Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dean33 » 26 avg 2015, 23:20

MaGiCa je napisao/la:[
Ali je true isto tako da je u Hrvatskoj 1 Starchevic otac nacije - a znamo shta je taj chovek podario domovini.
nije ni vrijeme, ni mjesto za tu temu ;)
dean33 je napisao/la:ali kad govorimo o sportu meni se čini da se svi susjedi više lože na nas nego mi na njih...
znam ja da i kod jednih i kod drugih ima onih koje boli briga za Hrvatsku i Srbiju, ali ja trenutno ne govorim o njima :mrgreen:

Zavisi.
Vi se lozhite vishe na susrete sa nama, nego mi na mecheve sa vama.
Albanci, CGorci, Boshnjaci se svi najvishe lozhe protiv nas, a protiv vas igraju skoro pa prijateljske mecheve.
Jedino se Slovenci vishe lozhe na vas, nego na nas. Jasno - oni su tek Alpski Srbi.


bogami nemam takav dojam....jedino mi se čini da se vaši sportaši često bolje nose s pritiskom koji nose ti mečevi...a često se jednostavno radi o razlici u kvalitetu...
što se tiče ovih ostalih, nisam uspoređivao njihovo loženje na vas i nas.....slovenci i bošnjaci se svakako više lože na nas nego mi na njih....a po meni i srbi....albanci nisu naši susjedi....crnogorci su prilično nebitni :mrgreen:

Ne mozhe tako. Ili si velesila ili nisi...ali bilo kako da naspinujesh tu prichu: velesile izlaze iz grupa na velikim takmichenjima cheshce nego 1om u 15 godina. ;)


ma naravno...ako smo velesila za neke određene zemlje ne mora značiti da smo sila za sve....nitko normalan ne tvrdi da smo u rangu španjolske i sličnih zemalja.....to nikada nećemo moći
Kako da dobije po labrnji od nekog Rvatine, kad ne izlazi iz Skadarlije :?: :tralala:
a tamo se skriva? ma nema potrebe....njemu je ionako najveća kazna što više nema jugoslavije

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2015, 23:27

dean33 je napisao/la:ali kad govorimo o sportu meni se čini da se svi susjedi više lože na nas nego mi na njih...
Netačno. Evo uzeću za primjer EP za kadete u košarci, najdraža pobjeda mi je ona protiv Srbije u prvom kolu, jer pored toga što smo pobijedili lokalnog rivala, pobijedili smo (po prvi put) i velesilu u tom sportu, a kad smo "vas" razmontirali nisam osjećao apsolutno ništa. Jednostavno, susjedi nas previše omalovažavaju i potcjenjuju sve ove godine, tako da već izazivaju neki čudan osjećaj koji bih nazvao bolimeqracštavimislite... Da ti pojednostavim - na vas se niko ne loži.

Komšije su svaki naš uspjeh ispratile kao na ovom linku koji sam postavio iznad, a susjedi su sve to ispratili sa podsmijehom i omalovažavanjem, tako da je to najbolji pokazatelj kome smeta tuđi uspjeh... ali naviknite se, jer će se sve ovo nastaviti ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dean33 » 26 avg 2015, 23:43

Virtu4l je napisao/la:
Netačno. Evo uzeću za primjer EP za kadete u košarci, najdraža pobjeda mi je ona protiv Srbije u prvom kolu, jer pored toga što smo pobijedili lokalnog rivala, pobijedili smo (po prvi put) i velesilu u tom sportu, a kad smo "vas" razmontirali nisam osjećao apsolutno ništa. Jednostavno, susjedi nas previše omalovažavaju i potcjenjuju sve ove godine, tako da već izazivaju neki čudan osjećaj koji bih nazvao bolimeqracštavimislite... Da ti pojednostavim - na vas se niko ne loži.
Pa znam ja da se Bošnjaci više lože na Srbe ( odn. više ih mrze) ...to je razumljivo..
Čak i ako se radi o rukometu i nogometu i dalje s većim žarom navijate protiv Srba i više bi vas radovala pobjeda protiv njih....što naravno ne znači da ne navijate protiv Hrvatske i da ne bi doživjeli orgazam kad bi pobijedili Hrvatsku u nogometu ili rukometu.

