Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MocMahale444 » 03 jul 2016, 18:08

don_burza je napisao/la:Ne nego su mi najjači ovi koji misle da se mora njima objasnjavati kako sto i zašto. Isto tako ovaj gore koji misli da raja ne zna gdje su pomenuti gradovi hahah pa jarane ima ljudi ako nisi znao koji rade i koji mogu to sebi priuštiti . Ima ljudi koji iz zajebancije mogu proširiti sebi dva tri dresa od kluba svake godine . Ima ljudi koji ustanu ujutro i bukiraju kartu za nekih od tih gradova jer im nije prva zelja uzet od roditelja petaka i otići na nargilu .
Mozda si mislio priustiti, nego desavaju se greske :kafa:
Hvala Bogu da ima takvih ljudi, Bog im dao samo njih je 1%, sta je s ostalima. Dalje nemoj traziti petaka odma trazi cvaju ;)
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Rokoko87 » 03 jul 2016, 18:09

don_burza je napisao/la:Ne nego su mi najjači ovi koji misle da se mora njima objasnjavati kako sto i zašto. Isto tako ovaj gore koji misli da raja ne zna gdje su pomenuti gradovi hahah pa jarane ima ljudi ako nisi znao koji rade i koji mogu to sebi priuštiti . Ima ljudi koji iz zajebancije mogu proširiti sebi dva tri dresa od kluba svake godine . Ima ljudi koji ustanu ujutro i bukiraju kartu za nekih od tih gradova jer im nije prva zelja uzet od roditelja petaka i otići na nargilu .
De nam postavi koju sliku?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la don_burza » 03 jul 2016, 18:18

@mocmahale izvini jbg autocorrect na telefonu

Nije ovdje stvar samo u novcu nego u tome sto naši ljudi uzimaju sebi za pravo
Da mogu osudjivati druge .

Svari logiku npr ti voliš neku Norvežanku a ja recimo Ajlu iz Bihaca i ja tebe osufjujem kao gdje ćeš sa njom nit joj možeš otići niti je naša itd .
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MocMahale444 » 03 jul 2016, 18:25

To je druga strana price, vidi kako ces porediti zensko i fudbal :D
Isto tako niko nema nista protiv Bayerna, Man.u i juventusa ali se toliko od pojedinih forumasa pljuje po nasem fudbalu da jednostavno se uzvratiti mora.
Kazes neko se mora pravdati, jok :nene: ali taj neko nema dozvolu da pljuje nase klubove a dize u nebesa one ino. Ko god ima novca valjda mu je Bog nafaku dao i neka uziva.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la don_burza » 03 jul 2016, 18:32

Tu se slažem nisu mi jasni ljudi koji na taj način pljuju naše timove .

Naravno i sam kritikujem neke stvari kod nas pa i u ovom svom niželigašu Al to su neke generalne stvari u našem fudbalu sa kojima smo svi upoznati .
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la pinoglavi » 03 jul 2016, 19:24

don_burza je napisao/la: Nije ovdje stvar samo u novcu nego u tome sto naši ljudi uzimaju sebi za pravo
Da mogu osudjivati druge .
+1, zato i jeste besmislena tema.
Nad tobom sunce najljepše sja

ZaZelju
Postovi: 1354
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la ZaZelju » 04 jul 2016, 09:27

Hajde sto raja sa foruma navija za ino klubove, ali sta je sa fudbalerima u mladjim selekcijama nasih klubova, jer na upit za koji klub navijaju odgovor je, ne znam, uglavnom Real, Milan, Arsenal i tako to. To sam gledao na jednom Zeljinom videu na youtubu. Meni je to strasno. Da je bar jedan od njih odgovorio Zeljo i to je to. Zar nije i Dzeko rekao da je navijac, simpatizer, sta li vec, Milana.
Ne znam, ali za mene postoji samo Zeljo i bicu iskren da vise postujem navijaca Sarajeva kome je to jedini klub, nego neko ko pored Zelje ima jos klubova po Evropi za koje navija.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 04 jul 2016, 16:51

