican stoper takodje.Igrao nekada za Partizan,a sa Slavijom prosao sve,nekoliko odlicnih sezona,toliko da se posle kraja igracke karijere za stalno preselio u Sarajevo.
Branislav Arsenijevic
Verovatno jedan od najboljih desnih koje sam ja gledao u ligi BIH.Da nije bilo povrede ne bi on sada bio u Azerbejdzanu nego negde drugo.Jedna od najboljih Slavijinih kupovina,kojih je svakako bilo pregrst tokom novije istorije.
Zoran Belosevic
Nesta slicno kao sto vredi i za Branislava Arsenijevica samo leva strana.
Vlastimir Jovanovic
BIo je odlican u Slaviji,stigao do mesta reprezentativca BIH,pa se onda obreo u Koroni gde i sada igra.Vrlo zahvalan vezista koga su takodje hteli mnogi PL klubovi ali ipak on je otisao u inostranstvo,sasvim opravdano,to i zasluzuje.
Dimitrije Injac
Kakav je to vezista bio.Dve sjajne godine u Slaviji a potom fenomenalnih pet sezona u Lechu iz Poznana.Strasan igrac,mozda toliko nije dao Slaviji koliko je u inostranstvu ali ipak ne moze se bez njega sastaviti tim "Sokolova".
Sretko Vuksanovic
A tek on kakav je virtouz sa loptom bio.Sa 38 godina u izboru Avaza najbolji igrac lige zajedno sa Turkovicem.Jednostavno doktor fudbala i dalje cenjen u Francuskoj a i navijaci Zeljeznicara ga se dobro secaju.Zbog njega je kazu svojevremeno i Gignac trebao preci u Slaviju dok jos nije postao afirmisan igrac.
Ognjen Todorovic Dao je mnogo Slaviji i ja bez njega ekipu ne mogu da zamislim.Jeste '89 godiste ali ono sto je on radio je bilo odlicno.U jednom trenutku za mene zasigurno jedan od najboljih igraca PL BIH.
Darko Spalevic Najmanje dileme je bilo u napadu.Prvo mesto cvrsto drzi Darko Spalevic,to prosto ne moze da se osporti.
Milanko Djeric A drugo jedan od najboljih napadaca svih vremena istocnog dela RS-a. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Lawer_88 » 22 sep 2012, 00:11

Darko Spalevic Najmanje dileme je bilo u napadu.Prvo mesto cvrsto drzi Darko Spalevic,to prosto ne moze da se osporti.
...da...jedan od najboljih napadača koji je igrao u BiH...znao je zabiti sto jest jest ;)
#samoČelik

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la astra1922 » 22 sep 2012, 08:17

evo i ja cu napisati ekipu svoje zvijezde u malo novijoj historiji zadnjih mozda 8-9 godina

1. jedan jedini elvis karic---- dosao u prvoj ligi i jedan od najzasluznijih za ulazak i ostanak u premijer ligi

2.jasmin moranjkic kapiten i nas najbolji igrac zadnje linije

3.velibor vasilic---- dosao u drugoj ligi kao moze se reci anonimus a na kraju zavrsio u zelji sto govori o kakvom je igracu rijec

4.rusmir jusic igrac sa najvise nastupa za zvijezdu u prvoj i premijer ligi ,vec 8.godina kod nas nikad povrijeden a ni uvrijeden

5.srdan savic--- strijelac mnogih vaznih golova za nas dobar borac i om je od nas otisao u zelju

6.amir hamzic---o njemu se nema sta reci sve su price ispricane ziva legenda

7.sabit alimanovic--- za kratko vrijeme pobrao sve ssimpatije ljudi u gradaccu

8.armin delic-- od pocetka je tu zalaganje uvijek 100 posto dosta dobrih partija je odigrao

9. senad husic-- bek kojeg smo doveli sa 18 godina i sada nosi nas dres uvijek daje sve od sebe

10. damir smajlovic najboli --napadac kojeg je zvijezda imala

11.dragan matic covjek koji nas je uveo svojim golovima iz saban lige do premijer lige


rezerve...mustafa kodro,damir tosunovic,zoran brkovic ,branislav nikic
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la Rule_hz » 22 sep 2012, 09:37

FK SARAJEVO:


MIRSAD DEDIC


SMIJECANIN TRIVUNOVIC KRUPINAC BERBEROVIC







ALMIR TURKOVIC AMAR FERHATOVIC REPUH





EMIR OBUCA ALEN SKORO ALEN AVDIC

PS: ALAIM, TORLAK,DZAKMIC, BUCO OSMAHNODZIC,
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la bekicamir » 22 sep 2012, 18:46

bekicamir je napisao/la:HSK Zrinjski Mostar



...................Mitrovic................

