Fudbal - Regionalna liga

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Jeste li za regionalnu ligu:

DA
26
40%
NE
39
60%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 dec 2016, 00:00

reddevil96 je napisao/la:Hajduk poguran hahahah
Zamijenio si hajduk sa Dinamom


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne pratiš dovoljno, uvijek se Dinamo krade, ljudi i ne prate samo to spominju
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la reddevil96 » 14 dec 2016, 00:01

KingJamesMVP je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:Hajduk poguran hahahah
Zamijenio si hajduk sa Dinamom


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne pratiš dovoljno, uvijek se Dinamo krade, ljudi i ne prate samo to spominju
Pratim sigurno vise od tebe
Nadam se da se zajebavas s ovom izjavom jer i najveći bbb se smiju kakvo suđenje ima Dinamo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pikaci
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 okt 2016, 11:21
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la Pikaci » 14 dec 2016, 00:02

KingJamesMVP je napisao/la:Hajduk je u dosta utakmica poguran, muči se s igrom. Osijek igra ljepše za oko
tebe tribaju svi ignorirat jer nisi baš svoj a ni ne razgovaraš o temi. je, dinamo je najbolji, idi slavit mamića i pusti ljude da raspravljaju a ne ka pero iz 7 c upadaš s doskčicama.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la MortemHz » 14 dec 2016, 00:17

Ma normala Pikaci, kazem ti, nisam ni ja za regionalnu ligu. Nego malo da prodiskutujemo i to je sve.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la Tribalian » 14 dec 2016, 00:30

Pikaci je napisao/la: Mislin da bi se i svi navijači Hajduka složili da je Zvezda najveći srpski klub. :mrgreen:

A ovo da bi se pripali igrači Marakane. Tako i mi u Splitu mislim da smo ludi pa opet kad ti dođe kvalitetniji tim malo toga pomaže. To mi navijači volimo tako se ohrabrivat ali u pomami stranaca u klubovima to igra malu ulogu.
Normalno da navijaci Hajduka tako misle kad su navijaci Zvezde i Hajduka najveci poznavaoci fudbala. :mrgreen:

Mozda bi ja i precutao sve ovo, ali kad vidim da se neki navijaci NK Tunjevine sa Kantride raspomame jednostavno moras reagovati.

KingJamesMVP je napisao/la:
osvojili su nešto drugo, ovo natjecanje nisu
To je to isto takmicenje, tako pise i na peharu koji se dodeljuje ali sta ti ja mogu hajde ti lagano u Mamicev zagrljaj pa obojica krenite u udruzenje lazova Davor Domazet-Losa pa se lazite dokle vam volja. Nadam se da te nisam uvredil previse,ne?
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la Tribalian » 14 dec 2016, 00:33

MortemHz je napisao/la: Ma ne opterecujem, evo prvi put ulazim u neku diskusiju vezano za to pa sam malo prelistao da vidim sta ima. Znam kako ti je, ni ja ne zelim regionalnu ligu. Hajduk bi i trebao da igra ali opet nisu trenutno kvalitetno kao Rijeka i Dinamo pa mozda zato ljudi 'slabije' spominju.
Ma Hajduk da se sutra raspadne opet ce da bude veci od Rijeke. kakva qrac Rijeka, jedini njihovi pacijenti/musterije su oni iz Humske 1.

Zbog debilisanja pojedine nejaci na forumu nije dozvoljeno kaciti slike i klipove navijaca velike cetvorke na ovom pdf-u a da je dozvoljeno rado bih prezentirao koreografiju sa utakmice Hajduk-Osijek.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la MortemHz » 14 dec 2016, 00:42

Tribalian je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Ma ne opterecujem, evo prvi put ulazim u neku diskusiju vezano za to pa sam malo prelistao da vidim sta ima. Znam kako ti je, ni ja ne zelim regionalnu ligu. Hajduk bi i trebao da igra ali opet nisu trenutno kvalitetno kao Rijeka i Dinamo pa mozda zato ljudi 'slabije' spominju.
Ma Hajduk da se sutra raspadne opet ce da bude veci od Rijeke. kakva qrac Rijeka, jedini njihovi pacijenti/musterije su oni iz Humske 1.

