SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja SP?

Francuska
46
44%
Danska
7
7%
Njemačka
17
16%
Španija
0
Nema glasova.
Hrvatska
24
23%
Slovenija
7
7%
Švedska
1
1%
Neko drugi
3
3%
 
Ukupno glasova: 105

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la KpbKaka22 » 29 jan 2017, 00:08

na stranu sve sto je Babic cudan ko covjek,i vjernik sto ocito citavoj hrvatskoj smeta,a da ne govorim novinarima u kojoj vecina ne vjeruje u nista..ja msm da babic treba nastavit vodit dalju repku,ljudi moji jel se itko od vas sjeca mozda goluze,pa frajer je mrsno najboljeg igraca svih vremena,n je dolazio do polufinala s generacijom koja je sigurno trebala vise a babic je od prosjecne ekipe i plus nekoliko ozljedenih igraca doveo do Final Foura ,u tri natjecanja s tim da su oba polufinala u drami izgubio,a gospodin Goluza je izudaran od strane Danaca,Srbije i Francuza..covjek time out spada u medu najgore tipa..nemojte radit iskljucenja,probajte zabit u napadu,obranite se i ta sranja.kad je babicev time out bar se vidi nesto da zna

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Lillard » 29 jan 2017, 00:10

KpbKaka22 je napisao/la:na stranu sve sto je Babic cudan ko covjek,i vjernik sto ocito citavoj hrvatskoj smeta,a da ne govorim novinarima u kojoj vecina ne vjeruje u nista..ja msm da babic treba nastavit vodit dalju repku,ljudi moji jel se itko od vas sjeca mozda goluze,pa frajer je mrsno najboljeg igraca svih vremena,n je dolazio do polufinala s generacijom koja je sigurno trebala vise a babic je od prosjecne ekipe i plus nekoliko ozljedenih igraca doveo do Final Foura ,u tri natjecanja s tim da su oba polufinala u drami izgubio,a gospodin Goluza je izudaran od strane Danaca,Srbije i Francuza..covjek time out spada u medu najgore tipa..nemojte radit iskljucenja,probajte zabit u napadu,obranite se i ta sranja.kad je babicev time out bar se vidi nesto da zna
:facepalm:

Goluža je rang Babića, ali pod Golužom smo igrali najbolji rukomet od Atene (ona u Londonu). Ova momčad je i dalje top 5 u Europi po igračima tako da ono, trener nosi glavnu krivicu i treba dobit nogu. Ne zna.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la KpbKaka22 » 29 jan 2017, 00:15

Lillard je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:na stranu sve sto je Babic cudan ko covjek,i vjernik sto ocito citavoj hrvatskoj smeta,a da ne govorim novinarima u kojoj vecina ne vjeruje u nista..ja msm da babic treba nastavit vodit dalju repku,ljudi moji jel se itko od vas sjeca mozda goluze,pa frajer je mrsno najboljeg igraca svih vremena,n je dolazio do polufinala s generacijom koja je sigurno trebala vise a babic je od prosjecne ekipe i plus nekoliko ozljedenih igraca doveo do Final Foura ,u tri natjecanja s tim da su oba polufinala u drami izgubio,a gospodin Goluza je izudaran od strane Danaca,Srbije i Francuza..covjek time out spada u medu najgore tipa..nemojte radit iskljucenja,probajte zabit u napadu,obranite se i ta sranja.kad je babicev time out bar se vidi nesto da zna
:facepalm:

Goluža je rang Babića, ali pod Golužom smo igrali najbolji rukomet od Atene (ona u Londonu). Ova momčad je i dalje top 5 u Europi po igračima tako da ono, trener nosi glavnu krivicu i treba dobit nogu. Ne zna.

bolje igrati prosjecno pa se dizati kroz turnir ,nego ko sto je to bilo u Londonu ,kad smo bez ispaljenog metka pali protiv franzuca,a Goluza je imo duplo jaci ekipu od Babica, a nije nista pretjerano napravio a izgleda da ce ostat doze od Babica..
Zadnja izmjena: KpbKaka22, dana/u 29 jan 2017, 00:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Lillard » 29 jan 2017, 00:16

