Copa América Centenario

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Koja repka po vama osvaja Copu:

Anketa je završila: 03 jul 2016, 23:35.

Argentina
48
48%
Brazil
4
4%
Kolumbija
13
13%
Čile
22
22%
Urugvaj
5
5%
Meksiko
3
3%
SAD
3
3%
neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 99

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 23:59

Epidaurus je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Argentinci ga od prvog dana hejtaju i traže mu dlaku u jajetu, od njegove 19 godine mu mjere qrac sa Maradoninim....evo i sad su od njega napravili nacionalnog zločinca i dežurnog krivca.....vjerovatno je i zato batalio sa Argentinom :salut: pun mu q svega
Covjek se cuva u dresu Barce, da bi nastupao za njih, gine svaku utakmicu, dovede ih redovno do finala i oni mu se seru po glavi.

Drago mi je što je prelomio i odyebao nezahvalnu bagru.
Aha, opet izbjegavanje odgovora. Nema veze. Shvatio sam.

Kad se pojavi jedan takav igrac, takva klasa u naciji koja je luda za fudbalom, apsolutno je normalno da ga se poredi s Maradonom. Messi imao sav talenat i kvalitet Maradone, ali problem je sto nikad u zivotu nije bio i vjerovatno nece biti vodja ko Maradona. Argentincima on nikad nece biti ni blizu Armanda i razumijem ih apsolutno. Ja ne bih da ulazim u to da li je stvarno veci igrac od Maradone, po svim statistikama ga neuporedivo dere i po svim statistikama on i CR su dva najbolja igraca ikad medjutim vecina ljudi koji su gledali Maradonu (medju kojima i pola moje familije) i ovu dvojicu danas ce reci da je Maradona nesto iznad, nesto sto se obozava.

Ja licno najvise volim efikasnost i meni su Messi i CR ispred svih.
Sveti Diego Maradona je zapravo budaletina kojoj je kokain isprao mozak.
Dan uoci finala Cope im porucuje da se vracaju nazad u domovinu bez trofeja, naložio citavu naciju....a onda dva dana poslije izjavi sasvim suprotnu pricu:
Diego Armando Maradona: "Ostavili su Messija samog, a ja ne želim da on bude sâm. Želim razgovarati s njim, boriti se za one koji su ostavljeni sami, od prvog pa do posljednjeg."
"Leo mora ostati u reprezentaciji. On će otići u Rusiju spreman da bude svjetski šampion. Imam osjećaj da su mu samo rekli: 'Idi i za ime Božje, učini nešto da nas spasiš.' Ekipa je bila u raspadu, a njega su svi ostavili samog."
Ocito, covjek nije sav svoj i iskreno žalim ljudi koji ga obožavaju.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Rajaz » 29 jun 2016, 00:03

Epidaurus je napisao/la:Covjek je bio nikakav u finalu, a konstantno se prozivaju svi ostali osim njega za to finale.
Opet lažeš samog sebe

[youtube][/youtube]

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Kajzer10 » 29 jun 2016, 00:06

Reprezentativna takmicenja su precijenjena i imas veliku mitomaniju oko istih.
Licno vise cijenim maraton od 50-60 utakmica po sezoni u najacoj ligi svijeta + LP gdje je najveca koncentracija kvaliteta nego takmicenja od 6-7 utakmica na koje utjece milion faktora.
I zato je meni Messi najveci i zato su mi on i Cristiano igraci koje daleko najvise cijenim od ovih koje sam gledao a sto vise citam o fudbalskoj historiji onda to prelazi i na svih vremena.

Slazem se da je mrlja ali da i u iducem finalu podbaci moja rang lista najvecih se ne bi promijenila.

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:09

Kajzer10 je napisao/la:Reprezentativna takmicenja su precijenjena i imas veliku mitomaniju oko istih.
Licno vise cijenim maraton od 50-60 utakmica po sezoni u najacoj ligi svijeta + LP gdje je najveca koncentracija kvaliteta nego takmicenja od 6-7 utakmica na koje utjece milion faktora.
I zato je meni Messi najveci i zato su mi on i Cristiano igraci koje daleko najvise cijenim od ovih koje sam gledao a sto vise citam o fudbalskoj historiji onda to prelazi i na svih vremena.

