Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la SteveHeighway » 30 apr 2015, 16:50

jovanmaksimovic je napisao/la:ja necu osudjivati nikoga, ali ne shvatam da je nekom blizi manutd ili bayern od svog lokalnog kluba... zamisli da neko u moldaviji navija za zelju ili velez? ali ovo je fenomen vezan ne samo za nas, nego za cijelu srednju i istocnu evropu, nazalost... ja na poslu vidim madjare i rumune koji navijaju za barcelonu i kad ih pitam zasto navijas za barcelonu a nisi nikad bio na njiohovoj utakmici, odgovor je isti... najbolji su!!! to ja zovem trenutne "navijace" koji samo bodre taj klub kad je uspjesan, a kad ne bude vise, onda ce biti "nikad ja nisam bio njihov navijac" :pinokio:

meni je zapravo tih ljudi zao, jer nemaju svoj identitet, a poistovjecivanje sa necim sto nije tvoje je samo kriza identiteta pojedinaca... jbg... takvo nam je stanje u regiji nazalost..
Gdje si lokal patriota sta ima? Nabijem taj tvoj identitet. Otkud znas da nema ljudi koji su isli pet godina na tekme,nisu domace propustili i na kraju skontali sta im to treba u zivotu. Ja da dajem 5 KM da gledam Mladost iz Obarske kako ne moze centra preci ili da gledam yebene furace i pozere po tribini,alkoholicare i narkomane maloumne.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Frankie » 30 apr 2015, 16:51

SteveHeighway je napisao/la:Šta da pogledam kad odem u picku materinu,gledaj ti nama polufinalnih duela kupa 3 od 4 utakmice zavrsile 0:0 :tokralju: :tokralju: i to da gledam :facepalm: Jos da dajem 5 KM za ulaz gdje pola tribine cine narkomani i propali alkoholicari i besposlicari. Prije cu odigrat tiket otici na kafu i gledat premiership ili ligu prvaka naravno.
Osudjivanje mog komentar u 3,2,1...
+1

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Lillard » 30 apr 2015, 17:20

Onda ne kontas sta znaci prava "ljubav" za neki klub. Stajat po pljusku kontra Mladosti ili ic u jbenu Focu pa da te policija vrati bez da pogledas sekunde utakmice... I ne briga te nista, ni kvaliteta, ni protivnicka momcad, ni losa igra tvoje momcadi, tu si jer volis klub, jer ti on nesto znaci u zivotu.

Da se ne lazemo, ja simpatiziram Barcu takodjer, gledam svaku utakmicu, zivciram se, skacem, slavim kad zabiju, ali nije isto. Da ga jbes nije isto kad si na stadionu i kad gledas preko TV-a.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la SteveHeighway » 30 apr 2015, 17:23

Sve sam ja to dozivio,nista mi ne moras objasnjavati.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Sarajlijc@ » 30 apr 2015, 17:25

E cuj alkoholicari, narkomani... :plac: :plac: U evropi sve gospoda u odijelima, na stadionu. Kako da ne :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la SteveHeighway » 30 apr 2015, 17:28

Zaboli me tuki da su i tamo narkomani,gledam preko TV i uzivam u kvaliteti fudbala koju mi ne moze pruziti nasa liga gdje fudbal nije ni u prvom pa ni drugom ni trecem planu.
Svakom svacije,nemam se namjeru vise raspravljati na ovu temu,inace odavno gluplju temu nisam vidio.
Isto ja pitam smatrate li normalnim nekoga ko slusa stranu muziku.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Scof1eld » 04 maj 2015, 17:47

Lillard je napisao/la:Onda ne kontas sta znaci prava "ljubav" za neki klub. Stajat po pljusku kontra Mladosti ili ic u jbenu Focu pa da te policija vrati bez da pogledas sekunde utakmice... I ne briga te nista, ni kvaliteta, ni protivnicka momcad, ni losa igra tvoje momcadi, tu si jer volis klub, jer ti on nesto znaci u zivotu.
To nije ljubav, to je cista retardacija. Otici na tekmu a ne pogledati je ni sekundu, hajd sto ono nije normalno da se stize 20 minuta poslije pocetka a odlazi 20 minuta prije kraja, ali ovo je presmijesno.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61443
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Virtu4l » 05 maj 2015, 07:40

Biti navijač jednog kluba znači da negdje pripadaš, da to osjećaš kao nešto svoje.
madridist je napisao/la:Demokratska zemlja internet dostupan a vala i sportski prenosi ako zelim praticu tekme japanske J lige i navijati za Jokohamu.
I šta onda, uživit ćeš se u to? Osjećaćeš pripadnost Yokohami? Poistovjetit ćeš se sa tim klubom?

Ni 50 golova Hazarda, Ronalda i Messija mi ne mogu zamijeniti onaj osjećaj kad ga Bajić zabije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la madridist » 05 maj 2015, 16:10

Virtu4l je napisao/la:Biti navijač jednog kluba znači da negdje pripadaš, da to osjećaš kao nešto svoje.
madridist je napisao/la:Demokratska zemlja internet dostupan a vala i sportski prenosi ako zelim praticu tekme japanske J lige i navijati za Jokohamu.
I šta onda, uživit ćeš se u to? Osjećaćeš pripadnost Yokohami? Poistovjetit ćeš se sa tim klubom?