Isti su k, treba nam bolji trener od njih dvojice.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la KpbKaka22 » 29 jan 2017, 00:19

nije da ga opravdam ,ali neznam nekakvog mamica,mihica,sebetica,marica,znaci potpuna nova generacija i u tri natjecanja dva polufinala,za mene je to uspjeh
neznam ko moze doci bolji..ovaj vujovic nas nece,iskreno Saracevic ima znanje rukometno boli glava,ali zna se kako to prolazi kad s komentatorskog mjesta dodjes na klupu,ala Stimac,Cervar i ne pomislja povratak,tako da trenutno mi niko ne pada na pamet koji mi izgleda bolji od Babica :roll: :roll:

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la 96BadBoy » 29 jan 2017, 00:20

Kad bi Vujovic trenirao Kauboje :cool: ja mislim da bi nas samo Francuzi mogli pobjedit :)
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Lillard » 29 jan 2017, 00:23

96BadBoy je napisao/la:Kad bi Vujovic trenirao Kauboje :cool: ja mislim da bi nas samo Francuzi mogli pobjedit :)
Dobar je Vujović, ali nije ni on bez mane, što se vidjelo u Zagrebu. Broncu ima na račun ispadanja Švaba od Katrana.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 jan 2017, 00:23

ASD je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
ASD je napisao/la: Uzese medalju i u rukometu, mozda su i najsportskija nacija u Evropi.
Norvežani su tu na vrhu, ali Janezi sigurno u top 3.

Kakav choke Hrvata :facepalm:
Norvezana nema u nekim velikim sportovima poput fudbala, kosarke ili odbojke, a Slovenci su spram velicine i u tim sportovima odlicni.
Ima ih u fudbalu, košarka je kod njih najlošija, ali su zato u zimskim top. A kad se gleda po broju st onda jeste vjerovatno Slovenija, mada sam mislio generalno, ne isključivo na profesionalni sport, jer su Norvežani (pa i čitava Skandinavija) baš razvili tu kulturu bavljenja sportom, pisalo se o tome za vrijeme OI u Sochiu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la 96BadBoy » 29 jan 2017, 00:27

Meni je on najbolji pricajte vi sta hocete.Sjetite se samo sta je radio za PPDom u Ligi prvaka,maltene slicno nesto ko zvezda u kosarci.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la alan_kardec » 29 jan 2017, 01:50

branimir85 je napisao/la:kao da gledam kielce -veszpram i nevjerujem :facepalm: :facepalm:
Mene ovo podsjeti na utakmicu Srbija-Danska sa sp u Hrvatskoj 2009. Srbija u par navrata ima po 8-9 razlike, Danci dugo lovili i na kraju u zadnjoj sekundi pobijedili golom Boldsena.

Čestitke Slovencima i Vujoviću. Veliki rezultat za njih.




ASD je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
ASD je napisao/la: Uzese medalju i u rukometu, mozda su i najsportskija nacija u Evropi.
Norvežani su tu na vrhu, ali Janezi sigurno u top 3.

Kakav choke Hrvata :facepalm:
Norvezana nema u nekim velikim sportovima poput fudbala, kosarke ili odbojke, a Slovenci su spram velicine i u tim sportovima odlicni.

Ama kakvi Slovenci, o čemu pričaš? Od ekipnih sportova ih ima samo u rukometu, imaju par medalja (ova bronza i srebro iz čini mi se 2004. kad su bili domaćini) i koliko toliko su, ajd da kažem, konstantni. U odbojci su prošlo ili pretprošlo prvenstvo, potpuno senzacionalno, uzeli srebro i to je to. Prije te medalje ništa, koliko se sjećam, jedino ako se pod uspjeh računa i samo učešće na prvenstvu. U košarci nikad ništa nisu napravili značajno (kad kažem značajno, mislim na medalju), a imali su par žešćih choke-ova na evropskom prvenstvu. 2005. u Bg, u četvrtfinalu imali bukvalno dobijen meč protiv Grčke i izgubili, slično i u polufinalu evropskog u Poljskoj 2009. protiv Srbije, imali prednost pred kraj regularnog, pa imali prednost i u produžetku, tkđ dobijen meč, ali su izgubili. Teo odigrao najbolju utakmicu u reprezentaciji. Košarka je njihov luzerski sport, jedino da sa Dončićem i još nekoliko talentovanih momaka, koje, kako čujem, imaju u ml kategorijama, pokušaju u budućnosti da naprave nešto.
Fudbal :lol: , kakav su oni faktor u fudbalu? Nikakav, nešto ko i Srbija s tim što Srbija ima rezultate u mlađim kategorijama. Odu na svako četvrto ili peto veliko takmičenje. Ako i tada odu.