doduše, prilično ste ponosni i na vaše pobijede u košarci :mrgreen: dosta ih često spominjete
Komšije su svaki naš uspjeh ispratile kao na ovom linku koji sam postavio iznad, a susjedi su sve to ispratili sa podsmijehom i omalovažavanjem, tako da je to najbolji pokazatelj kome smeta tuđi uspjeh... ali naviknite se, jer će se sve ovo nastaviti ;)
Znam samo da su Bošnjaci tamo 2009. (kad se pojavio dzeko i kad ste počeli nešto igrati) krenuli u žestoku ofenzivu na hrvatske portale...posebno kad je Hrvatska ostala u skupini, a Bosna prošla u baraž....i nisu bili nimalo simpatični. Valjda su svi ti kompleksi koji su rasli godinama izašli na površinu. Određen broj Hrvata iz Hrvatske je tada počeo navijati protiv BiH ,iako je ste im prije bili simpatični, ili vas nisu previše doživljavali. Da ne govorim o onom slavlju u Sarajevu kad je Turska izbacila Hrvatsku.

Čak su me i Srbi iznenadili... znam da smo rivali, ali čak je i mene šokiralo njihovo oduševljenje kad su Hrvati ostali doma, a oni otišli u Afriku.....pa čovječe božji, nisi mogao živjeti od njih. Hrvati njih nisu ni približno podjebavali kad smo ih u prošlim kvalifikacijama ostavili kući.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2015, 23:45

Nalupa ti svašta, ne isplati se replicirati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 26 avg 2015, 23:57

dean33 je napisao/la:nije ni vrijeme, ni mjesto za tu temu ;)
Naravno da nije. Ali deep down u sebi znash da sam u pravu, ne :?:


dean33 je napisao/la:bogami nemam takav dojam....jedino mi se čini da se vaši sportaši često bolje nose s pritiskom koji nose ti mečevi...a često se jednostavno radi o razlici u kvalitetu...
Nose se bolje jer ono shto kazhe @Virtu4l - ucheni ste da se potcenjivachki odnosite prema nama.
Mi smo za vas gedze, nepismeni opanchari, Turci, hegemoni, vechiti uzurpatori, whatsoever...to se sve dade prochitati na Jutarnjem, Vechernjem, Slobodnoj Dalmaciji, da ne pominjem bastione shovinistichke misli dnevno.hr, i n d e x.hr, f o r u m.hr, itd., pogledati na TV Kalendaru onog srpskog pohrvatice Obrada Kosovca, verovatno i prochitati u udzbenicima koje koriste shkole...I onda kad krene prpa, tamo-onamo, Hrvati verovatno krenu da misle neshto tipa jbte, zar od ovih da izgubimo, kako ti kazhesh od Srbeka...udje voda u ushi i ide raspad sistema. To smo videli jako dobro u finalu vaterpola 2x ovog leta: u oba mecha je Hrvatska imala osetnu prednost i onog momenta kad je Srbija izjednachila, pa zatim i povela, bilo je :wave: .


dean33 je napisao/la:što se tiče ovih ostalih, nisam uspoređivao njihovo loženje na vas i nas.....slovenci i bošnjaci se svakako više lože na nas nego mi na njih....a po meni i srbi....albanci nisu naši susjedi....crnogorci su prilično nebitni :mrgreen:


Albanci nisu vashi susedi, ali nisu ni SLO nashi.
Opet, medju nama svima ima rivalstva.


dean33 je napisao/la:ma naravno...ako smo velesila za neke određene zemlje ne mora značiti da smo sila za sve....nitko normalan ne tvrdi da smo u rangu španjolske i sličnih zemalja.....to nikada nećemo moći


Boga mi, ja chuo Blazhichka na vashoj nacionalnoj televiziji kako mech sa Gruzijom komentarishe tako da je Hrvatska za njega velesila, a Gruzija marginalna exCCCP drzhavica. Ta pricha je prichana sve dok niste ispali na poslednjem SP. Pa onda onaj narativ "europski Brazilci" koji se svuda reklamira, pa potcenjivanje brojnih reprezentacija, a mnoge od njih imaju bolje rezultate od Hrvatske u poslednjih 15 godina, poput Grchke, Meksika...

