Eurobasket 2017

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la filip13 » 19 sep 2017, 17:20

Beko je napisao/la:Falilo je i Slovenij: Vujacic, Udrih, Dragic, Nachbar, Slokar, ....
Hauptman,kotnik

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MElloo » 19 sep 2017, 17:40

Cuj Teo bit rpevaga u nekom finalu :rol: :rol:
Lik ne bi prevaga bio ni u finalu A1 lige :mrgreen:
Definicija chokera.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 17:48

De ne brukaj se Mello

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Rokoko87 » 19 sep 2017, 17:52

Ramsey16 je napisao/la:De ne brukaj se Mello
Čovjek je upravu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Kawhi » 19 sep 2017, 17:54

dscile je napisao/la:Koliko god mi ovaj Djurovic bio smijesan kao pojava, dobro je i rekao, pa bas ne kontam cemu se smijes. Teo nije uvijek najbolji, ali je lider i uvijek ce biti u fazonu: "Koji bre Dragic, koji bre Doncic, sad ces da vidis ko sam ja"..

EDIT: Pardon, pustio sam na 10:55 umjesto 11:55..
Teo je s razlogom poznat kao epski choker. S njim bi kraj samo jos gore izgledao. Kad Bogdan nije uspio izvuci ne bi niko. On je najjaci u zavrsnicama od vasih. ]
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2017, 17:54

MElloo je napisao/la:Cuj Teo bit rpevaga u nekom finalu :rol: :rol:
Lik ne bi prevaga bio ni u finalu A1 lige :mrgreen:
Definicija chokera.
Da važe pravila kao u rukometu za izmjene tad bi možda i mogao biti prevaga ali ovako jok. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la dscile » 19 sep 2017, 18:01

Kawhi je napisao/la:
dscile je napisao/la:Koliko god mi ovaj Djurovic bio smijesan kao pojava, dobro je i rekao, pa bas ne kontam cemu se smijes. Teo nije uvijek najbolji, ali je lider i uvijek ce biti u fazonu: "Koji bre Dragic, koji bre Doncic, sad ces da vidis ko sam ja"..

EDIT: Pardon, pustio sam na 10:55 umjesto 11:55..
Teo je s razlogom poznat kao epski choker. S njim bi kraj samo jos gore izgledao. Kad Bogdan nije uspio izvuci ne bi niko. On je najjaci u zavrsnicama od vasih. ]
Bjelica je najbolji i najdokazaniji clutch igrac Srbije. Posle njega Teo.. Klub je jedno, reprezentacija je drugo. A Bogdan je imao dosta kikseva u zavrsnicama. Mada mu ja to ne zamjeram (sem malo onu kontru protiv Litvanije prije dvije godine) ni sekunde. Da je bio imalo odmoran, vjerujem da bi dao nesto i protiv Slovenaca u zavrsnici.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Kawhi » 19 sep 2017, 18:08

dscile je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
dscile je napisao/la:Koliko god mi ovaj Djurovic bio smijesan kao pojava, dobro je i rekao, pa bas ne kontam cemu se smijes. Teo nije uvijek najbolji, ali je lider i uvijek ce biti u fazonu: "Koji bre Dragic, koji bre Doncic, sad ces da vidis ko sam ja"..

EDIT: Pardon, pustio sam na 10:55 umjesto 11:55..
Teo je s razlogom poznat kao epski choker. S njim bi kraj samo jos gore izgledao. Kad Bogdan nije uspio izvuci ne bi niko. On je najjaci u zavrsnicama od vasih. ]
Bjelica je najbolji i najdokazaniji clutch igrac Srbije. Posle njega Teo.. Klub je jedno, reprezentacija je drugo. A Bogdan je imao dosta kikseva u zavrsnicama. Mada mu ja to ne zamjeram (sem malo onu kontru protiv Litvanije prije dvije godine) ni sekunde. Da je bio imalo odmoran, vjerujem da bi dao nesto i protiv Slovenaca u zavrsnici.
A dobro Bjelica je druga stvar. Rijetka pojava u kosarci. Nevjerovatno genijalan igrac. Jedini kojeg sam uspio zagotiviti dok je jos bio Cigan. :mrgreen: Meni je on vazniji za Srbiju i od Tea i od Jokica, a opet bez njega dva srebra uzeli. To je samo pokazatelj kakva je sila Srbija u kosarci. Bogdan je i na ovom prvenstvu dosta sam rijesio u zadnjim minutama. Dobro je nakon Rusije rekao "Nekad pogodim vazne suteve, nekad promasim".