E za individualne sportove, pogotovo zimske, tu su velesila. Skidam kapu :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Razbojnik » 29 jan 2017, 02:01

Hrvatska je dosta trofejnija u sportu od Slovenaca..
jest omjer stanovnika duplo veci,

al jbt. medalja u SP nogometu, 100 medalja u rukometu, medalje u kosarci 90ih, medalje u odbojci isto 90ih, grand slamovi i davis cup u tenisu, hrpa olimpijskih zlata u skijanju Kostelica, medalje u vaterpolu, zlata Blanke i Sandre u atletici itd...

Dosta je to po meni jace od skokova sa brda, bez obzira na omjer, drzava od 4 mil vs drzava od 2 mil.. ali svejedno, pa samo s nogometom ih vec skida..

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la invincible1921 » 29 jan 2017, 03:02

Vala uz duzno postovanje o rukometu i njegovoj ozbiljnosti najbolje govori broj drzava "koji ga zna igrati"....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Ivo Daneu
Postovi: 212
Pridružen/a: 10 avg 2011, 13:42
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Ivo Daneu » 29 jan 2017, 06:57

Razbojnik je napisao/la:Hrvatska je dosta trofejnija u sportu od Slovenaca..
jest omjer stanovnika duplo veci,

al jbt. medalja u SP nogometu, 100 medalja u rukometu, medalje u kosarci 90ih, medalje u odbojci isto 90ih, grand slamovi i davis cup u tenisu, hrpa olimpijskih zlata u skijanju Kostelica, medalje u vaterpolu, zlata Blanke i Sandre u atletici itd...

Dosta je to po meni jace od skokova sa brda, bez obzira na omjer, drzava od 4 mil vs drzava od 2 mil.. ali svejedno, pa samo s nogometom ih vec skida..
Ali ako ne ulazimo u istoriju, šta ste Hrvati postigli u posljednih 4 godina, naročito u kolektivnim sportovima?

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Beko » 29 jan 2017, 08:16

Bravo za Sloveniju, ljudi su pregazili Hrvate u zadnjih 10 minuta. Nije ovo bas zahtjevan sport, ali razbiti Hrvate znaci Slovencima mnogo. I da se igralo za 15 mjesto isto bi slavili. Bravo slovenački asovi!!

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la filip13 » 29 jan 2017, 09:28

kupus army je napisao/la:Jel ponovo ovaj vrli Babic o gospi pricao?
za divno cudo sad nije do nje,gospe,da su dobili ona bi bila odgovorna za to,koji kreten


Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la ASD » 29 jan 2017, 10:37

alan_kardec je napisao/la: Ama kakvi Slovenci, o čemu pričaš? Od ekipnih sportova ih ima samo u rukometu, imaju par medalja (ova bronza i srebro iz čini mi se 2004. kad su bili domaćini) i koliko toliko su, ajd da kažem, konstantni. U odbojci su prošlo ili pretprošlo prvenstvo, potpuno senzacionalno, uzeli srebro i to je to. Prije te medalje ništa, koliko se sjećam, jedino ako se pod uspjeh računa i samo učešće na prvenstvu. U košarci nikad ništa nisu napravili značajno (kad kažem značajno, mislim na medalju), a imali su par žešćih choke-ova na evropskom prvenstvu. 2005. u Bg, u četvrtfinalu imali bukvalno dobijen meč protiv Grčke i izgubili, slično i u polufinalu evropskog u Poljskoj 2009. protiv Srbije, imali prednost pred kraj regularnog, pa imali prednost i u produžetku, tkđ dobijen meč, ali su izgubili. Teo odigrao najbolju utakmicu u reprezentaciji. Košarka je njihov luzerski sport, jedino da sa Dončićem i još nekoliko talentovanih momaka, koje, kako čujem, imaju u ml kategorijama, pokušaju u budućnosti da naprave nešto.
Fudbal :lol: , kakav su oni faktor u fudbalu? Nikakav, nešto ko i Srbija s tim što Srbija ima rezultate u mlađim kategorijama. Odu na svako četvrto ili peto veliko takmičenje. Ako i tada odu.