Zbog debilisanja pojedine nejaci na forumu nije dozvoljeno kaciti slike i klipove navijaca velike cetvorke na ovom pdf-u a da je dozvoljeno rado bih prezentirao koreografiju sa utakmice Hajduk-Osijek.
Pa dobro, Sarajevo je i veci a i dosta trofejniji klub od Rijeke ali opet bi nas lagano uzeli, moje neko mišljenje. Lopta je okrugla ali..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la Tribalian » 14 dec 2016, 00:44

MortemHz je napisao/la: Pa dobro, Sarajevo je i veci a i dosta trofejniji klub od Rijeke ali opet bi nas lagano uzeli, moje neko mišljenje. Lopta je okrugla ali..
Gde si bre Mortem yebem mu musmulu. :mrgreen:

Ma ne mozes da znas da li bi te neko pobedio ili ne dok se ne odigra utakmica. Tako i vi neocekivano, na pripremama, dobiste drugi najveci klub u Srbiji.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la alan_kardec » 14 dec 2016, 01:50

Nešto se valja iza brda to je očito. Ako uefa zaista želi da formira regionalnu balkansku ligu, sve mi se čini da se ni klubovi, a pogotovo navijači neće ništa pitati. A uefa stara qrva ima svoje mehanizme kojima može da disciplinuje eventualno neposlušne klubove ili saveze.



SiamoNoi je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:,Sarajevo,Velez,Sloboda,Celik,Borac>>>>>>HNL
Ovo i Rijeka slabija od Zvezde i Partizana su definitivno pobjednici tjedna.

Zato je ono crljena zvizda i partyzan vrhunsko forumsko dostignuće za koje se u konzumu dobija vreća kupusa, naravno hrvatskog, ne futoškog kako ne se kasnije ne bi morali izvinjavati.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbal - Regionalna liga

Post Postao/la alan_kardec » 14 dec 2016, 02:03

Pappy je napisao/la:
Esport je napisao/la:Gledajmo sa praktićne strane, za samo jedno ućešće u toj lizi svaki klub će dobiti dovoljno para, da u prvoj fazi terene dovedu na nornalan nivo,
od ovih oranica na kojima sada klubovi igraju, tek sa 500-600 0000 eura se mogu napraviti normalni(po svjetskom standardu) tereni.

Ta liga u naš fudbal donosi sredstva, koja UEFA može usloviti sa ulaganjem u infrastrukturu.
Ko je protiv toga taj je protiv razvoja našeg fudbala. Povečava se broj derbi utakmica, TV prenose neće pokrivati Moja TV, dolaze sponzori, sve to uvjetuje napredak fudbala.
Kada 5-6 stadiona dostigne željeni nivo tada se može uvjetovati igranje u Premijer lizi samo onima ćija infrastruktura to može podnjeti.
Tada se iz solidarnih sredstava(uz pomoć UEFA), mogu unaprijediti i ostali stadioni.
Poznat je primjer Slavije, koja je dobila sredstva za popravak terena, a potrošila ga na plaće. Od toga treba bježati.
Kako je Slavija mogla potrošiti na plate kada nije ni vidjela te pare ? :facepalm:

Kako sam ja čuo, Slavija nije dobila keš već uefa-inu donaciju u vidu busena i svih propratnih stvari. Navodno je u tu donaciju ušlo i prisustvo tog nekog stručnjaka za postavljanje terena (kako se sjećam u pitanju je bio neki Grk) Sve skupa, vrijednost donacije je iznosila 100000 evra.
Jesam li u pravu @pappy?




dzelllo je napisao/la:Sa ili bez Dinama,klubovi iz BiH bi dominirali
Samo nam još reci u kom sportu?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la KayserSose » 14 dec 2016, 07:43

