Muamer Svraka

BlazKraljevic
Postovi: 107
Pridružen/a: 03 feb 2013, 01:17
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la BlazKraljevic » 07 feb 2013, 03:50

Bravo za Muamera, pokazao je da mu je Safet sa razlogom vjerovao. Ne bi mi iznenadilo ako bi poceo neku od narednih utakmica, mislim da bi mogao postati drugi Muratovic.

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la KB-TM87 » 07 feb 2013, 12:21

HZ_ilidzaa je napisao/la:Nevjerovatno mi je drago zbog njega.Jednom sam ga upoznao u diskoteci , bili zajedno za stolom.Uglavnom em je igrac em je ljudina.Ako ce nam itko dati gol na sljedecem derbiju nek to bude Svraka , nece mi biti krivo.Covjek je patriota na desetu.O Sarajevu prica kao da igra kod nas ,a ne s druge strane Miljacke.Jedan od rijetkih pravih Bosanaca/Bosnjaka.
svaka čast, živio brate ;)
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 07 feb 2013, 12:38

Muamer je odlično odradio svoje minute u posljednje dvije utakice, mislim da mu je vrijeme da pređe u bolju ligu i bolji klub ako želi da napreduje. On je već dostigao limit naše lige, trebao bi da napravi taj iskorak ako ne želi da uđe u period stagnacije, bila bi šteta.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la bhsport » 07 feb 2013, 13:15

Muamer je zlatni djoker sa klupe.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la High » 07 feb 2013, 19:30

Bravo za Muamera. Ova dva gola za reprezentaciju će mu biti itekako veliki plus za nastavak njegove karijere, barem za ovaj nešto bliži period iste. Kako god, zahvaljući Papetu i ovima iz Saveza, na naše igrače iz Premijer lige će ostali gledati sa nešto više poštovanja nego inače.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la chily-rz » 07 feb 2013, 19:35

Ima ovaj Muamer "njuh" za gol,odlicno se ubacuje u napad iz drugog plana i ima dosta dobar sut,i za Zelju je dao par finih golova..Ostalo je tesko bilo sta ocijeniti,nije dobio neku vecu minutazu da bi se dalo neko formirano misljenje,.Jel on u Zelji igra defanzivnog veznog ili centralnog? Vjerovatno ovo drugo jer Zolotic je DM..

THC
Postovi: 462
Pridružen/a: 02 sep 2011, 01:06
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la THC » 07 feb 2013, 19:35

Otići će on u kvalitetniji klub kada amaru pokuca na vrataa ogromna ponuda, neće otići za siću iz naše lige u to budite sigurni!

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AnelZ » 07 feb 2013, 19:39

chily-rz je napisao/la:Ima ovaj Muamer "njuh" za gol,odlicno se ubacuje u napad iz drugog plana i ima dosta dobar sut,i za Zelju je dao par finih golova..Ostalo je tesko bilo sta ocijeniti,nije dobio neku vecu minutazu da bi se dalo neko formirano misljenje,.Jel on u Zelji igra defanzivnog veznog ili centralnog? Vjerovatno ovo drugo jer Zolotic je DM..
DM. Vecinu prosle sezone kao i ove igrali smo sa dva DM, samo sto je to prosle godine bio Nyema, a ove Zolotić. Iako igra na toj poziciji, upravo drugi DM mu dozvoljava vise slobode pa cesto se okusa u napadu, pogotovo od proljeca prosle sezone.

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la TMovac » 07 feb 2013, 19:43

Jedina mu je mana sto voli malo previse aksamluciti.Kada bi se toga okano bio bi jos bolji barem za 20%.A sto se transfera tice Zeljo konacno ima pravu politiku.Igraci vise neidu za sicu,mada normalno uvijek moze bolje.

Nije Messi nije Kaka to je nas Muamer Svraka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la vendeta87 » 07 feb 2013, 19:46

I ako smo ovdje culi razne sale na Svrakin racun a i kritike na Papetov racun sto ga poziva, moram priznati da je iskoritio svoje prilike u repci. Mozda bi ga trebalo u jednoj kvalifikacionoj utakmici protiv ovih L-reprezentacija staviti da igra od pocetka.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la chily-rz » 07 feb 2013, 19:49

AnelZ je napisao/la: DM. Vecinu prosle sezone kao i ove igrali smo sa dva DM, samo sto je to prosle godine bio Nyema, a ove Zolotić. Iako igra na toj poziciji, upravo drugi DM mu dozvoljava vise slobode pa cesto se okusa u napadu, pogotovo od proljeca prosle sezone.
Nadat je se da ce preci u neku jacu ligu jer tesko je u ovoj nasoj ligi procijeniti kvalitetu samog igraca,.Katastrofalni tereni i los kvalitet fudbala opcenito,.Kako god,svaki nastup a pogotovo gol za reprezentaciju znaci vise para za Zelju..