Slazem se da je mrlja ali da i u iducem finalu podbaci moja rang lista najvecih se ne bi promijenila.
:thumbup:

Kao npr. kloc Higuain koji maši mrtvi zicer u 20 minuti kod 0-0- ili glupan Marcos Rojo koji dobije direktni crveni samo par minuta nakon što je Chile ostao sa igracem manje :facepalm: ali o njima se ne prica puno, kao o luzerima. Oni su ko biva nebitni, a to su stvari koje itekako usmjere utakmicu.
Samo u Messija sve reflektore.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 29 jun 2016, 00:12

Opet ti o njihovim promasajima. Ne radi se o promasajima u 1-2 utakmice nego u 4. Na SP je imao fantasticnu priliku za gol, sada fula penal, da ga neko nazove chokerom u dresu reprezentacije... nije daleko.
Samo se Higuain spominje, sta jel treba on da donese taj trofej da bi upotpunio Messijevu riznicu? 4 finala, to zaboravljas.
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 29 jun 2016, 00:14, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: RE: Re: Copa América Centenario

Post Postao/la HankMoody » 29 jun 2016, 00:12

Dzoni je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Nemoguce je odredit najboljeg svih vremena.
Ako si slijep ili navijač Real Madrida, što otprilike dođe na isto. :mrgreen:
A moguce je ako si glup ili navijac barce,sto otprilike... :mrgreen:
To je ispod pojasa. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Epidaurus » 29 jun 2016, 00:15

Slazem se da mu je kokain isprao mozak (slicno kao sto je Peleu ko zna sta ispralo mozak) al taj covjek je obozavan s itekakvim razlogom. Donio je Napoliju titule u onakvoj Seriji A i odigrao najbolji velki turnir jednog igraca ikad u Meksiku 86. Bog zna sta bi sve naosvajao da je zivio imalo sportski jer je njegov cisti fudbalski talenat vjerovatno veci i od onog Ronaldinhovog.

Uostalom i ja puno vise cijenim 3-4 osvojene LP nego svjetsko prvenstvo al ipak to Svjetsko prvensto je nesto sto igrace cini besmrtnim. Npr Paolo Rossi je bio mrtvi prosjek od igraca ali ce zauvijek biti zapisan zlatnim slovima u historiju fudbala zbo Mundijala 1982.

@Rajaz vec sam lijepo naglasio da je rasprava s tobom zaglupljivanje. Veci mi uzitak stvara udarati glavom o zid nego citati idiotarije koje ti pises.

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:16

pinoglavi je napisao/la:Opet ti o njihovim promasajima. Ne radi se o promasajima u 1-2 utakmice nego u 4. Na SP je imao fantasticnu priliku za gol, sada fula penal, da ga neko nazove chokerom u dresu reprezentacije... nije daleko.
Kako ce biti choker igrac koji u svojoj selekciji zabije najviše golova (5) i podijeli najviše asistencija (5) na ovogodišnoj Copi :?: to mi ne ide nikako u glavu.
Lionel bio ubjedljivo najbolji argentinac, ali opet je choker po nekima....dok ovi maljevi koji direktno uticu svojim potezima na ishod utakmice nisu chokeri.
Zamisli kakav kloc moraš biti pa da dobiješ crveni karton, nakon što je Messi izvukao crveni za Chile. A upravo to je Rojo uradio :rol:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 29 jun 2016, 00:18

let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Opet ti o njihovim promasajima. Ne radi se o promasajima u 1-2 utakmice nego u 4. Na SP je imao fantasticnu priliku za gol, sada fula penal, da ga neko nazove chokerom u dresu reprezentacije... nije daleko.
Kako ce biti choker koji u svojoj selekciji zabije najviše golova (5) i podijeli najviše asistencija (5) na ovogodišnoj Copi :?: to mi ne ide nikako u glavu.
Lionel bio ubjedljivo najbolji argentinac, ali opet je choker po nekima....dok ovi maljevi koji direktno uticu na ishod utakmicu nisu chokeri.
Zamisli kakav kloc moraš biti pa da dobiješ crveni karton, nakon što je Messi izvukao crveni za Chile. A to je Rojo uradio :rol:
Opet o saigracima. Znas kad bi Pele, Maradona, Zidane, pa i Ronaldinho izgubili 4 finala pa makar i sa igracima Vrbanjuse igrali? Fula 1 na 1 u finalu SP, fula penal sada, a pri tome u 4 utakmice nije uspio sam ekipi donijeti pobjedu, a ti pises o Roju i Higuainu.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Rajaz » 29 jun 2016, 00:20