44Bertans je napisao/la:Pretjerujete komšije Hrvati.
Ok, liga vam jeste trenutno kvalitetnija, ponajviše jer ste ekonomski konsolidovaniji i jer je jedan klub privatizovan.
Hajduk je slabiji i od Zvezde i od Vojvodine. Kao što je Rijeka od Partizana. Dinamo je iznad svih. I tu se priča završava.
Može neko činjenično uporište za ovo boldano?
44Bertans je napisao/la:Jeste, sve je tako... a onda dođe realnost i poraz na Kantridi i na JNA... Odnosno više nije ni Kantrida već onaj kavez.
Kakve veze sa ovom raspravom ima nešto što se desilo prije više od 15 godina? Ako vam je to argument onda si mogao izvlačiti i utakmice iz bivše države.
Pikaci je napisao/la: Nažalost kako van je lošija liga od naše tako su van lošiji i forumi i rasprave o balunu. Ocita je razlika u kvalitetama rasprava.
Ovo je istina. Dovoljno je vidjeti šizoargumente i kulturu u raspravi.
Tribalian je napisao/la:
Jos ovaj neki poludebilni forumas pise Crljiva Zvizda, sta nam to govori druze @ Mortem? Stigo internet i u zabiti dalmatinske zagore.
Piše CRLJENA (crvena) tako da bi bilo dobro da naučiš čitati za početak da ne bi ispadao potpuni debil i u raspravama s poludebilima poput mene.
KingJamesMVP je napisao/la:Kakav Hajduk, nisu ni treći klub u Hrvatskoj
Iritantan si s tim hejtom Hajduka. Ali ono baš do srži.
alan_kardec je napisao/la:
Zato je ono crljena zvizda i partyzan vrhunsko forumsko dostignuće za koje se u konzumu dobija vreća kupusa, naravno hrvatskog, ne futoškog kako ne se kasnije ne bi morali izvinjavati.
To je moja sloboda izražavanja. Čak nije ni ništa uvredljivo. Ali srpski kmečavci imaju urođeni gen za kmečanje, pa umjesto da objasne po čemu je to Zvezda ispred Hajduka kad ovaj potonji u Europi ima bolje rezultate, oni kmeče o benignim stvarima. Meni je to jasno jer činjenice su uvijek bile najveći neprijatelj srpske mitomanije, ali bar bi na sportskom forumu očekivao neko dostojanstvo.

Što se tiče izvinjavanja, nisu nama predsjednik i premijer devedesetih hodočastili po susjednim zemljama i pričali da su to naše zemlje i o tome da će za jednog našeg pasti njihovih sto.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la KayserSose » 14 dec 2016, 07:59

Razvojni centar Dinama ili ti ga Lokosi su ove sezone izbacili Santa Colomu (3:1, 4:1), RoPS (1:1, 3:0) i Vorskla Poltavu (0:0, 3:2), a onda ispali od Genka (2:2, 0:2). Sezonu prije toga su izbacili Airbus UK Broughton (3:1, 2:2), a onda ispali od PAOK-a (2:1, 0:6). RNK Split je u svoja 2 nastupa u Europi izbacivao Miku (2:0, 1:1), Hapoel Be'er Shevu (2:1, 0:0), Ch. Odesu (2:0, 0:0) i Domžale (2:1, 3:1) a ispadao od Torina (0:0, 0:1) i Fulhama (0:0, 0:2). Eto i ovi patuljčići HNL-a imaju u Europi jednake rezultate kao i Zvezda. :rol:

UEFA koeficijent kaže:
16. Croatia 25,250
28. Serbia 15,375

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coef ... oefficient

Ma malo je bolji HNL. :hmmmm:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la KayserSose » 14 dec 2016, 08:25

UEFA klupski koeficijenti za ex-Yu zemlje:

(1.) 78. Dinamo 26,050
(2.) 91. Maribor 21,125
(3.) 115. Partizan 15,980
(4.) 121. Rijeka 15,550
(5.) 139. Hajduk 11,550
(6.) 166. Vojvodina 8,980
(7.) 187. Lokomotiva 7,550
(8.) 192. Crvena Zvezda 7,230
(9.) 206. Split 6,550
(10.) 220. Slaven Belupo 6,050
243. Osijek 5,550
248. Sarajevo 5,300
253. Vardar 5,125
254. Mura 5,125
267. Željezničar 4,800
274. Olimpija 4,625
280. Ćukarički 4,480
290. Jagodina 4,230
296. Domžale 4,125
299. Zrinjski 4,050
305. Rabotnički 3,875
313. Koper 3,625
316. Mladost Podgorica 3,575
318. Široki Brijeg 3,550
324. Shkendija 3,375
...

