Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la bistrikboy » 14 feb 2015, 22:06

kanarinac je napisao/la:niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
haj mozda sad i pretplatu plate :zviz:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la BelminM23 » 14 feb 2015, 22:18

bistrikboy je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
haj mozda sad i pretplatu plate :zviz:
Kod nas ovdje se uredno plaća pretplata, a rijetko ko da gleda Pe Te Pe Ce :mrgreen:

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la bistrikboy » 14 feb 2015, 22:28

BelminM23 je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
haj mozda sad i pretplatu plate :zviz:
Kod nas ovdje se uredno plaća pretplata, a rijetko ko da gleda Pe Te Pe Ce :mrgreen:
Kad ste budale,ovi u Hercegovini ne placaju,ali ipak gledaju i zale se na sadrzaj...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la kanarinac » 14 feb 2015, 23:21

bistrikboy je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
haj mozda sad i pretplatu plate :zviz:
neka je njima na sramota koji ne placaju a bune se a samo molim boga da nastave sa ovom praksom prenosa i da pocnu i rukomet mogli su veceras iz zivinica prenosit konjuh celik sjajna utakmica uz sjajnu atmosferu sa tribina
Samo Sarajevo

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la ASD » 15 feb 2015, 12:03

kanarinac je napisao/la:niko da pohvali bht zbog prenosa Zrinjski - Siroki....nadam se da ce nastaviti sa ovom praksom da ce ukljuciti i rukomet..:D
Ja sam se sokirao kada sam vidio da ima nasa kosarkaska liga na TV-u.
ODlicno bi bilo kada bi se nastavilo sa ovom praksom, ali poznavajuci BHT sumnjam da ce nastaviti.

SkubiGrobar
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 feb 2015, 17:29
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la SkubiGrobar » 16 feb 2015, 17:59

Previse je politike na nasim kanalima,umjesto da se prenose vise ti sportovi...Evo bar sad u utorak i cetvrtak LS i LE ;)

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la samo_lijevo » 26 feb 2015, 17:07

Evo neradnici pomalo dolaze pameti.U subotu prenose Spars-Zrinjski.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 11 maj 2015, 00:51

Novi šamar BH sportu , pametnjakovići sa BHT-a ne prenose ni završnicu Rukometnog prvenstva :facepalm:

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la samirr » 11 maj 2015, 00:54

ne znam ni kad su prenosili mozda onda kad je Bosna harala našom ligom ili ipak Izviđač ako se sjecam kad je Prce igrao.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Heller » 11 maj 2015, 12:57

[email protected] mail urednika sportske redakcije, pišite mu mailove, ja sam poslo sa upitom za Rukomet i košarku.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la BelminM23 » 11 maj 2015, 14:33

Pa baš PTPC, BEL (valjda se tako zove) ili Elta TV nisu radili prijenos iz Banja luke ?

Znam kad je moja Sloga uzela titulu prvaka da su prijenosi bili na PTPC. :D

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Otelo » 11 maj 2015, 15:09

Ma treba pokrenuti sportski kanal koji ce biti specijaliziran za sport i da se uvede kao drzavni uz financiranje od strane pretplate i od sportskih saveza.
I da ide:

Nogomet:
Premier liga - 6 utakmica ( 1 na Areni i jedna na ono kanalu od Telecoma, uvjeren sam da se kamere za domace terene mogu obezbjediti od opstine)
Onda Prva liga FBiH i RS- Derbi kola u svakoj ligi se moze prenositi
Reprezentacija- Sve moguce
Europa: Sve utakmice

Rukomet:
Premier liga-2 utakmice po kolo
Europa-Sve domace utakmice + one izvana ako domacin obezbjedi prenos
Reprezentacija- Sve

Isto i za kosarku te odbojku.

