Muamer Svraka

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la anti_zli » 03 jun 2013, 14:45

Guvo izadi malo prosetaj, opusti se malo. Kad bi se gledale igracke kvalitete a ne interes kluba ( prodajs) Svraks ni u Zelji ne bih igrao u prvih 11 !

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Amoxicillin » 03 jun 2013, 16:27

Guvo je napisao/la:
Znaci Zukanovic, Pandza i ostali ne valjaju jer ne igraju u ligama petice ???
e bukvo moja, kad neko kaže "lige petice" misli na evropske lige, ne na neku žbljh ligu, uz dužno poštovanje, al naša liga je žbljh.
Svraka da može, dogur'o bi do Maribora barem, ali avaj....

Kvesić okej, Zolotić okej, mali Hodžić okej, ma i Bekrija okej (samo da udje u formu), al' Svraka ://
Ne znam, jednostavno lik nema ono nešto.
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11627
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 17:14

Amoxicillin je napisao/la: Ne znam, jednostavno lik nema ono nešto.
Nema on nista, kamoli nesto posebno.
Celik!3,2,2.

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Zekoo » 03 jun 2013, 17:45

Amoxicillin je napisao/la: e bukvo moja, kad neko kaže "lige petice" misli na evropske lige, ne na neku žbljh ligu, uz dužno poštovanje, al naša liga je žbljh.
Nemoj se trudit džabe :D

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 21:27

Amoxicillin je napisao/la:
Guvo je napisao/la:
Znaci Zukanovic, Pandza i ostali ne valjaju jer ne igraju u ligama petice ???
e bukvo moja, kad neko kaže "lige petice" misli na evropske lige, ne na neku žbljh ligu, uz dužno poštovanje, al naša liga je žbljh.
Svraka da može, dogur'o bi do Maribora barem, ali avaj....

Kvesić okej, Zolotić okej, mali Hodžić okej, ma i Bekrija okej (samo da udje u formu), al' Svraka ://
Ne znam, jednostavno lik nema ono nešto.
Dosao je Zeba do Maribora, igracina je za pola sada u repci pa ga nema. Smijesan si. A ti ako ne znas sta znaci liga petica sto je covjek napisao nisam ja izmislio, idi umij se.
Kad se kaze liga petica zna se sta se misli, cuj evropske lige :lol: :lol:
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la DukeOfWellington » 03 jun 2013, 21:29

Navijači Želje koji osporavaju Svraku to rade isključivo što su frustrirani njegovom ne tako dobrom sezonom koja je iza nas, i naravno da u tome pretjeruju. Ovaj navijač Čelika kad se izjasni da je njegov Čelik prosječan BH klub i da je Željo za njegov klub sila nebeska, što je notorna činjenica, onda će biti relevantan da daje neki sud o Svraki, do tad se njegovo piskaranje na tu temu može smatrati isključivo ispoljavanjem frustracija.

Fudbalski velemajstor Svraka, Eric Clapton sa Grbavice, će svaku minutu u dresu reprezentacije nastaviti da koristi maksimalno (kao i dosad) i na taj način pokazati da je nepravedno zapostavljen u odnosu na neke poluigrače iz osrednjih klubova nekih poluliga i kojeg će trenutni pljuvači i kritičari dizati u herojske visine.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11627
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 22:04

Ja nigdje u postu ne spomenuh Zelju, a ovi govore da jesam. Znaci bolnicki slucaj.

Koliko je kvalitetan samo ce nastaviti koristiti minute koje dobije, a prava kvaliteta se ogleda u tome sto ce dobijati po 5 minuta u prijateljskim utakmicama.
Celik!3,2,2.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 22:17

Cim si dosao na temu Svrake znaci da si napacen opasno, a Zeljo svakako jer ste vi mrzitelji istog i sve sto u njemu obitava.
Kompleksavam izlazi na usi.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11627
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 22:22

A kad se vi nakacite na temu Adnana to onda nije kompleks? To je onda normalna stvar.

Ja nista licno nemam protiv momka, ne smeta mi ni u reprezentaciji jer ne dobija sansu izkazati svoje nesposobnost.
Celik!3,2,2.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 22:24

AllGunsBlazing je napisao/la:A kad se vi nakacite na temu Adnana to onda nije kompleks? To je onda normalna stvar.

Ja nista licno nemam protiv momka, ne smeta mi ni u reprezentaciji jer ne dobija sansu izkazati svoje nesposobnost.
Kakav bolan Adnan? Ja na vasoj temi nikad nisam sirio gluposti kao ni o vasim igracima, jer kakve igrace imate vidi se po uspjesima koje pravite.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la bhsport » 03 jun 2013, 22:25

Amoxicillin je napisao/la:
Guvo je napisao/la:
Znaci Zukanovic, Pandza i ostali ne valjaju jer ne igraju u ligama petice ???
e bukvo moja, kad neko kaže "lige petice" misli na evropske lige, ne na neku žbljh ligu, uz dužno poštovanje, al naša liga je žbljh.
Svraka da može, dogur'o bi do Maribora barem, ali avaj....

