Eurobasket 2017

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:01

Pogba je napisao/la:Dje si Magica ba? :d

Evo me, matori...

Vratih se u bespuća sa Zapada...


Ovde vidim - sve u redu. :hmmmmm:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2017, 20:04

Wellcome back, Magica. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:07

TheChief je napisao/la: Nisam ja rekao da nije oslabljena (naravno da je oslabljena) nego da vi (navijači Srbije) nemate pravo kukati kako vam fale neki igrači koji ne žele igrati za reprezentaciju u OVOM TRENUTKU.

Ma nemoj... Ti znaš šta neko želi ili ne želi...

A još je bolje pravdati pisanje pamfleta i egzaltacije na nivou 10togodišnjaka što su neki tamo Slovenci pobedili mrske Srbe... :zviz:

Znamo svi mi o čemu se ovde radi...a to je ono što sam izneo u postu...radi se o lečenju frustracija...

@DANTES lepo reče. Sledeći put će se ovde navijati za razne Francuske, Nemačke, Danske i sl. u januaru. Znamo zašto i zbog koga. :kafa:

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:10

Unofficialpage je napisao/la:Wellcome back, Magica. :D
Pitanje da li je back u punom smislu te reči. :crazy:

Za sad jeste. Nakon 15 meseci sam se vratio u Srbiju, pa i na ss.ba forum. ;)

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la marconato » 19 sep 2017, 20:12

Oo pozdrav MaGiCa :thumbup: Falio si... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la TheChief » 19 sep 2017, 20:14

MaGiCa je napisao/la:
TheChief je napisao/la: Nisam ja rekao da nije oslabljena (naravno da je oslabljena) nego da vi (navijači Srbije) nemate pravo kukati kako vam fale neki igrači koji ne žele igrati za reprezentaciju u OVOM TRENUTKU.

Ma nemoj... Ti znaš šta neko želi ili ne želi...

A još je bolje pravdati pisanje pamfleta i egzaltacije na nivou 10togodišnjaka što su neki tamo Slovenci pobedili mrske Srbe... :zviz:

Znamo svi mi o čemu se ovde radi...a to je ono što sam izneo u postu...radi se o lečenju frustracija...

@DANTES lepo reče. Sledeći put će se ovde navijati za razne Francuske, Nemačke, Danske i sl. u januaru. Znamo zašto i zbog koga. :kafa:
Ako gledamo šta se vi pisali, nama (Bošnjacima, muslimanima kako god) je bilo svejedno ko će dobiti tu jer igraju Srbija 1 i Srbija 2 (Slovenija). :kafa:
I da neću navijati za te reprezentacije nego protiv nekih ostalih. :kafa:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 sep 2017, 20:15

MaGiCa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Wellcome back, Magica. :D
Pitanje da li je back u punom smislu te reči. :crazy:

Za sad jeste. Nakon 15 meseci sam se vratio u Srbiju, pa i na ss.ba forum. ;)
Oooo, dobrodošao druže stari :salut:

Gdje si to bio, pričaj (da nisi na kakvom kruzeru :mrgreen: ), otišao si bez pozdrava, baš onako iznenada, a Napoli dere :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:17

TheChief je napisao/la: Ako gledamo šta se vi pisali, nama (Bošnjacima, muslimanima kako god) je bilo svejedno ko će dobiti tu jer igraju Srbija 1 i Srbija 2 (Slovenija). :kafa:
I da neću navijati za te reprezentacije nego protiv nekih ostalih. :kafa:
I baš svaki put Srbi pišu da igraju Srbija1 vs Srbija2 :?:

Ili su slučajno sportovi uvek nebitni i u poluraspadu kad pobedjuju Srbi :?:

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:19

rio_Ferdy88 je napisao/la: Oooo, dobrodošao druže stari :salut:

Gdje si to bio, pričaj (da nisi na kakvom kruzeru :mrgreen: ), otišao si bez pozdrava, baš onako iznenada, a Napoli dere :D
Post doc studije. Severna Evropa.

