Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Virtu4l » 23 jul 2016, 21:43

Boli me qrac
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Gefufna » 23 jul 2016, 21:46

Virtu4l je napisao/la:Vjerujem da ga osjeća :kafa:
Virtu4l je napisao/la:Boli me qrac
Ne daj se ometati, samo nastavite. :arrow:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

domy23
Postovi: 149
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:03
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la domy23 » 24 jul 2016, 01:08

Zapitate li se ikad kako u Manchesteru, Londonu i svim tim velegradovima sasvim slucajno najvise navijaca imaju najbolji klubovi, ili cekaj mozda ipak neki petoligas ima jednka broj navijaca kao Chelsea, Arsenal, United itd. jer vidim da se pozivate na to da u engleskoj svi podrzavaju lokalni klub..

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Heller » 24 jul 2016, 10:30

domy23 je napisao/la:Zapitate li se ikad kako u Manchesteru, Londonu i svim tim velegradovima sasvim slucajno najvise navijaca imaju najbolji klubovi, ili cekaj mozda ipak neki petoligas ima jednka broj navijaca kao Chelsea, Arsenal, United itd. jer vidim da se pozivate na to da u engleskoj svi podrzavaju lokalni klub..
Engleski drugoligaši su tu negdje sa Seriom A ako seriji A izbiješ Milan i Juve
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kobe Bryant » 13 nov 2016, 22:54

treba ukinuti ovaj adsl, kablovski, 3g, 4g internet. Ukinuti digitalne tv. i onda vikendom dijete pod ruku i da gleda lokalni klub. Ako si iz nekog manjeg mjesta onda otici u prvo blize ili kada su neke europske tekme otici da gledas klub iz tvoje drzave.

Salim se za internet , to su ublehe , ali mi strasno svidja taj Engleski duh , da oni ipak gledaju svoj lokalni klub iz sela , nego da gledaju na TV Man U - Liverpul i sl....
To teba razvijati u svim sportovima..... šta fali ako nije kvaliete kao na TV ali ipak to je i zdravije sa nekim popricas , ispraznis se (ipsujes , oslobodis se stresa ) izvedes djete ....

Kladionice su ubile to kod nas , možda da ima ev 1-2 kladionice po opstini (ja bih skroz i ukinio) .

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Maestro21 » 13 nov 2016, 23:03

da, da, odeš na tribinu sa klincem i on neka sluša kako se sudiji i igračima psuje majka, djeca, žena, sestra itd. Nije normalna i sigurna situacija u premier ligi a kamoli u nekom selu gdje ljudi nose motke na stadion
Forza Milan!

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Biscione » 14 nov 2016, 21:32

Obzirom da naša liga ne može ni primirisat vrhunskim evropskim ligama i nije nimalo čudno da ljudi željni vrhunskog fudbala navijaju za strane klubove (recimo moj Internazionale kao što mu i samo ime govori je klub za sve nas). Međutim, neshvatljivo mi je da npr. Francuz navija za recimo talijanski ili španski klub iako i u svojoj rođenoj državi ima vrhunskih klubova a da ne spominjem što su te države direktni rivali njegovoj matičnoj. Ali opet ni ovo ne treba da čudi jer ljudi razvijenije svijesti idu prema tome da budu građani svijeta i da se oslobode od nacionalnih okova.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MortemHz » 15 nov 2016, 12:15

Virtu4l je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Vjerujem da ti je ti bolji osjecaj od Grbavice uzivo. :kafa:
Ne. Nema boljeg osjećaja od onoga kad voljeni klub gledaš uživo, vidjećeš, kad i ako jednom doživiš :kafa:
:rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Gefufna » 15 nov 2016, 12:53

Crnogorac iz starackog doma mi prica o gledanju tekme uzivo, na Grbavici zadnji put bio prije 30god kad je mogao izdrzati 45min bez odlaska u wc. :lol:
I jos dodje pitar sa prepunog Koseva da ubije monomoniju. :rol:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Virtu4l » 15 nov 2016, 13:26

Gefufna je napisao/la:Crnogorac iz starackog doma
:?:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MortemHz » 15 nov 2016, 15:00

Pitar koji ponosno navija za svoj klub, klub iz svog grada u svojoj drzavi pa makar bilo 10 ljudi na stadionu. Nisam fan stranih tvorevina za koje svako drugi na planeti navija, naravno, ako ima rezultata. Nece niko za Palermo navijati svakako.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Gefufna » 15 nov 2016, 15:32

Ne volim pravdanja niti zadiranje u tudje zivote, ali...

Tokom rata, u izbjeglistvu, sa nepunih 6 godina, dobijem Juventusov sal u poklon paketu (olovke, bojice, odjeca, konzerve...) koje su talijanske porodice slale izbjeglicama. I krenem vjerovatno od tada simpatisati ovaj tim (stranu umjetnu tvorevinu), koji simpatisem i dan danas, i hvala Bogu doslo se u situaciju da se moze cak i u Torino otici na utakmicu 1-2 godisnje.

Ko si ti da mi sudis i da mi prepotentno nabijas na nos i izdizes svoj ponos i svoje uvjerenje kao apsolutno istinito i opsteprihvatljivo, naustrb onoga sto se tice samo mene?