Ako bude drzavni kanal, pretplata+ novac od saveza+ reklame to moze donijeti profit i odlicnu pokrivenost.
Naravno, uvijek se mogu i otkupiti neka takmnicenja koja ne prenose Arena i Sport Klub te kao drzavni sportski kanal bi sva velika takmnicenja (SP, EP, OI) isla na njemu. Gledanost bi bila visoka jer bi kanali izvana bili zamraceni.

Uz sportske emisije:
1. Sportski dnevnik svaku noc pa nogometna emisija od 1h ponedjeljkom, pa kosarska utorkom, rukomet srijedom, odbojka cetvrtkom, petkom neki sportski kviz 1vs1 ili 5vs5 pa se sportska pitanja postavljaju, onda moze subotom emisija o drugim sportovima u svijetu i nedjeljom pregled sedmice.

Da se ima volje to bi se sve veoma lako moglo uraditi ali ovo je Bosna :bih: :bih:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Heller » 11 maj 2015, 15:21

Joj Otelo ja se ismija tvom planu a onda sam zamalo počeo plakat kad sam skonto đe smo, mi smo ja mislim jedina drzavna TV sa jednim kanalom, jednostavno dodat jos jedan kanal i balansirat program
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Otelo » 11 maj 2015, 15:25

Heller je napisao/la:Joj Otelo ja se ismija tvom planu a onda sam zamalo počeo plakat kad sam skonto đe smo
Plan je i vise nego izvodljiv sa nacionalnom koncesijom. U Hrvatskoj ima SPTV i ne funkcionira jer ga samo HOO spozorira (mada taj program je i napravljen da se opere novac)

Ovdje uz pretplatu, reklame i novac od saveze + da se ove trenutacne drzavne televizije odreknu prenosa moze se napraviti odlican kanal. Mada, previse je tu ako ;)
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Pappy » 12 maj 2015, 22:44

Heller je napisao/la:[email protected] mail urednika sportske redakcije, pišite mu mailove, ja sam poslo sa upitom za Rukomet i košarku.
Značajniji faktor što se tiče TV je Medina Šehić. Ljubović je glavni za sportsku redakciju BH Radija.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la no rules » 27 jan 2016, 14:38

Razumijem eto BHT je grohnuo , raspad sistema , kukaju na sve strane pa nisu obezbijedili prenos Rukometnog Evropskog prvenstva , mada i oni mute imaju pare za Evroviziju , a nemaju za Evropsko prvenstvo...

- Nisu mi jasne ni nase privatne televizije da nisu mogle otkupiti prava za EP ; FACE , TV1 , Hayat , OBN ... svi su zakazali i truju narod sapunicama , a mogli su uz malo truda i volje povecati gledanost uz naravno kvalitetnog sponzora i od marketinga...

- za kraj i ovu "moju Tv" nabijem na **** ... od 200 kanala 6 se moze gledati , ostalo smece ili zakljucaju ...

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Direktni prenosi BH rukometa , košarke , odbojke na BHTV

Post Postao/la Omark » 27 jan 2016, 15:18

no rules je napisao/la:Razumijem eto BHT je grohnuo , raspad sistema , kukaju na sve strane pa nisu obezbijedili prenos Rukometnog Evropskog prvenstva , mada i oni mute imaju pare za Evroviziju , a nemaju za Evropsko prvenstvo...

- Nisu mi jasne ni nase privatne televizije da nisu mogle otkupiti prava za EP ; FACE , TV1 , Hayat , OBN ... svi su zakazali i truju narod sapunicama , a mogli su uz malo truda i volje povecati gledanost uz naravno kvalitetnog sponzora i od marketinga...

- za kraj i ovu "moju Tv" nabijem na **** ... od 200 kanala 6 se moze gledati , ostalo smece ili zakljucaju ...
Ma BHT i FTV su televizije kojima je malo Božije kiše što bi se reklo i onda, grohnu, jer je lakše puštati svaki dan LZN, NMK i tako te gluposti.
A privatne televizije su također loše organizovane i nisu ni oni daleko od koncepta kojeg rade državne, najviše me čudi FACE, al hebiga, kakva država, takvo i sve u njoj.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.