U top 5 Hrvatska ima 3 kluba, u top 10 ima 6 klubova, a u top 15 ima 7 klubova. Iz ovog baš proizlazi da Hrvatskoj nikakva regionalna liga ne treba. Crnogorci su teški krš i mislim da je njihov prvak u rangu Rudeša i Cibalije. Slovenija ima Maribor i eventualno Muru ili Olimpiju koje bi sređeni sustav iznjedrio u većoj konkurenciji, BiH ima Sarajevo, a Makedonija Vardar. Srbi van vodeće trojke imaju krš.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la dscile » 14 dec 2016, 09:00

@kaysersose

Standardno, odma neke price o mitomaniji i standardno.. a cinjenica je da si ispao debil. Pokusavas zapoceti neku diskusiju o toj nekoj regionalnoj ligi i snazi klubova u njoj, a namjerno pogresno napises imena srpskih klubova. E sad, to vise govori o tebi nego o mitomanima koje prozivas. Ja nemam komplekse da pisem Rjeka ili Hayduk.

HNL je bolja SL, ali nije toliko drasticna razlika.. iako vi mozete to tako misliti. Dovoljno je upaliti Arenu i odgledati koju utakmicu obje lige preko vikenda. Isto tako, ne vidim kako neko moze tvrditi da bi npr. Rijeka sigurno dobila Partizan/Zvezdu. Pa to bi bili derbiji pred punim tribinama, naelektrisana atmosfera.. A nije velika razlika u kvalitetu kao da dolazi Real.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la KayserSose » 14 dec 2016, 09:31

dscile je napisao/la:@kaysersose

Standardno, odma neke price o mitomaniji i standardno.. a cinjenica je da si ispao debil. Pokusavas zapoceti neku diskusiju o toj nekoj regionalnoj ligi i snazi klubova u njoj, a namjerno pogresno napises imena srpskih klubova. E sad, to vise govori o tebi nego o mitomanima koje prozivas. Ja nemam komplekse da pisem Rjeka ili Hayduk.
Moj stil pisanja. :kafa: Pišem isto tako i Buyern, Ratten, Luzerkusen, Man. Shity, Bunkersky, Arsić... Ovo čak nije ni bilo uvredljivo. Po ovome tvome ispada da je uvreda i kad Njemci za Zvezdu napišu Roten Stern. Na forumu možeš pročitati i od drugih forumaša razne varijacije na imena klubova poput Domuz (Dortmund), Gayduk, Hajdug, Prčija (Dinamo) ili Jube, a da ne govorim koliko pogrdnih naziva se upotrijebi za mrske klubove (kao npr. cigani). Poanta je da vam činjenice ruše teorije poput one "Rijeka bi dobila šamar u 4/5 utakmica" ili "Vojvodina > Hajduk", pa onda (tako tipično) hvatate se trivijalnosti.
dscile je napisao/la:HNL je bolja SL, ali nije toliko drasticna razlika.. iako vi mozete to tako misliti. Dovoljno je upaliti Arenu i odgledati koju utakmicu obje lige preko vikenda. Isto tako, ne vidim kako neko moze tvrditi da bi npr. Rijeka sigurno dobila Partizan/Zvezdu. Pa to bi bili derbiji pred punim tribinama, naelektrisana atmosfera.. A nije velika razlika u kvalitetu kao da dolazi Real.
HNL je bolja po nekim objektivnim parametrima (poput rezultata u Europi) i tu nema nikakve dileme. Ali meni ne pada na pamet pisati bajke o tome kako bi Rijeka dobila Zvezdu u 4/5 ili da je Osijek bolji od Partizana. Vaš je problem što kao činjenicu uzimate vlastito (supersubjektivno zbog međusobne prošlosti) mišljenje, a oglušujete se na činjenice. Ja bih rado pročitao neki smisleni argument zašto netko misli da je Vojvodina bolja od Hajduka ili Partizan od Rijeke, ali takvog nema.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Fudbal - Regionalna liga

