BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la SamoTZ » 22 feb 2013, 03:28

justice80 je napisao/la:
SamoTZ je napisao/la:Ne troluje, ni slučajno! :lol:
Druze,nisi sposoban napisati komentar od pet recenica,i onda ja trolujem? Sta znaci ta rijec uopste? Evo,mogu i ja tebi reci da si glup,hocemo li tako razgovarati ili iznositi argumente? Prica ti je kao kod osnovaca.
Pisao sam ja duge komentare, ali izgleda da nisi sposoban pročitati takav komentar. Možeš reći šta hoćeš, ali dok ne nađeš prave argumente, pročitaj ovo.

http://en.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la djoleprijedor » 22 feb 2013, 11:32

Čitam komentare ovog justice,i ne vjerujem....3 strane čovjek potroši na ništa.Nemam ja ništa protiv lika,ali stvarno ne znam šta hoće da dokaže????Ako ćemo po njegovoj logici ići ,onda se možemo slobodno vratiti i u prapostojbinu Južnih Slovena tamo negdje kod Kaspijskog mora i utvrditi da su ljudi porjeklom sa Kavkaza najtalentovaniji za sport,da je taj predio iznjedrio najbolje fudbalere u zadnjih 2000 godina,pa onda možemo skoknuti i do Darvinovog majmuna i dokazati njegovu srodnost sa Bodirogom i Petrovićevom majkom,i optužiti na kraju i Srbiju i Hrvatsku,ali bogami i Bosnu što Džeko,Mandžukić,Vidić,Bodiroga,Petrović,Teletović i ostali ne igraju za zemlje svojih praprapraprapredaka,to jeste današnju Gruziju,Azerbejdžan,Jermeniju,Ukrajinu itd,itd........Pretjeruješ brate mili.....
Mens sana in corpore sano.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Mancini » 22 feb 2013, 13:17

Poenta je u tome što roditelji uče da mrze ovu državu i ako se ukaže prilika da im djeca igraju za susjede istu tamo i šalju.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la djoleprijedor » 22 feb 2013, 13:31

Mancini je napisao/la:Poenta je u tome što roditelji uče da mrze ovu državu i ako se ukaže prilika da im djeca igraju za susjede istu tamo i šalju.
Ma "ubo" si svaka ti čast ;) Čuj to "uče" da mrze?Kako uopšte nekoga možeš naučiti da voli ili mrzi nekog majke ti?Nije tačno to što pišeš,ja sam Srbin pa ne mrzim BiH,živim tu u toj državi,u entiteu RS,navijam za Srbiju zato što je to država mog naroda,srpskog,a protiv BiH nemam ništa ,naprotiv,želim sve najbolje,ali ne dozvoljam ni da mi neko govori za koga da navijam i kako da se osjećam...To je moje pravo,neotuđivo.Tako da ta djeca što se odluče igrati za Srbiju,Hrvatsku,Mjanmar ili Ugandu,nebitno,to rade zato što je to njihov lični izbor,a ne zbog roditelja ili nekih pritisaka...
Mens sana in corpore sano.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Mancini » 22 feb 2013, 13:54

Itekako sam ubo,ti ne mrziš ali njih 90% ne vole ovu državu. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la djoleprijedor » 22 feb 2013, 15:05

Mancini je napisao/la:Itekako sam ubo,ti ne mrziš ali njih 90% ne vole ovu državu. ;)
Otišli smo totalno van teme,imaš svoj stav,misli kako hoćeš,ne dijelim tvoje mišljenje,ali ne želim ni da te ubjeđujem u nešto.Mrziti nekog i ne voliti nekog su dva različita pojma... ;) Po meni niko ne treba da mrzi bilo koga,ali isto tako niko te ne može natjerati da voliš nekog ;) Živio
Mens sana in corpore sano.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la alan_kardec » 22 feb 2013, 15:47

Mancini je napisao/la:Poenta je u tome što roditelji uče da mrze ovu državu i ako se ukaže prilika da im djeca igraju za susjede istu tamo i šalju.
Mancini je napisao/la:Itekako sam ubo,ti ne mrziš ali njih 90% ne vole ovu državu. ;)

Ma nisi ubo, priča ti je šuplja na sve strane.
Roditelji učili Danilovića, Mulaomerovića, Savića... ljude koji su rođeni i odrasli u BiH, tada SFRJ, da mrze BiH? Ma daj čovječe uozbilji se. Subotića roditelji učili da mrzi BiH?

Ja nikoga ne mrzim, a hipotetički, kad bih bio uspješan sportista, i kad bih morao da izaberem između BiH i Srbije, izabrao bih Srbiju, ne zato što mrzim BiH nego zato što sam prije svega Srbin, a svakome drugom ostavljam mogućnost da izabere za koga će igrati, to je svačija privatna stvar. Ako Savović izabere da igra za BiH što je jako realna mogućnost, ja mu želim svu sreću i nek ima što bolje rezultate sa BiH.
I nema tu apsolutno nikakve mržnje prema BiH. Ovu zemlju volim, poštujem, ovdje sam rođen, čitav život sam tu, familija mi je tu... za BiH uvijek navijam osim kad igra sa Srbijom.
Rat je davno iza nas, ne vjerujem da danas roditelji (bar velika većina njih) uče svoju djecu da mrze bilo koga. Osoba koje mrze sigurno ima, to su prije svega ljudi koju su u ratu izgubili najmilije ili su preživili neku drugu vrstu traume, ali i kod dosta takvih ljudi možeš čuti da su spremni da oproste, da nema mržnje...

