Eurobasket 2017

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 sep 2017, 10:12

Steph je napisao/la:


:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
A kako je lud ovaj Srbin :urnebes:

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la save » 18 sep 2017, 10:17

Divos je napisao/la:% је " овај &. Ово ЕП су ? $ " " " $ ", " оне / " су ? ? $ " ".
Ту " " % прате % ? $ /, па ' ? " ? " ? о "$ ? ЕП".
' $ су " " ? у $ " ", ? у " је " & ?.

Ово је ? & ? ЕП. Прво, ? се ' $ " & су ", пре " 10-15 $) ? на " % Европе, " $ %, $ оне / не ' " пре ' $ " "& '" ", " ? /. Пре " 4 $ ? ' 4 / (СССР, Југа, " " ?) & су ? & за врх " % 3 & су ?, & 80-" ? се &, & 90-" % $ " (" " ? % су ? $ постоје 2 - % /, " " је ? $ $ " $ ?), & пре & $ " - 10-11 " " ?, $ је то - 16-17, " тај $ - се ", % се $ ", осваја нове $.

& $ " " су ? ово ЕП, $ " " ? ?, ? $ " " су ? ЕП. &, ? су се " $ " ($, &, ") " су $ своје прво ЕП, " $ ? $ " ?, " ? ". & $ $ " " прво ЕП (', $), ? су на ' ЕП ? у ' сјају, оне / асове (Г.$, П.?) " је ово ЕП $ " $, & " % & асове (?, $, $, & " $ $, ", '.?, - $), по ' ' ово је $ " / ЕП $ $. Наравно ту се & ' ", " ту " & ' " $ " $.

$ $ & своју & оцену ? & су ? у ? фазу.

?
Ово је & & " &. ? ? " ? ". Горан $ " ? $ су $ " ЕП. $ су се ? " " ? ", $ " је ? " постао " за ? % у $ $, " $ " - & ?. $ су ? у групној ", " у ? ", & $ 1/4Ф је $ $ је он управо тај " $ ?.
" & је & ' ?, " $ ? је $ важну ?, " $ $ " ", ¥ су " " ? у " $ се ' ?.
", ? за овај успех је %. " је $ ?, препознао & " $ " важну ?, $ ? ", " ? " ? " ". & зна знање.
Успех је ', но " опасност $ " понесе " $ & $ отрежњење. Ту ' ? ? са $ ? са ЕП 2011, & се - $ 1/2Ф, " ? $ " $. & је ? отрежњење, " ? је ?.
$ ? за СП, " & су ? у / групу, ? су % $ се не ?. " тренутно сјајне $, но " ' ", " & " у & " ?, " ?. " то - " $ & се " & не ? за СП, а ' $ се $. - по ", " ".

"
& ? је ? & ? /. ? је ?, грозно, а $ су се " ? " ?, нове " нове $. ? се " на ЕП. $ 1/4Ф ' & ?, па у 1/2Ф $ ", супер важног, уз $ ", на ' ЕП. ? $ се све то. & пораза у ? & остаје ?, но ту ' $ '. А " $ је ? /, не " ?. $ $, наравно $ ' " ", па - ".

"
На & &. За " је важан " успеха " $. Ово је " & $ ере, ере " " & је ? на СП У-19 ' $ - $ 1999.$. Ту су на ' ЕП ? $ " " те ". Наваро је " своју " ", ' " ? Пау, " он / - $ " ' " у 39-ој " за своју ?.
? су " " /. Не " са ?. " ". & је " $ ?, " са - " $ ? статус, " се на " ", па & $, $. Но % је то & ", са " &, са & ? (у ' са ? $ " је " " $ " & 9 $ $ $ $ " /) " ? ' на """, " & ?, пре " ? су " ?.
", ? $ су $.
Пау ? је $ ' $ ?. " $ ¥ на ? ". Ово ' је $ ЕП, " $ $, " " 3 ?. " наравно, & је он " тај " је $, & своју ?. " ".

"
" у " врх. $ су $ ЕП, " $ су $. $ је & ?, ' " у & правца & $ пре, " ? су ? $, " су то " " " & & ?.
", $ $ & ? ' ". " јесте то $ ?, но $ " $ ? за СП, $ - & ' " " " 2 $ " ? " " пут $ се % ?. А тај " несупех " " " ". $.

?
" & је $ $ ЕП. Уз прве 4 ? су & " $. " ? & $. " $ $ ", са $ " " " у $.95 на ? са " ".
" & су ? ? & $ %, $ $ - " у врху & &. $ " је важно $ се ? за СП. " & " ".