Post Postao/la KayserSose » 14 dec 2016, 09:39

Argentina je napisao/la:Osim Dinama ova liga ama bas svima odgovara, a nakon reforme lige prvaka 2018 i Dinamu ce odgovarati jer necee moci plasirati se u istu.
Nakon reforme za prvake će umjesto 5 mjesta biti predviđena 4 mjesta kroz kvalifikacije, tako da neće biti neke baš drastične promjene.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jadranska liga

Post Postao/la marconato » 14 dec 2016, 10:06

MortemHz je napisao/la:Rijeka bi samljela Partizan, to se ne moze ni porediti. Sa Zvezdom bi vec interesantno bilo.
Ne bih se bas slozio kolega moj uvazeni ;) Nije ti Zvezda nesto mnogo (ako je i uopste) momentalno kvalitetnija od Partizana. Rijeka je tu negdje s ova 2 tima, mozda za nijansu jaca/ozbiljnija, ne zbog igrackog kadra, naprotiv, zbog toga sto je jednostavno uredjeniji klub. Zvezda i Partizan su, nazalost, politicko-mafijaske igracke i sve dok je tako, dozivljavace stagnaciju...

Medjutim, daleko od toga da bi samljeli bilo nas ili je-ne-aovce! U medjusobnim susretima bi mozda jedan gol odlucivao o prolasku u nekom kupu ili evro takmicenju.. ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Fudbal - Regionalna liga

Post Postao/la Signore » 14 dec 2016, 10:31

KayserSose je napisao/la:
Argentina je napisao/la:Osim Dinama ova liga ama bas svima odgovara, a nakon reforme lige prvaka 2018 i Dinamu ce odgovarati jer necee moci plasirati se u istu.
Nakon reforme za prvake će umjesto 5 mjesta biti predviđena 4 mjesta kroz kvalifikacije, tako da neće biti neke baš drastične promjene.
Bit ce Dinamu daleko teze uci, bit ce tesko doci i do play offa s obzirom da ce trebati srecu za mjesto nositelja u trecem pretkolu. Zato ce imati olaksan put u EL gdje ce sigurno imati vise koristi nego u RL.

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Fudbal - Regionalna liga

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 14 dec 2016, 10:39

irfo je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:800K eura nagrada po ucesniku? :shock:

To je navodno premija samo za učešće u ligi. Klubovi bi bili nagrađivani zavisno i od plasmana u ligi.
To je samo sto ce uefa dati, iznosit ce 19.4 miliona a kad se nadju sponzori tj glavni sponzor, tv prava i ostalo, vjerujem da bi ukupni nagradni fond iznosio barem 40 miliona eura
I da neki klub iz BiH ucestvuje 2 godine za redom, eto ti stabilnosti i razvoja. :kafa:

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Fudbal - Regionalna liga

Post Postao/la Saurman » 14 dec 2016, 10:50

badblueboylivno je napisao/la: Dobar nogomet? Kako? Loš vs loš u HNL-u/JSL-u/PL-u = loš nogomet (vidimo komentare poslije derbija, dovoljno), a loš vs loš u RL-u = dobar nogomet? Ili se želi Liga 4 koju će činiti Dinamo, Hajduk, Partizan, Zvezda?
Pa sigurno da bi kvalitet fudbala bio na jednom višem niovu u to nema sumnje.Kome je zanimljivo gledati svake sezone isto,propali HNL gdje Dinamo 10 godina na pola sezone osvaja titule sa posjetom od 100 ljudi po utakmici.Ista stvar i u Srbiji smjenju se Partizan i C.Zvezda al' kvalitet je nizak i bez naznaka nekog napredka.


Samo regionalana liga može podići fudbal na viši stepen i vratiti navijače na stadione.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.