Balavurdija je druga priča. Naloženi tinejdžeri čitaju svašta po medijima, netu, lako se primaju na svačiju priču.






Da te pitam, jesu li roditelji naučili i Ibrahimovića, Mujdžu, Medunjanina, Seferovića, Hajrovića... da mrze ovu zemlju? Ne bih rekao.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
justice80
Postovi: 40
Pridružen/a: 20 feb 2013, 20:44
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la justice80 » 22 feb 2013, 16:33

djoleprijedor je napisao/la:Čitam komentare ovog justice,i ne vjerujem....3 strane čovjek potroši na ništa.Nemam ja ništa protiv lika,ali stvarno ne znam šta hoće da dokaže????Ako ćemo po njegovoj logici ići ,onda se možemo slobodno vratiti i u prapostojbinu Južnih Slovena tamo negdje kod Kaspijskog mora i utvrditi da su ljudi porjeklom sa Kavkaza najtalentovaniji za sport,da je taj predio iznjedrio najbolje fudbalere u zadnjih 2000 godina,pa onda možemo skoknuti i do Darvinovog majmuna i dokazati njegovu srodnost sa Bodirogom i Petrovićevom majkom,i optužiti na kraju i Srbiju i Hrvatsku,ali bogami i Bosnu što Džeko,Mandžukić,Vidić,Bodiroga,Petrović,Teletović i ostali ne igraju za zemlje svojih praprapraprapredaka,to jeste današnju Gruziju,Azerbejdžan,Jermeniju,Ukrajinu itd,itd........Pretjeruješ brate mili.....
Druze,nisam ja kriv sto su ti sportisti rodjeni u BiH ili su im roditelji ovdje rodjeni.Mozes se nervirati i lagati do mile volje,ali ne mozes promijeniti istinu.Znas vrlo dobro da je ibrahimovic klasicna Bosancina.Kao i tona ostalih sportista. ;)

Avatar
justice80
Postovi: 40
Pridružen/a: 20 feb 2013, 20:44
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la justice80 » 22 feb 2013, 16:37

Ljudi,sta je ovo,spasavajte. Ne smijem ni kazati da su Ibrahimovic,Milosevic,Corluka,Lovren,Rakitic itd. iz Bosne.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la alan_kardec » 22 feb 2013, 16:41

SamoTZ je napisao/la: Druže, troluješ!
:!:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Mancini » 22 feb 2013, 17:17

alan_kardec je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Poenta je u tome što roditelji uče da mrze ovu državu i ako se ukaže prilika da im djeca igraju za susjede istu tamo i šalju.
Mancini je napisao/la:Itekako sam ubo,ti ne mrziš ali njih 90% ne vole ovu državu. ;)

Ma nisi ubo, priča ti je šuplja na sve strane.
Roditelji učili Danilovića, Mulaomerovića, Savića... ljude koji su rođeni i odrasli u BiH, tada SFRJ, da mrze BiH? Ma daj čovječe uozbilji se. Subotića roditelji učili da mrzi BiH?

Ja nikoga ne mrzim, a hipotetički, kad bih bio uspješan sportista, i kad bih morao da izaberem između BiH i Srbije, izabrao bih Srbiju, ne zato što mrzim BiH nego zato što sam prije svega Srbin, a svakome drugom ostavljam mogućnost da izabere za koga će igrati, to je svačija privatna stvar. Ako Savović izabere da igra za BiH što je jako realna mogućnost, ja mu želim svu sreću i nek ima što bolje rezultate sa BiH.
I nema tu apsolutno nikakve mržnje prema BiH. Ovu zemlju volim, poštujem, ovdje sam rođen, čitav život sam tu, familija mi je tu... za BiH uvijek navijam osim kad igra sa Srbijom.
Rat je davno iza nas, ne vjerujem da danas roditelji (bar velika većina njih) uče svoju djecu da mrze bilo koga. Osoba koje mrze sigurno ima, to su prije svega ljudi koju su u ratu izgubili najmilije ili su preživili neku drugu vrstu traume, ali i kod dosta takvih ljudi možeš čuti da su spremni da oproste, da nema mržnje...

Balavurdija je druga priča. Naloženi tinejdžeri čitaju svašta po medijima, netu, lako se primaju na svačiju priču.