Ako si velesila, onda si velesila za svakoga.
Hrvatska jeste velesila, ali u rukometu i vaterpolu - ne i u fudbalu.
I to samo u mushkim kategorijama. :kafa:


dean33 je napisao/la:a tamo se skriva? ma nema potrebe....njemu je ionako najveća kazna što više nema jugoslavije
Jbga, napredan chovek.
A nije i jedini ko pati za Jugom. Nash @dubrava ti je jedan od takovih. :tralala:

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dean33 » 27 avg 2015, 00:29

MaGiCa je napisao/la:
Naravno da nije. Ali deep down u sebi znash da sam u pravu, ne :?:
Dalo bi se rapsravljati o tome...kao što bi se dalo raspravljati o "vama" ;)

Nose se bolje jer ono shto kazhe @Virtu4l - ucheni ste da se potcenjivachki odnosite prema nama.
Mi smo za vas gedze, nepismeni opanchari, Turci, hegemoni, vechiti uzurpatori, whatsoever...to se sve dade prochitati na Jutarnjem, Vechernjem, Slobodnoj Dalmaciji, da ne pominjem bastione shovinistichke misli dnevno.hr, i n d e x.hr, f o r u m.hr, itd., pogledati na TV Kalendaru onog srpskog pohrvatice Obrada Kosovca, verovatno i prochitati u udzbenicima koje koriste shkole...I onda kad krene prpa, tamo-onamo, Hrvati verovatno krenu da misle neshto tipa jbte, zar od ovih da izgubimo, kako ti kazhesh od Srbeka...udje voda u ushi i ide raspad sistema. To smo videli jako dobro u finalu vaterpola 2x ovog leta: u oba mecha je Hrvatska imala osetnu prednost i onog momenta kad je Srbija izjednachila, pa zatim i povela, bilo je
Možda ima nešto u tome ,ali zašto onda mnogi Srbi govore da Hrvati imaju kompleks niže vrijednosti i da su ljubomorni na Srbe jer ste vi "bolji" narod...da ne nabrajam sad ostale vaše bisere...mogao bi roman napisati.
Šta ti misliš da ja ne mogu ići na srpske portale kao što ti ideš na hrvatske? Misliš da ne mogu razumjeti šta se tamo piše o Hrvatima?
Opet, medju nama svima ima rivalstva.
Ma da , ti si onako malo skrenuo s teme.
Boga mi, ja chuo Blazhichka na vashoj nacionalnoj televiziji kako mech sa Gruzijom komentarishe tako da je Hrvatska za njega velesila, a Gruzija marginalna exCCCP drzhavica. Ta pricha je prichana sve dok niste ispali na poslednjem SP. Pa onda onaj narativ "europski Brazilci" koji se svuda reklamira, pa potcenjivanje brojnih reprezentacija, a mnoge od njih imaju bolje rezultate od Hrvatske u poslednjih 15 godina, poput Grchke, Meksika...
Ne sjećam se toga, ali i da je tako, lik je očito biser.
Kao da vi i bošnjaci nemate sličnih, ili još gorih bisera . Mnogi su me često nasmijavali. Jednostavno, u svakom narodu ćeš naći razne "pametnjakoviće", ali tebi očito posebno smetaju hrvatski...opusti se.
Ako si velesila, onda si velesila za svakoga.
Hrvatska jeste velesila, ali u rukometu i vaterpolu - ne i u fudbalu.
I to samo u mushkim kategorijama.
Mislim da malo cjepidlačiš.
Što se tiče žena neka njih u kuhinji i krevetu
Jbga, napredan chovek.
A nije i jedini ko pati za Jugom. Nash @dubrava ti je jedan od takovih.
Ovaj malo pretjeruje, a svoj bijes je usmjerio prema Hrvatskoj.

