Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Centre forward » 06 dec 2017, 18:52

A daj. Nisu četnici, General Sratko Pampers se skrivao u kući cvijeća. :salut:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2017, 19:16

@Shadows

Darko, jesi li to ti? :salut:

Mislim da si ovim sve rekao, nema smisla da više išta napišem. Pozdrav Darko, prenesi pozdrave i borcu za ljudska prava, Ratku. Svakako ste u krvnom srodstvu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Shadows » 06 dec 2017, 19:22

Et vidis kad si svjestan sopstvenog fulanja, diskusiju prenosis na licni nivo....ja se rijetko fatam tih nacionalnih prica na forumu, ali sam se morao na izrecene gluposti osvrnuti....

Nazvao si navijace jednog kluba kako si nazvao i zbog toga reagovah....samo da ti predocim stepen fulanja.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2017, 19:32

@Shadows

Ja sam lijepo objasnio šta je problem. Ako ne razumiješ, nije do mene. Trudio sam se biti precizan objašnjavajući neke stvari.

Kad su Fanaticosi i cijeli stadion izviždali (usput, zviždanje je navijački kolorit, nikako parole ratnim zločincima) Marseljezu, mene je bilo stid. I ne dozvoljavam Fanaticosima da govore u moje ime, a navijam i volim Bosnu. Je l' ti sad jasnije? U stanju sam se ograditi od tih stvari. To što neko drugi nije, dovoljno govori o njemu. Dakle, Ratko Mladić jeste četnik (kao, uostalom, i Milošević, što zna svako ko se makar malo ozbiljnije bavio politikom i historijom), njemu su Grobari skandirali, a svako ko nema ništa protiv veličanja ratnih zločina je i SAM ZLOČINAC. Ili, da se bolje izrazim, da se nalazio na Mladićevom mjestu, radio bi još gore stvari. Ako šutiš - odobravaš.

Drugo, zamisli da navijači LASK-a istaknu nešto o Hitleru (mada, nije bio fudbalski fan, ali shvatit ćeš zašto izabrah ovaj klub, zar ne?) i cijeli stadion ostane nijem. Hitleru, koji je uradio gnusne stvari prije 70+ godina. I zamisli da neko skrene pažnju na to, a onda se nađe neko ko će reći kako su oni odali počast Hitleru kao osobi koja je rođena u tom gradu, a ne Hitleru kao zločincu. Eto koliko ti je klimava ta teza o Grobarima i Mladiću.

Jednostavno, šljam je šljam. I to je tako. Zakoni prirode. Ali hajde, Mladić je borac za ljudska prava, Milošević je bijeli Nelson M., a žrtve njihovih režima su samo dobri glumci i ništa više.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Shadows » 06 dec 2017, 19:57

Nema potrebe da mi imputiras to borac za ljudska prava.
Nigdje to nisam rekao.
Dakle svjestan sam da ti taj pojam koristis kao negativnu konotaciju. Tvoje pravo.Ali kao sto rekoh covjek nije, kao ni Milosevic bio cetnik.
O tome se radi.
Grobari nikada nisu u svojoj istoriji bili opsjednuti istom idejom. Zbog toga sam reagovao.

Dakle to kako ga neko posmatra je apsolutno nebitno... Cinjenica je da on nije cetnik nikada bio i da nije postovao tu ideologiju, kao ni Milosevic.Komunizam im je bio primaran.
Poplasen recimo jeste... Zato sam reagovao jer mi je glupo da neko navijacku grupu tako oznacava. Grobari su avangarda bili i ostali.Kaznena ekspedicija.

