Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 nov 2017, 23:59

Mirko je napisao/la: Kakav bolan Manchester United? :lol:
Haj' nadji mi odraslu, zrelu i zaposlenu osobu da navija za tamo neki Manchester United? :lol: :facepalm:
Navijaju djecurlija/tinejdzeri... Djecje kerefeke i hirovi...
Pa ja znam barem 50 ljudi koji navijaju za United, a sve su odrasli, zreli i zaposleni ljudi, neki već imaju porodice i djecu, evo sad mi je jaran bio u Baselu na tekmi, moje godište, ovo iz profila, i takvih ima koliko hoćeš, a da ne pričamo o starijim od nas par godina. :)

Govorim za BiH i ne znam što bi to bilo čudno, pa kod nas ti jedan od najpoznatijih TV komentatora navija za United, Sabahudin Topalbećirević, ako znaš ko je to, veliki Unitedovac, čovjek ima preko 50 god. :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la bodi123 » 25 nov 2017, 01:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Kakav bolan Manchester United? :lol:
Haj' nadji mi odraslu, zrelu i zaposlenu osobu da navija za tamo neki Manchester United? :lol: :facepalm:
Navijaju djecurlija/tinejdzeri... Djecje kerefeke i hirovi...
Pa ja znam barem 50 ljudi koji navijaju za United, a sve su odrasli, zreli i zaposleni ljudi, neki već imaju porodice i djecu, evo sad mi je jaran bio u Baselu na tekmi, moje godište, ovo iz profila, i takvih ima koliko hoćeš, a da ne pričamo o starijim od nas par godina. :)

Govorim za BiH i ne znam što bi to bilo čudno, pa kod nas ti jedan od najpoznatijih TV komentatora navija za United, Sabahudin Topalbećirević, ako znaš ko je to, veliki Unitedovac, čovjek ima preko 50 god. :)
Čuj veliki Unitedovac Baho, e svašta :lol:

Baho je jedino veliki pitar, i u srcu mu je FK Sarajevo, rodjen je u SA i navija cijeli život za naš klub, a United simpatizira od stranih klubova i daleko je to od neke ljubavi.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 nov 2017, 08:16

bodi123 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Kakav bolan Manchester United? :lol:
Haj' nadji mi odraslu, zrelu i zaposlenu osobu da navija za tamo neki Manchester United? :lol: :facepalm:
Navijaju djecurlija/tinejdzeri... Djecje kerefeke i hirovi...
Pa ja znam barem 50 ljudi koji navijaju za United, a sve su odrasli, zreli i zaposleni ljudi, neki već imaju porodice i djecu, evo sad mi je jaran bio u Baselu na tekmi, moje godište, ovo iz profila, i takvih ima koliko hoćeš, a da ne pričamo o starijim od nas par godina. :)

Govorim za BiH i ne znam što bi to bilo čudno, pa kod nas ti jedan od najpoznatijih TV komentatora navija za United, Sabahudin Topalbećirević, ako znaš ko je to, veliki Unitedovac, čovjek ima preko 50 god. :)
Čuj veliki Unitedovac Baho, e svašta :lol:

Baho je jedino veliki pitar, i u srcu mu je FK Sarajevo, rodjen je u SA i navija cijeli život za naš klub, a United simpatizira od stranih klubova i daleko je to od neke ljubavi.
Naravno da jest, poznato je to, nisam ni rekao da ne navija za Sarajevo. Jesi ulazio u kafić Sport dok je imao u BBI, šta je bilo na zidovima, Old Trafford :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 25 nov 2017, 12:37

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Kakav bolan Manchester United? :lol:
Haj' nadji mi odraslu, zrelu i zaposlenu osobu da navija za tamo neki Manchester United? :lol: :facepalm:
Navijaju djecurlija/tinejdzeri... Djecje kerefeke i hirovi...
Pa ja znam barem 50 ljudi koji navijaju za United, a sve su odrasli, zreli i zaposleni ljudi, neki već imaju porodice i djecu, evo sad mi je jaran bio u Baselu na tekmi, moje godište, ovo iz profila, i takvih ima koliko hoćeš, a da ne pričamo o starijim od nas par godina. :)

Govorim za BiH i ne znam što bi to bilo čudno, pa kod nas ti jedan od najpoznatijih TV komentatora navija za United, Sabahudin Topalbećirević, ako znaš ko je to, veliki Unitedovac, čovjek ima preko 50 god. :)
Znam ja dobro ko je Topalbecirevic... 20+ godina sportski komentator. Po meni cesto nepotrebno i nepravedno ismijavan i potcjenjivan u svom poslu. Za Bahu se ne moze bas reci da ne zna da radi svoj posao... Sjecam se recimo dobro njegovih prenosa svjetskog klupskog prvenstva 1999. godine. To je odradio vrlo kvalitetno za tadasnje standarde i mogucnosti, itd.
On za Mancester ''navija'' kraj TV-a... On je dijete Koseva, a ne Old Traforda... Dakle, opet suplja prica...
E', a sada ti meni kazi, ako vec imas 29 godina, sto znaci da nisi dijete, jel' ti svejedno, necu namjerno reci sramota, da mi se obratis posle onakvog prethodnog drskog ophodjenja? :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 nov 2017, 14:08

