Muamer Svraka

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la bhsport » 24 jul 2013, 09:51

gringobih je napisao/la:Svraka i repka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Poslije Mravca najveci kloc u nasoj repci...Decko je pogrijesio zanimanje on se ubio da radi za Avon....
Nemoj tako Gringo, dao je doprinos sa 2 gola, ali ovo sada je ocajno, vec godinu je van forme svake i zato ne zasluzuje poziv u repku, samo da se hoce prodati da ga ne gledam vise u Zelji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la amho » 24 jul 2013, 09:53

bhsport je napisao/la:
Amoxicillin je napisao/la:
bhsport je napisao/la: Italija, Engleska, Njemacka, Francuska, Spanija su lige petice.
'evropske lige' su nesto drugo, tu imas od belgije, holandije, poljske do malte i san marina po tome su i one evropske lige ali i zbljh liga ko nasa.
Tika taka 2 tekme 2 gola, hejteri odskakucite. Covjek koristi svaku minutu u repki.
joj eto ja mislio da su to vijetnam, panama, uzbekistan, južni timor, thailand lige petice -_-

kako možeš bit' takva bukva majke ti tvoje..pa prvi ja kad kažem lige petice (normalno znam koje su) podrazumjevam i belgijsku jupiler, holandsku eredivise i tako... (nisam glup što ti misliš, al' msm da se izdvajaju ove lige + poljska i portugalska od liga san marina, lihtenštajna i tako..)

De pogledaj malo šire boga ti....

I što se tiče iskorištavanja minuta, mislim da bi ih bolje iskoristio Kvesić da je zdrav...
Svraka je samo imao bljesak, ako proradi kao prije, slobodno nađi moj post i ja ću napisat' da sam glup i držaću njegovu sliku za avatar i u potpisu "Muamer svraka, tika-taka" ...eto
Mislim da brkas pojmove, lige peticu su one koje sam ti nabrojao ostale nisu jer se ne bi zvale lige petice nego lige desetke ili pedesetke sa obzirom sta ti sve podrazumjevas pod peticom.
Kvesic ne igra istu poziciju kao Svraka, uostalom covjek je do sada u repki korektno odigrao sto je imao priliku.
Postigao dva gola i to niko nece i ne moze promijeniti. Da je kvalitet za prvih 11 i nije, ali da ima mjesta na ovom spisku ima jer ocito ga repka cini boljim igracem nego Zeljo.
francuska liga vec dvije godine nije medju ligama petice, odnosno 5 najjacih evropskih liga, obzirom da ih je portugalska liga pretekla.. a kako stvari stoje, ako ove godine francuski klubovi ne naprave veci iskorak u odnosu na portugalce, nece se to jos dugo vratiti na staro, obzirom da naredne godine francuskoj ligi otpada prilicno uspjesan ranking iz sezone 09/10 (gledajuci u odnosu na portugalsku ligu)...

vezano za temu... svraka je u ove dvije tekme s ceskim prvakom pokazao da se ne moze nositi s veznim redom najboljeg kluba sesnaeste lige evrope... o ligama petice moze samo mastati...

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Head » 24 jul 2013, 10:02

"Godinu dana sam reprezentaciji i naravno da se nadam i pozivu za prijateljsku utakmicu s Sjedinjenim Američkim Državama u augustu. Bit će to dobra provjera za dvomeč sa Slovacima, gdje bi mogli obezbijediti plasman na SP u Brazil", dodao je Svraka.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Zaebo je i Mikelinija,Mravca,Svrsajevica.
1946

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Batko » 24 jul 2013, 10:06

Pazi mu samopouzdanja? On bi poziv u 14 reprezentaciju svijeta a ne moze da se dokaze u jednom miki maus klubu i miki maus ligi.... :lol: :lol: :lol:

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la gringobih » 24 jul 2013, 10:20