Postoji mogućnost da odem za stalno. Šifru sa kompa i ovog sajta sam ostavio kod kuće. :mrgreen:

Pratio sam vas sa vremena na vreme, pa rekoh da se javim... :wave:
Zadnja izmjena: MaGiCa, dana/u 19 sep 2017, 20:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la miki_92 » 19 sep 2017, 20:22

Fejk MaGiCa, nije jos napisao da je Wilt GOAT

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:24

E moj Miki...je l ti pišeš svako malo da je Zemlja zatalasani geoid ili da je F=m*a?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 sep 2017, 20:27

MaGiCa je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Oooo, dobrodošao druže stari :salut:

Gdje si to bio, pričaj (da nisi na kakvom kruzeru :mrgreen: ), otišao si bez pozdrava, baš onako iznenada, a Napoli dere :D
Post doc studije. Severna Evropa.

Postoji mogućnost da odem za stalno. Širu sa kompa i ovog sajta sam ostasvio kod kuće. :mrgreen:

Pratio sam vas sa vremena na vreme, pa rekoh da se javim... :wave:
Ode ti u doktore znači, svaka čast, da to što prije privedeš kraju i da se zadržiš gore :clap:

Takvu priliku ne bi smio propustiti, samo nastavi, i nemoj nas zaboravljati :salut:

I kakvo je stanje na hladnom severu, jel' velika razlika u odnosu na Balkan :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la DANTES » 19 sep 2017, 20:27

MaGiCa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Wellcome back, Magica. :D
Pitanje da li je back u punom smislu te reči. :crazy:

Za sad jeste. Nakon 15 meseci sam se vratio u Srbiju, pa i na ss.ba forum. ;)
Oooo donro došao natrag.. Nadam se da ti je bilo lijepo ovih 15 mjeseci..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la TheChief » 19 sep 2017, 20:30

MaGiCa je napisao/la:
TheChief je napisao/la: Ako gledamo šta se vi pisali, nama (Bošnjacima, muslimanima kako god) je bilo svejedno ko će dobiti tu jer igraju Srbija 1 i Srbija 2 (Slovenija). :kafa:
I da neću navijati za te reprezentacije nego protiv nekih ostalih. :kafa:
I baš svaki put Srbi pišu da igraju Srbija1 vs Srbija2 :?:

Ili su slučajno sportovi uvek nebitni i u poluraspadu kad pobedjuju Srbi :?:
Ja navijam protiv Srbije kad igra protiv bilo koga u bilo kom sportu zbog dobro poznatih razloga. Mislim da i ti to sam znaš. Ako je kod tebe drugačija situacija vezano za BiH onda svaka ti čast. To što je Srbija uspješnija od BiH je sasvim druga priča. I da je obrnuta situacija i da ste vi poput Gibraltara ponovo bi se veselio kad god izgubite i sl. :D

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:32

rio_Ferdy88 je napisao/la: Ode ti u doktore znači, svaka čast, da to što prije privedeš kraju i da se zadržiš gore :clap:

Takvu priliku ne bi smio propustiti, samo nastavi, i nemoj nas zaboravljati :salut:

I kakvo je stanje na hladnom severu, jel' velika razlika u odnosu na Balkan :D
Ma nije, gde bi bilo razlike :?: :nene:
:urnebes:
DANTES je napisao/la:Oooo donro došao natrag.. Nadam se da ti je bilo lijepo ovih 15 mjeseci..

Pozdrav DANTESoliki...Falilo mi je rasprava sa tobom...
:tralala:
TheChief je napisao/la:Ja navijam protiv Srbije kad igra protiv bilo koga u bilo kom sportu zbog dobro poznatih razloga. Mislim da i ti to sam znaš. Ako je kod tebe drugačija situacija vezano za BiH onda svaka ti čast. To što je Srbija uspješnija od BiH je sasvim druga priča. I da je obrnuta situacija i da ste vi poput Gibraltara ponovo bi se veselio kad god izgubite i sl. :D
Cool.

Ali recite svi vi koji tako razmišljate upravo tim rečima. A ne: nisu oslabljeni a igraju bez pola ekipe i ostale gluposti...