Ja sam mod ovdje i imam pravo upozoriti, izbrisati post ili predloziti nekoga za ban ako vidim da se ne postuju pravila foruma.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 25 nov 2017, 14:54

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ja sam mod ovdje i imam pravo upozoriti, izbrisati post ili predloziti nekoga za ban ako vidim da se ne postuju pravila foruma.
Onda postuj pravila foruma modu.
Pa neces ni imati problema sa ruiniranjem svih bogovih tema na forumu...
Forum nije los, prije svega informativan je. Sa eliminacijom vansportske polit-propagande bio bi jos bolji... U fokusu bi bio sport, a ne budalastine... 99% forumasa je radi sporta ovde. 4-5 padobranaca radi ruiniranja tema - nemaju ni dva posta sportskog sadrzaja... Stoga ne ocekuj da ce iko takvim pojavama ici niz dlaku...
Primi ovo kao konstruktivnu kritiku.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la bodi123 » 27 nov 2017, 10:47

Za ove simpatizere Reala i ostalih evropskih kvazivelikana, zamislite samo da imate priliku biti dio ovakve atmosfere: :mrgreen:
:beba:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la shminka » 28 nov 2017, 00:17

bodi123 je napisao/la::beba:
Merak navijati na fudbalskom stadionu, a? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 28 nov 2017, 19:48

Ne vidim sta odrasloj osobi moze biti privlacno u tome.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Evander » 01 dec 2017, 14:00

bodi123 je napisao/la:Za ove simpatizere Reala i ostalih evropskih kvazivelikana, zamislite samo da imate priliku biti dio ovakve atmosfere: :mrgreen:
:beba:
Prosjecnog ljubitelja fudbala ovo ne zanima niti sekunde.
Zanimaju ga da moze vidjeti tri odigrana pasa, centarsut normalan, dribling, lijep gol.
Ljudi kod nas to ne mogu vidjeti i zato ih i ne zanima nas fudbal, sto je vise nego opravdano.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la bodi123 » 01 dec 2017, 15:56

Evander je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Za ove simpatizere Reala i ostalih evropskih kvazivelikana, zamislite samo da imate priliku biti dio ovakve atmosfere: :mrgreen:
:beba:
Prosjecnog ljubitelja fudbala ovo ne zanima niti sekunde.
Zanimaju ga da moze vidjeti tri odigrana pasa, centarsut normalan, dribling, lijep gol.
Ljudi kod nas to ne mogu vidjeti i zato ih i ne zanima nas fudbal, sto je vise nego opravdano.
Nije ni bila riječ o prosječnom ljubitelju fudbala, to ok svakako. Ali ovdje je predmet diskusije bila čisto definicija fudbalskog navijača.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 01 dec 2017, 16:14

bodi123 je napisao/la:fudbalskog navijača.
Sam si rek'o - navijaju za fudbal. :tralala:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la bodi123 » 01 dec 2017, 16:23

Monolog je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:fudbalskog navijača.
Sam si rek'o - navijaju za fudbal. :tralala:
Zabranjeno je editovati postove moderaciji, molit ću da sam sebe pošalješ na odmor. :tralala:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 01 dec 2017, 17:06

Ja navijam za Real Madrid odkad znam da pratim fudbal.
Jedino vecu strast osjecam prema reprezentaciji Bosne i Hercegovine u bilo kom sportu.
A za nase klubove kad igraju u Europi isto navijam bez obzira jel Zeljo ili Sarajevo ili neko treci.
Od izraza simpatise klub gubim volju da pratim forum.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Scof1eld » 04 dec 2017, 17:12

Mi nismo normalni sto navijamo za strane klubove ali sta onda reci za nekog ko gleda ovaj pokusaj od fudbala

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Lillard » 04 dec 2017, 17:18

Niko nije počeo navijat za Čelik ili Slobodu jer igraju strašan nogomet, nit za to jer se igra fenomenalan nogomet u ovoj ligi. Ima tu više emocija od same kvalitete na terenu, al teško je to vama skontat, zato bolje ne komentirajte.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 04 dec 2017, 19:39

madridist je napisao/la:Ja navijam za Real Madrid odkad znam da pratim fudbal.
Jedino vecu strast osjecam prema reprezentaciji Bosne i Hercegovine u bilo kom sportu.
A za nase klubove kad igraju u Europi isto navijam bez obzira jel Zeljo ili Sarajevo ili neko treci.
Od izraza simpatise klub gubim volju da pratim forum.
Jos da si Spanac,
da si krsten kao Miguel / Ángel / José / Rafael / Antonio / Francisco / Juan / Pedro / Manuel / Fernando etc,
da ti je maternji spanski,
da navijas jedino za Spaniju,
da ides u katolicku crkvu...

