Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kajzer10 » 15 nov 2017, 22:22

Ovaj zadnji dio, stvarno nevjerovatno da covjek od koliko 40+ godina nije odrastao a ocigledno ni izasao iz pecine. Jos on ovu dvojicu pita jel ih sramota.
Pitao bih opet jel tebe sramota mnogih stvari drugih navijaca ali to ocigledno ne da ce izaci na drugo uho nego nece ni uci na prvo.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 15 nov 2017, 22:25

Vidis da je poblesavio. Proziva mene, a ja mu nikad nisam nista na nacionalnoj osnovi napisao, niti mu rekao za koju reprezentaciju treba navijati. Samo sam ismijavao njegovo misljenje da se ne moze navijati za klub koji nije iz njegove drzave time sto sam ga pitao sto on ne navija za klub iz svoje drzave.

I ne znam sto se cudi sto je na kraju zavrsilo na ovom kad je on sve svoje argumente zasnivao upravo na nacionalnoj osnovi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 15 nov 2017, 22:30

Kajzer10 je napisao/la:Ovaj zadnji dio, stvarno nevjerovatno da covjek od koliko 40+ godina nije odrastao a ocigledno ni izasao iz pecine. Jos on ovu dvojicu pita jel ih sramota.
Pitao bih opet jel tebe sramota mnogih stvari drugih navijaca ali to ocigledno ne da ce izaci na drugo uho nego nece ni uci na prvo.
A jel' vas ko nagovara da navijate za Srbiju/Zvezdu/Partizan ovde i proziva zbog toga? :?: :?: :?:
Ne...
Covjeka od 40+ godina ne mozes levatit' takvom levatskom i podmuklom supljom... Daj uozbilji se bolan... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 15 nov 2017, 22:33

Kawhi je napisao/la:Vidis da je poblesavio. Proziva mene, a ja mu nikad nisam nista na nacionalnoj osnovi napisao, niti mu rekao za koju reprezentaciju treba navijati. Samo sam ismijavao njegovo misljenje da se ne moze navijati za klub koji nije iz njegove drzave time sto sam ga pitao sto on ne navija za klub iz svoje drzave.

I ne znam sto se cudi sto je na kraju zavrsilo na ovom kad je on sve svoje argumente zasnivao upravo na nacionalnoj osnovi.
Ti si jedan mali balavi soven... Zaudaras zasce na sovinizam... :kafa:
Ne vrdaj zalud...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Centre forward » 15 nov 2017, 22:34

Pa zar treba da se na sportskoj tribini čuje "ubij" bilo sta i bilo koga ?? Samim tim pokazujes svoje stavove po tom pitanju jer je tebi normalno da se skandira da se ubije komšija/susjed/sused. Da potvrdim staru forumsku, nije da nismo znali.

Šta reći za grad u kome se na pravnom fakultetu pod mentorstvom Koste Čavoškog organizuje tribina "Nož žica Srebrenica" ?! Šta tek treba očekivat' na tribinama stadiona koje su gradili svi narodi i narodnosti. Dobro, sem Slovenaca. Zato je normalno da ljudi pribjegavaju ka stranim klubovima, koji su dio društva koja pokazuju bar malo civilizacije.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kajzer10 » 15 nov 2017, 22:39

Stvarno pokusavam shvatiti poentu posta ali ne ide. Nesto mi vuce na to da fasizam protiv Bosnjaka/Hrvata na tribini Grobara treba smetati samo Bosnjacima i Hrvatima :?: :think:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 15 nov 2017, 22:41

Mirko je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Vidis da je poblesavio. Proziva mene, a ja mu nikad nisam nista na nacionalnoj osnovi napisao, niti mu rekao za koju reprezentaciju treba navijati. Samo sam ismijavao njegovo misljenje da se ne moze navijati za klub koji nije iz njegove drzave time sto sam ga pitao sto on ne navija za klub iz svoje drzave.

I ne znam sto se cudi sto je na kraju zavrsilo na ovom kad je on sve svoje argumente zasnivao upravo na nacionalnoj osnovi.
Ti si jedan mali balavi soven... Zaudaras zasce na sovinizam... :kafa:
Ne vrdaj zalud...
Šovinizam je uvjerenje u nadmoćnost ili superiornost vlastite skupine ili naroda nad drugima.

