EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EP?

Anketa je završila: 27 jan 2016, 01:38.

Francuska
44
41%
Danska
18
17%
Španija
3
3%
Poljska
10
9%
Hrvatska
14
13%
Njemačka (da ljevak ima za koga glasati)
12
11%
Neko drugi
6
6%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Razbojnik » 31 jan 2016, 20:19

Usudio bih se reci da je utakmica za 3. mjesto trebala biti finale jer su jednostavno pokazali bolji rukomet. Norveska nije bila tamo zbog nesrece jer si po meni nadigrali Svabe, a Hrvatska je pala zbog zelenila trenera Babica koji nije imao muda ostaviti formaciju koja mu je nosila pobjede (Stevanovic na golu i Horvat umjesto Cupica).

Ali, najbolja ekipa je Francuska, sta god tko rekao..

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Lillard » 31 jan 2016, 20:21

Normalno da si kanta kad pogledaš 3 tekme godišnje i prosipaš nebuloze.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la let3 » 31 jan 2016, 20:26

jel ovo onaj hercegovacki urođenik opet nešto na moj racun :rol: :rol: dobar je ultrasčić zadojeni ....ali simatican je decko, izviri ispod kamena ko zmija samo kad treba ujesti :kafa:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la KpbKaka22 » 31 jan 2016, 20:39

Razbojnik je napisao/la:Usudio bih se reci da je utakmica za 3. mjesto trebala biti finale jer su jednostavno pokazali bolji rukomet. Norveska nije bila tamo zbog nesrece jer si po meni nadigrali Svabe, a Hrvatska je pala zbog zelenila trenera Babica koji nije imao muda ostaviti formaciju koja mu je nosila pobjede (Stevanovic na golu i Horvat umjesto Cupica).

Ali, najbolja ekipa je Francuska, sta god tko rekao..


Slazem se u potpunosti,Ne mogu prezalit to polufinale kad je gospodin Saracevic sve ispravno govorio da smo bolji od smijesnih spanjolaca,ali eto ko nam je kriv kad nismo uradili jedinu stvar sto smo trebali ,a to su uradili Njemci i glavni razlog u osvajanju zlata a to je sprecavanje lopte na crtu Aginageldea.Steta jer su nam Njemci bili redovna musterija u finalu i kad su dozivljavali poraze i sa punom jacom repkom (krechmar,fritz,hens itd )

Ali daleko najjace prvenstvo sto sam gledao,ocekujem ovako i narednih godina,jednostavno rukomet je ove godine bio kao jedno u svim zemljama definitivno.


Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la guillermo » 31 jan 2016, 21:19

Steta za Wolfa sto je prije prvenstva pozurio sa potpisom za Kiel gdje ce imati mizerne minute pored Landina.Ovako je poslije Ep mogao u dobar klub gdje bi bio sigurna jedinica.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la legenda reala » 31 jan 2016, 21:50

DANTES je napisao/la:@effe sa. Vuk je bolji od frica. mnogo bolji
niko nije bolji od velikog Heninga
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la DANTES » 31 jan 2016, 22:02

legenda reala je napisao/la:
DANTES je napisao/la:@effe sa. Vuk je bolji od frica. mnogo bolji
niko nije bolji od velikog Heninga
ma daj. nije on bio toliko dobar.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la legenda reala » 31 jan 2016, 22:04

DANTES je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
DANTES je napisao/la:@effe sa. Vuk je bolji od frica. mnogo bolji
niko nije bolji od velikog Heninga
ma daj. nije on bio toliko dobar.
pa u Kilu je uvijek bio u drugom planu, al u repci je bio najbolji golman svijeta
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la badblueboylivno » 31 jan 2016, 22:38

thomashasler je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ma ovim momcima svaka čast, na OI očekujem finale. Ali više sam umoran od ovih poraza u polufinalu, tuga :cry:
Ma kakvo finale, mIslim da se nećemo ni plasirati. :kafa:


Amater na klupi je izgubio utakmicu i propustio nevjerojatnu šansu za europsko zlato.


Španjolska će pomest pod Švabama u nedjelju.
Pomeli su nema sta Svabe ne znaju gdje su :D :D :D :D :D :D :D
Ne mogu objasnit kako sam sretan što Nijemci digoše kantu.

Razlog zbog kojeg sam mislio da će doživjeti potop je broj ozljeda. I onda, ulazim u kafić sredinom drugog, vidim 17-10, reko super, prolazi mi hendikep 6-10 golova, kad šta?! Švabo prvak. :rol:

Sjajan turnir, najprije pohvala organizatoru, nisu zakazali, pune dvorane. :thumbup: Nijemci se vratili :thumbup: Norveška konačno izašla iz sjene Danaca i Šveđana, netko van elite nalupao Francuze :thumbup: Hrvatska valjda konačno dobila golmana. Super. Falila je samo druga reprezentacija koja zauzima moje navijačko srce, ali nadam se plasmanu na sljedeći Euro kad je tu preko puta. :mrgreen: Aaaajmoooooo! :tokralju:
Hayley <3

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la MaGiCa » 31 jan 2016, 22:40

Razbijeni Španjolci kao da im je trener Perić... :rol:

Ko bi rekao da će Schwabi ovako da izdominiraju finale... :tokralju:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Virtu4l » 31 jan 2016, 22:42

Odlično prvenstvo. Organizacijski je to bilo vjerovatno jedno od najbolje organizovanih prvenstava do sada, dvorane su bil skoro uvijek rasprodate, oboreni su svi rekordi gledanosti, kako oni putem TV-a, tako i oni u samim dvoranama. Šampionat u Poljskoj je gledalo nešto više od 400 hiljada gledalaca, što je za skoro 100 hiljada više u odnosu na prethodno u Danskoj. Krovne kuće rukometa su sigurno mnogo naučile iz ovog prvenstva, ipak su potrebne moderne i velike dvorane, dvorane koje same po sebi privlače publiku.

