EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EP?

Anketa je završila: 27 jan 2016, 01:38.

Francuska
44
41%
Danska
18
17%
Španija
3
3%
Poljska
10
9%
Hrvatska
14
13%
Njemačka (da ljevak ima za koga glasati)
12
11%
Neko drugi
6
6%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Heller » 31 jan 2016, 19:26

Vuku treba da ga puse of Flensburga do Minhena za ove odbrane
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la alan_kardec » 31 jan 2016, 19:31

Koji igrači su falili Njemcima na ovom prvenstvu?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Lillard » 31 jan 2016, 19:33

alan_kardec je napisao/la:Koji igrači su falili Njemcima na ovom prvenstvu?
Dosta njih.
Ali nebitno, jer sumnjam da bi uzeli da su kompletni. Jednostavno, odlična kemija i to je to. Svaka čast.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la let3 » 31 jan 2016, 19:35

slika

pantera na golu :thumbup: :thumbup:

Entrerios jest bio dobar kroz citav turnir, ali za mene je Vučina MVP turnira
Zadnja izmjena: let3, dana/u 31 jan 2016, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.

thomashasler
Postovi: 412
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la thomashasler » 31 jan 2016, 19:46

alan_kardec je napisao/la:
thomashasler je napisao/la:u KURVALUKU :) :) :) danas sam usao na temu i citao par stranica unazad inace pratim al rijetko da sta komentarisem, al ovako odvazno reci da ce neko Svabe u finalu natamburat :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: SVABO JE TO SINE


:lol:
Sine, da si mi replicirao sinoć, sad bih ti skinuo kapu, a ovako si ispao glup i ispadaš glup svaki put kad sad nakon finala repliciraš na postove od juče.
Čestitke Njemcima.



DANTES je napisao/la:šta je to sine? pa švabe su tamburale crna gora i bosna zadnjih godina. ovo je veliko iznenađenje
BiH i CG ih derale dvocifrenom razlikom s tim da ih je CG našamarala u gostima.
Momcino reci nekome da je glup je dovoljan pokazatelj da si upravo ti to, ja ne glumim strunjaka kao ti, ti si to hladno izjavio S POLA SNAGE i to mi je zapalo za oko i zato sam ti replicirao da ti skrenem paznju da ubuduce ne valjas se i ne zalijeces tako lako u svojim izjavama, ne visim na internetu po cijeli dan kao ti imam vaznijih stvari da radim, danas je nedelja odmaram kod kuce i tako da sam nasao vremena i danas sam tek vidio tvoju izjavu tako da JUCER nije bilo moguce NIKAKO DA TO URADIM, PROVALIO SE I SUTI, I MISLI DA SI PAMETAN A NE GLUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :D :D :D :D :D STRUČNJAK

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la hapuc » 31 jan 2016, 19:50

Svaka čast Švabe :clap:
Golman nevjerovatan. :tokralju:
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Unofficialpage » 31 jan 2016, 19:52

Švabe ih bukvalno poniziše. Laganica. Dosta iznenađenja na ovom EP.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la alan_kardec » 31 jan 2016, 19:53

thomashasler je napisao/la:Momcino reci nekome da je glup je dovoljan pokazatelj da si upravo ti to, ja ne glumim strunjaka kao ti, ti si to hladno izjavio S POLA SNAGE i to mi je zapalo za oko i zato sam ti replicirao da ti skrenem paznju da ubuduce ne valjas se i ne zalijeces tako lako u svojim izjavama, ne visim na internetu po cijeli dan kao ti imam vaznijih stvari da radim, danas je nedelja odmaram kod kuce i tako da sam nasao vremena i danas sam tek vidio tvoju izjavu tako da JUCER nije bilo moguce NIKAKO DA TO URADIM, PROVALIO SE I SUTI, I MISLI DA SI PAMETAN A NE GLUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :D :D :D :D :D STRUČNJAK

:bow:
Jakako nego glumiš. Ali nije to tema.
Kontam da grunem dvicu u milanskom derbiju pa me zanima šta ti misliš o tome, ali ne javljaj mi večeras prije 11.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la SiamoNoi » 31 jan 2016, 19:56

Veceras je odlucio mentalitet Spanjolaca (nastavljen niz poraza u finalima EP).Nijemci su samo uzeli ponudjeno.Iskoristili mometum,raspad domacina,ali nemaju oni top kvalitetu.I dalje su u rangu Crne Gore i slicnih.