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dean33 » 27 avg 2015, 00:31

Virtu4l je napisao/la:Nalupa ti svašta, ne isplati se replicirati.
ah šteta...baš me zanimalo šta imaš za napisati

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 27 avg 2015, 00:52

dean33 je napisao/la:Dalo bi se rapsravljati o tome...kao što bi se dalo raspravljati o "vama" ;)
Ako nisi primetio, celokupna pricha hrvatskih nacionalista je o nama. ;)


dean33 je napisao/la:Možda ima nešto u tome ,ali zašto onda mnogi Srbi govore da Hrvati imaju kompleks niže vrijednosti i da su ljubomorni na Srbe jer ste vi "bolji" narod...da ne nabrajam sad ostale vaše bisere...mogao bi roman napisati.
Zato shto su ti Srbi isti ko ovi veliki Hrvati. Mitomanija rules.



dean33 je napisao/la:Šta ti misliš da ja ne mogu ići na srpske portale kao što ti ideš na hrvatske? Misliš da ne mogu razumjeti šta se tamo piše o Hrvatima?
Tvoja je sloboda gde cesh ici, a gde necesh.
Ja znam shta se po njima pishe, kao shto znam da postoje portali i forumi tzv. druge Srbije.
Ali josh uvek nisam nabasao na portale/forume druge Hrvatske - mozhda zato shto tako neshto ne postoji.


dean33 je napisao/la:Ma da , ti si onako malo skrenuo s teme.
Gle, nishta slagao nisam.

Ja znam da se gomila izbeglih Srba, hard core nacionalisti, kompleksashi i slichni lozhe na susrete sa vama. Ali isto tako znam da ozbiljna vecina ne zheli te susrete, jer je u njima politika ispred sporta, a mogucnost da se izgubi - velika, jer svaki sport igramo po principima istih shkola.

Ali zato, svi bi hteli da gledaju susrete sa najjachima u tim sportovima, npr. odbojkashi nishta uradili nisu ako ne mlatnu SAD, Rusiju, Brazil, Italiju...kosharkashi - Francusku, Shpaniju, Grchku, Litvu...fudbal - svi gotive one najjache, to je pravo interesovanje, a ne 50k razularenih nacionalista na Marakani protiv vas. Sa vama delimo pravi rivalitet tek u vaterpolu i rukometu, s tim da smo odavno truli u ovom potonjem. ;)


dean33 je napisao/la:Ne sjećam se toga, ali i da je tako, lik je očito biser.
Kao da vi i bošnjaci nemate sličnih, ili još gorih bisera . Mnogi su me često nasmijavali. Jednostavno, u svakom narodu ćeš naći razne "pametnjakoviće", ali tebi očito posebno smetaju hrvatski...opusti se.
Nije da mi posebno smetaju hrvatski, ali vec kad smo tu.
Pljuvao sam ja ovde vishe srpske sportske mitomane, nakon njihovih verbalnih dijareja - nego mnogi Boshnjaci i Hrvati combined.
Pitaj starije, ako ne verujesh. ;)



dean33 je napisao/la:Mislim da malo cjepidlačiš.
Što se tiče žena neka njih u kuhinji i krevetu
50% populacije nije cjepidlachenje. :zviz:


dean33 je napisao/la:Ovaj malo pretjeruje, a svoj bijes je usmjerio prema Hrvatskoj.
Mislim da ga ne kontash.
Za mene je on 1 hrvatski patriota, jer pricha prichu koju ljudi vecinom ne zhele da chuju - a koja ima i funkciju otrezhnjenja.
To je patriotizam.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Tribalian » 27 avg 2015, 00:54