Sportski aspekt prvenstva nam je ovaj put ponudio mnogo iznenađenja, izjednačene ekipe i potop favorita, to je nešto što nismo baš često gledali u ovom sportu. Neki su nas veoma razočarali, prije svih Francuska i domaćin Poljska, kao i selekcija Danske, ali zato smo dobili sjajnu Norvešku i Njemačku koja je po ko zna koji put iznenadila sportsku javnost i pokazala da se želja, zajedništvo i fanatična borbenost itekako isplate. Španija je imala veliku priliku da se napokon okiti Evropskim zlatom, ali nisu mogli protiv sjajne Njemačke, tako da Španija ponovo ide kući sa srebrom, četvrtim po redu.

Suđenje je stara boljka ovog sporta, ni ovoga puta nije bilo drugačije. Nisu sudije uticale na konačni plasman, znali su oni u prošlosti krojiti i sam raspored medalja, ali jednostavno su neke utakmice sudili očajno i veoma tendenciozno, to uvijek baca mrlju na ovaj fantastični sport.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la marconato » 01 feb 2016, 18:04

Svim kaubojima s foruma cestitke na bronzi, s malim zakasnjenjem... :thumbup: ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
cipiripi
Postovi: 1128
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:32
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la cipiripi » 01 feb 2016, 19:53

Već mi nedostaju utakmice.
Dobro je bilo prvenstvo. Puno iznenađenja, uzbuđenja i dobrog rukometa.
''Neka me mrze samo da me se boje''

bordobijeli
Postovi: 14221
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la bordobijeli » 02 feb 2016, 00:27

nikad izjednacenije prvenstvo ,puno zanimljivi utakmica ,Njemci zasluzeno osvojili ali ovi prvi 8 svako svakog moze dobiti to garantujem ,recimo da se igra opet za mjesec dana vjerovatno bi drugacije izgledao poredak .

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la SiamoNoi » 04 feb 2016, 18:03

Virtu4l je napisao/la:Odlično prvenstvo. Organizacijski je to bilo vjerovatno jedno od najbolje organizovanih prvenstava do sada, dvorane su bil skoro uvijek rasprodate, oboreni su svi rekordi gledanosti, kako oni putem TV-a, tako i oni u samim dvoranama. Šampionat u Poljskoj je gledalo nešto više od 400 hiljada gledalaca, što je za skoro 100 hiljada više u odnosu na prethodno u Danskoj. Krovne kuće rukometa su sigurno mnogo naučile iz ovog prvenstva, ipak su potrebne moderne i velike dvorane, dvorane koje same po sebi privlače publiku.

Sportski aspekt prvenstva nam je ovaj put ponudio mnogo iznenađenja, izjednačene ekipe i potop favorita, to je nešto što nismo baš često gledali u ovom sportu. Neki su nas veoma razočarali, prije svih Francuska i domaćin Poljska, kao i selekcija Danske, ali zato smo dobili sjajnu Norvešku i Njemačku koja je po ko zna koji put iznenadila sportsku javnost i pokazala da se želja, zajedništvo i fanatična borbenost itekako isplate. Španija je imala veliku priliku da se napokon okiti Evropskim zlatom, ali nisu mogli protiv sjajne Njemačke, tako da Španija ponovo ide kući sa srebrom, četvrtim po redu.

Suđenje je stara boljka ovog sporta, ni ovoga puta nije bilo drugačije. Nisu sudije uticale na konačni plasman, znali su oni u prošlosti krojiti i sam raspored medalja, ali jednostavno su neke utakmice sudili očajno i veoma tendenciozno, to uvijek baca mrlju na ovaj fantastični sport.
Zaboravio si spomenut i sjajnu Hrvatsku koja se kao top8 reprezentacija ovaj put probila među 4 :thumbup:


Izbori :kafa:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Virtu4l » 04 feb 2016, 19:16

Spominjem samo one koji su napravili dobar rezultat, tj. savladali neku vrhunsku selekciju na putu do dobrog rezultata. Žao mi je, ali nisam impresioniran pobjedama protiv Bjelorusije, Makedonije, očajnog Islanda ili Poljske uz poklapanje ostalih rezultata :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la SiamoNoi » 11 feb 2016, 00:06

Zaboravio si dodati pobjedu nad "sjajnom Norveškom" u nebitnoj utakmici.


Izbori :kafa:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la branimir85 » 08 jan 2017, 22:15

nek netko otvori pdf za svjetsko,počinje uskoro :)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la KpbKaka22 » 08 jan 2017, 22:33

Dasta ,taman ja poso pitat hoce li otvarat itko

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.