#oducenodrukometa


Izbori :kafa:

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Saurman » 31 jan 2016, 19:59

slika

Čestitke švabama. :salut:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la effe_sa » 31 jan 2016, 20:02

DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER! DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER! DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER!
NJEMAČKA EVROPSKI PRVAK!!!!! I to na kakav način, kakvo je samo to razbijanje Španije bilo...Špance je prosto izludio Wolf, nevjerovatan je bio i nadmašio je svojevremeno nevjerovatnog Fritza... Kakav nevjerovatni timski duh, moral, zajedništvo, borbenost, požrtvovanost, stabilnost, sve ono što defitnitivno u toj mjeri niti jedna druga sportska nacija ne posjeduje.
Samo kada čovjek razmisli o podatku, da je Wolf od 32 šuta odbranio 17 i to kako ih je odbranio i kakve su to samo odbrane bile, to je bila poslastica...

Nevjerovatna je samo stvar da je Reichman koji je do sada toliko bio siguran izvođač sedmeraca na prvenstvu i do večeras fulio samo jedan, večeras uspio fuliti 2, ali ipak su Nijemci ovako ubjedljivo pobijedili. Temelj uspjeha je bila odbrana, koja je podsjećala na ono odbranu sa SP 2007. godine, kada je branio sjajni i neponovljivi Roggisch. U tom segmentu mu je Lemke legitimni nasljednik, iako ne samo on, jer večeras je djelovalo da u odbrani Njemačke ima više Roggischa. :D Ma tako je djelovalo faktički tokom cijelog ovog EP.

Pred ovom reprezentacijom su sigurno još određene titule, jer dosta mlada ekipa uze titulu. A plus kada se tu dodaju svi oni koji su večeras falili, a i koji su falili tokom cijelog EP.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

thomashasler
Postovi: 412
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la thomashasler » 31 jan 2016, 20:04

alan_kardec je napisao/la:
thomashasler je napisao/la:Momcino reci nekome da je glup je dovoljan pokazatelj da si upravo ti to, ja ne glumim strunjaka kao ti, ti si to hladno izjavio S POLA SNAGE i to mi je zapalo za oko i zato sam ti replicirao da ti skrenem paznju da ubuduce ne valjas se i ne zalijeces tako lako u svojim izjavama, ne visim na internetu po cijeli dan kao ti imam vaznijih stvari da radim, danas je nedelja odmaram kod kuce i tako da sam nasao vremena i danas sam tek vidio tvoju izjavu tako da JUCER nije bilo moguce NIKAKO DA TO URADIM, PROVALIO SE I SUTI, I MISLI DA SI PAMETAN A NE GLUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :D :D :D :D :D STRUČNJAK

:bow:
Jakako nego glumiš. Ali nije to tema.
Kontam da grunem dvicu u milanskom derbiju pa me zanima šta ti misliš o tome, ali ne javljaj mi večeras prije 11.
Da si imalo pametan ne bi onako hladnokrvno izjavio, da je to sami pocetak prvenstva ok al FINALE KRALJU, nisu dobili pozivnicu za finale i da su dosli tek tako, kazem ti kad su dogurali do finala onda ce i tu jos vise zapeti i sigurno da Svabe u finalu nece dozvolit da budu ponizeni kako si ti najavio, a spominjes CG i Bosnu to su drugi padezi druga Njemacka kvalifikacije i slicno a evo ti prijedlog za veceras OBA DAJU GOL A DVICU NIKAKO NEMOJ DA GURAS osim ako ne mislis na golf 2 da guras :D :D :D :D VECERAS JE X a mozda i KECINA
Zadnja izmjena: thomashasler, dana/u 31 jan 2016, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
THEC
Postovi: 4492
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la THEC » 31 jan 2016, 20:05

hjooj kase jos vrati Pascal Hens ima da haraju godinama :D....nema sta svaka cast Njemcima, gotivio sam ih nekad dok je igrao i vec pomenuti momak :D dok zadnjih par godina rukomet uopsteno ne pratim toliko pa sad iskreno ne znam ni jednog njihovog igraca ali evo vidim da neki pisu da cak nisu ni sa najjacom ekipom dosli sto je dodatni razlog da im se skine kapa na sve sto su uradili na ovom prvenstvu
Pyro is not a crime !