@Magice ti si covek celicnih zivaca.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 27 avg 2015, 00:56

Tribalian je napisao/la:@Magice ti si no-lifer.
:(

:facepalm: :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 27 avg 2015, 01:18

Tribalian je napisao/la:@Magice ti si covek celicnih zivaca.
Yebeš zvijer koja ne zna naći žrtvu :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dean33 » 27 avg 2015, 01:43

MaGiCa je napisao/la:
Ako nisi primetio, celokupna pricha hrvatskih nacionalista je o nama.
To svakako nije bez razloga ;)
A koja je priča vaših nacionalista?

Tvoja je sloboda gde cesh ici, a gde necesh.
Ja znam shta se po njima pishe, kao shto znam da postoje portali i forumi tzv. druge Srbije.
Ali josh uvek nisam nabasao na portale/forume druge Hrvatske - mozhda zato shto tako neshto ne postoji.
Daj , majke ti, da vidim portale i forume te "druge" Srbije
Gle, nishta slagao nisam.

Ja znam da se gomila izbeglih Srba, hard core nacionalisti, kompleksashi i slichni lozhe na susrete sa vama. Ali isto tako znam da ozbiljna vecina ne zheli te susrete, jer je u njima politika ispred sporta, a mogucnost da se izgubi - velika, jer svaki sport igramo po principima istih shkola

Ali zato, svi bi hteli da gledaju susrete sa najjachima u tim sportovima, npr. odbojkashi nishta uradili nisu ako ne mlatnu SAD, Rusiju, Brazil, Italiju...kosharkashi - Francusku, Shpaniju, Grchku, Litvu...fudbal - svi gotive one najjache, to je pravo interesovanje, a ne 50k razularenih nacionalista na Marakani protiv vas. Sa vama delimo pravi rivalitet tek u vaterpolu i rukometu, s tim da smo odavno truli u ovom potonjem.
U ovome ima istine , to vrijedi i za mnoge Hrvate.
Ali činjenica je da rijetko kojeg Srbina više boli poraz od neke druge reprezentacije nego poraz od Hrvatske...čak i ako nije neki žešći nacionalista...i bez obzira o kojem se sportu radilo.

Nije da mi posebno smetaju hrvatski, ali vec kad smo tu.
Pljuvao sam ja ovde vishe srpske sportske mitomane, nakon njihovih verbalnih dijareja - nego mnogi Boshnjaci i Hrvati combined.
Pitaj starije, ako ne verujesh.
mali si previše "raširio" raspravu..

Mislim da ga ne kontash.
Za mene je on 1 hrvatski patriota, jer pricha prichu koju ljudi vecinom ne zhele da chuju - a koja ima i funkciju otrezhnjenja.
To je patriotizam.
Nije baš da ga stalno pratim, ali po onome što sam vidio mnogo previše kenja...neću reći da nekad nema istine u onome što govori ili piše ,ali mnogo previše kenja.

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la SGD53 » 27 avg 2015, 02:17

Ja bih samo da ponovim ako ko slučajno nije vidio.

Mađarska je najuspješnija država regiona.

:grabs popcorn
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 27 avg 2015, 08:29

dean33 je napisao/la:To svakako nije bez razloga ;)
A koja je priča vaših nacionalista?
Nashi nacionalisti imaju vishe alternativnih skupina za mrziti: Albanci, Hrvati, Boshnjaci, CGorci...ali chini mi se da najvishe mrze Amere. kuknjava


dean33 je napisao/la:Daj , majke ti, da vidim portale i forume te "druge" Srbije
e-novine.com
pescanik.net
danas.rs
vreme.com
forum.b92.net
parapsihopatologija.com/forums

To name a few...



