Copa América Centenario

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Koja repka po vama osvaja Copu:

Anketa je završila: 03 jul 2016, 23:35.

Argentina
48
48%
Brazil
4
4%
Kolumbija
13
13%
Čile
22
22%
Urugvaj
5
5%
Meksiko
3
3%
SAD
3
3%
neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 99

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:18

xaviesta je napisao/la:Dajte šta osim tih izlizanih floskula, k'o da naše komentatore slušam.
Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Kawhi » 28 jun 2016, 23:20

pinoglavi je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Dajte šta osim tih izlizanih floskula, k'o da naše komentatore slušam.
Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
U finalima LP ima 4 od 4. I to opet nema nikakve veze s tim što je najveći svih vremena. Na šta je spala ova tema kad kao navijač Real Madrida moram braniti Messija. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:23

Kawhi je napisao/la: U finalima LP ima 4 od 4. I to opet nema nikakve veze s tim što je najveći svih vremena. Na šta je spala ova tema kad kao navijač Real Madrida moram braniti Messija. :rol:
I ja Real simpatišem od stranih i ne bi mi bio problem reći da je Messi najbolji da je osvojio bilo šta s Argentinom. Mada ne volim ta CR-Messi prepucavanja, dvojica najboljih na svijetu u ovoj eri i gotovo. Samo pišem da su 4 izgubljena finala ogromna mrlja u karijeri za nekoga koga smatraju najvećim svih vremena. Za mene to ne ide jedno sa drugim i gotovo. Kako god, ne namjeravam se više ubjedjivati, svako svoj stav ima.
Nad tobom sunce najljepše sja

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 23:24

pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
jbt kako to napisa - ko da je Messi sam igrao ta finala :crazy: ....pa nije tenis single :mrgreen:
Ukratko receno, Lionel je kriv što je ona stoka Higuain svojim promašenim zicerima prosuo 3 titule Argentine.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:26

let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
jbt kako to napisa - ko da je Messi sam igrao ta finala :crazy: ....pa nije tenis single :mrgreen:
Ukratko receno, Lionel je kriv što je ona stoka Higuain svojim promašenim zicerima prosou 3 titule.
Onda mu se od argumenata trebaju odbiti i sve zlatne lopte, zlatne kopacke, pa i finala LP, jer nije ih sam osvojio... Šta onda gledamo na kraju? Ajde nebitno, vama najveći svih vremena, meni nije zbog luzerskog skora u dresu reprezentacije i gotovo.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Epidaurus » 28 jun 2016, 23:29

let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
jbt kako to napisa - ko da je Messi sam igrao ta finala :crazy: ....pa nije tenis single :mrgreen:
Ukratko receno, Lionel je kriv što je ona stoka Higuain svojim promašenim zicerima prosuo 3 titule Argentine.
Zasto vi navijaci Barce konstantno zaboravljate da je Lionel u finalu SP promasio mozda jos bolju priliku od Higuaina ? Selektivno pamcenje ili sta vec ?

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 23:31

pinoglavi je napisao/la:
let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
jbt kako to napisa - ko da je Messi sam igrao ta finala :crazy: ....pa nije tenis single :mrgreen:
Ukratko receno, Lionel je kriv što je ona stoka Higuain svojim promašenim zicerima prosou 3 titule.
Onda mu se od argumenata trebaju odbiti i sve zlatne lopte, zlatne kopacke, pa i finala LP, jer nije ih sam osvojio... Šta onda gledamo na kraju? Ajde nebitno, vama najveći svih vremena, meni nije zbog luzerskog skora u dresu reprezentacije i gotovo.
Ma OK, tvoje mišljenje, poštujem

Ali poenta je u tome, što je on najmamje kriv za taj luzerski skor u dresu selekcije ;) mislim, kako to ne kontate.
Covjek je i na ovoj Copi bio ubjedljivo najbolji u svojoj ekipi sa 5 golova i 5 asistencija. A i na prošloj je bio najbolji argentinac. Na SP cak proglašen igracem prvenstva.
Messi ti je pogrešna adresu, prijatelju ;)
Zadnja izmjena: let3, dana/u 28 jun 2016, 23:34, ukupno mijenjano 2 puta.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 23:33

Epidaurus je napisao/la:
let3 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
jbt kako to napisa - ko da je Messi sam igrao ta finala :crazy: ....pa nije tenis single :mrgreen:
Ukratko receno, Lionel je kriv što je ona stoka Higuain svojim promašenim zicerima prosuo 3 titule Argentine.
Zasto vi navijaci Barce konstantno zaboravljate da je Lionel u finalu SP promasio mozda jos bolju priliku od Higuaina ? Selektivno pamcenje ili sta vec ?
A zašto vi hejteri Messija konstantno zaboravljate da je Messi proglašen najboljim igracem Mundijala 2014 ?? ne najboljim argentincem, vec najboljim igracem citavog turnira....amnezija ili šta vec ?