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la DANTES » 31 jan 2016, 20:06

@effe sa. Vuk je bolji od frica. mnogo bolji
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la alan_kardec » 31 jan 2016, 20:07

Nije bolest sve što boli, definitivno.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la virtuoz » 31 jan 2016, 20:10

Švabe potpuno zasluženo do zlata. Silovali Španjolce u finalu. Savršena obrana,Wolf na golu čudesan.
Ovo zlato Njemačke je ogroman uspjeh,pogotovo s obzirom da je prije prvenstva rijetko tko od njih očekivao borbu za medalje.

Rukomet postaje sve zanimljiviji,a ovogodišnje EP u Poljskoj je jedno od najboljih,ako ne i najbolje rukometno natjecanje koje sam gledao.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la KayserSose » 31 jan 2016, 20:11

Čestitke majčici Njemačkoj.

Ovo je bilo brutalno

Moj sinko Švabo je to.

:kafa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la Heller » 31 jan 2016, 20:11

Koji je idiot ovaj Babic
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la effe_sa » 31 jan 2016, 20:11

DANTES je napisao/la:@effe sa. Vuk je bolji od frica. mnogo bolji
Pa tek je krenuo s velikim uspjesima. Ovo mu je pravi veliki poduhvat, tako treba još vidjeti. Ali ako se dan po jutru poznaje, onda će definitivno biti bolji...Nevjerovatna zvijer... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muskarce - Poljska 2016

Post Postao/la let3 » 31 jan 2016, 20:12

effe_sa je napisao/la:DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER! DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER! DEUTSCHLAND EUROPAMEISTER!
NJEMAČKA EVROPSKI PRVAK!!!!! I to na kakav način, kakvo je samo to razbijanje Španije bilo...Špance je prosto izludio Wolf, nevjerovatan je bio i nadmašio je svojevremeno nevjerovatnog Fritza... Kakav nevjerovatni timski duh, moral, zajedništvo, borbenost, požrtvovanost, stabilnost, sve ono što defitnitivno u toj mjeri niti jedna druga sportska nacija ne posjeduje.
Samo kada čovjek razmisli o podatku, da je Wolf od 32 šuta odbranio 17 i to kako ih je odbranio i kakve su to samo odbrane bile, to je bila poslastica...

Nevjerovatna je samo stvar da je Reichman koji je do sada toliko bio siguran izvođač sedmeraca na prvenstvu i do večeras fulio samo jedan, večeras uspio fuliti 2, ali ipak su Nijemci ovako ubjedljivo pobijedili. Temelj uspjeha je bila odbrana, koja je podsjećala na ono odbranu sa SP 2007. godine, kada je branio sjajni i neponovljivi Roggisch. U tom segmentu mu je Lemke legitimni nasljednik, iako ne samo on, jer večeras je djelovalo da u odbrani Njemačke ima više Roggischa. :D Ma tako je djelovalo faktički tokom cijelog ovog EP.

Pred ovom reprezentacijom su sigurno još određene titule, jer dosta mlada ekipa uze titulu. A plus kada se tu dodaju svi oni koji su večeras falili, a i koji su falili tokom cijelog EP.
ili ukratko receno - yebo je kevu špancima :crazy: mindfuck izvšio nad njima, uništio im samopuzdanje u prvom poluvremenu, da su kasnije cak i penale fulali i pogađali stative :rol:

:tokralju: :tokralju: kakav golman, kakvi refleksi, kakva energija....po meni bolji cak i od Fritza, a tek mu 24 godine :think: moje mišljenje




sad ce me one neznalice opet proglasiti kantom :mrgreen: :tralala:

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.