dean33 je napisao/la:U ovome ima istine , to vrijedi i za mnoge Hrvate.
Ali činjenica je da rijetko kojeg Srbina više boli poraz od neke druge reprezentacije nego poraz od Hrvatske...čak i ako nije neki žešći nacionalista...i bez obzira o kojem se sportu radilo.
Mozhe i tako da se kazhe.
Ali, chini se da ste vi ti koji unose mnogo vishe emocija u te duele. Setimo se npr. Kolinde i kapice u vaterpolu, pa Goluzhinog bojvovnishtva, pa teze da neko u genima ima tenis...


dean33 je napisao/la:mali si previše "raširio" raspravu..
Pre ce biti da si ju ti suzio. :kafa:



dean33 je napisao/la:Nije baš da ga stalno pratim, ali po onome što sam vidio mnogo previše kenja...neću reći da nekad nema istine u onome što govori ili piše ,ali mnogo previše kenja.
Dezhulovic, Ivanchic, Rudan, Jergovic, Puhovski, pokojni Milorad Mosor Bibic...to je ono shto cenim od hrvatske scene, bash kao shto gotivim i takove Srbe ili Boshnjake. Realni ljudi, anacionalisti, a ne guslari ili tamburashi nacionalistichkih narativa.



Virtu4l je napisao/la:Yebeš zvijer koja ne zna naći žrtvu
Kakva zver, kakva zhrtva :?:



SGD53 je napisao/la:Mađarska je najuspješnija država regiona.
To je tachno, jedino ako se dogovorimo da je Madjarska deo regiona.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la dubrava » 27 avg 2015, 08:52

MaGiCa je napisao/la:
Nose se bolje jer ono shto kazhe @Virtu4l - ucheni ste da se potcenjivachki odnosite prema nama.
Mi smo za vas gedze, nepismeni opanchari, Turci, hegemoni, vechiti uzurpatori, whatsoever...to se sve dade prochitati na Jutarnjem, Vechernjem, Slobodnoj Dalmaciji, da ne pominjem bastione shovinistichke misli dnevno.hr, i n d e x.hr, f o r u m.hr, itd., pogledati na TV Kalendaru onog srpskog pohrvatice Obrada Kosovca, verovatno i prochitati u udzbenicima koje koriste shkole...I onda kad krene prpa, tamo-onamo, Hrvati verovatno krenu da misle neshto tipa jbte, zar od ovih da izgubimo, kako ti kazhesh od Srbeka...udje voda u ushi i ide raspad sistema. To smo videli jako dobro u finalu vaterpola 2x ovog leta: u oba mecha je Hrvatska imala osetnu prednost i onog momenta kad je Srbija izjednachila, pa zatim i povela, bilo je :wave: .
Zaboravio si da ste za nas i genocidaši, traktoraši, četnici ( bilo četnici početnici ili četnici profesionalci) etc etc... generalizacijo, ljubim te u oko...

Iako se s tobom slažem u većini stvari, iz ovog gore što sam citirao ( da jedan isječak je), vidi se da si i ti kompleksaš. Oprosti, ali jesi. Ništa manji od drininog vuka, jacky-a ili cartmana (vjerujem da ih sve znaš).
Ne vjerujem da si ti otišao dalje od Batrovaca, jer te ovamo s druge strane Bajakova čeka horda povampirenih krvoločnih ustaša koji svako jutro oštre noževe za nove Jasenovce i Gradiške stare, koji svaki dan počinju uzvikom "za dom spremni", koji ne prestaju razmišljati kako se osvetiti svom tisućljetnom smrdljivom istočnom neprijatelju....

generalizacijo, ljubim te u oko...

Ovim odgovorom niti ja nisam ništa manji kompleksaš od tebe i navedenih likova. Da, isti smo. Jer si me ovime gore i samog bocnuo i isprovocirao, a teško me je izbaciti iz takta jer gluposti obično ignoriram.

generalizacijo, ljubim te u oko...