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la xaviesta » 28 jun 2016, 23:33

pinoglavi je napisao/la: Ne znam šta ti ima biti krivo, i tebi i ostalim fanboysima. Ko da vam je Messi iz oka ispao. 4 finala, u ovom je i penal profulao. Strašan igrač, jedan od najboljih svih vremena. Najbolji sa ovakvim skorom u finalima nije i ne može biti.
Eto sad sam i fanboy zato što govorim onako kako ja vidim Messija. Yebote ako ćemo tako rezonovati, kao da smo uzeli enciklopediju pa čitali, aham evo Pele uzeo 4 finala, Ronaldo neki brazilac godinama u evropi nije uzeo LP a osvojio čini mi je jedno ligu samo, Di Stefano neki **** igro za tri reprezentacije nije ništa napravio.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:37

let3 je napisao/la:Ma OK, tvoje mišljenje, poštujem

Ali poenta je u tome, što je on najmamje kriv za taj luzerski skor u dresu selekcije ;) mislim, kako to ne kontate.
Covjek je i na ovoj Copi bio ubjedljivo najbolji u svojoj ekipi sa 5 golovai 5 asistencija. A i na prošloj je bio najbolji argentinac. Na SP vžcak proglašen igracem prvenstva.
Messi ti je pogrešna adresu, prijatelju ;)
Znaš kako ja to gledam, pobjednici su najveći svih vremena, džaba njemu još toliko pogodaka i asistencija ako profula penal u finalu. Podvučeš crtu i mačku o rep objesiš te golove i asistencije do finala.
Kao najveći svih vremena ne čekaš da saigrači profulaju ili pogode zicere, ili se barem potrudiš da pogodiš penal u finalu. Možeš ga na te promašaje Higuaina vaditi u jednom, dva finala, ali 4... što je puno, puno je. Što se tiče ekipe i imena u njoj, odlična da može s kim igrati i da ih može povući do trofeja. Ali...

@xavi nisam nijednom napisao koga smatram najvećim svih vremena, ne znam što lupaš s tim imenima... Iskreno za mene je to Ronaldinho, mada se on ni ne uzima u tu grupu najvećih, zato i ne spominjem. O Peleu, Maradoni ni ne pišem jer ih nisam ni gledao, nego samo smatram da logika nalaže kako najveći svih vremena u svom skoru ne može imati 4 izgubljena finala, a koga neko smatra najvećim, sve je to individualno, nego sam samo napisao mišljenje da je smiješno stavljati Messija u taj kontekst poslije ovoga.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Epidaurus » 28 jun 2016, 23:39

let3 je napisao/la:
A zašto vi hejteri Messija konstantno zaboravljate da je Messi proglašen najboljim igracem Mundijala 2014 ?? ne najboljim argentincem, vec najboljim igracem citavog turnira....amnezija ili šta vec ?
U to kako je proglasen najboljim igracem SP ne bih da ulazim, meni kao vjerujem i vecini ljudi koji su gledali to SP taj izbor Lea za najboljeg igraca SP je bio smijesan, al eto ostavimo to po strani, najbolji je i nema veze.

Mene zanima zasto se konstantno proziva Higuaina za promasaje (ova Copa od ove godine i od prosle apsolutno apsolutno zasluzeno) a zaboravlja se da je Leo promasio nista losiju sansu protiv Svaba. Covjek je bio nikakav u finalu, a konstantno se prozivaju svi ostali osim njega za to finale. Meni je to poprilicno zanimljivo, specifican sindrom Barca fanova. Argentinci ga ne brane toliko kolko ga vi branite.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Dzoni » 28 jun 2016, 23:40

Nemoguce je odredit najboljeg svih vremena.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:42

Dzoni je napisao/la:Nemoguce je odredit najboljeg svih vremena.
Slažem se i sve je individualno, samo se ovdje radi o eliminaciji onih koji ne ulaze u taj izbor :mrgreen:
Nad tobom sunce najljepše sja

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 23:43

Epidaurus je napisao/la:
let3 je napisao/la:
A zašto vi hejteri Messija konstantno zaboravljate da je Messi proglašen najboljim igracem Mundijala 2014 ?? ne najboljim argentincem, vec najboljim igracem citavog turnira....amnezija ili šta vec ?
U to kako je proglasen najboljim igracem SP ne bih da ulazim, meni kao vjerujem i vecini ljudi koji su gledali to SP taj izbor Lea za najboljeg igraca SP je bio smijesan, al eto ostavimo to po strani, najbolji je i nema veze.

Mene zanima zasto se konstantno proziva Higuaina za promasaje (ova Copa od ove godine i od prosle apsolutno apsolutno zasluzeno) a zaboravlja se da je Leo promasio nista losiju sansu protiv Svaba. Covjek je bio nikakav u finalu, a konstantno se prozivaju svi ostali osim njega za to finale. Meni je to poprilicno zanimljivo, specifican sindrom Barca fanova. Argentinci ga ne brane toliko kolko ga vi branite.
Argentinci ga od prvog dana hejtaju i traže mu dlaku u jajetu, od njegove 19 godine mu mjere qrac sa Maradoninim....evo i sad su od njega napravili nacionalnog zločinca i dežurnog krivca.....vjerovatno je i zato batalio sa Argentinom :salut: pun mu q svega
Covjek se cuva u dresu Barce, da bi nastupao za njih, gine svaku utakmicu, dovede ih redovno do finala i oni mu se seru po glavi.