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la TheChief » 19 sep 2017, 20:42

MaGiCa je napisao/la:
TheChief je napisao/la:Ja navijam protiv Srbije kad igra protiv bilo koga u bilo kom sportu zbog dobro poznatih razloga. Mislim da i ti to sam znaš. Ako je kod tebe drugačija situacija vezano za BiH onda svaka ti čast. To što je Srbija uspješnija od BiH je sasvim druga priča. I da je obrnuta situacija i da ste vi poput Gibraltara ponovo bi se veselio kad god izgubite i sl. :D
Cool.

Ali recite svi vi koji tako razmišljate upravo tim rečima. A ne: nisu oslabljeni a igraju bez pola ekipe i ostale gluposti...
Samo mi reci je li i kod tebe ista situacija ?

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 20:45

TheChief je napisao/la:Samo mi reci je li i kod tebe ista situacija ?
Moji stavovi su poznati.

Nisam ja ničiji klon, niti sam na ovom forumu od danas. :kafa:

Ja nikada ne navijam protiv nekoga/nečega. Uvek navijam za nekoga i po pravilu mi je drago kad neko sa ovih prostora uradi nešto veliko. ;)

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Federer17 » 19 sep 2017, 20:51

MaGiCa je napisao/la:A ne: nisu oslabljeni a igraju bez pola ekipe i ostale gluposti...
Ne znam ko je to tako rekao? Ne daju mi se sada saltati postovi, ali niko normalan nece reci da Srbija nije (bila) oslabljena kada su im falila samo 3/4 najbolja igraca (barem po mom misljenju) - bez da razmatramo o Raduljici, Nedovicu, Simonovicu, koji takodjer itekako znace. Takve ne treba ni shvatati ozbiljno.

E sad, druga stvar je nesto sto si ti pisao u svom prvom postu, aludirajuci na nekakve komplekse. O tome se ovdje, vjerujem, uglavnom sve rascistilo. Nerealno je ocekivati da neko konstantno izdize uspjeh B-C (ili kojeg vec) tima, pise kako bi lahko dobili Spaniju (jer ih je Slovenija razbila), konstantno poteze teze 'Dragic i Doncic su Srbi', i slicne stvari, a da s druge strane ne bude prcanja zbog poraza u finalu. Nije to samo slucaj na forumu ovdje, pogledaj naslove clanaka po srbijanskim portalima - da Bog sacuva. :roll:

Unaprijed da se ogradim, nemam ni k od kompleksa ni prema kome (kako sam i rekao vec ranije).

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 20:54

Djesi kralju ko god bio ja sam ovdje glavni ako to ko dira samo se meni javi.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 21:02

Federer17 je napisao/la:
Ne znam ko je to tako rekao? Ne daju mi se sada saltati postovi, ali niko normalan nece reci da Srbija nije (bila) oslabljena kada su im falila samo 3/4 najbolja igraca (barem po mom misljenju) - bez da razmatramo o Raduljici, Nedovicu, Simonovicu, koji takodjer itekako znace. Takve ne treba ni shvatati ozbiljno.

E sad, druga stvar je nesto sto si ti pisao u svom prvom postu, aludirajuci na nekakve komplekse. O tome se ovdje, vjerujem, uglavnom sve rascistilo. Nerealno je ocekivati da neko konstantno izdize uspjeh B-C (ili kojeg vec) tima, pise kako bi lahko dobili Spaniju (jer ih je Slovenija razbila), konstantno poteze teze 'Dragic i Doncic su Srbi', i slicne stvari, a da s druge strane ne bude prcanja zbog poraza u finalu. Nije to samo slucaj na forumu ovdje, pogledaj naslove clanaka po srbijanskim portalima - da Bog sacuva. :roll:

Unaprijed da se ogradim, nemam ni k od kompleksa ni prema kome (kako sam i rekao vec ranije).
Treba prelistati ne samo ovaj thread, da bi se došlo do ovih zaključaka...

Srpski mediji su žešće smeće, kao i propaganda na koju naseda dobar deo ljudi u Srbiji...ali to nije razlog da se konstantno osporavaju i umanjuju rezultati srpskih sportista i kenja po ok forumašima na brojnim sajtovima, portalima i forumima.

Jedan od meni najdražih foruma je bio ovaj baš zbog toga što na njemu nije bilo mnogo ovakvih tendencija...ali, izgleda da se mnogo toga promenilo u poslednje vreme.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.