Šovinizam je u izvornom smislu oblik pretjeranog ili čak i agresivno pretjeranog nacionalizma.
Šovinisti se osjećajaju superiorni prema pripadnicima drugih naroda i tako obezvređuju druge ljude.
Zelis reci da nije pretjeran nacionalizam navijati za klub samo sto je klub srpski, bosnjacki, hrvatski, spanski? To ti radis. Ja navijam za klub za koji navijam iz iskrenijih i cistiijih razloga. Dedukcija ovdje dovodi do toga da ja nisam sovinista nego neko drugi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la alan_kardec » 15 nov 2017, 22:57

došlo se dotle da @kawhi optužuje nekoga za šovinizam :lol: :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Epidaurus » 15 nov 2017, 22:59

Ja mislim da ne postoji diskusija na forumu u kojoj je ovaj @Mirko ucestvovao, a da ta diskusija nije zavrsila na raspravama o sovinizmu, fasizmu i slicnim pi.cka maternama.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 15 nov 2017, 23:23

Centre forward je napisao/la:Pa zar treba da se na sportskoj tribini čuje "ubij" bilo sta i bilo koga ?? Samim tim pokazujes svoje stavove po tom pitanju jer je tebi normalno da se skandira da se ubije komšija/susjed/sused. Da potvrdim staru forumsku, nije da nismo znali.
Gdje sam ja to tvrdio sokole?
Od mene to cut' neces!... Nema podrske za te idiotarije... U Beogradu/Sarajevu/Zagrebu - bez razlike...
Ali da ce mi kakav sovinisticki isprdak umotavat' sovinizam u folije, pa se uspandrcano ''zacudit'' i ''uvrijedit'' - pa nisam ni ja od juce bolan...
Ovde je tema u nedostatku argumenata otisla neuko i naivno u tom pravcu... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 16 nov 2017, 00:09

Nije bolest sve sto boli :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la muhamedhulk » 16 nov 2017, 00:44

dobro je onaj rekao, klub se bira. tu ovo pitanje naslova teme zavrsava. jesam normalan :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MortemHz » 16 nov 2017, 07:19

Joj Mirko ti k'o da si sa neba jucer pao jbt.. nemoj okretati na tu temu jer vrlo dobro znas zasto citav svijet tako misli a ne samo balkan. Ne bi sad da ti objasnjavam neke cinjenice koje su se desile i ne znam otkud tebi imalo stida da se dotices te teme ali nije da svi vec nismo navikli.. samo jedno pitanje, kakve veze ima Sarajevo sa tvojom situacijom?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 16 nov 2017, 08:57

MortemHz je napisao/la:Joj Mirko ti k'o da si sa neba jucer pao jbt.. nemoj okretati na tu temu jer vrlo dobro znas zasto citav svijet tako misli a ne samo balkan. Ne bi sad da ti objasnjavam neke cinjenice koje su se desile i ne znam otkud tebi imalo stida da se dotices te teme ali nije da svi vec nismo navikli.. samo jedno pitanje, kakve veze ima Sarajevo sa tvojom situacijom?
Ja tebe ovde slabo ''kuzim''... Nemam s tobom zustru raspravu/sukob/repove po forumu... Rekoh vec: u nedostatku argumenata na temi o klubovima, tema je pomalo blentavo odgurnuta u vanklupsko naglabanje i truckanje...
A ova dva dezurna od mene prozvana - zasluzuju ozbiljan strucan ljekarski pregled...
Obojica mrze Srbe i provlace to konstantno po forumu. Legitimno. Mene ne tangira. Imaju pravo da mrze...
A onda kipte i kukumavce sto svi ti Srbi, citaj: i ja, i Alan, i Marconato, i Dantes podrzavamo Zvezdu/Partizan/Srbiju...
Izvini, al' jesul' oni u vinklu? Jesul' udareni mokrom carapom? Koji je poremecaj u pitanju? Jbt, mislim ono zesca provala i bolestina... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 09:04

Ti nastavi tako da vrijeđaš druge i letićeš sa foruma.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la artemis77 » 16 nov 2017, 11:55

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ti nastavi tako da vrijeđaš druge i letićeš sa foruma.
Ovaj forum mrzi Srbe kuknjava
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 16 nov 2017, 14:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ti nastavi tako da vrijeđaš druge i letićeš sa foruma.
Ako sport nije u fokusu, a trebao bi da bude, onda to nije moj problem... Niti dobrog dijela forumasa...
Ako je sport u fokusu, onda ces imat' i 90% nepotrebnih provokacija i uvreda i 90% manje odgovora na te nepotrebne provokacije i uvrede...
''letićeš sa foruma'' - upotrijebi ovlasti... Ako vec zelis politicki i nesportski forum...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 16 nov 2017, 14:55

Moderator, admin ?!

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

KavajLenard
Postovi: 54
Pridružen/a: 19 nov 2017, 02:11
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la KavajLenard » 19 nov 2017, 02:37

Smatram nenormalnim da neko misli da je nenormalno navijati za Bayern ili neki drugi strani klub, a on (Mirko ili neko drugi)iz BiH navija za Zvezdu i Srbiju.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la alan_kardec » 19 nov 2017, 02:53

ovdje je jedino nenormalno to što si se ti prije pola sata registrovao i odmah došao ovdje da kenjaš. Koji ti je originalni nick, ajd reci iskreno, nećemo ti ništa
:mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.