Teo je imao genijalne partije u reprezentaciji, ali se na prste jedne ruke mogu nabrojati one koje je preuzeo u svoje ruke na kraju i dobio. To je premalo za staz koji on ima.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 18:14

Cuj Teo choker :rol:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Epidaurus » 19 sep 2017, 18:22

Ramsey16 je napisao/la:Cuj Teo choker :rol:
Nastupi na F4 itekako potvrdjuju to.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la marconato » 19 sep 2017, 18:25

Teo i ne mora resavati utakmice, on svojim prisustvom i kreacijom dize citavu ekipu na veci nivo..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Rokoko87 » 19 sep 2017, 18:26

marconato je napisao/la:Teo i ne mora resavati utakmice, on svojim prisustvom i kreacijom dize citavu ekipu na veci nivo..
Odbranom također.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 18:28

Epidaurus je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Cuj Teo choker :rol:
Nastupi na F4 itekako potvrdjuju to.
Alt + F4 i rijesi nas muka.

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Divos » 19 sep 2017, 18:28

$ " о ", " - " &. Ту $ ? " " " " $ на ', " " $ " % $ " ? " у " " $ 16, а & ? у 12 $.

$ $ & у ' $*& у % & ? " ?. Па ' је $ " ' ? " за ? $ " % на " ? ?, " % је " $ " то то % &.
$, " $ " (", $, &) - 8 $ " " у " " $ је ? ? у ", а " ? ту $ - $ " &. ? % $*&.

У ? $ Зоран $ " је " важну ? у ?, " " " важну ? на ЕП, те & ?, " ' важну ? ? не " неважну, " за & " у ".
Зораново ' је " ? $, а ? " се " на 3, ?, " то је ? $ $, " ? " ? су & $ $ " $ ?, $ се Зоранов " " ", са " " ? " ", ? не " " & су $ са ?, а $ " " $ ? " $ " ?. ? је у " " ? ?, " $ " &, ту & не " " / $.

У " & " то $ " ?, ту се не " о & Загорцу, ?, $, ? " " су ? пре 5-6 ? " $, " $ " " ", - " $ 7 " са $ ", " 7 " " су ? $ сезоне, " су ? $ ? $ " своје ", " $ су ? $ (? " ?) " " ? ' у ' & ", заправо ? " уз $ " овог ". Ту је " ? " " " ? " " " ? је $ " " $ 2009-15, " супер важан за " ".
Ту је важно $ је са " " " " ? " " " у $ " у $ " $ је ? " " " ".

? " су " " јесу. " су ", " " $ ", " су ? $, а " су се $ & " ". Са ' $ & $ ", су " ? " у " " ту је ? $ $ $ ? " ? ¥ " (' " $ су се ? " " ? " ? " & ?, & зна).
$ ? - & " & своје ", & своју ?, ? " "$" ту своју ", & по ", " & " у ? & " је $ посао.

$, ту $ она "" сезону у ? па се напрасно $ за "". Јесте, ? " $ је " 2 $ паузе & $ & сезоне па је " ЕП, " " ? је " % $ у " сезоне па се " за ЕП, " " је $ & " са $, па се " за ЕП, $, " " " у ? ? захтевна ", ? -, & % сезона, $ се ", $ не, ту ? $ $ не ' $ напоре $ " у " ".
Но & ", $ "$ "" " " ' & ¥.

О " $ $, " се јесте ". У 28-ој $. $ " " $, " $ тренутног ? " " стања, & јер је $ Стефана % ". Оно % је важно, ? је ? $ се $ $ - на " " " & ЕП. Он наравно - " ? за СП, & прва 4 ? & & у ?, но $, & се "?" ? за СП, $ ' " $. $, & зна.
О " ' на $ " пуно тога ?, " то је опет & ". За ? ", за његову ", ? / $ је " ЕП.