Drago mi je što je prelomio i odyebao nezahvalnu bagru.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 28 jun 2016, 23:44, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la HankMoody » 28 jun 2016, 23:43

Dzoni je napisao/la:Nemoguce je odredit najboljeg svih vremena.
Ako si slijep ili navijač Real Madrida, što otprilike dođe na isto. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Dzoni » 28 jun 2016, 23:47

HankMoody je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Nemoguce je odredit najboljeg svih vremena.
Ako si slijep ili navijač Real Madrida, što otprilike dođe na isto. :mrgreen:
A moguce je ako si glup ili navijac barce,sto otprilike... :mrgreen:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:47

Uzmite Zizua kao usporedbu... SP, EP, LP kao igrač, pomoćni trener, trener. Ili imaš to u sebi, ili nemaš, Zidane ima, Messi nema, o tome sam pisao.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la xaviesta » 28 jun 2016, 23:49

pinoglavi je napisao/la: @xavi nisam nijednom napisao koga smatram najvećim svih vremena, ne znam što lupaš s tim imenima... Iskreno za mene je to Ronaldinho, mada se on ni ne uzima u tu grupu najvećih, zato i ne spominjem. O Peleu, Maradoni ni ne pišem jer ih nisam ni gledao, nego samo smatram da logika nalaže kako najveći svih vremena u svom skoru ne može imati 4 izgubljena finala, a koga neko smatra najvećim, sve je to individualno, nego sam samo napisao mišljenje da je smiješno stavljati Messija u taj kontekst poslije ovoga.
Ja iskreno mrzim taj pojam najveći ikada iako sam ga upotrijebio jer ispade da Messi ne može rame uz rame sa Maradonom. Imamo nekoliko igrača koji su obilježili određene periode, na kraju se izdvoje Messi, Pele i Diego što je nezahvalno porediti s obzirom na sve dodatne faktore.

I kakve veze ima što ga "branim" pitam ove ostale, yebote forum je za raspravu a ne da dođemo i konstatujemo aham, Pele je najbolji, Njemačka će osvojit i ajmo dalje. Pojedini ga napadaju kao da im je pobio pola porodice, pa šta.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la pinoglavi » 28 jun 2016, 23:53

xaviesta je napisao/la: Ja iskreno mrzim taj pojam najveći ikada iako sam ga upotrijebio jer ispade da Messi ne može rame uz rame sa Maradonom. Imamo nekoliko igrača koji su obilježili određene periode, na kraju se izdvoje Messi, Pele i Diego što je nezahvalno porediti s obzirom na sve dodatne faktore.

I kakve veze ima što ga "branim" pitam ove ostale, yebote forum je za raspravu a ne da dođemo i konstatujemo aham, Pele je najbolji, Njemačka će osvojit i ajmo dalje. Pojedini ga napadaju kao da im je pobio pola porodice, pa šta.
Ma dobro, opet će biti nekima najveći ikada nekima ne. Više sam napisao da mu je ovo šlag na ogromnu mrlju u dresu reprezentacije pa tako i u karijeri. Bespotrebno sam uzeo taj termin ''najveći ikada''.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Copa América Centenario

Post Postao/la Epidaurus » 28 jun 2016, 23:54

let3 je napisao/la:
Argentinci ga od prvog dana hejtaju i traže mu dlaku u jajetu, od njegove 19 godine mu mjere qrac sa Maradoninim....evo i sad su od njega napravili nacionalnog zločinca i dežurnog krivca.....vjerovatno je i zato batalio sa Argentinom :salut: pun mu q svega
Covjek se cuva u dresu Barce, da bi nastupao za njih, gine svaku utakmicu, dovede ih redovno do finala i oni mu se seru po glavi.

Drago mi je što je prelomio i odyebao nezahvalnu bagru.
Aha, opet izbjegavanje odgovora. Nema veze. Shvatio sam.

Kad se pojavi jedan takav igrac, takva klasa u naciji koja je luda za fudbalom, apsolutno je normalno da ga se poredi s Maradonom. Messi imao sav talenat i kvalitet Maradone, ali problem je sto nikad u zivotu nije bio i vjerovatno nece biti vodja ko Maradona. Argentincima on nikad nece biti ni blizu Armanda i razumijem ih apsolutno. Ja ne bih da ulazim u to da li je stvarno veci igrac od Maradone, po svim statistikama ga neuporedivo dere i po svim statistikama on i CR su dva najbolja igraca ikad medjutim vecina ljudi koji su gledali Maradonu (medju kojima i pola moje familije) i ovu dvojicu danas ce reci da je Maradona nesto iznad, nesto sto se obozava.

Ja licno najvise volim efikasnost i meni su Messi i CR ispred svih.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.