Toliko od mene, zaista ne zelim diskusiju spustat na licni nivo. Nisam reagovao zbog Ratka, vec zbog svetog imena Partizana.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 20:15

Cetnici i jesu ljevicari. Kad ste vec krenuli o politici. Razlika izmedju cetnika i komunista na ovim prostorima je sto jedni promovisu srpski nacionalizam, drugi jugoslovenski. Imaju isti cilj tako da im se cesto poklapaju interesi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 06 dec 2017, 20:19

Kawhi je napisao/la:Cetnici i jesu ljevicari. Kad ste vec krenuli o politici. Razlika izmedju cetnika i komunista na ovim prostorima je sto jedni promovisu srpski nacionalizam, drugi jugoslovenski. Imaju isti cilj tako da im se cesto poklapaju interesi.
i onda
slika
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 06 dec 2017, 20:23, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la alan_kardec » 06 dec 2017, 20:20

svašta li ćeš pročitat' :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Epidaurus » 06 dec 2017, 20:23

Od Mirka i prica o djedovima u vojsci Zivojina Misica, preko ovih standardnih mitova o Grobarima vec vise puta vidjenih na forumu pa do genijalnog zakljucka naseg cijenjenog mislioca da su cetnici ustvari ljevicari :tokralju: Ova tema je neprocjenjiva majke mi :rol:

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la sljivo » 06 dec 2017, 20:24

Kako je moguće da ova tema još postoji? Rasadnik razlika a time i mržnje.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Sarmelino » 06 dec 2017, 20:25

Ja mislim da nije normalno navijati za Lyon,nisu imali dobru sezonu jos od Juninha
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 06 dec 2017, 20:35

Epidaurus je napisao/la:Od Mirka i prica o djedovima u vojsci Zivojina Misica, preko ovih standardnih mitova o Grobarima vec vise puta vidjenih na forumu pa do genijalnog zakljucka naseg cijenjenog mislioca da su cetnici ustvari ljevicari :tokralju: Ova tema je neprocjenjiva majke mi :rol:
Ne mo's recenice pocet' bez titulisanja mog imena... :rol:
U svakoj recenici ti po jedan Mirko... :rol:
Jeste, Mirko, Alan i Marconato su Zvjezdasi!
Dantes i Sedouz su Partizanovci!
I oni su samo petorica od desetina hiljada Zvjezdasa i Partizanovaca iz Republike Srpske...
Jel' ti krivo? :mrgreen:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Epidaurus » 06 dec 2017, 20:42

Mirko je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Od Mirka i prica o djedovima u vojsci Zivojina Misica, preko ovih standardnih mitova o Grobarima vec vise puta vidjenih na forumu pa do genijalnog zakljucka naseg cijenjenog mislioca da su cetnici ustvari ljevicari :tokralju: Ova tema je neprocjenjiva majke mi :rol:
Ne mo's recenice pocet' bez titulisanja mog imena... :rol:
U svakoj recenici ti po jedan Mirko... :rol:
Jeste, Mirko, Alan i Marconato su Zvjezdasi!
Dantes i Sedouz su Partizanovci!
I oni su samo petorica od desetina hiljada Zvjezdasa i Partizanovaca iz Republike Srpske...
Jel' ti krivo? :mrgreen:
Danima ne spavam od muke sto Srbi iz BiH navijaju za Zvezdu i Partizan. Prosto ne znam sta bi od sebe. Samo mi Mona nije jasan sto trpi tebe i tvoje konstantno navlacenje rasprave na nacionalna prepucavanja jer bez toga ne znas funkcionisat. Davno te je trebalo uklonit, jos onda kad si na temi Eurobasketa konstantno provocirao nacionalisticka prepucavanja.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 06 dec 2017, 21:07