?
На ' ЕП су ? & " (?, ?, ") " су ? важну ? $ $, " " " се не ? у " ? %, заснованој на & $, " ? ".
" " је $ " " " " " по ' &. " $ су $ ово ЕП, ? " $ $. Но, " се $ " ? " ", $ је ". $ & - $, " $ & " $ " " " ? на ЕП.

&
" су - ¥ ЕП. Не по ?, 1/4Ф је " " ?, ? су ? ?, ¥ је то $ /.
? су $ ' " ?, ? 1/4Ф " " је & " ? ?. ? " $ ' ", " $ по ", " " прве & су ' ' $ 33-37 ". " ? $ " ', ? " (32) " & " (34) ' % $ $ ' & ", ? " је ", ? су, " " су ?.
" је " " " ". " са " ? ? су " пуно " $.

&
" " су ? & $ $. $ ", ' " га ? Тајс " ", " ? " је $ " $ ". " " ", $ - " % $ $, & се % $ не ' $ на ? &-". Са ", ", ? " $ " ?, те $ ? ? у $.98 $ $ " % $ $ - " " на ? ".

&
$ су $ " ". ", $ су & $ ЕП, & " у $ " $ у " " $ % ? ". " " $ ? $ ? у ? ", но " " " " $ пренесу тај ? на " ", $ се " у ' ? " " %.
", на ' ЕП су $ ', " се - за $ нове & ". " % ? & " ' ?, $ - $ & - се " $ (у $. 98.-99. " ?) " су & ? ? ". Ту је $ & & % ? ?. За " је важно $ $ на $ $ $ & ".

"
$ су $ групну фазу, $ $ & " &. " $ ветерана " су & $ $, наравно " &. Ту је " та нова & $ у ", &. Овог & је ? $. ", ' са ? " је " у сурову ?, " ангажоване " " $, " " " " ? $ %, " за & & ' је " $ ?.
" $ ' ", & - % ? ", & - " & $, " " " " на & ". ? & пуно у ? ", " $ $ " $ " $.

&
& уз & - ¥. $ " " је $ $ ", ? " $ ? на ' $, ? " ' " пуно /. ? " $ ? " " ? ". ? је " " $ ", " своју ?, " " верује, " не. $ (35 $) ' је ", " $ ' је $ важну ?, $ $ "&" & & & ", $ " %, ЕП је презахтевно " " ту је " ? " " ' " $.
& - " % " у & " ?, " &, но " су " успехау ? " ? ' & $ " " не " ? " ? у ? за СП. & се " ", $ " " & са $ ?. $ & - $.

&
У ? пуно &. Аса је остао $ ", на ЕП је повео & & је ? терет & " " ? $ $ су " $ $. " је " ", " ", уз " " ? ? су " " на ЕП. " то " ? то, & " $ су " $ $, ? $ се - у групној " $ " " % " $ ' $, $ је " & тога % " унутар ". ' " " % " суров $ са ?.
" су, $ - $ " ', ' & се " ?, " " " """, " ", ", ", ", " је " $ све """, & " своје % $ се ?, % су " ? супротно ". " ", а $ је пуно ", ? су $. & " & " ове ", " " у $.

ЦРНА ГОРА
" & " ? $, " у & " & /. " $ су " " $ $ & $ ", но / је ту ? " ?, " " " $ " своје ? $ " не ', " то на & " $ на $.
? су ? " са '. & % $ " " ' по $ пута ?, ? су ' $ ђе $ % " " статус у & ?, на % је овај " "' ?, $ &".
Но " ту је ? ? $ $ " " - " & &**ца. & је " на $ " " " & $ $ ? на ? "-Рајс, а % се % у $ " $ га " не $ " за суву ". ", " га ? $ " " (у $ ? су " $ за сто пута " %) јер " % $. $ " %, ЕП је $ & ' се ? тај $.
" у ЦГ су $ ? $ овог ЕП, ? је " $ најава (у $ је ' $ ", ? &, $ & ' ?), " ", прво " ", а $ у ? " " ?, & сурово отрежњење.
У ЦГ " ? $ &, ? " $ $ " " ' горе. $ & - на ? " %, " $ &.