& $, та " је готова. " јесте ? &, ? " " ", ? се " $ " ? ", " то је $ $. $ $.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Epidaurus » 19 sep 2017, 18:36

Ramsey16 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Cuj Teo choker :rol:
Nastupi na F4 itekako potvrdjuju to.
Alt + F4 i rijesi nas muka.
Pa eto navedi mi te njegove silne clutch partije koje potvrdjuju da nije choker. Ja evo ovako iz glave se sjecam polufinala 2009. protiv Slovenije, trice preko Garbajose 2010. i polufinale protiv Francuza 2014. godine. Niz chokeova na F4, partiju protiv Litvanije 2015. gdje ga u napadu nije bilo, a u odbrani ga Seibutis je.beni ko cunj prolazio, citav Eurobasket 2011. bolje ne spominjat. Je.bi ga, malo vise gledaj kosarku pa onda ismijavaj ljude kad kazu da je Teo choker.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la branimir85 » 19 sep 2017, 18:40

bravo za Slovence i naslov prvaka predvođeni sjajnim Dragićem :salut: :salut: a što se tiče kvalitete košarke nisam baš zadovoljan ,jer ovo s 24 ekipe u par država je meni presmiješno i ne dobro za Euro košarku, uopće nisam imao dojam da se igra Eurobasket,vratiti stari sistem 16 repki u jednoj državi pa se nebi dogodilo da imamo neke jake tekme u totalno glupo vrijeme i pred polupraznim tribinama,ali ništa novo za organizaciju koja je u totalnom rasulu.

srećom uskoro počinje NBA ;)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la marconato » 19 sep 2017, 19:47

Rokoko87 je napisao/la:
marconato je napisao/la:Teo i ne mora resavati utakmice, on svojim prisustvom i kreacijom dize citavu ekipu na veci nivo..
Odbranom također.
Odbranu bi igrali drugi, izmedju ostalih i Bogdan, ali bi zato bio oslobodjen kreativnih zadataka..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 19:54

Znači, (koliko sam upratio temu) Srbija i nije bila oslabljena, kako to vrsni poznavaoci košarke ovde pišu? E super, onda.

Jer, ako je tako, onda nemojte da kukate i kmečite kao ranjene mečke kad sutra vama ne bude igralo pola ekipe u nekom sportu, a baš ta Srbija vam raskanta repku na proste faktore. :nene:

Klasično lečenje frustracija i opšta histerija zbog rezultata finala bi se i moglo razumeti kao navijanje za Sloveniju, da već sve nije vidjeno toliko mnogo puta kao npr. kad su finala RGa, USO, OI, SP, EPova bila neuspesi... i mnogo, mnogo drugih vrhunskih sportskih takmičenja u kojima su igrali predstavnici Srbije...tad je samo zlato 1 uspeh, a i to nije garant - uvek Srbima pomognu sudije, loša konkurencija i tako to ili je sve to ostvareno u nebitnim sportovima...koji postaju mnogo bitni kad neko drugi osvoji medalju u njima. :yawn:

Zapamtite jedno dečaci, od 2006. (dakle, od razlaza sa CG, da ne biste opet kakili kako nam Crnogorci donose uspehe):

Srbija ukupno ima 31 medalju sa EP, SP i OI u timskim olimpijskim sportovima. Svi ostali iz SFRJ - 25.

Srbija je svoje medalje osvojila u 4 sporta i to u 7 kategorija (muška i ženska košarka, muški i ženski rukomet, muška i ženska odbojka i muški vaterpolo). Svi ostali su to uradili u 4 sporta i 5 kategorija (muška košarka, odbojka, vaterpolo i rukomet i ženski rukomet).

Srbija osvaja 2.54 medalje po godini, SCG je pre toga osvajala 2.48/god., a YUG 1.94/god. Radi usporedbe, od 1992. godine: HRV osvaja 1.27/god, SLO 0.15/god. CG od 2007 ima 0.6 medalju po godini.

Srbija je sama izjednačila možda i najveći uspeh exYU fudbalske reprezentacije - osvajanje U20 SP.

Srbija ima 13 GS titula u singlu, kao i 1 DC. Sve ostale zemlje exYU imaju kombinovano 1 DC i 3 GSa.


I tako dalje i tako bliže...

Morate jače da hejtujete... :kafa:


BTW, čestitke Slovencima. Imaju reprezentaciju i košarku za ponos. :salut:

Avatar
Pogba
Postovi: 19680
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Pogba » 19 sep 2017, 19:56

Dje si Magica ba? :d
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la TheChief » 19 sep 2017, 20:00

MaGiCa je napisao/la:Znači, (koliko sam upratio temu) Srbija i nije bila oslabljena, kako to vrsni poznavaoci košarke ovde pišu? E super, onda.
Nisam ja rekao da nije oslabljena (naravno da je oslabljena) nego da vi (navijači Srbije) nemate pravo kukati kako vam fale neki igrači koji ne žele igrati za reprezentaciju u OVOM TRENUTKU.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.