Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Tribalian » 10 feb 2016, 19:57

MaGiCa je napisao/la: Ko kaže da su to poluinformacije :?:
Ja !
I odmori malo od mojih i tvojih, kad već ne znaš ko su moji. ;)
Ti si naglasio vise desetina puta da su tvoji drugosrbijanci .Nisam covek koji ce da izmislja stvari i spocitava ih drugima. ;) Time se ne bavim.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la MaGiCa » 10 feb 2016, 20:06

Tribalian je napisao/la:Ja!
Mogu da kažem da sam nažalost u pravu. Proveren info. ;)

Tribalian je napisao/la:Ti si naglasio vise desetina puta da su tvoji drugosrbijanci. Nisam covek koji ce da izmislja stvari i spocitava ih drugima. ;) Time se ne bavim.
Pa i jesu drugosrbijanci moji. Samo sto drugosrbijanaca ima raznih. Nisu svi uzeli kintu za svoje drugosrbijanstvo.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Tribalian » 10 feb 2016, 20:14

MaGiCa je napisao/la: Mogu da kažem da sam nažalost u pravu. Proveren info. ;)
Proverena info ? Taj decko ti je reko da je isao svojevoljno da igra fudbal sa njima i bio ponosan na to druzenje ? Ili ti je reko neko kome je taj to reko ? Ili si mozda procitao negde na netu ?
Pa i jesu drugosrbijanci moji. Samo sto drugosrbijanaca ima raznih. Nisu svi uzeli kintu za svoje drugosrbijanstvo.
Tu se vec slazem. Oni koji nisu mogli da uzmu nisu uzeli.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la MaGiCa » 10 feb 2016, 20:31

Tribalian je napisao/la:Proverena info ? Taj decko ti je reko da je isao svojevoljno da igra fudbal sa njima i bio ponosan na to druzenje ? Ili ti je reko neko kome je taj to reko ? Ili si mozda procitao negde na netu ?
Moj ortak je jedan od najboljih drugova Danka Lazovića. I Danko je išao na te termine. Cenim da bolje zna od tebe ili mene (1 Danko Lazović, of kors) koga, kada i u kakvom izdanju je tamo vidjao... :wave:



Tribalian je napisao/la:Tu se vec slazem. Oni koji nisu mogli da uzmu nisu uzeli.


Prva i Druga Srbija ubice srpskog naroda. ( ovo je moja tvrdnja, ne smatram tebe ubicom )
Varaš se.

Druga Srbija je ona koja nije zločinačka. Čitaj malo Radomira Konstantinovića. ;)

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Tribalian » 10 feb 2016, 20:39

MaGiCa je napisao/la:
Moj ortak je jedan od najboljih drugova Danka Lazovića. I Danko je išao na te termine. Cenim da bolje zna od tebe ili mene (1 Danko Lazović, of kors) koga, kada i u kakvom izdanju je tamo vidjao... :wave:
@Magice, ja ti nisam rekao da taj nije isao, vec sam te pitao da li je isao dobrovoljno ili je bilo znaci dodji. I zamolio bih te da mi ne mases , nismo na autobuskoj stanici.
Druga Srbija je ona koja nije zločinačka. Čitaj malo Radomira Konstantinovića. ;)
Stvarno ? :facepalm:

Ne znam sto se pravis lud? Jel to opet neki napad autosovinizma ? Ta Druga Srbija je opustosila svoju zemlju kad se dograbila vlasti sa sve ovim zemuncima i raznim sluzbama, a znas ti to odlicno. I nemam sta da citam Konstantinovica, ja sam bio tu kad je trebalo. Zamisli ovim mojima i B92 dao neku zahvalnicu za borbu protiv drzavnog terorizma.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la MaGiCa » 10 feb 2016, 21:04

Tribalian je napisao/la:@Magice, ja ti nisam rekao da taj nije isao, vec sam te pitao da li je isao dobrovoljno ili je bilo znaci dodji. I zamolio bih te da mi ne mases , nismo na autobuskoj stanici.
Pa sad, nisam bio tu da čujem kako je to sve bilo, ali lik je i dalje nastavio da ide po lokalima koje su overavali Legija&Co. i nakon 2003.
Pri tome, njegovo dripačko ponašanje na tim mestima je opštepoznato.

Tribalian je napisao/la:Ne znam sto se pravis lud? Jel to opet neki napad autosovinizma ? Ta Druga Srbija je opustosila svoju zemlju kad se dograbila vlasti sa sve ovim zemuncima i raznim sluzbama, a znas ti to odlicno. I nemam sta da citam Konstantinovica, ja sam bio tu kad je trebalo. Zamisli ovim mojima i B92 dao neku zahvalnicu za borbu protiv drzavnog terorizma.
Gledaj, nemam nikakav problem da te stavim na ignore, ako to hoćeš. Nema potrebe da mi držiš predavanja iz političke filozofije, etike ili istorije. Ako ti se ne svidja šta i kako ja pišem - slobodno me zaobidji. Ili makar ostani pri svome kad šalješ PPove, umesto što ih brišeš. :zviz:

Teško je ne videti razliku izmedju ta dva koncepta ili je relativizovati kradjom/burazerskim privatizacijama-glupostima potonjih.