Nikolic.....Vidic.......Sunjic........Zurzinov

Smajic..B.Sliskovic...Modric.....Stojanovic

.........Diarra.........Rajovic............

Zeba
Kordic
Musa Igor
Melher

Ovo bi igralo ligu prvaka ! :D
Mitrovic- trenutno zamjena Kelavi u Dinamu,odlican golman koji je bio uvijek na pravom mjestu,da je imao boljeg mendzera i karijera bi bila bolja!

Stanisa Nikolic -jedan od najboljih desnih bekova koji je igrao u Zrinjskom uz Nusreta Muslimovica,Nikolic je imao igru prema naprijed i prema nazad,steta sto zavrsne dane karijere provodi u slabasnoj Slobodi jos je to igrac za premijer lige!

Velimir Vidic- covjek koji je Raula strpao u mali dzep,trenutno u RNK Splitu,slucaj sa glavom,malo problematican lik ali odlican i borben stoper!

Toni Sunjic- ako je vidic stprao Raula onda je ovaj unistio Shevchenka i proslo prvenstvo Dynamu uzeo titulu tako sto Shevchenko nije opalio po golu,odlican mladi stoper,u sastavu je jer je domaci decko!

Zurzinov-borben i agilan uvijek bio i ostao!

Smajic Sulejman-doveli ga iz Bugojanske Iskre,nitko nije niti znao za njega,odigrao odlicno svoje godine za HSK Zrinjski,kada je trebalo otici u Anderlekt otkrivena mu je srcana mana i od tada momak cesto izbiva sa terena ,jedan od najvecih talenata ,mogao je postati netko i nesto u svijetu nogometa!

Baka Blaz Sliskovic- igrao je za Zrinjski jedno vrijeme poslije rata,ostali su trcali Baka je djelio lopte sa sredine terena Tikiju i ostalima,steta sto je takvo vrijeme ....

Luka Modric- decko koji trenutno nastupa u Real Madridu

Danijel Stojanovic-mozda smo imali i boljih lijevih krilnih igraca ali ovaj momak je na mene ostavio dojam tako sto je uvijek bio odlican i borben bez obzira protiv koga se igralo,mozda sam mogao umijesto njega staviti Zizovica!

Lamine Diarra- nabolji strijelac srpskog prvenstva u povijesti,covjek dok je igrao u Zrinjskom prolazio je odbranu suparnicku kao od sale,steta sto se nije dulje zadrzao!

Zoran Rajovic- postavio bi Kresimira Kordica ali je po meni taj izdajica kluba ,Zoran je igrao 2005 najbolji nogomet u ligi i trebao je u Hajduk da se nije Ciro umijesao!

Sve u svemu ova momcad je daleko najbolja i tocka! :D

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la silenT » 22 sep 2012, 23:37

@bekicu Slaven Musa je bolji stoper i od Vidića i od Šunke za duplo ;)
također Tiki Skoko je najbolji desni bek našeg kluba ikad! da ga povrede nisu .ebavale kroz karijeru taj je momak mogao igrati gdje je htio... Staniša je poslije njega bio najbolji, ali dalekooo iza Tikija...

ovo ostalo je manje-više OK... jedino ti fale Marenzzi i Maka Ivanković koji moraju naći mjesta u ovakvom sastavu
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la bekicamir » 23 sep 2012, 16:56

silenT je napisao/la:@bekicu Slaven Musa je bolji stoper i od Vidića i od Šunke za duplo ;)
također Tiki Skoko je najbolji desni bek našeg kluba ikad! da ga povrede nisu .ebavale kroz karijeru taj je momak mogao igrati gdje je htio... Staniša je poslije njega bio najbolji, ali dalekooo iza Tikija...

ovo ostalo je manje-više OK... jedino ti fale Marenzzi i Maka Ivanković koji moraju naći mjesta u ovakvom sastavu
Tko ce se sviju sjetiti!Mozda Maka umjesto s
Stojanovica na lijevom a Tiki na mjestu Nikolica.

.....................Mitrovic...................