Ne znam,gledao sam par puta Zelju ove sezone i djeluje da mali Zolotic daleko bolje ispunjava defanzivne zadatke i taj momak mi djeluje kao pravi potencijal za ovu poziciju DM/a..Jedino ga malo zeza pas igra i neiskustvo,nekad izgori od silne zelje ali doci ce i to s vremenom..Svraka je pristojan igrac,dobar suter ali realno gledajuci Zolotic ima mnogo veci potencijal..

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la avlami97 » 07 feb 2013, 20:45

chily-rz je napisao/la:Ima ovaj Muamer "njuh" za gol,odlicno se ubacuje u napad iz drugog plana i ima dosta dobar sut,i za Zelju je dao par finih golova..Ostalo je tesko bilo sta ocijeniti,nije dobio neku vecu minutazu da bi se dalo neko formirano misljenje,.Jel on u Zelji igra defanzivnog veznog ili centralnog? Vjerovatno ovo drugo jer Zolotic je DM..
Svraka igra defanzivnog veznog u Želji. Momak mnogo trči i zahvaljujući zoj činjenici je bio DRUGI strijelac lige u protekloj sezoni. Malo čudno ali je tako. To su činjenice.
Ukoliko bi otišao u jaču ligu svojim trkačkim kapacitetom i istančanim njuhom za gol, mogao bi mnogo napredovati.
Osjećaj za gol mu je ostao, jer je u mlađim kategorijama igrao i špica.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la grgr » 07 feb 2013, 20:53

Slabo pratim nasu ligu realno, al i sesar i svraka su mi bili ok pogotovo muamer. Bilo bi fantasticno kad bi otisao u neku ekipu iz ukrajne koja je pri vrhu jer u toj ligi se moze napredovat daleko brze nego u Turskoj. Turska jednostavno vise nije zanimljiva i ko god ode tamo tesko se iscupa odatle , ukrajna je po meni odlicna liga a mislim da nismo bas tolki bilmezi da ga ne mozemo makar tamo u arsenal ugurat il nesto tako XD Al jest da je to za nas naucna fantastika s obzirom da pravimo transfere u kazahstan itd. Ugl drago mi je pravo radi njega sinco je odigrao dobro pravo ne samo zbog gola bio je ok od kako je uso.Neka neka treba nam toga da igrac iz PL pokazu kvalitet da mogu igrat za nacionalni tim ... Of topik je totalno al sta je sa Srdjana ? ja kako znam i on igra centralnog veznog a moze i DM-a ?
Zadnja izmjena: grgr, dana/u 07 feb 2013, 20:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zizu1991 » 07 feb 2013, 20:55

Da gledamo trkački kapacitet, atletičari bi bili nogometaši, ne bi bili atletičari, no svejedno, drago mi je radi njega, nadam se da će što prije iz ove naše kukuruz lige otići u ino, naravno da pod tim ne mislim očajne mjere, al ako želi da napreduje, ovdje sigurno sreću neće naći.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zizu1991 » 07 feb 2013, 21:03

Grahovac je u Borcu ostao, trebao je u Bjelorusiju, i nije. Koliko ja znam.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la ZZtop10 » 07 feb 2013, 21:06

zizu1991 je napisao/la:Da gledamo trkački kapacitet, atletičari bi bili nogometaši, ne bi bili atletičari, no svejedno, drago mi je radi njega, nadam se da će što prije iz ove naše kukuruz lige otići u ino, naravno da pod tim ne mislim očajne mjere, al ako želi da napreduje, ovdje sigurno sreću neće naći.
Danasnji fudbal se zasniva na trci , ko ne moze da trci - ne moze ni da igra , sve pada u vodu ... ;) rece jedan pametan covjek :D
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Toxicity » 07 feb 2013, 21:23

ZZtop10 je napisao/la:Danasnji fudbal se zasniva na trci , ko ne moze da trci - ne moze ni da igra , sve pada u vodu ... ;) rece jedan pametan covjek :D
[youtube][/youtube]

:mrgreen:
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zizu1991 » 07 feb 2013, 22:05

Upravo tako, al ako nema " u glavi " viziju, džaba mu trka, trka i kvalitet se međusobno nadopunjuju.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Harrison » 07 feb 2013, 22:33

Gatusso je imao velike vizije u glavi i zato je bio svojevremeno jedan od najboljih defanzivnih veznih na svijetu, ako ne i najbolji. :mrgreen:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la zizu1991 » 07 feb 2013, 22:38

Da ih nije imao ne bi igrao u Milanu dugi niz godina.
A mi ćemo se napraviti stručnjaci pa od njega napraviti kostolomca, a ne igrača.
Sva sreća pa ima neko pametniji od nas, samo još da mi to shvatimo ....
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.