Ma sinoc sam bio na Kosevu on i Adilovic su mi nabili 10 sijedih dlaka...Kreator i egzekutor u teoriji a na terenu kao Stanlio i Olio.... :evil:

slika
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la jasmin10 » 24 jul 2013, 10:30

iVar je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
AlenHalilovic je napisao/la:Pa zna se sto je u reprezentacije, sigurno ne radi kvaliteta nego da se proda ;)
pa hocemo li svakog igraca gurati u repku da se sto bolje proda :roll: bolje da se gura husejinovic, nego svraka :roll:
Ma kakvi oni ba, treba djecu gurat' ;)
pa to. nema smisla da se gura igrac od 25 godina. pa ko ce ga kupit da mi je znat :roll:

tulln
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 apr 2012, 09:37
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la tulln » 24 jul 2013, 14:04

Jamak je za Svrak Messi

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la viKK » 24 jul 2013, 16:30

svraka se gubi gdje god da igra .. dva vrlo sretna gola je uspio zabiti u 2 prijateljske , i to je ono što ga drži na spisku. i da , drži ga na spisku i činjenica da igra u BHPL , pa da ne ispadne da ne pozivamo nikoga iz naše lige . da se ponadaju malo ovi jadnici što igraju u PL da i oni mogu dobiti poziv nekad.
svraka je u ove dvije tekme s ceskim prvakom pokazao da se ne moze nositi s veznim redom najboljeg kluba sesnaeste lige evrope...
upravo tako .. ajd da je on neki mlad igrač pa da ima vremena da se proda , al on ima 25 godina , i može samo niže ići , nikako bolji igrač ne može postati.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Goalgetter » 24 jul 2013, 18:54

Pridruzujem se cestitkama :mrgreen:

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zgembo89 » 24 jul 2013, 19:24

tika taka Muamer Svraka :) neko reče na FB sinoć da bi trebo biti voditelj na Glam Blam Hayatu kaže dobro mu ide..

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la ciza » 24 jul 2013, 19:41

slika
istekao mu rok treba ga dat djaba

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la bagrcavi » 24 jul 2013, 20:19

On nije za Želje, a kamoli za reprezentacije.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la viKK » 24 jul 2013, 22:04

ne brinite se , ovih 500 000€ je cijena lopte , a njega ni za džabe ne bi nitko uzeo

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Consigliere » 25 jul 2013, 00:25

Dobar je ba Svraka, samo je vec mislima u inostranstvu.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Cartman » 25 jul 2013, 01:39

Jednostavno nikakav igrac. Prosjek prosjeka. Zalutao na spisak.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Batko » 25 jul 2013, 10:07

Consigliere je napisao/la:Dobar je ba Svraka, samo je vec mislima u inostranstvu.
Ostace jos dugo u takvim mislima...

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la 1L8F9C2 » 25 jul 2013, 10:14

Zalosno je da Jamak godinama proziva dok se ovom daje podrska, a ja vam garantujem da Nermin ima podrsku kao Muamer da bi danas igrao u jacoj ligi. Svraka je nikakav igrac, kod drugog gola fol dribla i onda glumi povredu jer zna da ce ga Osim kazniti. Moj Safete gdje su ti oci.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2013, 14:36

Zamisli kakav kloc moras biti da ti ni isforsirani nastupi u reprezentaciji koja je u top15 na listi ne mogu pomoci da ostvaris transfer iz nase lige a cak si i nekako zabio dva gola za istu. Neka Susic izbaci likove poput Svrake iz reprezentacije i oslobodi mjesto za mladje i bolje od kojih ce biti neke koristi.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zgembo89 » 25 jul 2013, 15:50

1L8F9C2 je napisao/la:. Svraka je nikakav igrac, kod drugog gola fol dribla i onda glumi povredu jer zna da ce ga Osim kazniti.
:D

lucif3R666
Postovi: 1267
Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la lucif3R666 » 25 jul 2013, 15:52

cuj svraka :lol: :lol: :lol:
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.