BTW, gutao sam suzavac i ja tog 5.X, a i bivah privodjen kao maloletno lice te 2000. Nije režim pao slučajno i nisi ga jedino ti ovde rušio. ;)

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Tribalian » 10 feb 2016, 21:09

MaGiCa je napisao/la: Gledaj, nemam nikakav problem da te stavim na ignore, ako to hoćeš.
Slusaj me ovako posto si bezobrazan. Mnogo me boli qrac dal ces da me stavis na ignore. Navikao si ti na siroko ovde, cim ti se neko suprostavi odmah panika "stavicu te na ignore nja nja nja". Ti mozes da prepisavas nepismene i polupismene, kad naletis na nekog ko ti trazi neki argument za tvrdnje pocinjes da se gubis. Stavljaj gde hoces, na tvoj prvobitni upis sam reagovao samo da bih dobio odgovor koji ,naravno, nisam dobio. I to sto si bio 5.10.2000 , pa tu ne znam ko nije bio. Bilo je protesta i ranije a i ja sam bio maloletan .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la DANTES » 10 feb 2016, 21:10

dakle Futsal....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la NeshaFCB » 10 feb 2016, 21:29

Kladionice podcijenile Srbiju.

KevinDurant35
Postovi: 252
Pridružen/a: 05 feb 2016, 22:54
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la KevinDurant35 » 11 feb 2016, 19:43

Srbija za klasu iznad Rusa po danasnjoj igri i nadam se da idu u finale,ali ovaj komentator na eurosoportu je toliko odbojan da sam morao zvuk iskljuciti,kakav komad debilcine.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Pappy » 11 feb 2016, 19:55

NeshaFCB je napisao/la:Kladionice podcijenile Srbiju.
Nisu. Rusi su Rusi. Njihova strašna defanziva ih dovodi do ove pozicije, i kvote su sasvim realne. Da se negdje drugo igra bila bi i manja.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Wandelanoite » 11 feb 2016, 20:06

Kakav je Cipi majstor
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Pappy » 11 feb 2016, 20:14

Kako sudije podlegoše pritisku na kraju. Čist faul, sudija hoće da svira, da bi Rusi htjeli malo da se tuku i sviraju kontrafaul. :urnebes:

Ovo ni na božićnim, bajramskim i drugim vjerskim turnirima nema. :D

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Wandelanoite » 11 feb 2016, 20:16

Cipi napravio čist faul džaba pričaš gluposti smatrao sam te ozbiljnim nikakvog kontakta nije bilo udarca koji je primio Abramov
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

KevinDurant35
Postovi: 252
Pridružen/a: 05 feb 2016, 22:54
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la KevinDurant35 » 11 feb 2016, 20:19

Bas,cist faul je napravio igrac Srbije,vidjelo se da ga je udario po nozi,ali tu je uvijek objektivni srpski narod da nas uvjerava u suprotno. Cak je i ova prevara od komentatora zanijemila.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Pappy » 11 feb 2016, 20:24

KevinDurant35 je napisao/la:Bas,cist faul je napravio igrac Srbije,vidjelo se da ga je udario po nozi,ali tu je uvijek objektivni srpski narod da nas uvjerava u suprotno. Cak je i ova prevara od komentatora zanijemila.
Vidio bi da je prvo igrač Srbije izguran rukama van terena, i da ga je onda po nogama udario. Ja ne znam da li iko ovdje prati futsal uopšte, ili samo sada palo na pamet da se gleda kad je veliko takmičenje. :facepalm:

Te ruke se sviraju u običnim utakmicama. Sudije su samo sada procijenile da je to malo da bi Srbiji dali šesti prekršaj. I to je ono standardno sudijsko, nije dovoljno kontakta za penal, nije dovoljno da se tako odluči meč i ostalo.
Zadnja izmjena: Pappy, dana/u 11 feb 2016, 20:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la SlevinKelevra » 11 feb 2016, 20:25

Ma, mislim da je prvo sudio aut za Srbiju, pa tek onda kontafaul... :think:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la Pappy » 11 feb 2016, 20:36

Odlična defanziva presudila, zasluženo. Ali ovo će sada biti veoma zanimljivo za vidjeti kako bez Edera protiv Španaca.

Da vidimo šta Kazahstan bez Igite može, mislim ništa, ali Kakau je uvijek bio mađioničar, pa sačekajmo šta će spremiti.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la NeshaFCB » 11 feb 2016, 20:38

Nema se momcima šta zamjerit, šteta. Bilo bi lijepo da uzmu bronzu. Zslužili su.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u futsalu- Beograd 2016

Post Postao/la DANTES » 11 feb 2016, 20:41

šteta šteta. ali golove smo primali naivno
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.