Epidaurus je napisao/la:
Mirko je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Od Mirka i prica o djedovima u vojsci Zivojina Misica, preko ovih standardnih mitova o Grobarima vec vise puta vidjenih na forumu pa do genijalnog zakljucka naseg cijenjenog mislioca da su cetnici ustvari ljevicari :tokralju: Ova tema je neprocjenjiva majke mi :rol:
Ne mo's recenice pocet' bez titulisanja mog imena... :rol:
U svakoj recenici ti po jedan Mirko... :rol:
Jeste, Mirko, Alan i Marconato su Zvjezdasi!
Dantes i Sedouz su Partizanovci!
I oni su samo petorica od desetina hiljada Zvjezdasa i Partizanovaca iz Republike Srpske...
Jel' ti krivo? :mrgreen:
Danima ne spavam od muke sto Srbi iz BiH navijaju za Zvezdu i Partizan. Prosto ne znam sta bi od sebe. Samo mi Mona nije jasan sto trpi tebe i tvoje konstantno navlacenje rasprave na nacionalna prepucavanja jer bez toga ne znas funkcionisat. Davno te je trebalo uklonit, jos onda kad si na temi Eurobasketa konstantno provocirao nacionalisticka prepucavanja.
Za tebe je nacionalizam to sto ja kao Srbin ne pljujem po Srbiji... :kafa:
Nego da se manemo te suplje...
Haj'mo malo o cinjenicama...
Danas u BiH Zvezda ili Partizan imaju vise navijaca nego Velez, Sloboda ili Celik...
S obzirom da vam djeca u Federaciji izgleda masovno okrecu ledja domacim klubovima i prelaze da navijaju za Real/Barsu/Bajern/Arsenal/etc, za desetak godina Zvezda ili Partizan ce imati mnogo vise navijaca i od Zelje i Sarajeva...
Hocel' i za to biti kriv Mirko? :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 21:12

Sarmelino je napisao/la:Ja mislim da nije normalno navijati za Arsenal ,nisu imali dobru sezonu jos od 2003/4
Ne možeš tako pričati al' eto. :nedam:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kajzer10 » 06 dec 2017, 21:47

Mirko je napisao/la: Danas u BiH Zvezda ili Partizan imaju vise navijaca nego Velez, Sloboda ili Celik...
Da, i razlog nije taj sto ljudi iz Federacije masovno okrecu ledja domacim klubovima i to ti izmisljas. Ne znam na osnovu kakvih podataka ti iznosis te tvrdnje :?:
Uzmi u obzir broj Srba u BiH i cinjenicu da su uglavnom okrenuti CZ i Partizanu. U skoro svakom gradu imas vise navijaca ta dva kluba nego navijaca lokalnog kluba.
Onda uzmi u obzir da za Slobodu, Celik i Velez navijaju uglavnom ljudi iz Zenice, Tuzle i Mostara i neke uze okoline, jer vec van te okoline imas druge ljude koji imaju drugi klub. Uzmi u obzir broj stanovnika i dobijes to sto dobijes.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Unofficialpage » 06 dec 2017, 22:53

Hajde razumijem da to neko kaže iz Sarajeva što ne navijam za Želju ili Sarajevo, Zenice što za Čelik, Banja Luke Borac, Beograda Partizan ili C. Zvezdu... ali na razumijem kad to kaže neko rođen u BiH i navija za Partizan ili C. Zvezdu. Ima iste veze s tim klubovima kao ja sa Barcom, 90% mečeva preko TVa pogleda, iz druge države...
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la alan_kardec » 06 dec 2017, 23:14

za Bajern se navija samo u Minhenu, za United samo u Mančesteru, za Juve samo u Torinu? Naravno da ne (razmisli zašto), ali po tvojoj logici ispada tako
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 23:18

alan_kardec je napisao/la:za Bajern se navija samo u Minhenu, za United samo u Mančesteru, za Juve samo u Torinu? Naravno da ne (razmisli zašto), ali po tvojoj logici ispada tako
Cek, cek, cek, zar to nije logika vas sto govorite da se ne moze navijati za strane klubove? :rol: :urnebes: :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Unofficialpage » 06 dec 2017, 23:20

Kawhi je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:za Bajern se navija samo u Minhenu, za United samo u Mančesteru, za Juve samo u Torinu? Naravno da ne (razmisli zašto), ali po tvojoj logici ispada tako
Cek, cek, cek, zar to nije logika vas sto govorite da se ne moze navijati za strane klubove? :rol: :urnebes: :tokralju:
Samo kad im odgovara tad je tako, nisu dosljedni svom mišljenju. Zastupaju jednu tezu i onda sami sebi kontriraju. :lol: :lol: :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.