E za individualne sportove, pogotovo zimske, tu su velesila. Skidam kapu :salut:
Slovenci su spram velicine u fudbalu, a pogotovo u kosarci vrh.
Ono sto se prica o Islandu u fudbalu kao maloj drzavi koja se plasirala se vec pricala o Sloveniji.
Kada je odbojka u pitanju, napravio se ogoroman pomak, imaju jedini ozbiljan klub na ovim prostorima i sacinjen je uglavnom od Slovenaca, igraci u repci igraju svi do jednog u ozbiljnim klubovima, kruna velikog rada je srebro.
U hokeju su bili na olimpijskim igrama, znas li sta to znaci?

Navedi mi jednu drzavu u evropi da je manja od njih, a da je ima u svim tim sportovima?

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la KayserSose » 29 jan 2017, 10:46

Pa mi smo najbolja reklama za rukomet. Prolazimo kad nam treba +11, promasujemo penal za finale u zadnjoj sekundi, pusimo medalju sa +8 nakon 40min. :tokralju: :facepalm: Babic mora ici. Nije on los trener, pogotovo onoliko koliko ga stoka tipa index ili slicni zbog vjere zele prikazati, ali kad ti se dese 2 ovakva poraza tesko ide dalje.

Inace, ovo najbolje pokazuje koliko u sportu nijanse rade razliku izmedju heroja i tragicara.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la Lillard » 29 jan 2017, 10:47

invincible1921 je napisao/la:Vala uz duzno postovanje o rukometu i njegovoj ozbiljnosti najbolje govori broj drzava "koji ga zna igrati"....
Pa zna ga igrati velik broj zemalja, Brazil je odličan, Argentina i Čile nisu neki levati. U Africi Tunis je dobar, Egipat i Alžir niža klasa. Za Europu da ne govorim, pa igra ga čitava Europa maltene.

Rukomet je sport koji se širi s vremenom i više ni ove male reprezentacije ne možeš pobijedit tako lako.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: SP u rukometu za muškarce - Francuska 2017

Post Postao/la ASD » 29 jan 2017, 10:49

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Norvezana nema u nekim velikim sportovima poput fudbala, kosarke ili odbojke, a Slovenci su spram velicine i u tim sportovima odlicni.
Ima ih u fudbalu, košarka je kod njih najlošija, ali su zato u zimskim top. A kad se gleda po broju st onda jeste vjerovatno Slovenija, mada sam mislio generalno, ne isključivo na profesionalni sport, jer su Norvežani (pa i čitava Skandinavija) baš razvili tu kulturu bavljenja sportom, pisalo se o tome za vrijeme OI u Sochiu.[/quote]

Ne negiram, mozda su potom renutno i bolji od Slovenaca jer imaju duzu historiju po tom pitanju, ali Slovenci su naspram Srbije i Hrvatske po tom pitanju su puno puno bolji, kod ovih se uglavnom sve svodi na individualan rad u sportu, svaki sportsit koji osvoji medalju je do vrha se borio s vjetrenjacama, dok u Sloveniji imaju razradjen sistem, a kod nas nijedno ni drugo ne postoji.

Poznajem neke ljude odavde iz BiH koji drze klubove u jednom sportu po Sloveniji, taj sport maltene nije postojao tamo, a mi imamo historiju u njemu, i zadnjih nekoliko godina mozemo slobodno reci da su bolji od nas.
Znaci nasi ljudi ih razvijaju, a kod nas isti sport pada sve dublje i dublje.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.