Epidaurus je napisao/la:@Rajaz vec sam lijepo naglasio da je rasprava s tobom zaglupljivanje. Veci mi uzitak stvara udarati glavom o zid nego citati idiotarije koje ti pises.
Ovo se zove NIKAKVO, NULA, ZERO, NULL finale jednog igrača


Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la leorey » 29 jun 2016, 00:20

let3 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Reprezentativna takmicenja su precijenjena i imas veliku mitomaniju oko istih.
Licno vise cijenim maraton od 50-60 utakmica po sezoni u najacoj ligi svijeta + LP gdje je najveca koncentracija kvaliteta nego takmicenja od 6-7 utakmica na koje utjece milion faktora.
I zato je meni Messi najveci i zato su mi on i Cristiano igraci koje daleko najvise cijenim od ovih koje sam gledao a sto vise citam o fudbalskoj historiji onda to prelazi i na svih vremena.

Slazem se da je mrlja ali da i u iducem finalu podbaci moja rang lista najvecih se ne bi promijenila.
:thumbup:

Kao npr. kloc Higuain koji maši mrtvi zicer u 20 minuti kod 0-0- ili glupan Marcos Rojo koji dobije direktni crveni samo par minuta nakon što je Chile ostao sa igracem manje :facepalm: ali o njima se ne prica puno, kao o luzerima. Oni su ko biva nebitni, a to su stvari koje itekako usmjere utakmicu.
Samo u Messija sve reflektore.
Pa naravno da su precijenjena i da je velika mitomanija u pitanju. Jer utice dosta faktora, npr evo Messi moze biti u zivotnoj formi 2018 i igrati najbolji nogomet u karijeri , a onda 5 dana pred Rusiju se povrijedi i propusti citavo prvenstvo. Odmah po tome znaci nije najbolji svih vremena. Kakva GLUPOST. Covjek je skoro sam doveo Argentinu do 3 finala. I sad sto je kloc Higuain promasio 3 zicera, on ipak nije najveci. Kakva GLUPOST opet kazem.

Meni glavni faktor, tj razlog zasto smatram Messija najboljim svih vremena, je KONSTANTNOST. Niko ziv nije bio ovako dugo dominantan. Vidjet cete koliko ce samo godina trebati da se skinu samo neki od rekorda, ali na stranu svi rekordi moguci koje je oborio, covjek je u vrhu skoro 10 godina i ne nazire se kraj jos. Znaci 10 yebenih godina, i on i Cristiano. Ja na prste jedne ruke mogu prebrojati broj losih utakmica koje je Messi odigrao. Znaci pricamo o jednom desetljecu. Cak i kada njegov tim ili repka izgubi, on bude daleko najbolji na terenu, nevezano ako ne zabije gol ili ne asistira. Jednostavno ako imas oci , to vidis. Meni je on npr i u Juznoj Africi bio najbolji igrac prvenstva, ako ne najbolji onda jedan od najboljih sigurno. Iako nije zabio ni gol. Pregledajte utakmice i vidjet cete da je imao najvise uspjesnih driblinga, najveci uticaj na igru i najvise udaraca na gol gdje lopta jednostavno nije htjela uci u gol, precke , stative. To je samo primjer.
27.10.2020

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:22

pinoglavi je napisao/la: Opet o saigracima. Znas kad bi Pele, Maradona, Zidane, pa i Ronaldinho izgubili 4 finala pa makar i sa ekipom Vrbanjuse igrali? Fula 1 na 1 u finalu SP, fula penal sada, a pri tome u 4 utakmice nije uspio sam ekipi donijeti pobjedu, a ti pises o Roju i Higuainu.
Jest, ali znaš li da je Maradona imao svojevremeno Burruchagu i Caniggiu koji su znali povuci i zabiti golove ako stane Maradonu. Jel tako ili nije ;)
A šta ima Messi?? idiota koji na tri finala fula mrtve zicere, Roja koji se potrudi da odmah izjednaci broj snaga na terenu u jednom finalu.

mislim ono, šta pricati dalje :?