AntonChigurh je napisao/la:
ZaZelju je napisao/la: bicu iskren da vise postujem navijaca Sarajeva kome je to jedini klub, nego neko ko pored Zelje ima jos klubova po Evropi za koje navija.
zašto? šta je to, jedanaesta božija zapovijed? Thou shalt support only one club. Koristim namjerno engleski da vidim smeta li ti kad neko pored bosanskog zna i još jedan jezik? :lol:
:lol:
da zlo bude jos vece ja vise volim Star Trek nego Vizu za buducnost i Lud zbunjen normalan..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MocMahale444 » 04 jul 2016, 16:59

ZaZelju je napisao/la:Ne znam, ali za mene postoji samo Zeljo i bicu iskren da vise postujem navijaca Sarajeva kome je to jedini klub, nego neko ko pored Zelje ima jos klubova po Evropi za koje navija.
+1 :clap:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Rokoko87 » 04 jul 2016, 17:17

Evo realno, meni nije problem, neka navijaju i sinpatišu koga hoće, ali ne volim kada se zagrizu u to, drqaju na igrače iz njihovih klubova, prate svaki njihov korak, brane ih i tako te stvari.
Jednostavno, ne mogu da vjerujem da neko ima toliko ospjednutost za klubom koji prati preko TVa i linkova.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MocMahale444 » 04 jul 2016, 18:18

Omalovažavanje PLBIH I velicanje nekih stranih igraca koji nemaju blage veze gdje se nalazi BiH. Hajde biti simpatizer nekog stranog kluba ali kleti se u messija I ronalda npr je fuj.
Isto tako nece niko nikom reci sta da radi i koga da prati, samo preseravanje ovo nema granice.
Brisi ovu temu :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 05 jul 2016, 00:42

Ne može onaj što ''navija" za Real kad Bale napravi dvojicu Barcinih budalama i zabije ga doživjeti ono što ja doživim kad ga Leon zavalja u devedesetoj za pobjedu u nekoj od bosansko-hercegovačkih fudbalskih vukojebina, nikako
1946

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Rokoko87 » 05 jul 2016, 00:46

BitiSrcemVezan je napisao/la:Ne može onaj što ''navija" za Real kad Bale napravi dvojicu Barcinih budalama i zabije ga doživjeti ono što ja doživim kad ga Leon zavalja u devedesetoj za pobjedu u nekoj od bosansko-hercegovačkih fudbalskih vukojebina, nikako
Naravno, onaj go Stevanovića je najbolji primjer. :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la hule_barca » 05 jul 2016, 07:48

Pa ispade, kad bi svi navijali za svoje lokal timove, onda fudbal ne bi uopšte bio globalno popularan i najvažnija sporedna stvar na svijetu.
Slažem se da je i glupost da se svršava na strane timove, ali zašto smatrati manje normalnim ako simpatizira/navija za strani klub. Ako bi to prenijeli na druge sportove, hajmo onda gledati bh. košarkašku ligu, ko šiša Euroligu i NBA; ko šiša Federera, Đokovića Džumhur je najbitniji; što bi gledali Klička, bitan je Poturak i samo Poturak itd.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la AnelZ » 05 jul 2016, 14:34

Pa ima nas koji smo takvi jer iskljucivo u tenisu pratim Dzumhura, kosarka je svedena na Spars i tek ponekad Bosnu, rukomet isto tako Bosna, muski fudbal Željeznicar, zenski fudbal SFK 2000 i sl., no intenzivno pratim prvenstveno Zeljeznicara dok su ostali sportovi kada se nadje vremena. Reprezentacije pratim u skoro svakom sportu i kategoriji kada igraju u Sarajevu. Euroliga, NBA, pa cak i Liga Prvaka (pogotovo nakon grupne faze) mi nisu toliko bitni i ispratim prvenstveno ako sam sa prijateljima vani ili je TV upaljen u pozadini pa na osnovu komentatora provirim nekada na TV no inace pogledam samo rezultate tokom ili nakon utakmice i eventualno sazetke ako vidim da je bas bilo zanimljivo. Evropska i svjetska prvenstva su vec iznimka i kod mene i to pratim sto stignem :)