Kvesić okej, Zolotić okej, mali Hodžić okej, ma i Bekrija okej (samo da udje u formu), al' Svraka ://
Ne znam, jednostavno lik nema ono nešto.
Italija, Engleska, Njemacka, Francuska, Spanija su lige petice.
'evropske lige' su nesto drugo, tu imas od belgije, holandije, poljske do malte i san marina po tome su i one evropske lige ali i zbljh liga ko nasa.
Tika taka 2 tekme 2 gola, hejteri odskakucite. Covjek koristi svaku minutu u repki.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11627
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 22:54

Guvo je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:A kad se vi nakacite na temu Adnana to onda nije kompleks? To je onda normalna stvar.

Ja nista licno nemam protiv momka, ne smeta mi ni u reprezentaciji jer ne dobija sansu izkazati svoje nesposobnost.
Kakav bolan Adnan? Ja na vasoj temi nikad nisam sirio gluposti kao ni o vasim igracima, jer kakve igrace imate vidi se po uspjesima koje pravite.
Vidis razlike, ti pljujes po Celiku, ja kritikujem Svraku a ne Zelju. Ali jos si glup da to skontas.
Celik!3,2,2.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 23:03

AllGunsBlazing je napisao/la:
Guvo je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:A kad se vi nakacite na temu Adnana to onda nije kompleks? To je onda normalna stvar.

Ja nista licno nemam protiv momka, ne smeta mi ni u reprezentaciji jer ne dobija sansu izkazati svoje nesposobnost.
Kakav bolan Adnan? Ja na vasoj temi nikad nisam sirio gluposti kao ni o vasim igracima, jer kakve igrace imate vidi se po uspjesima koje pravite.
Vidis razlike, ti pljujes po Celiku, ja kritikujem Svraku a ne Zelju. Ali jos si glup da to skontas.
Ti kritikujes nekog. Ko tebe sta pita! Idi slavi 4 mjesto :lol:
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Sabinho » 03 jun 2013, 23:07

A svega mi niste normalni,aj' popustite Svraka je tu gdje je,i to ce teko biti sigurno i u iducim rep.akcijama.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Sarajlijc@ » 03 jun 2013, 23:14

Nismo odavno boljeg igraca u reprezentaciji imali, cudi me da veliki klubovi ne prepoznaju njegov talenat :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la exbabilon » 03 jun 2013, 23:23

Sarajlijc@ je napisao/la:Nismo odavno boljeg igraca u reprezentaciji imali, cudi me da veliki klubovi ne prepoznaju njegov talenat :mrgreen:
Suvisni komentari, neke se stvari nikad nece promijeniti.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11627
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 23:26

Ne pita me niko, kao ni tebe.
Celik!3,2,2.

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Amoxicillin » 04 jun 2013, 01:35

bhsport je napisao/la: Italija, Engleska, Njemacka, Francuska, Spanija su lige petice.
'evropske lige' su nesto drugo, tu imas od belgije, holandije, poljske do malte i san marina po tome su i one evropske lige ali i zbljh liga ko nasa.
Tika taka 2 tekme 2 gola, hejteri odskakucite. Covjek koristi svaku minutu u repki.
joj eto ja mislio da su to vijetnam, panama, uzbekistan, južni timor, thailand lige petice -_-

kako možeš bit' takva bukva majke ti tvoje..pa prvi ja kad kažem lige petice (normalno znam koje su) podrazumjevam i belgijsku jupiler, holandsku eredivise i tako... (nisam glup što ti misliš, al' msm da se izdvajaju ove lige + poljska i portugalska od liga san marina, lihtenštajna i tako..)

De pogledaj malo šire boga ti....

I što se tiče iskorištavanja minuta, mislim da bi ih bolje iskoristio Kvesić da je zdrav...
Svraka je samo imao bljesak, ako proradi kao prije, slobodno nađi moj post i ja ću napisat' da sam glup i držaću njegovu sliku za avatar i u potpisu "Muamer svraka, tika-taka" ...eto
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la harishp » 04 jun 2013, 01:45

exbabilon je napisao/la:
Sarajlijc@ je napisao/la:Nismo odavno boljeg igraca u reprezentaciji imali, cudi me da veliki klubovi ne prepoznaju njegov talenat :mrgreen:
Suvisni komentari, neke se stvari nikad nece promijeniti.
Apsolutno ....suvisno.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Monolog » 04 jun 2013, 09:18

Najbolje da Svrakina tema bude premještena na podforum "Premijer liga BiH". :mrgreen: Zašto? Zato što se tamo svakodnevno svađaju na relaciji Sarajevo-Zenica, dok je ovdje ipak (bila) nešto normalnija atmosfera.

Pojedini Željovci napade na Svraku shvataju kao napade na Želju, što uopće nije slučaj. Tačno čovjek pomisli da je Svraka kombinacija Pjanića, Salihovića i Tourea i da su navijači drugih klubova ljubomorni na činjenicu da takav dragulj igra u Željezničaru. :mrgreen:

Za našu ligu je Svraka više nego dobar igrač. Što se tiče reprezentacije - jok. Može dobiti poziv, al' da se na njega ozbiljno računa - to već nema smisla. Ono što mu ide u prilog je Pape. Znamo svi da se teško ulazi na spisak reprezentativaca, a još teže izlazi sa istog. Dakle, dokle god je Pape na selektorskoj funkciji, dotle će Svraka imati reprezentativni poziv. Eh, da li će igrati, to je već druga priča. Mišljenja sam da se ništa bitnije neće promijeniti i da će Muamer igrati u prijateljskim utakmicama, te da u ovim bitnijim (kvalifikacionim) može dobiti minutu samo u "garbage timeu".
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.