?
Па " $ " ?. $ ", ? је $ на ' ", он $ & % се $ њега &, " " је $ & $ ", " ? су ? своје &. ? " " у " ? су у 1/8Ф на &, " ту је $ " $ ? " " - $ ". ?. ? је $ ", ? " га $, не ' $ 30 ". на & " ($ $ горе $ ЕП " $ ?, " " тај ?, ? & & & - " ? у " /), а " су управо на тој " ", ? " ? су " ?.
" своју ?, свој " ?, ? су " - у ? " $ """, " у $ на %, " нова ", но - у $ $ " ? ?. & ' ? -, - " ? " $ '.

&
" ". %, $ Ханга " се $ $ - у ' ', + ? $ + " & на ?, ", $ за ? фазу. $, ? су " -, ? у ? групу, " то ?.
" ? $ у %, % " " " своју ?, % - ' горе.
Опет " се ? са ' у ? за СП, ? су у ?, % се са & ?, но " $ тога - % % " ".

"
& " ". " ? " % су пре 5-6 $ ? у ', ту се ? ? " $ " су " " $ ?, ? " " $ у $ 3 $ су " ?.
" $ су ? & ? " & " ? ($ & је опет " $ ? - ' се у $ " за ",то су те ? & ?), " $ су $. $, ? су " -, у $ ? су " ? ? на &, " ? " $ " је " %. & ", ова " ? " ? ?.
$ " " ? ? ? ", " " & ? " " ". & ' ".

$ ? & " ? групну фазу, & / $ / " ". $ " & су ? $ $, $ " (?, $, ?, ", ?) " су $ $, но ? " " је & 7 " на & су се ? ?, " та сужена " " је ? ? у ? фазу.

То је то. " % $ & о ' ЕП, све ? ? - $ ?. Оно % је ", " % је $ на своје.
E ovo je normalan čovjek - svaka ti čast prvo na tome, a onda na košarkaškom znanju. :thumbup: :clap:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 10:27

Unofficialpage je napisao/la:Nema logike da i ti nisi slavio što smo drmnuli Jermeniju jer ipak je logično da se više slavi uspjeh države u kojoj živiš a ne neke druge države u kojoj ne živiš. :bih:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 18 sep 2017, 10:33

alan_kardec je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema logike da i ti nisi slavio što smo drmnuli Jermeniju jer ipak je logično da se više slavi uspjeh države u kojoj živiš a ne neke druge države u kojoj ne živiš. :bih:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:
Ne prebacujem ja tebi ništa, imaš ti apsolutno pravo da navijaš za koga hoćeš. Ali glupo mi je kad kažeš vi, kao da i ti nisi dio ove države kao i mi. Jer svaki neuspjeh ove države ćemo ti i ja osjetiti a ne neko iz Beograda. O tome govorim. Ne slavim ničije poraze jer na Srbiju gledam kao na Španiju ili bilo koju drugu državu.

I nećemo više o ovome, jer valjda bi trebalo biti bogastvo imati dvije države za koje podjednako navijaš, zar ne? :thumbup:
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 18 sep 2017, 10:34, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la phily » 18 sep 2017, 10:34

alan_kardec je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema logike da i ti nisi slavio što smo drmnuli Jermeniju jer ipak je logično da se više slavi uspjeh države u kojoj živiš a ne neke druge države u kojoj ne živiš. :bih:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:

ako ti smeta, nemoj pisati na forumu koji zavrsava sa .ba, ima ih dosta sa .rs :puke: :wave:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la jasmin10 » 18 sep 2017, 10:39

alan_kardec je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema logike da i ti nisi slavio što smo drmnuli Jermeniju jer ipak je logično da se više slavi uspjeh države u kojoj živiš a ne neke druge države u kojoj ne živiš. :bih:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:
Ko ste vi ? Zar ti ne radiš u oružanim snagama Bosne i Hercegovine ? Valjda je onda i logično da je tvoja domovina Bosna i Hercegovina za koju bi kao pripadnik oružanih snaga i život dao.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 sep 2017, 10:51

alan_kardec je napisao/la:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:
Dobar dio ljudi u BIH koji prati kosarku se radovao pobjedi Slovenije jer je to senzacija i jer imaju igraca Doncica koji ima 18 godina i radi odlicne stvari za taj uzrast. A ljudska priroda u sportu je takva da uvijek navijaju za iznenadjenje i za nesto sto niko nije predvidio da se moze desiti.