Ni 50 golova Hazarda, Ronalda i Messija mi ne mogu zamijeniti onaj osjećaj kad ga Bajić zabije.
Pa mene sto se tice raduj se i osjecaj kad zabijaju lokalni klinci na igralistu iza zgrade tvoja stvar samo mi nemoj laznog moralisanja i davanja savjeta o tome koga cu ja ili neko drugi od forumasa da pratim navijam i osjecam pripadnost kojem klubu.
To sto ti osjecas je tvoja privatna stvar isto kao sto je to privatna stvar mene ili nekog drugog..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la DrustveniParazit » 05 maj 2015, 19:02

Većina nas ove mlađe generacije ne bi pratila našu ligu da nismo imali nekog ko nam je mogao prenijeti ljubav prema nekom klubu iz te lige. Većina u ranom djetinjstvu nije mogla pratiti ove naše klubove i našu ligu, prijenosa skoro da nije ni bilo, internet je bio pojam pa je jednostavije bilo početi navijati za neki klub čije si utakmice mogao redovnije pratiti i s vremenom zavoliš taj klub.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la jovanmaksimovic » 05 maj 2015, 19:03

Virtu4l je napisao/la:Biti navijač jednog kluba znači da negdje pripadaš, da to osjećaš kao nešto svoje.
madridist je napisao/la:Demokratska zemlja internet dostupan a vala i sportski prenosi ako zelim praticu tekme japanske J lige i navijati za Jokohamu.
I šta onda, uživit ćeš se u to? Osjećaćeš pripadnost Yokohami? Poistovjetit ćeš se sa tim klubom?

Ni 50 golova Hazarda, Ronalda i Messija mi ne mogu zamijeniti onaj osjećaj kad ga Bajić zabije.
:clap: covjek objasnio svima...
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la madridist » 05 maj 2015, 19:16

Ovo se pretvara u domaci vs strani sport,ne svidja mi se to,nek navija ko za koga hoce i kome je sta uzivancija nek uziva u tome,s moje strane ovaj poprilicno glup pdf je zavrsena prica.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61443
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Virtu4l » 06 maj 2015, 17:53

madridist je napisao/la:Pa mene sto se tice raduj se i osjecaj kad zabijaju lokalni klinci na igralistu iza zgrade tvoja stvar samo mi nemoj laznog moralisanja i davanja savjeta o tome koga cu ja ili neko drugi od forumasa da pratim navijam i osjecam pripadnost kojem klubu.
To sto ti osjecas je tvoja privatna stvar isto kao sto je to privatna stvar mene ili nekog drugog..
Lažno moralisanje? Moje moralisanje se svodi na recimo Zubanovića u 90. minuti, Newcastle, vječnu vatru, tj. nešto što sam doživio i bio dio historije, a tvoje na gol Peđe Mijatovića ili volej Zizua, koje si gledao na televizoru 2-3 hljade kilometara udaljen od mjesta dešavanja.

Izvini burazeru, ali nikad svoja sjećanja ne bih mijenjao sa tvojima. Onaj osjećaj kad ulaznicu sa derbija čuvaš kao da je dio tebe, što ona u stvari i jeste ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

nihohoni992
Postovi: 248
Pridružen/a: 27 apr 2015, 20:24
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la nihohoni992 » 06 maj 2015, 18:00

Smatrate li normalnim da neko jede italijansku hranu?
Smatrate li normalnim nekoga ko slusa strani rep?
Smatrate li normalnim nekoga ko vise preferira holivud od domace kinematografije?
Smatrate li normalnim one koji ce prije otici u Makarsku,nego na Boracko jezero?
Moje zadnje pitanje bi bilo,smatrate li normalnim idiota koji je pokrenuo ovu temu?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61443
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Virtu4l » 06 maj 2015, 18:05

Nigdje nisam vidio da se neko uzbuđuje zbog Italijanske hrane, stranog repa, Makarske ili Holivuda, da se svađa, mrzi, vrijeđa i omalovažava.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nihohoni992
Postovi: 248
Pridružen/a: 27 apr 2015, 20:24
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la nihohoni992 » 06 maj 2015, 18:10

Otidji na forum gdje se raspravlja o hrani i muzici i vidjet ces i to.
Sto se tice kinematografije prelistaj malo temu i vidjet ces da je svako malo bila neka svađa.
Ne mogu vas lazne patriote podnijeti,lafo ljubav prema klubu ovo ono. Da ti sad da neko ogromnu svotu novca odreko bi se ti svog kluba i otisao u London i isao na sve tekme Chelsea ili Arsenala.
Nista dobro ne donosi nas fudal,svako malo neki navijac mrtav od Vedrana pa do Mirze. Kako je krenulo,svaka minuta utakmice ce biti zauzeta godinom smrti nekog navijaca. Uz to sve dodas ocajan fudbal,stadione koji vise lice na pasnjake i razne besposlicare po tribinama koji traze razlog za belaj.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la rambo16 » 06 maj 2015, 18:47

Boli me kita za BH Premier ligom. Cirkus obični
Ako neko misli da to ima veze sa patriotizmom,taj ima ozbiljnih mentalnih problema
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la xaves » 06 maj 2015, 18:50

rambo16 je napisao/la:Boli me kita za BH Premier ligom. Cirkus obični
Ako neko misli da to ima veze sa patriotizmom,taj ima ozbiljnih mentalnih problema

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61443
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la Virtu4l » 06 maj 2015, 18:51

Naravno da nema veze sa patriotizmom. Ima veze sa poremećajima i žudnjom za nedostižnim iluzijama.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nihohoni992
Postovi: 248
Pridružen/a: 27 apr 2015, 20:24
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real

Post Postao/la nihohoni992 » 06 maj 2015, 18:53

Ajde ne seri bgt samo isto pricas i vrtis se u krug,no moram priznati pametan nacin u nabijanju postova. Vidim i ti imas nedostizne iluzije koje prikrivas provodeci dan i noc na forumu

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.