Stari fudbal ili moderni fudbal

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Saurman » 21 jan 2017, 10:47

Čuj Ronadihno nije ni top 10 kakve sve nebuloze neću pročitati na ovom forumu,boljeg tehničara i talenta ovaj svijet nije vidio.To što je trajao kratko ne umanje njegovu vještinu o kojoj mogu sanjati Messi i Ronaldo.
Druga nebuloza ovog Lilarda da je brazilski Ronaldo imao ljepši dribling i kao zato bi trebao biti bolji od Portugalca. :facepalm:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2017, 11:41

Pa šta ako je bio jedan od najvećih tehničara ikada?

Pored toliko velikana u svijetu nogometa, frajer sa 3-4 dobre sezone (ako i to) ne može bit top 10 svih vremena. :wave:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 13:30

Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la invincible1921 » 21 jan 2017, 13:52

ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
Dje su zanetijevi reokrdi i golovi :?:

Ronaldo traje i svake godine je ako ne najbolji onda drugi najbolji eo ima haman 10 sezona
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2017, 14:00

ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
:lol:

Završavam raspravu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Kajzer10 » 21 jan 2017, 14:31

Lillard je napisao/la:
ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
:lol:

Završavam raspravu.
Taman kad pomislim da me od njega vise nista ne moze iznenaditi :tokralju: :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 14:46

Kajzer10 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
:lol:

Završavam raspravu.
Taman kad pomislim da me od njega vise nista ne moze iznenaditi :tokralju: :rol:
Ko je bolji igrac prosle sezone, Mesi ili Suarez?
Suarez ima bolju statistiku.

Nesto mi bjezis, 2x si izbjegao odgovor.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 21 jan 2017, 14:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 14:48

Lillard je napisao/la: :lol:

Završavam raspravu.
Drago mi je, stvarno je besmisleno se raspavljati s nekim ko fudbal posmatra kroz statistiku.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 14:55

invincible1921 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
Dje su zanetijevi reokrdi i golovi :?:

Ronaldo traje i svake godine je ako ne najbolji onda drugi najbolji eo ima haman 10 sezona
Rekose ova dvojica da rekordi i golovi vaze samo za napadace.

Likovi govore kako je Ronaldo bolji igrac od Ronaldinha zato sto je duze trajao, ja sam onda dodao istu logiku da je i Zanetti jedan od najboljih igraca na Svijetu jer je dugo trajao.
Ovo sam samo da im dokazem koliko im je teorija glupa, ni Ronaldo, a pogotvo ne Zanetti ne mogu u istu recenicu sa DInhom jer na vrhuncu svoje karijere nisu ni blizu igraci kao on.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Kajzer10 » 21 jan 2017, 14:56

Suarez, ne samo od Messija nego i od svakog igraca ns vijetu sto su i sami forumasi sa Barcinog pdfa pisali.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 15:00

Kajzer10 je napisao/la:Suarez, ne samo od Messija nego i od svakog igraca ns vijetu sto su i sami forumasi sa Barcinog pdfa pisali.
Lako bi se ja i ti dogovorili oko raspodjele Barcinih igraca.
Mada vjerujem da bi 99% ljudske vrste biralo Mesija, jer zele bolje igraca, a ne igraca s boljom statistikom.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Kajzer10 » 21 jan 2017, 15:05

Nemas kapaciteta da shvatis da ako je jedan igrac imao bolju sezonu od drugog, to ne znaci da je i generalno bolji igrac.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 15:09

Kajzer10 je napisao/la:Nemas kapaciteta da shvatis da ako je jedan igrac imao bolju sezonu od drugog, to ne znaci da je i generalno bolji igrac.
A vise dobrih sezona znaci da je bio bolji igrac? jel.
To je argument za Ronalda protiv Ronaldinha i pravog Ronalda.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Kajzer10 » 21 jan 2017, 15:12

Stvarno sam se potrudio, zao mi je.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 15:18

Sve pet, hebiga, pokusavao si ali labavi su ti argumenti, statistika nista ne dokazuje, pogotovo ne statistika koja vrijedi samo za napadace.
I sad mi jes smijesna ona tvoja izjava da je CR7 bolji od Ronalda je ima bolju statistiku, a to je jedino bitno jer pricamo o napadacima.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la invincible1921 » 21 jan 2017, 16:01

ASD je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Te tri cetiri dobre sezone sto je imao portugalski Ronaldo moze samo sanjati.

Vodeci se tom logikom Zanetti je jedan od najboljih igraca svih vremena jer je dugo trajao.
Dje su zanetijevi reokrdi i golovi :?:

Ronaldo traje i svake godine je ako ne najbolji onda drugi najbolji eo ima haman 10 sezona
Rekose ova dvojica da rekordi i golovi vaze samo za napadace.