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Epidaurus » 29 jun 2016, 00:26

Rajaz je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:@Rajaz vec sam lijepo naglasio da je rasprava s tobom zaglupljivanje. Veci mi uzitak stvara udarati glavom o zid nego citati idiotarije koje ti pises.
Ovo se zove NIKAKVO, NULA, ZERO, NULL finale jednog igrača

Jos da nisi stavio finale u kojem je covjek bio povrijedjen i koje nije trebao ni igrati kako treba bilo bi sve super :tumbup:

Plus naziv ovog accounta sve govori, mora da ga vode zaludjenici i slijepci ko ti :rol: :rol: :rol: :rol:

Majko moja jos ce ispast da Messi igra sa amaterima u reprezentaciji, pa dokle ide ta nerealnost :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ljudi i bez Messija imaju po individualnom kvalitetu imaju najjacu ekipu na Copi.
Zadnja izmjena: Epidaurus, dana/u 29 jun 2016, 00:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 29 jun 2016, 00:28

let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Opet o saigracima. Znas kad bi Pele, Maradona, Zidane, pa i Ronaldinho izgubili 4 finala pa makar i sa ekipom Vrbanjuse igrali? Fula 1 na 1 u finalu SP, fula penal sada, a pri tome u 4 utakmice nije uspio sam ekipi donijeti pobjedu, a ti pises o Roju i Higuainu.
Jest, ali znaš li da je Maradona imao svojevremeno Burruchagu i Caniggiu koji su znali povuci i zabiti golove ako stane Maradonu. Jel tako ili nije ;)
A šta ima Messi?? idiota koji na tri finala fula mrtve zicere, Roja koji se potrudi da odmah izjednaci broj snaga na terenu u jednom finalu.

mislim ono, šta pricati dalje :?
Ma ja, Messi levatine ima... Vadis ga na promasaje Higuaina u 4 finala u kojima Messi ne samo da nije uspio donijeti svome timu pobjedu nekom magijom, sto se od njega i ocekuje, nego je uspio profulati 1 na 1 pa onda i penal. Ronaldinho, Maradona, Pele, Zizu ne bi izgubili 4 finala makar sva 4 igrali sa 2 igraca manje od pocetka. Jednostavno imaju to nesto u sebi sto Messi nema. I da izgube sva 4 makar ne bi fulali 1 na 1 ili penal u penal seriji.
A to sto predstavljas Argentinu kao skupinu balvana i da jedino Messi igra, i to dovoljno govori o nerealnosti.
Nad tobom sunce najljepše sja

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:32

pinoglavi je napisao/la:
let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Opet o saigracima. Znas kad bi Pele, Maradona, Zidane, pa i Ronaldinho izgubili 4 finala pa makar i sa ekipom Vrbanjuse igrali? Fula 1 na 1 u finalu SP, fula penal sada, a pri tome u 4 utakmice nije uspio sam ekipi donijeti pobjedu, a ti pises o Roju i Higuainu.
Jest, ali znaš li da je Maradona imao svojevremeno Burruchagu i Caniggiu koji su znali povuci i zabiti golove ako stane Maradonu. Jel tako ili nije ;)
A šta ima Messi?? idiota koji na tri finala fula mrtve zicere, Roja koji se potrudi da odmah izjednaci broj snaga na terenu u jednom finalu.

mislim ono, šta pricati dalje :?
Ma ja, Messi levatine ima... Vadis ga na promasaje Higuaina u 4 finala u kojima Messi ne samo da nije uspio donijeti svome timu pobjedu nekom magijom, sto se od njega i ocekuje, nego je uspio profulati 1 na 1 pa onda i penal. Ronaldinho, Maradona, Pele, Zizu ne bi izgubili 4 finala makar sva 4 igrali sa 2 igraca manje od pocetka. I da izgube sva 4 makar ne bi fulali 1 na 1 ili penal u penal seriji.
A to sto predstavljas Argentinu kao skupinu balvana i da jedino Messi igra, i to dovoljno govori o nerealnosti.
Pa dobro, vidjecemo hoce li se ova generacija Argentine plasirati u finale bez Messija ;) ....možda je on glavni krivac za sva izgubljena finala i najveci teret ;) moguce