Da, sad ćeš ti odgovoriti u svom stilu, sarkastično ili cinično umotano u neku englesku frazu, podbosti ili bocnuti, ali svejedno. Isti smo.
Možeš ti odgovoriti da poznaješ toliko hrvata koliko ja nikad neću upoznati srba bla bla bla bla... ali nebitno... Isti smo.

generalizacijo, ljubim te u oko..

Izvoditi zaključak o nekome/nečemu preko komentara, lajkova, tvitova i mitova sa interneta je toliko suludo i glupo, da čak mislim da nije vrijedno komentara. Ali, eto, ipak jesam (jesmo). Nije loše nekad ni izaći van, podružiti se malo ljudima, prošetati, napiti se, ne živjeti u ograničenom prostoru. I vremenu.

generalizacijo ljubim te u oko...

ne znam šta sam htio više reći, malo je reći da si me iznervirao. Fulao si Mađika (ili Magica) ceo fudbal, i to ne da si ga fulao, zabio si autogol...

I za kraj, ne dopuštam da mi repliciraš, nikakve rasprave više nema. Točka. Tačka. Userete sto i jednu temu, skupa samnom.

p.s. na stranu sve, ali primijetio sam kod ovih "modernih" ljudi da obožavaju često koristiti anglizme. A čemu to? Naš materinji (zaboli me ona stvar kako se zove) jezik smrdi? Nemamo adekvatnih riječi za to? Ili je to fora i želja da se bude moderan....
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la DANTES » 27 avg 2015, 10:09

@dubrava slažem se za anglicizme i neologizme. inače ljudi imaju potrebu da koriste te tuđice jer tako misle da izgledaju pametnije, obrazovanije šta li već..
što se tiče konstatacije da ne možeš na osnovu nečijih sajber upisa znati kakav je čovjek grdno se varaš. ljudi na internetu pod plaštom anonimnosti pokazuju svoje prave emocije, lica i šta zaista misle. internet forumi su ti prava slika balkana ne slike koje tv mediji prikazuju
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 27 avg 2015, 10:17

Ne bih da to bude replika, tim pre shto ovaj moderatorov upis je i ne zasluzhuje - ali dapache da sam proshao puno puta preko Batrovaca i nisu me sachekale nikakve krvozhedne ustashe.

Evo nek ostane samo na tome, a tema da se vrati ili na pochetnu tachku ili da se kljucha.

Lepo je recheno, pri otvaranju iste, da ce ovde biti patkometrije - ali niko nije slushao. A sad samo smo mi kompleksashi krivi... kuknjava

BTW, ovo je forum. Ne i katedra ili nacionalna televizija. Sloboda govora je takva da se mogu koristiti razni termini, fraze, neologizmi, sleng, stilovi pisanja ili chak i pogreshne gramatichke konstrukcije. Kome se ne svidja - u redu, ali to je pravo forumasha sve dok se ne vredjaju drugi sagovornici ili neke opshte civilizacijske vrednosti.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Tribalian » 27 avg 2015, 12:35

dubrava je napisao/la:
p.s. na stranu sve, ali primijetio sam kod ovih "modernih" ljudi da obožavaju često koristiti anglizme. A čemu to? Naš materinji (zaboli me ona stvar kako se zove) jezik smrdi? Nemamo adekvatnih riječi za to? Ili je to fora i želja da se bude moderan....
To ti je globalizacija, ali sreca da se engleski namece kao primarni jezik, zamisli da se koriste spanski izrazi. :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la filip13 » 27 avg 2015, 18:03

dubrava je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:


p.s. na stranu sve, ali primijetio sam kod ovih "modernih" ljudi da obožavaju često koristiti anglizme. A čemu to? Naš materinji (zaboli me ona stvar kako se zove) jezik smrdi? Nemamo adekvatnih riječi za to? Ili je to fora i želja da se bude moderan....

preseravanje

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la NeshaFCB » 06 sep 2015, 18:07

Nastavlja se uspješna godina za sportiste iz Srbije. Odbojkašice osvojile srebro na Svjetskom kupu, skor 10-1 i plasirale se na Olimpijske igre već sada.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.