Kup FBiH

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 10 jun 2017, 15:17

Zasad poznata 23 (od 32) sudionika novog izdanja ovog jedinstvenog natjecanja. Otvorio sam temu na wikipediji, ali samo sa završna dva kola.

https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E2%8 ... govina_Cup
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 28 jul 2017, 14:38

U ŽNS Orašje igra 16 klubova, počinje ovaj vikend, finalisti ulaze u Kup FBiH.

slika


U HNK/Ž igra osam klubova, također startaju ovaj vikend:
Bjelopoljac - Turbina
Klis - Rama
Branitelj - Stolac
Cim - Neum

I ovdje finalisti ulaze u Kup FBiH.


Iz HBŽ i BPK nema nikakvih informacija, NSBPK nema ni website. Kup FBiH su, pored 16 prvoligaša, osigurali Busovača, Vitez, Ilijaš (svi 3. liga), Jug (4. liga), Nemila (4. liga), Usora (3. liga) i Ključ (4. liga).

Drago mi je da savezi sad većinom objavljuju i stvari vezane uz kupove, donedavno nisu. Možda je utjecaja na to imalo i moje slanje mailova kad sam tražio informacije za uređivanje stranice kupa na wikipediji. :mrgreen:
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 22 avg 2017, 12:16

Sutra se igra prvo kolo Kupa FBiH:
Nemila (IV) - Cim (III)
Bjelopoljac Bijelo Polje (IV) - Grude (III)
Azot Vitkovići (III) - Jug Sarajevo (IV)
Ilijaš (III) - Busovača (III)
Ključ (III) - Kamešnica Podhum (III)
FK Vitez (III) - Usora (III)
Lokomotiva Miričina (III) - Dinamo Donja Mahala (III)
Dizdaruša Brčko (III) - Svatovac Poljice (III)

https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E2%8 ... govina_Cup
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 23 avg 2017, 23:14

Od ovog što je dostupno, dalje su prošli Nemila, Ključ, Vitez, Dinamo slika i Svatovac.
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

Hercegovina999
Postovi: 13
Pridružen/a: 12 apr 2017, 22:51
Kontakt:

PostPostao/la Hercegovina999 » 24 avg 2017, 03:55

Fk Bjelopoljac-Hnk Grude 0:5

Avatar
Signore
Postovi: 7251
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 24 avg 2017, 11:40

NEMILA: Nemila - Cim 3:1
BIJELO POLJE: Bjelopoljac - Grude 0:5
VITKOVIĆI: Azot - Jug 1:0
ILIJAŠ: Ilijaš - Busovača 3:1
MIRIČINA: Lokomotiva - Dinamo 0:3
BRČKO: Dizdaruša - Svatovac 0:1
KLJUČ: Ključ - Kamešnica 2:0
VITEZ: Vitez - Usora 8:2

Avatar
Bistrik
Postovi: 1263
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

PostPostao/la Bistrik » 24 avg 2017, 21:28

nadam se da Ilijaš može proći još jedno kolo i da se pasiraju u 1/16 BiH, žao mi je što je Jug ispao... ilijaš dobro igra

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 31 avg 2017, 20:18

Ždrijeb drugog kola:
Ilijaš (III) - Bosna Visoko (II)
Nemila (IV) - Bratstvo Gračanica (II)
Svatovac Poljice (III) - Rudar Kakanj (II)
Jedinstvo Bihać (II) - FK Vitez (III)
Azot Vitkovići (III) - Bratstvo Gradačac (II)
Dinamo Donja Mahala (III) - Velež Mostar (II)
Grude (III) - Igman Konjic (II)
Ključ (III) - TOŠK Tešanj (II)
Metalleghe Jajce (II) - Travnik (II)
Olimpic Sarajevo (II) - Iskra Bugojno (II)
Orašje (II) - Sloga Simin Han (II)
Slaven Živinice (II) - Čapljina (II)
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

Avatar
deyo
Postovi: 699
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:10
Kontakt:

PostPostao/la deyo » 04 sep 2017, 18:02

http://www.nkilijas.ba/

i vise nego solidna stranica
✠ SS GONGASHI ✠ Osnivač i Kapiten ✠
Šampioni SS Lige ★★
Super Kup ★★
Strijelac Lige -★★
Strijelac Kupa-★★
U sezoni 16★No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba 200

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8519
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: Agram
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 07 sep 2017, 14:25

Odlična, i fin grb.

Četiri niželigaša prošla dalje - Svatovac, FK Vitez, Azot i Grude.

Ilijaš (III) - Bosna Visoko (II) 2–2 (1–4 p)
Nemila (IV) - Bratstvo Gračanica (II) 1–3
Svatovac Poljice (III) - Rudar Kakanj (II) 0–0 (5–3 p)
Jedinstvo Bihać (II) - FK Vitez (III) 0–4
Azot Vitkovići (III) - Bratstvo Gradačac (II) 0–0 (3–2 p)
Dinamo Donja Mahala (III) - Velež Mostar (II) 0–3
Grude (III) - Igman Konjic (II) 1–1 (5–3 p)
Ključ (III) - TOŠK Tešanj (II) 0–1
Metalleghe Jajce (II) - Travnik (II) 4–0
Olimpic Sarajevo (II - Iskra Bugojno (II) 4–0
Orašje (II) - Sloga Simin Han (II) 2–3
Slaven Živinice (II) - Čapljina (II) 0–0 (4–2 p)
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3


Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.