A to za magiju :crazy: :mrgreen: pa druže nije fudbal film Harry Pottera, da Messi izvuce čarobni štapić, abrakadabra i eto gola...mudo marjanovo, ovo je 2016 godina, fudbal je evolirao 200% u odnosu na 70-te i 80-te, kada su Krojf i Maradona prolazili pored igraca kao pored čunjeva...a i Chile je strašna ekipa sama po sebi.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 29 jun 2016, 00:33, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la HankMoody » 29 jun 2016, 00:33

De zaključajte ovo, ode 15 stranica u off.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Rajaz » 29 jun 2016, 00:36

Epidaurus je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:@Rajaz vec sam lijepo naglasio da je rasprava s tobom zaglupljivanje. Veci mi uzitak stvara udarati glavom o zid nego citati idiotarije koje ti pises.
Ovo se zove NIKAKVO, NULA, ZERO, NULL finale jednog igrača

Jos da nisi stavio finale u kojem je covjek bio povrijedjen i koje nije trebao ni igrati kako treba bilo bi sve super :tumbup:
Jah, uvijek povrijeđen igra finala slika

Jel i ovdje bio povrijeđen ?

[youtube][/youtube]
Epidaurus je napisao/la:Plus naziv ovog accounta sve govori, mora da ga vode zaludjenici i slijepci ko ti :rol: :rol: :rol: :rol:
Ok, možda ti na yt izgleda bolje ?

[youtube][/youtube]

Ovo ti je jaruga moj NIKAKVO finale jednog igrača. ZERO, NULA, NULL.

U usporedbi s ovim, Messijevo izgleda sasvim pristojno, u najmanju ruku.

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:49

Epidaurus je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:@Rajaz vec sam lijepo naglasio da je rasprava s tobom zaglupljivanje. Veci mi uzitak stvara udarati glavom o zid nego citati idiotarije koje ti pises.
Ovo se zove NIKAKVO, NULA, ZERO, NULL finale jednog igrača

Jos da nisi stavio finale u kojem je covjek bio povrijedjen i koje nije trebao ni igrati kako treba bilo bi sve super :tumbup:

Plus naziv ovog accounta sve govori, mora da ga vode zaludjenici i slijepci ko ti :rol: :rol: :rol: :rol:

Majko moja jos ce ispast da Messi igra sa amaterima u reprezentaciji, pa dokle ide ta nerealnost :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ljudi i bez Messija imaju po individualnom kvalitetu imaju najjacu ekipu na Copi.
Ako ti to tako kažeš :crazy: ....pa eto vidjecemo koliko su kvalitetni i dokle ce Argentina dogurati narednu Copu i SP, sad kad im je Messi otišao ;)

Možda konacno bez njega uzmu tu titulu.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 29 jun 2016, 00:53

Pa s obzirom koliko se igraca oprasta pitanje je da li ce se plasirati na SP a i Bog zna u kakvoj ce formi biti vodeci igraci za 2 godine ako se ne oproste tako da je poprilicno smijesno "gledati dokle ce Argentina dogurati na SP".
Jos nesto, ja ne pisem da je los u reprezentaciji nego da nije sposoban iz 4 pokusaja odvesti ih onaj korak vise, korak kojeg cine svi "najbolji ikada" osim Messija ocito. Naravno da ti mozes ti njega smatrati najboljim ikada uprkos tome, samo mi je smijesno sto osporavas tu cinjenicu.
Nad tobom sunce najljepše sja

let3
Postovi: 28683
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 29 jun 2016, 00:55

pinoglavi je napisao/la:Pa s obzirom koliko se igraca oprasta pitanje je da li ce se plasirati na SP a i Bog zna u kakvoj ce formi biti vodeci igraci za 2 godine ako se ne oproste tako da je poprilicno smijesno "gledati dokle ce Argentina dogurati na SP".
Jos nesto, ja ne pisem da je los u reprezentaciji nego da nije sposoban iz 4 pokusaja odvesti ih onaj korak vise, korak kojeg cine svi "najbolji ikada" osim Messija ocito. Naravno da ti mozes ti njega smatrati najboljim ikada, samo mi je smijesno sto osporavas tu cinjenicu.
OK, samo kažem da ce se sad vidjeti je li Argentina sposobna uzeti Copu ili Mundijal, sad kad nema Messija "koji je nesposoban uzeti trofej" kako sam kažeš ;) . Pa cemo vidjeti koliko im je znacio.
Da ne bude ispadanja u osmini i slicni rezultati ;)

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.