Da te pitam, jesu li roditelji naučili i Ibrahimovića, Mujdžu, Medunjanina, Seferovića, Hajrovića... da mrze ovu zemlju? Ne bih rekao.
Bio sam u Lukavici puno puta pa znam šta pričam.10-20% ima normalno razmišljanje i ne smeta im BiH a velika većina kontra razmišlja.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la alan_kardec » 22 feb 2013, 17:29

Hodam i ja, znam i ja neke stvari. i kod Bošnjaka imaš 10 ili 20% ljudi koji ne mrze nikoga, ostali mrze Republiku Srpsku i Srbe generalno, da se ne lažemo. Ti ljudi recimo ne mogu Đokovića smisliti očima, zavidni su na svaki uspjeh srpskog sporta itd.
Ali ja ne mislim da roditelji uče djecu da mrze, to je više do sredine, društva, aktuelne situacije u državi, političara...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la MaGiCa » 22 feb 2013, 18:35

justice80 je napisao/la:Sa srpske strane Subotic i Kuzmanovic,porijeklom ko zna koliko jos.....i svi oni igraju za Hrvatsku i Srbiju. A nema nijedan primjer suprotan,da neko iz tih zemalja igra za Bosnu. Kako bi se osjecali Hrvati i Srbi kada bi recimo Vidic i Modric igrali za BiH? A opet ako cemo gledati nacionlano,opet je Bosna na gubitku.Zasto onda ne igraju za BiH Ljajic,Srna,Dzomba,Arslanagic itd.
Odakle su BiH selekcijama dosli Misimovic u fudbalu, Vasiljevic u kosarci ili Veselinov, Terzic i Stojanovic u rukometu :?:
Cenim da ima jos takvih primera, ali mi ovi padose na pamet, bez da googlam.

Avatar
justice80
Postovi: 40
Pridružen/a: 20 feb 2013, 20:44
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la justice80 » 22 feb 2013, 19:20

MaGiCa je napisao/la:
justice80 je napisao/la:Sa srpske strane Subotic i Kuzmanovic,porijeklom ko zna koliko jos.....i svi oni igraju za Hrvatsku i Srbiju. A nema nijedan primjer suprotan,da neko iz tih zemalja igra za Bosnu. Kako bi se osjecali Hrvati i Srbi kada bi recimo Vidic i Modric igrali za BiH? A opet ako cemo gledati nacionlano,opet je Bosna na gubitku.Zasto onda ne igraju za BiH Ljajic,Srna,Dzomba,Arslanagic itd.
Odakle su BiH selekcijama dosli Misimovic u fudbalu, Vasiljevic u kosarci ili Veselinov, Terzic i Stojanovic u rukometu :?:
Cenim da ima jos takvih primera, ali mi ovi padose na pamet, bez da googlam.
Druze,promasio si temu.Ti govoris o politici.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Papastathopoulos » 22 feb 2013, 19:32

MaGiCa je napisao/la:
justice80 je napisao/la:Sa srpske strane Subotic i Kuzmanovic,porijeklom ko zna koliko jos.....i svi oni igraju za Hrvatsku i Srbiju. A nema nijedan primjer suprotan,da neko iz tih zemalja igra za Bosnu. Kako bi se osjecali Hrvati i Srbi kada bi recimo Vidic i Modric igrali za BiH? A opet ako cemo gledati nacionlano,opet je Bosna na gubitku.Zasto onda ne igraju za BiH Ljajic,Srna,Dzomba,Arslanagic itd.
Odakle su BiH selekcijama dosli Misimovic u fudbalu, Vasiljevic u kosarci ili Veselinov, Terzic i Stojanovic u rukometu :?:
Cenim da ima jos takvih primera, ali mi ovi padose na pamet, bez da googlam.
Koji terzic ?
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan


Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la samo_lijevo » 22 feb 2013, 19:36

Mirsad Terzic,rukometni reprezentativac
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Devil » 22 feb 2013, 19:37

Papastathopoulos je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:
justice80 je napisao/la:Sa srpske strane Subotic i Kuzmanovic,porijeklom ko zna koliko jos.....i svi oni igraju za Hrvatsku i Srbiju. A nema nijedan primjer suprotan,da neko iz tih zemalja igra za Bosnu. Kako bi se osjecali Hrvati i Srbi kada bi recimo Vidic i Modric igrali za BiH? A opet ako cemo gledati nacionlano,opet je Bosna na gubitku.Zasto onda ne igraju za BiH Ljajic,Srna,Dzomba,Arslanagic itd.
Odakle su BiH selekcijama dosli Misimovic u fudbalu, Vasiljevic u kosarci ili Veselinov, Terzic i Stojanovic u rukometu :?:
Cenim da ima jos takvih primera, ali mi ovi padose na pamet, bez da googlam.
Koji terzic ?
Pa Mirsad.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la Papastathopoulos » 22 feb 2013, 19:38

Znam ja na kog' on misli, al zar terza ima neke veze sa srbijom ? :???: il se ja varam ? :roll:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: BiH jedna od najneuspješnijih sportskih nacija u Evropi

Post Postao/la maximusdecimus » 22 feb 2013, 19:39

justice80 je napisao/la:Ljudi,sta je ovo,spasavajte. Ne smijem ni kazati da su Ibrahimovic,Milosevic,Corluka,Lovren,Rakitic itd. iz Bosne.
Ibrahimović iz Švedske,Rakitić iz Švicarske,budimo realni

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.