A i ovo sto si nabrojao je daleko blaze od toga da postoji osoba koja zivi u nekoj drzavi, ima drzavljanstvo te drzave i navija da ta drzava bude sto losija, da propada, da gubi u svemu. :puke:

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Beko » 18 sep 2017, 10:52

alan_kardec je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema logike da i ti nisi slavio što smo drmnuli Jermeniju jer ipak je logično da se više slavi uspjeh države u kojoj živiš a ne neke druge države u kojoj ne živiš. :bih:
prebacujete Srbima da navijamo za državu u kojoj ne živimo, a ovdje sinoć fešta nakon pobjede Slovenije. :rol: :pinokio:
prebacujete nam da slavimo naše poraze, pa vi naše poraze slavite ko svoje pobjede. :thumbup:
Molim da se na zapocinje opet ovo njesra. Jer cemo poceti od 92, i od slavljenja i ponosenja sa mnogo gorim i bitnijim stvarima iz proslosti.

A povod svemu je arogancije i bahatost sa vase strane. Tako su Srbi i zapoceli utakmicu sinoc, arogantno i bahato. Kad su vidjeli da Slovenci nece da kleknu, onda su poceli praviti pritisak na sudije i tamo traziti izgovore. Priznaj poraz, brez da se spominje sudija, ekipa B, C, ZNJ, i odakle se prednici pojedini Slovenaca. Tad se moze onda normalno pricati.

Ja sam licno rodzen u SLO, i odrastao, i zivim u zapadnoj evropi. I necu skidati dres Slovenije na terminu basketa, gdje igram sa drugarima preko Drine zaista ima normalnih, sljedecih 6 mjeseci. :salut: :salut:

Jesamo Bosnjo, ali sam i Janez. Ali kako za koga.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la miki_92 » 18 sep 2017, 11:07

komentari :facepalm: :rol:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Monolog » 18 sep 2017, 11:12

miki_92 je napisao/la:komentari :facepalm: :rol:

Mirko i klapa se prebacili na youtube. :lol: :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la akisarajevo92 » 18 sep 2017, 11:25

pazi novinarke i naslova :lol:

Don't believe the hype.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la messilla » 18 sep 2017, 11:40

akisarajevo92 je napisao/la:pazi novinarke i naslova :lol:
:lol: :tokralju:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la arelinho » 18 sep 2017, 11:45

Ma ne može se niko mjeriti sa njima. Pa kakvi su ovo naslovi dan te yebo :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 sep 2017, 11:46

Pobjedio onaj sa "oduzeo bih mu državljanstvo ...Srbije" :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 11:48

Ajde dosta usiljenih šala, mislite na budućnost. Bih treba dobrih bekova. Dokazali smo da srbi prave najbolje. Pa ja sam voljan da pripomognem. Tri do pet mladih i lijepih cura od 20 do 25 mi pošaljite, ja ću se žrtvovati za budućnost bih košarke. Evo ne moraju nositi moje prezime, da ne bi bilo kasnije zabune oko autorskih prava. :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Kawhi » 18 sep 2017, 11:48

miki_92 je napisao/la:komentari :facepalm: :rol:

Janjicar :rol:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Pobjedio onaj sa "oduzeo bih mu državljanstvo ...Srbije" :rol:
:rol: :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Kaunas » 18 sep 2017, 11:48

Kako napacen narod dantejebo :lol: :lol: :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 11:50

Kaunas je napisao/la:Kako napacen narod dantejebo :lol: :lol: :rofl:
Ko nam kaže.. :tokralju:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 sep 2017, 11:50

DANTES je napisao/la:Ajde dosta usiljenih šala, mislite na budućnost. Bih treba dobrih bekova. Dokazali smo da srbi prave najbolje. Pa ja sam voljan da pripomognem. Tri do pet mladih i lijepih cura od 20 do 25 mi pošaljite, ja ću se žrtvovati za budućnost bih košarke. Evo ne moraju nositi moje prezime, da ne bi bilo kasnije zabune oko autorskih prava. :mrgreen:
To da vratiš za one što su vama Osmanlije pripomagale :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 11:53

rio_Ferdy88 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Ajde dosta usiljenih šala, mislite na budućnost. Bih treba dobrih bekova. Dokazali smo da srbi prave najbolje. Pa ja sam voljan da pripomognem. Tri do pet mladih i lijepih cura od 20 do 25 mi pošaljite, ja ću se žrtvovati za budućnost bih košarke. Evo ne moraju nositi moje prezime, da ne bi bilo kasnije zabune oko autorskih prava. :mrgreen:
To da vratiš za one što su vama Osmanlije pripomagale :mrgreen:
Ma jok, već da opovrgnem teoriju da smo isti narod. :kralj:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.