ihaaaa gdje bi ti kraj bio... Bio bi pravi Madridista! :D

Ovako jbg preostaju jedino TV-aparat, stripovi i treceg svijeta tripovi... :mrgreen:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la dubrava » 04 dec 2017, 20:37

Mirko je napisao/la:
madridist je napisao/la:Ja navijam za Real Madrid odkad znam da pratim fudbal.
Jedino vecu strast osjecam prema reprezentaciji Bosne i Hercegovine u bilo kom sportu.
A za nase klubove kad igraju u Europi isto navijam bez obzira jel Zeljo ili Sarajevo ili neko treci.
Od izraza simpatise klub gubim volju da pratim forum.
Jos da si Spanac,
da si krsten kao Miguel / Ángel / José / Rafael / Antonio / Francisco / Juan / Pedro / Manuel / Fernando etc,
da ti je maternji spanski,
da navijas jedino za Spaniju,
da ides u katolicku crkvu...

ihaaaa gdje bi ti kraj bio... Bio bi pravi Madridista! :D

Ovako jbg preostaju jedino TV-aparat, stripovi i treceg svijeta tripovi... :mrgreen:
Kakve to veze ima da li je Španac, gdje je kršten, da li mu je španski materinji jezik i liže li sladoled okusa vanilije? Kakve to veze ima za koji klub navija? Nije ovo 15. stoljeće gdje su granice poznatog svijeta na Atlantiku i Eufratu i gdje od Smedereva do Beograda treba deset dana jahanja po makadamu.

Da se razumijemo, i meni je nekad smiješno da netko navija za strane klubove, ali ovi gore "razlozi" koje si nabrojao su besmisleni i bizarni.

Ti ustvari dijeliš navijače nekog kluba po etničkoj/rasnoj/vjerskoj/drugoj osnovi, tj. pripadnosti. Dakle, netko se rodi u Šmartnom u Sloveniji i time je apriori osuđen da navija, šta ja znam za Rudar iz Velenja, a ne za Bayern ili Milan. Jer za Bayern on ne može navijati, nije Švabo, bavarac, ne jede kobasice i ne pr.di u čep.

Još mi je najbolje kad "takav argument" da netko od Srba ili Hrvata iz BiH, a pritom ne pogleda sebe koji navija za Dinamo/Hajduk/Zvezdu/Partizan/pi.čku materinu koji s tim klubom za kojeg navija jedino dijeli nacionalna i eventualno vjerska pripadnost. Ali hej, to je i najbitnije, ampak ne?! Da je kršten i da se zove Jovan/Ivan/Arkanđeo Gabrijel. Ali to je dopušteno i normalno, jer ih dijeli upravo ta spona, krucijalna za preživljavanje balkansko-dinarskog tipa čovjeka - etnos orošen sa vjerskom pripadnošću. Ihaaa. Ihaa.

Mislim, koje gluposti, da čovjek ne vjeruje.
Ne navijam za strani klub i zaboli me za koga tko navija i to mi je nekad i smiješno, ali takva argumentacija je potpuno infantilna. I još i glupa. Da, glupa.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 04 dec 2017, 20:45

Mirko je napisao/la:
madridist je napisao/la:Ja navijam za Real Madrid odkad znam da pratim fudbal.
Jedino vecu strast osjecam prema reprezentaciji Bosne i Hercegovine u bilo kom sportu.
A za nase klubove kad igraju u Europi isto navijam bez obzira jel Zeljo ili Sarajevo ili neko treci.
Od izraza simpatise klub gubim volju da pratim forum.
Jos da si Spanac,
da si krsten kao Miguel / Ángel / José / Rafael / Antonio / Francisco / Juan / Pedro / Manuel / Fernando etc,
da ti je maternji spanski,
da navijas jedino za Spaniju,
da ides u katolicku crkvu...

ihaaaa gdje bi ti kraj bio... Bio bi pravi Madridista! :D

Ovako jbg preostaju jedino TV-aparat, stripovi i treceg svijeta tripovi... :mrgreen:
Pa ako nisi cuo da ti javim,postoji i novac danas u modernom svijetu ,magicna stvar,kad zaradis i dobijes novac onda mozes kupiti kartu te otici na Novi Zeland sa strojem koji se zove avion a kamoli prepisat do Madrida pa pogledati tekmu.
Spanjolski govorim dovoljno da se mogu snaci na spanjolskom govornom podrucju bez problema(i tu mi je isto novac pomogao),
mosa Bosna jarane i Hercegovina naravno :bih:
Mohamed Ramos,buduci golman Madrida ,ko i ja svojevremeno iso u mekteb a danas na vratima prvog tima ekipe koja na grbu ima krst...
E jesi zatucan u pm..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 04 dec 2017, 20:49

@mirko odlucio da cijeli forum upozna njegov klerofasizam. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.