Imali lika na faxu (2006/07) koji je bio mrtvi fanatik za Atletico Madridom, prosle godine si priustio otici na V.Calderon i bio sretan kao dijete. Ko smo mi da mu seremo koga treba simpatisati?

Ova tema je jedna od najglupljih na forumu - zadire u privatnost i ljudsku slobodnu volju, te ne ostavlja prostora za iskrenu zayebanciju. :arrow:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Rokoko87 » 15 nov 2016, 15:37

Mrtvi fanatik otišao prošle godine na V.Calderon
E svašta :rol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1945
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la PeppermintSA » 30 nov 2016, 19:48

Navijanje za strane klubove je smijurija.

A pogotovo ta pravdanja tipa ''7 mjeseci sam bio u izbjeglištvu u Njemačkoj prije 25 godina, pa postah fanatik Bayerna iako sam Allianz Arenu samo vidio na razglednici''.

Iz Sarajeva sam, to je moj klub i nikakve Barcelone ili Juventusi ne mogu biti ''moj'' klub.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la BenjooJutub » 01 dec 2016, 13:28

PeppermintSA je napisao/la:Navijanje za strane klubove je smijurija.

A pogotovo ta pravdanja tipa ''7 mjeseci sam bio u izbjeglištvu u Njemačkoj prije 25 godina, pa postah fanatik Bayerna iako sam Allianz Arenu samo vidio na razglednici''.

Iz Sarajeva sam, to je moj klub i nikakve Barcelone ili Juventusi ne mogu biti ''moj'' klub.
A sta ako zivis u gradu u kojem nema fudbalskog kluba ili nije toliko popularan? Ja navijam citav zivot za Bajern, iako sam rodom iz Lukavca, za Radnički nikad nisam navijao. I gotova priča. Ja mislim da ste u isti koš počeli stavljat ljubav prema gradu i ljubav prema klubu iz tog grada. To je problem.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la DANTES » 01 dec 2016, 13:39

Kobe Bryant je napisao/la:treba ukinuti ovaj adsl, kablovski, 3g, 4g internet. Ukinuti digitalne tv. i onda vikendom dijete pod ruku i da gleda lokalni klub. Ako si iz nekog manjeg mjesta onda otici u prvo blize ili kada su neke europske tekme otici da gledas klub iz tvoje drzave.

Salim se za internet , to su ublehe , ali mi strasno svidja taj Engleski duh , da oni ipak gledaju svoj lokalni klub iz sela , nego da gledaju na TV Man U - Liverpul i sl....
To teba razvijati u svim sportovima..... šta fali ako nije kvaliete kao na TV ali ipak to je i zdravije sa nekim popricas , ispraznis se (ipsujes , oslobodis se stresa ) izvedes djete ....

Kladionice su ubile to kod nas , možda da ima ev 1-2 kladionice po opstini (ja bih skroz i ukinio) .
da zato je tvoj nik kobe bryant a ne mirza teletović :zviz:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mokes
Postovi: 14872
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mokes » 01 dec 2016, 13:44

MortemHz je napisao/la:Pitar koji ponosno navija za svoj klub, klub iz svog grada u svojoj drzavi pa makar bilo 10 ljudi na stadionu. Nisam fan stranih tvorevina za koje svako drugi na planeti navija, naravno, ako ima rezultata. Nece niko za Palermo navijati svakako.
Prezime ti je staro sarajevsko :lol: :zzz:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2016, 13:48

Mokes je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Pitar koji ponosno navija za svoj klub, klub iz svog grada u svojoj drzavi pa makar bilo 10 ljudi na stadionu. Nisam fan stranih tvorevina za koje svako drugi na planeti navija, naravno, ako ima rezultata. Nece niko za Palermo navijati svakako.
Prezime ti je staro sarajevsko :lol: :zzz:
Ne znam cemu to '' :lol: '' ali da, jeste.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kobe Bryant » 01 dec 2016, 14:02

DANTES je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:treba ukinuti ovaj adsl, kablovski, 3g, 4g internet. Ukinuti digitalne tv. i onda vikendom dijete pod ruku i da gleda lokalni klub. Ako si iz nekog manjeg mjesta onda otici u prvo blize ili kada su neke europske tekme otici da gledas klub iz tvoje drzave.

Salim se za internet , to su ublehe , ali mi strasno svidja taj Engleski duh , da oni ipak gledaju svoj lokalni klub iz sela , nego da gledaju na TV Man U - Liverpul i sl....
To teba razvijati u svim sportovima..... šta fali ako nije kvaliete kao na TV ali ipak to je i zdravije sa nekim popricas , ispraznis se (ipsujes , oslobodis se stresa ) izvedes djete ....

Kladionice su ubile to kod nas , možda da ima ev 1-2 kladionice po opstini (ja bih skroz i ukinio) .
da zato je tvoj nik kobe bryant a ne mirza teletović :zviz:
Moj nick je mogao biti samo jos neno Merković (ili Zdravko Radulović kada sam oceo pratiti KK Bosnu on je bio faca) , ali bio je već zauzet , ali nick nema veze sa temom , na basketu su me zvali Kobe i ostalo je na forumu , pa sam kasnije prenio i na ovaj forum

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 01 dec 2016, 17:47

i prljave metalike...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.