Skoko.......Vidic...........Sunjic.....Zurzinov

Smajic......Baka..........Modric......Ivankovic

.............Diarra.........Rajovic................ :D

Slaven je bio prespor i igrao je defanzivnog veznog a takvom igracu u mojoj taktici nema mjesta! :lol: :lol:

Avatar
ScooTeR
Postovi: 268
Pridružen/a: 10 avg 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la ScooTeR » 26 sep 2012, 23:43

Mislim da nema potrebe kucati,SVI ama BAS SVI znaju da je zeljo imao najbolje igrace .
Evo sam par igraca pa kljucaj temu;Edin Dzeko,Kenan Hasagic,Samir Muratovic,Dialiba,Guso,Beslija,Muharemovic,Gredic,Stilic,Jahic,Biscevic,itd itd......KLJUCAJ!!!!
Amar Osim!!!!
Kraj price!!!!!

Avatar
deenniiVCF
Postovi: 140
Pridružen/a: 25 jul 2012, 18:32
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la deenniiVCF » 27 sep 2012, 00:02

ScooTeR je napisao/la:Mislim da nema potrebe kucati,SVI ama BAS SVI znaju da je zeljo imao najbolje igrace .
Evo sam par igraca pa kljucaj temu;Edin Dzeko,Kenan Hasagic,Samir Muratovic,Dialiba,Guso,Beslija,Muharemovic,Gredic,Stilic,Jahic,Biscevic,itd itd......KLJUCAJ!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nisi skonto poentu teme,ne trazi se ko je imao najbolje igrace.Vec se trazi da se napise najbolji tim od igraca koji su igrali u tom klubu od '95.
Zadnja izmjena: deenniiVCF, dana/u 27 sep 2012, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.
.Amunt Valencia !!!

Jer to Je čast i sudbina i KRV Zeničana LJUBAV VELIKA ...

Avatar
ScooTeR
Postovi: 268
Pridružen/a: 10 avg 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la ScooTeR » 27 sep 2012, 00:04

deenniiVCF je napisao/la:
ScooTeR je napisao/la:Mislim da nema potrebe kucati,SVI ama BAS SVI znaju da je zeljo imao najbolje igrace .
Evo sam par igraca pa kljucaj temu;Edin Dzeko,Kenan Hasagic,Samir Muratovic,Dialiba,Guso,Beslija,Muharemovic,Gredic,Stilic,Jahic,Biscevic,itd itd......KLJUCAJ!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisam ni sumnjao da ima ljubomornih!
Amar Osim!!!!
Kraj price!!!!!

Avatar
deenniiVCF
Postovi: 140
Pridružen/a: 25 jul 2012, 18:32
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la deenniiVCF » 27 sep 2012, 00:05

ScooTeR je napisao/la:
deenniiVCF je napisao/la:
ScooTeR je napisao/la:Mislim da nema potrebe kucati,SVI ama BAS SVI znaju da je zeljo imao najbolje igrace .
Evo sam par igraca pa kljucaj temu;Edin Dzeko,Kenan Hasagic,Samir Muratovic,Dialiba,Guso,Beslija,Muharemovic,Gredic,Stilic,Jahic,Biscevic,itd itd......KLJUCAJ!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisam ni sumnjao da ima ljubomornih!

edit-ovao sam post, procitaj ponovo ;)
.Amunt Valencia !!!

Jer to Je čast i sudbina i KRV Zeničana LJUBAV VELIKA ...

Avatar
ScooTeR
Postovi: 268
Pridružen/a: 10 avg 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la ScooTeR » 27 sep 2012, 00:09

Ok to,ja sam naveo ove koji su bili dobri i napravili solidne karijere.
A sad ce edit da ovo fino poslozim:D
Amar Osim!!!!
Kraj price!!!!!

Avatar
classic
Postovi: 669
Pridružen/a: 28 jun 2011, 15:11
Kontakt:

Re: Idealnih 15 (11+4) vašeg BH kluba od 1995-do danas

Post Postao/la classic » 27 sep 2012, 01:07

FK Sloboda Tuzla

Odprike po mom nekom sjecanju

Sef struke bi bio rahmetli Mustafa Hukic Huka

------------------------------------------Mirsad Dedic

Stanisa Nikolic-----Gradimir Crnogorac-----Muhamed Konjic-----Vedin Music

-----------------------------------------Karic Denis

Tarik Okanovic------------------------------------------Adnan Osmanhodzic-Buco

------------------------------------Said Husejinovic

--------------------------Alen Mešanovic-------------Enes Mesanovic



Denis Mujkic, Sakib Malkocevic-Sok, Stefam Gavaric, Nedim Halilovic
Fundamentalno obrati paznju na ponasanje.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.