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 05 jul 2016, 16:44

Tema je mozda i najgluplja na forumu.
Neko bi nekome nesto zabranjivao u 21 vijeku.
I nekako bi razumio da danas i u najzabacenijem selu ljudi ne nose laptope i smartphone te imaju wifi..
Neka sporta svaki dan po cijeli dan da se ima sta pratit a nek svako gleda sto ga zanima.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Manuel
Postovi: 8174
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Manuel » 05 jul 2016, 19:50

BitiSrcemVezan je napisao/la:Ne može onaj što ''navija" za Real kad Bale napravi dvojicu Barcinih budalama i zabije ga doživjeti ono što ja doživim kad ga Leon zavalja u devedesetoj za pobjedu u nekoj od bosansko-hercegovačkih fudbalskih vukojebina, nikako
Bravo.

Upravo sam ja ovo jaranu pokusavao objasniti jer lik ne podnosi nasu ligu i gleda samo Barsu i Arsenal al haj ti nekome objasni.Kaze jeste ti gledas uzivo i veci je merak al ti mozes stradati na tekmi a ja pored telke jedem kospice,pijem sokove,bodrim Arsenal i gustam.E yebem ti zivot :facepalm:

Pogledam i ja tekme Rome na telki al nista se ne moze porediti kad Sarajevo zabije gol a pogotovo ako si jos prisustvovao na toj utakmici al jbg ljudi vole sve strano pocev od muzike,hrane,odjece pa i sporta.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MocMahale444 » 09 jul 2016, 03:36

Jedni misle da su posebni ako navijaju za ino klubove, drugi smatraju da je to ipak ponizavajuce da jedan Bosanac ili Hercegovac navija za ino klub pored raznih nasih klubova nije bitno koji sad npr Zeljo, Sa, Slo, Cel, Zri,Sir,Bor itd.
Mene licno boli briga ko navija za koga, to je neka licna stvar ali pljuvati po nasim klubovima dok od drugih pravis svemirce je glupost i takvi ljudi su plitki ko potok.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
JamieVardy
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 jul 2016, 04:18
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la JamieVardy » 09 jul 2016, 04:37

Ja navijam za Slobodu iako se zovem Jamie,se.ru mi drugari John i Christian sto ne podrzavam lokalni tim Lester.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11298
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Dzoni » 09 jul 2016, 07:56

Fudbal je sve ono sto u nasoj ligi nikad necemo vidjeti.
Kukuruz liga je nesto drugo,cak stavise drustveni fenomen.
To je liga u kojoj do prije par godina gost nije moga pobjediti domacina iako je ovaj na zadnjem mjestu tablice.
To je liga u kojoj igraci imaju snage za nekih 60ak minuta.
Klubovi iz nase lige svake godine igraju evropska takmicenja u kojima bivaju devastirani od Evropskih giganta koji dolaze iz Rumunije,Bugarske,Izraela itd.
Svake prestupne godine zapadne ih i neki tim iz lige 5 ishod svima poznat,navijaci pricaju kako je njihov tim odigro utakmicu.
Tereni u nasem Premieršipu u 70% slucajeva lice na sve osim fudbalskih terena.
Navijaci su bagra koja jebu ustasko/balijsko/cetnicku majku jedni drugima al doduse to samo kad igraju klubovi iz razlicitih entiteta.
O kvaliteti nema smisla trositi rjeci.
O najofirnijim namjestaljkama takodje.


Sta vi gledate?
I jos se kao pitate je li neko normalan sto navija za neku Evropsku ekipu.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.