Likovi govore kako je Ronaldo bolji igrac od Ronaldinha zato sto je duze trajao, ja sam onda dodao istu logiku da je i Zanetti jedan od najboljih igraca na Svijetu jer je dugo trajao.
Ovo sam samo da im dokazem koliko im je teorija glupa, ni Ronaldo, a pogotvo ne Zanetti ne mogu u istu recenicu sa DInhom jer na vrhuncu svoje karijere nisu ni blizu igraci kao on.
Pa ne moraju golovi, ali ne mozes mi podvaljivat Zanetija jbt ronaldo zadnjih 10 godina medju TOP 2 igraca svijeta zaneti nije bio ni medju 20...isto ko da sad kazem rahmetli Varupa je trajao eto treab i njega poredit sa ronaldom :crazy: :crazy:

Ronaldinho nije ni medju 10 najboljih svih vremena i ne znam u kom kontentsku ga uopste mozemo spominjat u raspravi...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la ASD » 21 jan 2017, 16:45

invincible1921 je napisao/la:
Pa ne moraju golovi, ali ne mozes mi podvaljivat Zanetija jbt ronaldo zadnjih 10 godina medju TOP 2 igraca svijeta zaneti nije bio ni medju 20...isto ko da sad kazem rahmetli Varupa je trajao eto treab i njega poredit sa ronaldom :crazy: :crazy:

Ronaldinho nije ni medju 10 najboljih svih vremena i ne znam u kom kontentsku ga uopste mozemo spominjat u raspravi...
Po kvalitetima kojima je imao, lik se igrao s protivnicima jer je imao vrhunski dribling, vrhunsku kontroliu lopte, sposobnost da proigrava i cini saigrace boljima , bio je genije, mnogo toga je imao sto nije imao nijedan drugi igrac bolje od njeg.
Nije imao tu sposobnost da uzme loptu i ide sam bez saigraca da hebe protivniku mamu kao sto su je imali Messi ili Ronaldo, oni su bili po meni level iznad ali svakako je treci najbolji igrac zadnjih 20 godina.

Sto se tice Ronalda da je u top 2 igraca Svijeta, on nije top 2 nego je Top 1, proglasili ga boljim od Mesija, sto je smijesno.
Da se razumijemo on je i dan danas odlican igrac, spada u top 10 najboljih igraca zadnjih 20 godina, ali mi je smijesno kada se uzima statistika da ga prikaze kao nekakvog igraca, a svi koji imaju oci znaju da je prije bio bolji igrac i to dosta dok je imao slabije statistike jer je vise radio za tim, a ne samo kupio otpatke.
On iako sjajan igrac svojevremeno, na vrhuncu ono realno nema sanse da je bio i blizu dobar igrac kao Ronaldinho, ali ono nema teoretske sanse.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la invincible1921 » 21 jan 2017, 18:25

ASD je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Pa ne moraju golovi, ali ne mozes mi podvaljivat Zanetija jbt ronaldo zadnjih 10 godina medju TOP 2 igraca svijeta zaneti nije bio ni medju 20...isto ko da sad kazem rahmetli Varupa je trajao eto treab i njega poredit sa ronaldom :crazy: :crazy:

Ronaldinho nije ni medju 10 najboljih svih vremena i ne znam u kom kontentsku ga uopste mozemo spominjat u raspravi...
Po kvalitetima kojima je imao, lik se igrao s protivnicima jer je imao vrhunski dribling, vrhunsku kontroliu lopte, sposobnost da proigrava i cini saigrace boljima , bio je genije, mnogo toga je imao sto nije imao nijedan drugi igrac bolje od njeg.
Nije imao tu sposobnost da uzme loptu i ide sam bez saigraca da hebe protivniku mamu kao sto su je imali Messi ili Ronaldo, oni su bili po meni level iznad ali svakako je treci najbolji igrac zadnjih 20 godina.

Sto se tice Ronalda da je u top 2 igraca Svijeta, on nije top 2 nego je Top 1, proglasili ga boljim od Mesija, sto je smijesno.
Da se razumijemo on je i dan danas odlican igrac, spada u top 10 najboljih igraca zadnjih 20 godina, ali mi je smijesno kada se uzima statistika da ga prikaze kao nekakvog igraca, a svi koji imaju oci znaju da je prije bio bolji igrac i to dosta dok je imao slabije statistike jer je vise radio za tim, a ne samo kupio otpatke.
On iako sjajan igrac svojevremeno, na vrhuncu ono realno nema sanse da je bio i blizu dobar igrac kao Ronaldinho, ali ono nema teoretske sanse.
Eto svi su geniji na svoj nacin i svi su radi toga bolji od CRa jer je CR jedna budaletina obicna koja nema veze sa fudbalom al mu se tu i tamo posreci da 10 godina zardom ima oko 50 golova, da bude najbolji strijeac u historiji da rusi rekorde itd....ma daj ba :crazy:

Ti izjednacavas CRa sa Inzagijem... :stop: ma hajte molim vas
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la KK_Bosna » 07 feb 2017, 18:40

za ove statisticare:

Crristiano---507 g/698 u
Pele---------1089 g/1114 u
Ronaldo-----352 g/518 u
Messi--------495 g/593 u
Jardel-------265 g/317 u
Romario----688 g/886 u
Muller-------653 g/707 u
Maradona---312 g/588 u

znaci pele je najbolji svih vremena, pa onda iza njega romario, pa muller... a ako gledamo prosjeke golova u odnosu na utakmice, od debelog ronalda je bolji i jardel? :crazy: a da ne govorimo da je maradona po tome i gori igrac od jardela :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Stari fudbal ili moderni fudbal

Post Postao/la Mokes » 07 feb 2017, 19:00

Ceni najbolji golman svih vremens, dao najvise gova :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.